Sezon 2021/2022

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2021/2022. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych64119 - 5
Superpuchar10101 - 1
Liga930610 - 13
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA43106 - 3
Puchar Polski11003 - 1

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Rafael Lopes21 6 (3/0/3) 1 (1/0/0) 9 (5/2/4) 4 (1/0/3) 1 (1/0/0)
Mahir Emreli20 6 (6/0/0) 1 (0/0/1) 8 (2/1/6) 4 (4/1/0) 1 (0/0/1)
Mateusz Wieteska19 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 8 (8/7/0) 4 (4/4/0) 0
Bartosz Slisz19 6 (4/4/2) 1 (1/0/0) 9 (9/3/0) 3 (3/3/0) 0
Tomas Pekhart18 5 (1/1/4) 1 (1/1/0) 9 (6/3/3) 3 (0/0/3) 0
Luquinhas18 6 (6/6/0) 1 (0/0/1) 8 (5/2/3) 3 (3/2/0) 0
Artur Jędrzejczyk17 6 (6/6/0) 08 (7/7/1) 3 (3/3/0) 0
Filip Mladenović17 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 6 (3/3/3) 4 (4/4/0) 0
Ernest Muci16 3 (0/0/3) 1 (1/0/0) 9 (7/1/2) 2 (0/0/2) 1 (0/0/1)
Andre Martins15 6 (6/4/0) 1 (1/1/0) 5 (4/1/1) 3 (3/1/0) 0
Josue14 3 (1/1/2) 06 (4/3/2) 4 (3/1/1) 1 (0/0/1)
Maik Nawrocki14 2 (2/2/0) 08 (8/7/0) 4 (4/4/0) 0
Artur Boruc13 6 (6/6/0) 04 (4/4/0) 3 (3/3/0) 0
Kacper Skibicki12 1 (1/0/0) 1 (0/0/1) 8 (6/0/2) 1 (1/0/0) 1 (1/1/0)
Mateusz Hołownia10 4 (4/3/0) 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Josip Juranović9 5 (5/4/0) 1 (1/1/0) 2 (0/0/2) 1 (1/1/0) 0
Ihor Charatin8 005 (1/0/4) 2 (2/1/0) 1 (1/1/0)
Lirim Kastrati8 005 (3/0/2) 2 (0/0/2) 1 (1/0/0)
Joel Abu Hanna6 004 (3/1/1) 1 (0/0/1) 1 (1/1/0)
Lindsay Rose6 01 (1/0/0) 3 (2/2/1) 1 (1/0/0) 1 (1/1/0)
Mattias Johansson5 2 (0/0/2) 01 (1/1/0) 2 (2/1/0) 0
Cezary Miszta5 01 (1/1/0) 2 (2/2/0) 1 (1/1/0) 1 (1/1/0)
Yuri Ribeiro4 003 (2/0/1) 01 (1/0/0)
Bartosz Kapustka4 3 (3/1/0) 1 (0/0/1) 000
Kacper Kostorz3 002 (0/0/2) 01 (1/0/0)
Kacper Tobiasz3 003 (3/3/0) 00
Jakub Kisiel3 002 (1/1/1) 01 (0/0/1)
Maciej Rosołek3 002 (1/0/1) 1 (0/0/1) 0
Jurgen Celhaka2 001 (0/0/1) 01 (1/0/0)
Kacper Skwierczyński1 00001 (0/0/1)
Bartłomiej Ciepiela1 001 (0/0/1) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mateusz Wieteska1702540907123600
Artur Jędrzejczyk145554006452700
Bartosz Slisz1437452576582700
Filip Mladenović1318540903283600
Luquinhas1295540334602620
Maik Nawrocki121518006753600
Mahir Emreli11984143338333434
Artur Boruc117054003602700
Andre Martins1084487903241830
Rafael Lopes9742885745312056
Josue922170040130645
Tomas Pekhart85116990542500
Mateusz Hołownia7443299013510090
Josip Juranović6994399080900
Kacper Skibicki69382334434590
Ernest Muci66444575101934
Cezary Miszta4500901809090
Lirim Kastrati418002765389
Ihor Charatin3880015014890
Lindsay Rose3750571834590
Joel Abu Hanna314002111390
Mattias Johansson276190901670
Kacper Tobiasz2700027000
Yuri Ribeiro21000165045
Bartosz Kapustka20016733000
Maciej Rosołek1330088450
Jakub Kisiel94009301
Kacper Kostorz830027056
Jurgen Celhaka630018045
Kacper Skwierczyński45000045
Bartłomiej Ciepiela22002200

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2021/2022 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mahir Emreli1021241
Ernest Muci310200
Tomas Pekhart310200
Rafael Lopes320100
Luquinhas220000
Lirim Kastrati200011
Bartosz Kapustka110000
Josip Juranović100010
Ihor Charatin100100
Maik Nawrocki100100
Kacper Kostorz100001

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk8/03/004/01/00
Bartosz Slisz5/01/01/03/000
Filip Mladenović5/12/001/12/00
Mateusz Wieteska4/01/002/01/00
Tomas Pekhart4/01/002/01/00
Josue4/11/000/12/01/0
Andre Martins3/01/002/000
Maik Nawrocki3/0003/000
Rafael Lopes3/0002/01/00
Ihor Charatin2/0002/000
Lindsay Rose2/001/001/00
Artur Boruc2/01/001/000
Luquinhas2/0001/01/00
Bartosz Kapustka2/02/00000
Mateusz Hołownia2/001/001/00
Cezary Miszta1/001/0000
Mahir Emreli1/00001/00
Ernest Muci1/0001/000
Mattias Johansson1/00001/00
Josip Juranović1/01/00000
Joel Abu Hanna1/0001/000
Lirim Kastrati1/0001/000

Wszystkie mecze (21)

1.Bodo/Glimt - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[07-07-2021]
2.Legia Warszawa - Bodo/Glimt 2-0 (1-0)[14-07-2021]
3.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1-1 (0-1)[17-07-2021]
4.Legia Warszawa - Flora Tallinn 2-1 (1-0)[21-07-2021]
5.Legia Warszawa - Wisła Płock 1-0 (1-0)[24-07-2021]
6.Flora Tallinn - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[27-07-2021]
7.Radomiak Radom - Legia Warszawa 3-1 (0-0)[31-07-2021]
8.Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[04-08-2021]
9.Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb 0-1 (0-1)[10-08-2021]
10.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2021]
11.Slavia Praga - Legia Warszawa 2-2 (2-2)[19-08-2021]
12.Legia Warszawa - Slavia Praga 2-1 (0-1)[26-08-2021]
13.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[29-08-2021]
14.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[11-09-2021]
15.Spartak Moskwa - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[15-09-2021]
16.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 3-1 (2-1)[19-09-2021]
17.Wigry Suwałki - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[22-09-2021]
18.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2-3 (1-1)[25-09-2021]
19.Legia Warszawa - Leicester City 1-0 (1-0)[30-09-2021]
20.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3-1 (1-0)[03-10-2021]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 0-1 (0-0)[17-10-2021]