Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

22 października 2018

U-14: Debiut i gol legionisty

2018-10-06 14:09:02
img
Reprezentacja Polski do lat 14 wygrała 6:0 z Ukrainą. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Krystian Okoniewski, Oliwier Sławiński, Jakub Litwiński, Marcel Szymański, Filip Luberecki i zawodnik akademii Legii Warszawa, Tomasz Walczak. Gracz stołecznego klubu pojawił się na murawie po przerwie spotkania rozgrywanego w systemie 2x35 minut i był to dla niego debiut w kadrze juniorskiej.

U-14: Polska - Ukraina 6:0 (3:0)
Okoniewski (20. min.), Sławiński (26. min.), Litwiński (27. min.), Szymański (39. min.), Walczak (62. min.), Luberecki (68. min.)

 

Polska: 1. Bartosz Dubel - 11. Wiktor Galuba, 4. Bartosz Tomaszewski, 13. Bartosz Krasuski, 2. Mateusz Jasiński - 18. Oliwier Sławiński, 8. Oliwier Wojciechowski, 6. Jan Niedzielski, 10. Jakub Litwiński, 14. Miłosz Rogula - 16. Krystian Okoniewski. Grali także: 12. Kajetan Wojtasiak, 3. Jan Bonikowski, 5. Bartosz Brzęk, 7. Oskar Kozdroń, 9. Marcel Szymański, 15. Wojciech Urbański, 17. Filip Luberecki, 18. Tomasz Walczak, 20. Bartłomiej Juszczyk.


 

sklep
Dodał: Piotr Kamieniecki Źródło: 90minut.pl   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij