Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

13 listopada 2018

Sześciu z rezerw trenowało z Legią

2018-09-10 21:44:11
img
Na poniedziałkowych popołudniowych zajęciach Legii Warszawa pojawiło się sześciu zawodników z rezerw stołecznego klubu. Z zespołem Ricardo Sa Pinto pracowali Mateusz Leleno, Mateusz Grudziński, Piotr Cichocki, Amos Shapiro-Thompson, Michał Bajdur i Radosław Pruchnik.

Od początku przerwy reprezentacyjnej, braki kadrowe spowodowane wyjazdami graczy na kadry oraz kontuzjami, trener Ricardo Sa Pinto uzupełnia zawodnikami trzecioligowych rezerw "Wojskowych". 

 

Poza szóstą trenującą w poniedziałek, wcześniej z pierwszym zespołem pracowali również Oskar Wojtysiak, Kacper Pietrzyk, Bartosz Brodziński, Łukasz Zjawiński i Kacper Wełniak. Wspomniany Shapiro-Thompson wystąpił również przez dziesięć minut w sobotnim sparingu z pierwszoligowym Bruk-Betem Nieciecza. 


 

sklep sklep
Autor: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Fuska
2018-09-11 08:59
Ten Amos ma największe szanse, może po obozie zimowym dostanie jakieś minuty w jedynce, a na następny sezon zostanie wypożyczony do I ligi/Zemplina/Ekstraklasy.
2018-09-11 09:34 IP 31.0.34***
Predzej Karbownik
Kubaesti
2018-09-10 22:36
Może kogoś do pierwszego weźmie
Liczba komentarzy: 3

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij