Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Mikołajki z książką

2018-12-03 18:25:26
img
Zbliżają się Mikołajki. To świetny moment by podarować komuś bliskiemu jakiś drobiazg. W ostatnim czasie na rynku ukazały się trzy książki powiązane tematycznie z Legią. „Moja spowiedź” – historia zmarnowanej kariery Dawida Janczyka, „Moja Legia” – 23 lata Wojciecha Hadaja za kulisami największego klubu w Polsce oraz „On, Strejlau” – autobiografia Andrzeja Strejlaua – byłego piłkarza i trenera Legii. Każda z książek jest dobrym pomysłem na upominek dla kibica naszego klubu. 6 grudnia na łamach Legia.Net będzie można wygrać wspomniane książki.

Moja Legia 


- MerlinEmpikSendSportŚwiat KsiążkiTania książka


On Strejlau 


- Tania Książka, Gandalf, Empik


Moja spowiedź


Empik, Merlin, Świat Książki, Tania Książka
 

sklep sklep
Autor: Redakcja Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
pawelk1504
2018-12-04 03:14
Reklamujecie badziewia???
- Janczyka zawiera od groma błędów i kitów z satelity, że aż autor jej Dobrowolski przepraszał na tt, że nie posprawdzał bajek, które Dawidek mu nawciskał.
- Hadaja próbowałem czytać,ale nie da się. Zakompleksiony mały człowiek w dodatku teraz przy*....*s Ksysia z żótych.
- Strejlaua z tego co czytałem i słyszałem to o Legii gdy był jej trenerem jest niewiele...
PS Nie napisaliście nic o biografii najnowszej Staśka Terleckiego, a które też nie zbiera pochlebnych recenzji, bo zawiera sporo cytatów z innych źródeł...
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij