Wypożyczeni: Bramka Sulleya

06.08.2018 08:49

(akt. 21.12.2018 15:17)

W ubiegłym tygodniu gola w lidze słowackiej strzelił Sadam Sulley. Pierwsze oficjalne zwycięstwo zanotowała z kolei drużyna Michała Górala. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin doznał drugiej ligowej porażki. Tym razem ekipa Sulleya musiała uznać wyższość Slovana Bratysława. Ghańczyk strzelił jednak honorowego gola w końcówce mecz.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie pewnie pokonało 3:0 Pogoń Szczecin. Sanogo wszedł na murawę w 61. minucie zmieniając Juniora Torunarighę.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) – Trzeci raz w tym sezonie Moneta nie załapał się do kadry meczowej lubinian. „Miedziowi” przegrali 1:2 z Piastem w Gliwicach.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Jodłowiec zanotował pełne 90 minut w wyżej wymienionej potyczce.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) – Radomiak zremisował 1:1 z GKS-em Bełchatów. W 14. minucie Kochalski zameldował się w bramce ekipy z Radomia, bowiem Artur Haluch – były legionista- został ukarany czerwoną kartką.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) – Olsztyn zwyciężył na wyjedzie 3:1 z Podbeskidziem, a „Góri” zszedł z boiska dopiero w doliczonym czasie gry.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) Zespół „Kopy” pierwszy mecz, w ramach Australia FFA Cup, rozegra na 7 sierpnia. Rywalem Wellington będzie Bentleigh Greens.