Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

10 grudnia 2018

WSG Open 2018: Iga Świątek poznała rywalkę

2018-08-06 19:59:06
img
Joanna Zawadzka będzie pierwszą rywalką Igi Świątek podczas turnieju WSG Open (pula nagród 25.000 USD), który rozgrywany jest na kortach Warszawianki. Spotkanie odbędzie się na korcie centralnym, a początek spotkania zaplanowano nie wcześniej niż na godzinę 17:00. W drugiej rundzie legionistka zmierzy się ze zwyciężczynią pary Julia Wachaczyk (Niemcy)/Julia Stamatova (Bułgaria).

Zdjęcia z pierwszego dnia turnieju (fot. Klaudia Feruś)
 

Iga Świątek nie będzie jedyną reprezentantką Polski w imprezie, a rozkład gier wszystkich Polek, które zagrają w turnieju głównym prezentujemy poniżej. Pierwszą rundę zdążyła już przebrnąć Maja Chwalińska, która zafundowała Romie Koelzer „rowerek”.

 

Rozkład gier Polek (singiel):

 

Kort centralny:

 

Joanna Zawadzka – Iga Śwatek(2) (nie wcześniej niż godzina 17:00)

 

Olga Ianchuk(5) – Marta Leśniak (zaraz po meczu Zawadzka – Świątek)

 

Kort nr 28:

 

Klaudia Wira – Marina Yudanov (godzina 12:00)

 

Katarzyna Kawa(6) – Ilona Kremen (nie wcześniej niż godzina 14:00)

 

Weronika Falkowska – Alexandra Perper (nie wcześniej niż godzina 16:00)

Żródło: www.tenis.centrumwarszawianka.p

 


 

sklep sklep
Autor: Dariusz Oleś Źródło: Legia.Net, itftennis.com   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij