Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 października 2018

Przegląd legijnych sekcji

2018-05-16 16:29:34
img
Trochę działo się w innych sekcjach Legii – zapraszamy na krótkie podsumowanie. Ważne mecze z liderem ekstraklasy przegrali piłkarze wodni. Legioniści najpierw ulegli ŁSTW Politechnice Łódzkiej 10:13, a w drugim spotkaniu 8:10. Nasz zespół spadł przez to na trzecie miejsce w tabeli. Ostatnie ligowe starcie już za dwa tygodnie.

W rugby 7 kobiet odbył się 7. turniej mistrzostw Polski. Legionistki zajęły 3. miejsce, wygrała ekipa Biało-Zielonych Ladies Gdańsk. Nasze dziewczyny w meczu o 3. miejsce pokonały ekipę Juvenii Kraków 24:0.


Z kolei mężczyźni w meczu 4. kolejki I ligi przegrali 12:26 ze Spartą Jarocin, choć do przerwy prowadzili 12:0. Rywale jednak potem grali w przewadze i wykorzystali sytuację. Legioniści po czterech meczach mają na koncie jedno zwycięstwo i trzy porażki, zajmują aktualnie piąte miejsce w lidze.


Judocy Legii startowali w mistrzostwach Polski weteranów. Złote medale wywalczyli Roman Janiszewski i Marcin Rejniak.


Natomiast Aleksandra Jarmolińska z sekcji strzeleckiej Legii zajęła drugie miejsce na międzynarodowych zawodach w Brnie.


 

sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij