Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Chris Philipps: Dla mnie to ważny krok

2018-12-05 23:28:19
img
- Po raz pierwszy od sierpnia znalazłem się w wyjściowej jedenastce. To dla mnie bardzo ważne, bo od jakiegoś czasu nie występowałem zbyt często. Dla mnie to ważny krok, mam nadzieję na ponowne wychodzenie na boisko od pierwszej minuty w najbliższym czasie - powiedział po meczu z Chrobrym Głogów środkowy pomocnik Legii, Chris Philipps.

- Mecze pucharowe wcale nie są łatwe. Dzisiaj dobrze sobie poradziliśmy. Zdobyliśmy pierwszego gola, a to właśnie na ogół jest najtrudniejsze do osiągnięcia. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:0.

 

- Gdy nie grasz przez dłuższy okres, nie jesteś stuprocentowo w optymalnej dyspozycji. Z drugiej strony na pewno czuję się coraz lepiej. Myślę, że dzięki dobremu trenowaniu będę w odpowiedniej formie już niebawem.


 

sklep sklep
Autor: Marcin Słoka Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Yorick
2018-12-07 03:18
Świetny kluczowy odbiór przy akcji i strzale Kulenovica. Niewiele zabrakło, a miałby Philipps drugą asystę.
jammm
2018-12-06 16:43
Jak zaczniesz zapier.dalać panie Philipps na swojej pozycji a nie truchtać bez wiary w możliwość odebrania piłki przeciwnikowi to ZAPRASZAMY.
2018-12-06 16:48
zapomniałem dodać, bo nogę masz niewątpliwie dobrze ułożoną i potrafisz ładnie zagrać piłkę
Liczba komentarzy: 3

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij