Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 listopada 2018

Marcin Brosz: Legia była dobrze przygotowana

2018-11-03 23:03:50
img
- Po ostatnim meczu jechaliśmy do Warszawy z oczekiwaniami, a boisko mocno nas zweryfikowało i to pod każdym względem… Nie udało nam się pokazać naszych dobrych stron, a patrząc na statystyki, Legia była przygotowana do konfrontacji pod każdym względem. Mieliśmy zbyt mało argumentów, by nawiązać równorzędną walkę z mistrzami Polski - stwierdził Marcin Brosz, szkoleniowiec Górnika Zabrze.

- Mecze z Legią są ważne dla Górnika, bo chodzi także o kwestię prestiżu. Trudno jednak wiele mówić po spotkaniu, w którym zostaliśmy tak mocno zweryfikowani. Nie nawiązaliśmy walki w grze jeden na jednego, nie potrafiliśmy zneutralizować skrzydłowych i szybkich ataków Legii. A moja przyszłość w Górniku? To nie jest pytanie do mnie… - stwierdził szkoleniowiec Górnika po porażce z Legią (0:4).  


 

sklep sklep
Autor: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
zwawy
2018-11-04 14:04
po dodatkowych 30 min w Piaście obawiałem się o kondycję zawodników i niepotrzebnie. Było bardzo dobrze. Górnik w chwili obecnej cieniem samego siebie. Trochę wyprzedaży trochę kontuzji i jest nieciekawie. Nie nasz to jednak problem.
TerminatorrL1916
2018-11-04 10:36
Wszystko fajnie,ale Górnik to pewny spadkowicz.
~fan Kazimierza D.
2018-11-04 08:31 IP 178.235***
Pan Brosz to jeden z najlepszych polskich trenerów. Klasą i kulturą osobistą odstaje od prymitywizmu takich Probierzy, Mamrotów czy Stokowców.
Chyba tylko wariat zwalniał by takiego trenera.
kierownik
2018-11-04 00:05
Ony go nie zwolnili, jeden z nielicznych który zna się na robocie. On gra w eklapie składem z pogranicza 2 i 3 poziomu przecież, a po malu kolejni młodzi zaczynają rosnąć pod jego okiem.
Facet to klasa, oby Górnik go nie zwolnił bo ten pan byk by niebezpieczny w rękach Lecha.
2018-11-04 01:38
Dokładnie! Jeśli Górnik chce być realnie kuźnią talentów, to niech zostawi trenera, który się na tym zna. Moim zdaniem lepiej pracować rzetelnie, nawet balansując na krawędzi ekstraklasy i I ligi, ale stworzyć jakość w postaci wychowanków, którzy wyjdą w świat i sprawią, że Górnik zyska zainteresowanie sponsorów, niż egzystować z pomocą miasta, łudząc się, że od razu podskoczy się ponad stan posiadania.
Niech dadzą Broszowi pracować.
PICCO
2018-11-04 00:02
Szacunek dla takich wypowiedzi. Nie ma zbędnego piyerdolenia w stylu:

"Legia dostała prezenty"
"Legii podarowaliśmy bramki"
"Legia wykorzystała nasze błędy"
"Legia miała więcej szczęścia"
"Nie pozostało mi nic innego jak pojechać do domu i pyerdolnąć sobie whisky".
"Legii sprzyjają sędziowie czy dlaczego nas uwalają akurat w meczach z Legią".
"Takich bramek się nie uznaje"

Oby więcej takich trenerów, którzy potrafią z klasą się wypowiedzieć, oddać Legii czy w ogóle rywalom wyższość, klasę, którzy po prostu byli lepsi.

Powodzenia trenerze !
2018-11-04 09:29
Bo to jeden z nielicznych trenerów polskiej narodowości, którzy potrafią myśleć, mają kulturę wypowiedzi i to co w głowie potrafią przełożyć na boisko- Brosz, Stokowiec, Ojrzyński i może jeszcze Bartoszek z Tadziem Pawłowskim (choć i do niego mam wątpliwości). Reszta "trenerów" na czele z Probierzami, Rumakami i innymi Stawowymi to po prostu dno. Z takich trenerów jeszcze przyzwoitych- Smółka, chociaż wyniki ma średnie, ale w Mielcu widać było dobrą rękę. Urbany, Fornaliki, Wdowczyki czy Skorże mają "dobrą" reklamę, a również są słabiutcy.
2018-11-05 22:15
"nielicznych trenerów polskiej narodowości,..."

To odpowiednie podkreślenie.

Mimo wszystko, dorzuciłbym Smudę. Z drugiej strony, wielu do dziś, nie wie, o czym prawił na konferencjach ten zacny gość. Sądzę, że za jakieś 1000 lat naukowcy to rozszyfrują tak jak znaczenie hieroglifów.
~send
2018-11-03 23:07 IP 89.64.2***
Zabrali mu najlepszych piłkarzy i teraz by go mieli zwalniać... To byłby szczyt *....*izmu.
2018-11-03 23:45 IP 94.254.***
Ok
Liczba komentarzy: 10

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij