News: Hokej: Porażka w ostatnim meczu na Torwarze

Hokej: Porażka w ostatnim meczu na Torwarze

22.02.2015 18:09

(akt. 08.12.2018 03:09)

Hokeiści Legii przegrali 3:5 z SMS-em Sosnowiec w ostatnim meczu na Torwarze II w tym sezonie. Bramki dla stołecznego zespołu zdobyli Jarosław Grzesik, Michał Porębski oraz Damian Kran.

Legioniści źle rozpoczęli spotkanie, gdyż już w pierwsze tercji bramki zdobyli Marcin Horzelski oraz Jakub Jaworski. W drugiej części gry kolejnego gola dla przyjezdnych dołożył Patry Sikora. Wtedy do odrabiania strat wzięli się miejscowi. Jeszcze przed przerwą do siatki rywali trafiali Jarosław Grzesik oraz Michał Porębski, któremu asystowali Tomasz Wołkowicz Patryk Wąsiński.

Trzecia część gry była pewna walki, ale prawdziwe emocje zaczęły się dopiero w 56. minucie. Wtedy to do remisu doprowadził Damian Kran, który wykorzystał dogranie Wołkowicza. Legioniści nie cieszyli się jednak taką sytuacją, ponieważ wkrótce Wojciech Koczy wyprowadził gości na ponowne prowadzenie. Dzieła zniszczenia dopełnił na 23 sekundy przed ostatnią syreną Jakub Jaworski, który przypieczętował pokonanie "Wojskowych". W tym sezonie legioniści nie zagrają już na Torwarze - czeka ich już jedynie wyjazd do Nowego Targu.

Legia Warszawa - SMS Sosnowiec 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
0 : 1 Marcin Horzelski 10:24
0 : 2 Jakub Jaworski ( Patryk Matusik ) 11:15
0 : 3 Patryk Sikora ( Jakub Jaworski ) 32:11
1 : 3 Jarosław Grzesik 39:33
2 : 3 Michał Porębski ( Tomasz Wołkowicz - Patryk Wąsiński ) 39:53
3 : 3 Damian Kran ( Tomasz Wołkowicz ) 55:49
3 : 4 Wojciech Koczy ( Krzysztof Dudkiewicz ) 58:58
3 : 5 Jakub Jaworski ( Łukasz Krzemień ) 59:37

Legia: Gutkowski, Kurzątkowski - Wardecki, Grzesik, Bułanowski, Vecher, Kubicki - R. Solon, Kran, Wołkowicz, Porębski, Wąsiński - Kotyński, Stępski, Floriańczyk, Krzymowski.

SMS: Czernik, Buczek - Horzelski, Wsół, Matusik, Krzemień, Jaworski - Falkenhagen, Nowak, Szukała, Dudniewicz, Koczy - Secemski, Musialik, Goździewicz, Gorzycki, Pędraś - Sikora, Gniewek, Krężołek, Podlipni, Rybak.