Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

13 listopada 2018

Staże trenerskie w Legii

2018-09-09 22:16:47
img
Legia Soccer Schools zaprasza na staże trenerskie, które odbędą się we wrześniu, październiku oraz listopadzie. W programie znajdują się m.in. konsultacje z koordynatorami akademii Legii, panele dyskusyjne oraz obserwacje treningów. Szczegóły poniżej.

ZAPISZ SIĘ NA STAŻ - KLIKNIJ


Terminy:

 

- 12-15 września 2018 r.
- 17-20 października 2018 r.
- 22-25 listopada 2018 r. (staż przy okazji międzynarodowego turnieju Legia Cup)

 

W programie m.in.:
- Konsultacje warsztatowe z koordynatorami akademii Legii, Legii Warszawa oraz LSS.
- Panele dyskusyjne m.in. z koordynatorami poszczególnych bloków, dietetykami, trenerami przygotowania motorycznego, psychologami, działem analiz itp.
- Obserwacja treningów oraz meczów drużyn akademii oraz Legia Soccer Schools.
- W przypadku dostępności możliwość obseracji treningu pierwszej drużyny Legii Warszawa oraz wzięcie udziału w oficjalnej konferencji prasowej.


Dodatkowo:
- Zaproszenie na mecz pierwszej drużyny Legia Warszawa.
- Oficjalny certyfikat ukończenia stażu.
- Welcome pack Legii Warszawa.
- Lunche w Restauracji przy Łazienkowskiej 3 oraz przerwy kawowe.
- Wycieczka po Stadionie Legii Warszawa.
- Zniżka na zakupu w FanStore.

 

Warunki organizacyjne:
- Małe grupy uczestników.
- Indywidualny opiekun grupy.

 

Przykładowy harmonogram:
Pierwszy dzień: 12:00 - 20:00
Kolejne dni: 9:00 – 18:00

 

Cena promocyjna: 690 zł (cena zawiera podatek 23% VAT). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

ZAPISZ SIĘ NA STAŻ - KLIKNIJ


 

sklep sklep
Dodał: Redakcja Źródło: Legia Soccer Schools   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
RadoWUPA
2018-09-10 12:14
Ja marze by po kursie zostac trenerem Znicza Pruszkow !!! To super ekipa i super klub
~Pablitooo_1987
2018-09-10 09:10 IP 62.40.6***
Staże trenerskie są w Legii bardzo popularne. Nie zaszkodzi przypomnieć jakie sławy ostatnimi czasy odbywały staż w naszym klubie - Henning Berg, Besnik Hasi, Romeo Jozak czy jeden z ostatnich wynalazków chorwackiej myśli szkoleniowej, Dean Klaufuric
Vieswav
2018-09-09 23:45
Wreszcie zmądrzeli wcześniej tacy trenerzy jak Jacek,Romeo czy tez Dean za staż trenerski w Legii dostawali pieniądze i to niemałe. Teraz wreszcie ci którzy chcą się czegoś nauczyć będą musieli zapłacić a co najważniejsze nie dostaną możliwości kierowania pierwszą drużyną Legii
~Pablitooo_1987
2018-09-09 22:39 IP 89.64.1***
Staże trenerskie są w Legii bardzo popularne. Nie zaszkodzi przypomnieć jakie sławy ostatnimi czasy odbywały staż w naszym klubie - Henning Berg, Besnik Hasi, Romeo Jozak czy jeden z ostatnich wynalazków chorwackiej myśli szkoleniowej, Dean Klaufuric
Liczba komentarzy: 4

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij