Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

CLJ: Szansa dla młodzieży, dwa sparingi do końca roku

2018-12-03 07:30:00
img
Piłkarze Legii Warszawa występujący w Centralnej Lidze Juniorów zakończyli rundę jesienną na trzeciej pozycji. "Wojskowi" trenowani przez Marka Saganowskiego są jednak w okresie dalszych zajęć. Przed urlopami stołeczny zespół rozegra jeszcze dwa sparingi, a szansę na zaprezentowanie umiejętności otrzymają wyróżniający się gracze z drużyny do lat 17.

Jeszcze przez tydzień piłkarze Legii występujący w CLJ pozostaną w treningu. W tym czasie pierwszą szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności na tle starszych kolegów otrzymają wyróżniający się zawodnicy z zespołu do lat 17, który wygrał jesienne zmagania w swojej grupie. 

 

Okazję treningów pod okiem Marka Saganowskiego otrzymają Patryk Peda, Ariel Mosór, Kacper Gościniarek, Gabor Grabowski, a także Szymon Włodarczyk, najlepszy strzelec ekipy do lat 17, który w ostatnich dniach zdobył dwie bramki dla juniorskiej reprezentacji Polski w spotkaniu z Irlandią Północną. Gościniarek i Grabowski mają już za sobą debiut w CLJ, lecz nie zostali włączeni na stałe do drużyny. - Trener Grzegorz Szoka wytypuje jeszcze paru chłopców mogących dać sobie poradzić w naszym zespole wiosną. Jeżeli podołają, przy ewentualnych odejściach i uszczupleniach naszej kadry, będziemy kreować dla nich miejsce i budować ich pozycję – wyjaśnia Saganowski.

 

Legioniści rozegrają jeszcze dwa spotkania sparingowe, które zaplanowano na boisku pod balonem przy Łazienkowskiej. Najpierw rywalem będą rezerwy Znicza Pruszków, a mecz odbędzie się 9 grudnia. Dzień później warszawiacy skonfrontują się z drugim zespołem Zagłębia Sosnowiec.


 

sklep sklep
Autor: Maciej Ziółkowski Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij