Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 listopada 2018

Boks: David Haye gościem bokserskiej Legii

2018-11-05 08:35:02
img
31 października w Klubie Bokserskim Legia gościliśmy wyjątkową osobowość - Davida Haye - byłego mistrza świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w kategorii junior ciężkiej. David Haye odwiedził Polskę w ramach realizowanego przez Polską Fundację Narodową projektu 100x100 z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

David Haye złożył hołd Tadeuszowi Pietrzykowskiemu, który był zawodnikiem Legii, a następnie boksował w obozie śmierci w Auschwitz; walczył za chleb, który następnie rozdawał swoim współwięźniom. Pięściarz spotkał się w naszym klubie z dziećmi i młodzieżą, której przekazał kilka swoich rad i wskazówek. Znalazł też czas na zdjęcia i autografy. W tym dniu w naszym klubie można było również spotkać takie osobistości jak Kazimierz Szczerba, Zbigniew Raubo, Krzysztof Kosedowski, Henryk Petrich, Andrzej Kostyra, Mateusz Borek czy Grzegorz Skrzecz. Poniżej relacja wideo.   

sklep sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

david haye   
Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
sportowaWarszawa
2018-11-05 15:08
"Evander Holyfield, Mike Tyson,
Michael Moorer, Tim Witherspoon,
Ray Mercer, Lennox Lewis,
David Tua, Everton Davis,
Vaughn Bean, Zeljko Mavrovic,
Paweł Walczak, Anton Josipovic,
Herbie Hide, Frans Botha,
Ryszard Czarnecki, Andrzej Gołota!"
2018-11-07 19:03
obatel Czarnecki? aleosochzi? ktos musiał nosić bidony i ręczniki?
alaryk
2018-11-05 12:31
Borek? Mati?
Może sparował z Davidem?
Czy tuba Matiego została nienaruszona?
~Legia CWKS
2018-11-05 10:52 IP 88.220.***
Ekstra FIlmik
Liczba komentarzy: 4

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij