Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 listopada 2018

Doping kibiców Legii na meczu z Górnikiem - Wideo

2018-11-06 10:52:28
img
Wzruszające przemówienie Haliny Jędrzejewskiej, ps."Sławka, sanitariuszki służącej w trakcie Powstania Warszawskiego, oprawa kibiców Legii #KiedyMyŻyjemy, odśpiewany uroczyście Mazurek Dąbrowskiego, dym w biało-czerwonych barwach i radość z czterech goli i efektownego zwycięstwa. Świadkami tego wszystkiego byliśmy w sobotę przy Łazienkowskiej. Na trybunach zjawiło się blisko 18 tysięcy fanów. Poniżej materiał wideo.


 

sklep sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Alfred
2018-11-06 15:32 IP 77.111.***
Legia prowadziła kulturalny doping Natomiast góvnik oczywiście przez cały mecz skupiał się na Legii.
kotkameleon
2018-11-06 14:55
I znów w najlepszym momencie filmik jest przerwany...
Komu tak bardzo przeszkadzają oprawy?
Liczba komentarzy: 2

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij