Sezon 2021/2022

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2021/2022. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych64119 - 5
Superpuchar10101 - 1
Liga341341746 - 48
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA83148 - 14
Puchar Polski54018 - 3

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Bartosz Slisz50 6 (4/4/2) 1 (1/0/0) 32 (31/21/1) 7 (6/4/1) 4 (4/4/0)
Mateusz Wieteska49 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 30 (30/29/0) 8 (8/8/0) 4 (4/4/0)
Tomas Pekhart45 5 (1/1/4) 1 (1/1/0) 31 (23/13/8) 5 (0/0/5) 3 (3/1/0)
Josue44 3 (1/1/2) 030 (28/19/2) 7 (6/3/1) 4 (3/3/1)
Rafael Lopes44 6 (3/0/3) 1 (1/0/0) 27 (13/3/14) 7 (2/0/5) 3 (1/0/2)
Ernest Muci36 3 (0/0/3) 1 (1/0/0) 24 (12/2/12) 5 (2/1/3) 3 (1/0/2)
Filip Mladenović36 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 19 (16/15/3) 7 (7/6/0) 3 (2/1/1)
Artur Jędrzejczyk33 6 (6/6/0) 019 (16/15/3) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0)
Mahir Emreli33 6 (6/0/0) 1 (0/0/1) 15 (8/3/7) 8 (7/1/1) 3 (1/0/2)
Luquinhas31 6 (6/6/0) 1 (0/0/1) 15 (11/4/4) 7 (7/4/0) 2 (1/0/1)
Mattias Johansson31 2 (0/0/2) 020 (19/14/1) 6 (6/4/0) 3 (3/3/0)
Maik Nawrocki29 2 (2/2/0) 019 (18/15/1) 6 (6/6/0) 2 (2/2/0)
Andre Martins26 6 (6/4/0) 1 (1/1/0) 11 (7/2/4) 7 (6/1/1) 1 (1/0/0)
Kacper Skibicki24 1 (1/0/0) 1 (0/0/1) 17 (11/2/6) 2 (1/0/1) 3 (3/1/0)
Lindsay Rose24 01 (1/0/0) 19 (17/15/2) 1 (1/0/0) 3 (3/2/0)
Lirim Kastrati23 0015 (5/0/10) 5 (2/0/3) 3 (2/0/1)
Cezary Miszta23 01 (1/1/0) 15 (14/14/1) 4 (4/4/0) 3 (3/3/0)
Artur Boruc22 6 (6/6/0) 011 (11/10/0) 4 (4/4/0) 1 (1/1/0)
Mateusz Hołownia20 4 (4/3/0) 1 (1/1/0) 10 (10/7/0) 3 (1/0/2) 2 (2/1/0)
Maciej Rosołek19 0016 (14/5/2) 1 (0/0/1) 2 (2/1/0)
Jurgen Celhaka18 0014 (6/2/8) 1 (0/0/1) 3 (2/0/1)
Yuri Ribeiro18 0012 (10/5/2) 3 (3/3/0) 3 (3/2/0)
Ihor Charatin16 0011 (5/2/6) 4 (2/1/2) 1 (1/1/0)
Paweł Wszołek15 0014 (12/8/2) 01 (1/0/0)
Patryk Sokołowski15 0014 (11/3/3) 01 (0/0/1)
Szymon Włodarczyk12 007 (0/0/7) 2 (0/0/2) 3 (0/0/3)
Joel Abu Hanna9 007 (6/1/1) 1 (0/0/1) 1 (1/1/0)
Josip Juranović9 5 (5/4/0) 1 (1/1/0) 2 (0/0/2) 1 (1/1/0) 0
Bartłomiej Ciepiela8 007 (2/0/5) 01 (1/0/0)
Bartosz Kapustka8 3 (3/1/0) 1 (0/0/1) 4 (0/0/4) 00
Benjamin Verbic8 007 (2/0/5) 01 (0/0/1)
Richard Strebinger6 005 (5/5/0) 01 (1/1/0)
Jakub Kisiel5 002 (1/1/1) 03 (0/0/3)
Kacper Tobiasz4 004 (4/4/0) 00
Kacper Kostorz4 003 (0/0/3) 01 (1/0/0)
Kacper Skwierczyński2 0001 (0/0/1) 1 (0/0/1)
Tomasz Nawotka2 001 (0/0/1) 01 (0/0/1)
Igor Strzałek1 001 (0/0/1) 00
Mateusz Grudziński1 001 (0/0/1) 00
Rui Gomes1 001 (0/0/1) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mateusz Wieteska4402540902692720360
Bartosz Slisz3937452572543525360
Josue352717002492550315
Filip Mladenović2928540901475610213
Artur Jędrzejczyk268454001424540180
Tomas Pekhart255716990200082216
Maik Nawrocki238618001486540180
Mattias Johansson23501901579482270
Luquinhas2300540331004589134
Mahir Emreli206641433870581168
Cezary Miszta19970901277360270
Artur Boruc1962540097236090
Rafael Lopes1923288571250215113
Lindsay Rose1860057151345245
Andre Martins16514879060942045
Ernest Muci149644571079203113
Mateusz Hołownia147132990772145135
Maciej Rosołek132600113545146
Yuri Ribeiro130200807270225
Kacper Skibicki1277823385665241
Paweł Wszołek1178001091087
Patryk Sokołowski92500904021
Lirim Kastrati84400479228137
Ihor Charatin7820050318990
Josip Juranović6994399080900
Jurgen Celhaka6840054320121
Richard Strebinger54000450090
Joel Abu Hanna526004231390
Kacper Tobiasz3600036000
Bartosz Kapustka3021673310200
Benjamin Verbic27000243027
Bartłomiej Ciepiela25300170083
Szymon Włodarczyk248001613255
Jakub Kisiel1200093027
Kacper Kostorz1120056056
Tomasz Nawotka47004502
Kacper Skwierczyński46000145
Rui Gomes45004500
Mateusz Grudziński500500
Igor Strzałek300300

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2021/2022 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mahir Emreli1121251
Tomas Pekhart1010900
Rafael Lopes720500
Paweł Wszołek600600
Ernest Muci610401
Mateusz Wieteska400400
Josue300201
Luquinhas320001
Maciej Rosołek300300
Lirim Kastrati200011
Patryk Sokołowski200200
Josip Juranović100010
Filip Mladenović100010
Bartosz Slisz100100
Mateusz Hołownia100100
Lindsay Rose100001
Maik Nawrocki100100
Mattias Johansson100100
Szymon Włodarczyk100001
Ihor Charatin100100
Bartosz Kapustka110000
Kacper Kostorz100001

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk16/03/009/03/01/0
Bartosz Slisz15/01/01/011/01/01/0
Mateusz Wieteska14/01/008/03/02/0
Josue13/11/007/14/01/0
Filip Mladenović12/12/006/13/01/0
Tomas Pekhart9/01/006/01/01/0
Mattias Johansson9/0007/02/00
Rafael Lopes8/1006/11/01/0
Luquinhas5/0003/01/01/0
Lindsay Rose5/001/02/01/01/0
Mateusz Hołownia5/001/03/01/00
Maik Nawrocki4/0004/000
Andre Martins4/01/002/01/00
Ihor Charatin4/1004/100
Jurgen Celhaka3/0003/000
Maciej Rosołek3/0003/000
Lirim Kastrati2/0001/01/00
Bartłomiej Ciepiela2/0002/000
Mahir Emreli2/0001/01/00
Ernest Muci2/0001/001/0
Cezary Miszta2/001/001/00
Bartosz Kapustka2/02/00000
Artur Boruc2/11/001/100
Kacper Skibicki1/0001/000
Benjamin Verbic1/0001/000
Joel Abu Hanna1/0001/000
Josip Juranović1/01/00000
Yuri Ribeiro1/0001/000

Wszystkie mecze (54)

1.Bodo/Glimt - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[07-07-2021]
2.Legia Warszawa - Bodo/Glimt 2-0 (1-0)[14-07-2021]
3.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1-1 (0-1)[17-07-2021]
4.Legia Warszawa - Flora Tallinn 2-1 (1-0)[21-07-2021]
5.Legia Warszawa - Wisła Płock 1-0 (1-0)[24-07-2021]
6.Flora Tallinn - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[27-07-2021]
7.Radomiak Radom - Legia Warszawa 3-1 (0-0)[31-07-2021]
8.Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[04-08-2021]
9.Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb 0-1 (0-1)[10-08-2021]
10.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2021]
11.Slavia Praga - Legia Warszawa 2-2 (2-2)[19-08-2021]
12.Legia Warszawa - Slavia Praga 2-1 (0-1)[26-08-2021]
13.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[29-08-2021]
14.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[11-09-2021]
15.Spartak Moskwa - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[15-09-2021]
16.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 3-1 (2-1)[19-09-2021]
17.Wigry Suwałki - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[22-09-2021]
18.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2-3 (1-1)[25-09-2021]
19.Legia Warszawa - Leicester City 1-0 (1-0)[30-09-2021]
20.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3-1 (1-0)[03-10-2021]
21.Legia Warszawa - Lech Poznań 0-1 (0-0)[17-10-2021]
22.SSC Napoli - Legia Warszawa 3-0 (0-0)[21-10-2021]
23.Piast Gliwice - Legia Warszawa 4-1 (2-1)[24-10-2021]
24.Świt Szczecin - Legia Warszawa 0-1 (0-1)[28-10-2021]
25.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0-2 (0-1)[31-10-2021]
26.Legia Warszawa - SSC Napoli 1-4 (1-0)[04-11-2021]
27.Legia Warszawa - Stal Mielec 1-3 (1-2)[07-11-2021]
28.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3-2 (2-0)[21-11-2021]
29.Leicester City - Legia Warszawa 3-1 (3-1)[25-11-2021]
30.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-0 (1-0)[28-11-2021]
31.Motor Lublin - Legia Warszawa 1-2 (1-0)[01-12-2021]
32.Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[05-12-2021]
33.Legia Warszawa - Spartak Moskwa 0-1 (0-1)[09-12-2021]
34.Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[12-12-2021]
35.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 4-0 (2-0)[15-12-2021]
36.Legia Warszawa - Radomiak Radom 0-3 (0-1)[19-12-2021]
37.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-3 (0-2)[04-02-2022]
38.Legia Warszawa - Warta Poznań 0-1 (0-1)[13-02-2022]
39.Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa 0-0 (0-0)[19-02-2022]
40.Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1 (1-0)[25-02-2022]
41.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 2-0 (1-0)[02-03-2022]
42.Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-0 (0-0)[07-03-2022]
43.Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[11-03-2022]
44.Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4-1 (3-0)[15-03-2022]
45.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-1 (0-1)[19-03-2022]
46.Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-1 (1-0)[02-04-2022]
47.Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[06-04-2022]
48.Lech Poznań - Legia Warszawa 1-1 (1-1)[09-04-2022]
49.Legia Warszawa - Piast Gliwice 0-1 (0-1)[18-04-2022]
50.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3-1 (1-1)[24-04-2022]
51.Stal Mielec - Legia Warszawa 2-1 (2-1)[30-04-2022]
52.Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-3 (4-2)[06-05-2022]
53.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-2 (0-0)[13-05-2022]
54.Legia Warszawa - Cracovia Kraków 3-0 (0-0)[21-05-2022]