Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

17 października 2018

Fotoreportaże z meczu z Dudelange

2018-08-10 00:29:22
img
Forma Legii Warszawa chyba sięgnęła już dna. Legioniści po raz kolejny spisali się daleko poniżej oczekiwań i musieli uznać wyższość zespołu z Luksenburga. Po raz kolejny również większą część spotkania Warszawiacy grali w "10" ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Inaki Astiz, który ratował zespół po błędzie Michała Pazdana. Mimo to zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego spotkania.

Fotoreportaż z meczu (fot. Jan Szurek)


Fotoreportaż z meczu (fot. Marcin Szymczyk)


 

sklep
Autor: Jan Szurek Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
kapen
2018-08-11 11:21
Z drużyną z Luksenburga jeszcze nie przegraliśmy, co najwyżej z Luksemburga.
eLson
2018-08-10 02:32
Fotografie jak fotografie, sciezka dzwiekowa bylaby ciekawsza.
Liczba komentarzy: 2

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij