Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

13 listopada 2018

Żeglarstwo: Srebro i kwalifikacje do Ligi Mistrzów

2018-09-12 08:09:48
img
Załoga Żeglarskiej Legii Warszawa zdobyła srebro w finałach Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej i zakwalifikowała się do europejskich finałów Żeglarskiej Ligi Mistrzów!

W zakończonych w niedzielę widowiskowych regatach przy sopockim molo, stołeczna drużyna w składzie: Jakub Pawluk (sternik), Adam Kajzer, Oskar Śleziona oraz Adrian Palus stanęła na drugim stopniu podium. Legioniści naciskali rywali od samego początku – wygrali najwięcej wyścigów w stawce, ostatecznie zajmując drugie miejsce wśród wszystkich klubów w Polsce. Regaty wygrał Olsztyński Klub Żeglarski. Trzecie miejsce wywalczył Jeziorak Iława, a tuż poza podium Pogoń Szczecin. Srebrne medale wręczał Prezes Polskiego Związku Żeglarskiego Tomasz Chamera. Na medalach się nie skończyło. Żeglarska Legia dostała się do europejskich finałów żeglarskiej Ligii Mistrzów, które odbędą się St. Petersburgu, albo w Sankt Moritz.


- Chciałbym podkreślić, że w naszej załodze w tym sezonie pływali Adam Kajzer, Oskar Śleziona, Dariusz Urbanowicz, Adrian Palus, Karol Przybysz oraz Jan Fursewicz. Mimo że w Ekstraklasie ścigamy się dopiero drugi sezon, udało się nam skończyć z medalem dwie rundy – wywalczyliśmy trzecie miejsce w Szczecinie w sierpniu i drugie teraz w Sopocie. Zabrakło niewiele do „pudła” w klasyfikacji całego sezonu, lecz wciąż uczymy się tej formuły żeglarstwa i robimy postępy. Najważniejsze jednak dla nas jest, że awansowaliśmy do rozgrywek europejskich, co uznajemy za nasz największy sukces – powiedział sternik Jakub Pawluk.


Losowanie koszyków Ligi Mistrzów odbędzie się jesienią, a regaty zwyczajowo planowane są na wiosnę przyszłego roku. Czekamy na oficjalne potwierdzenie terminów i skład grup.images/zdjecie/big/1394191fc509047e1fa727dc642a4d92.jpg


images/zdjecie/big/81b07e8010453f01a892972f1a4538a5.jpg

 

sklep sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: Legia Warszawa, Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
sportowaWarszawa
2018-09-12 21:25
Gratulacje Panowie! Oby tak dalej.
Legia Mistrz!!
~(L)egia Mistrz!!!
2018-09-12 13:17 IP 79.98.1***
Super gratulacje!
Liczba komentarzy: 2

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij