77'
  • 90+2'
    Koniec. Legia wygrała z Chojniczanką 3:1!
  • 90+1'
    Mogło się zrobić 3:2. Podanie wzdłuż bramki, dobrze interweniował Kisiel. Stał za nim rywal, który czyhał na piłkę. Gdyby nie interwencja zawodnika Legii, to Chojniczanka mogła strzelić gola kontaktowego
  • 90'
    Niedokładna centra Skibickiego
  • 88'
    Płaskie uderzenie Skwierczyńskiego z dystansu. Piłka poszybowała tuż obok bramki, ale dobra próba
  • 87'
    Legia wymienia się podaniami
  • 86'
    Powinno być 4:1 dla Legii. Sokołowski uderzył zza pola karnego, potem do dobitki dopadł Skwierczyński, ale przestrzelił z bliska
  • 80'
    Strzałek dośrodkował z rogu na dalszy słupek w kierunku Kamińskiego, który nie sięgnął piłki. Za głębokie zagranie, od bramki golkiper z Chojnic
  • 80'
    Ładne uderzenie Kisiela z 30. metra, piłka odbiła się po drodze od jednego z rywali. Korner dla Legii, który wykona Strzałek
  • 78'
    Mecz z boku ogląda też m.in. Kapustka, który bił brawo Rosołkowi
  • 77'
    Legioniści założyli wysoki pressing. Kamiński odebrał piłkę po prawej stronie boiska, potem płasko podał do Strzałka, który zagrał do Rosołka, a ten płasko, skutecznie uderzył z 10. metra.
  • 75'
    3:1 dla Legii! Rosołek!
  • 75'
    Sokołowski bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, ale wprost w ręce bramkarza
  • 74'
    Prostopadłe podanie Charatina do Rosołka, ten został sfaulowany. Rzut wolny z ok. 25. metra
  • 74'
    Rosołek dopadł do piłki, ale jego uderzenie okazało się zablokowane
  • 72'
    Josue, Abu Hanna i Ribeiro oglądają drugą połowę z trybun
  • 70'
    Rosołek wpadł w pole karne, został zahaczony, upadł na murawę, ale sędzia nie zareagował
  • 70'
    Karbowy dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek. Ostatecznie Sebastian Golak z bliskiej odległości pokonał Hładuna
  • 66'
    Gol dla gości
  • 65'
    Kontra Chojniczanki zastopowana faulem. Żółta kartka dla Charatina
  • 63'
    Niski wypuścił Skwierczyńskiego, ale "Skwara" nie miał prawa dopaść do piłki. Aut dla gości
  • 62'
    Druga połowa jest spokojniejsza od pierwszej, ruchliwość wydaje się mniejsza niż przed przerwą
  • 62'
    Kamiński wygrał pojedynek główkowy, przedłużył piłkę do Rosołka, któremu piłka zaplątała się pod nogami. Legioniści budują atak od tyłu
  • 60'
    Zawodnicy wracają do gry
  • 60'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 60'
    Widoczna jest różnica w grze "szóstek". O ile w pierwszej połowie Slisz szukał gry do przodu, to Pierzak starał się podawać bardziej do tyłu
  • 59'
    Legia konstruuje atak od tyłu, wymienia się podaniami w linii obrony
  • 58'
    Prostopadłe zagranie Sokołowskiego do Kamińskiego, ale zawodnik Chojniczanki wybił piłkę na aut
  • 57'
    Sokołowski zdecydował się na uderzenie, które zostało zablokowane
  • 55'
    Wolsztyński próbował zagrać do Formeli, ale za mocno, piłka w rękach Hładuna
  • 53'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę
  • 52'
    Kamiński zbiegł do środka, uderzył, ale trafił w Rosołka. Do dobitki złożył się Skibicki, ale huknął ponad bramką
  • 51'
    Dośrodkowanie z rogu, Hładun dobrze piąstkował i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 51'
    Dobra sytuacja Chojniczanki, ale wmieszał się w nią Kisiel. Korner dla rywali
  • 50'
    Akcja gości. Lewą stroną pędził rywal, który posłał piłkę w kierunku bramki Hładuna, ale bez zagrożenia
  • 49'
    Chojniczanka spokojnie rozgrywa piłkę
  • 49'
    Skibicki szukał Kamińskiego, ale piłkę wybili obrońcy. Po chwili uderzał jeszcze Pierzak, ale został zablokowany
  • 48'
    Kamiński dośrodkował z prawej flanki, ale zagrożenie oddalili rywale
  • 47'
    Zmieniła się cała jedenastka. Hładun - Skibicki, Kisiel, Charatin, Niski - Sokołowski - Kamiński, Pierzak, Strzałek, Skwierczyński - Rosołek
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Chojniczanką po bardzo ładnych, technicznych bramkach Josue i Kapustki
  • 45'
    Rzut rożny. Płaskie zagranie Josue do Slisza, ale połapał się w tym Połański, który zabrał się do kontry
  • 45'
    Mustafajew do Ribeiro, ten próbował minąć rywala, ostatecznie jest korner
  • 45'
    Kastrati dobrze zagrał, może troszeczkę za wysoko, do Lopesa, który wyskoczył, musnął piłkę czupryną. Ostatecznie jest aut dla przyjezdnych. Gdyby Kastrati podał o 10 cm niżej, to Portugalczyk pewnie nie miałby problemów z uderzeniem z głowy
  • 44'
    Poloński ruszył do przodu, dośrodkował w pole karne, ale w miejsce, gdzie nie było żadnego zawodnika
  • 43'
    Chojniczanka słabo wygląda na tle Legii, która i tak nie forsuje tempa, nie widać pomysłu na grę po stronie gości. Rywale wymieniają się podaniami, ale niewiele z tego wynika
  • 42'
    Korner dla gości. Dośrodkowanie w pole karne. Ryczkowski do Kasperowicza, moment później Poloński zagrał w "szesnastkę", ale pod nogi Slisza, który wybił futbolówkę
  • 41'
    Kalinkowski wbiegł w pole karne, złożył się do strzału, ale czujny Grudziński wybił piłkę na rzut rożny
  • 41'
    Tobiasz, poza wyłapaniem dwóch dośrodkowań, nie miał na razie zbyt wiele pracy
  • 41'
    Grolik wyrzucił z autu, piłkę wybił Lopes, dopadł do niej jeszcze Kasperowicz, który niecelnie uderzył z dystansu
  • 40'
    Piłkę spokojnie rozgrywa Chojniczanka
  • 39'
    Josue dograł do Lopesa, ten odegrał do Josue, ale ostatecznie piłka w rękach Kikolskiego
  • 38'
    Obrońcy Legii wymieniają się podaniami, spokojnie rozgrywają piłkę
  • 37'
    Po przerwie dojdzie do zmian w bramce. Tobiasz zastąpi Hładun, który się rozgrzewa
  • 36'
    Grudziński do Mustafajewa, ten wbiegł w pole karne, upadł po kontakcie z rywalem, ale sędzia nie podyktował "jedenastki"
  • 35'
    Kapustka sfaulowany
  • 34'
    Wracamy do gry
  • 34'
    Ciekawie wygląda środek pola z Kapustką i Josue, którzy robią różnicę
  • 33'
    Obie drużyny schodzą z boiska, aby uzupełnić płyny
  • 33'
    Indywidualna akcja "Kapiego", który oddał piękny, precyzyjny strzał
  • 32'
    2:0 dla Legii! Kapustka! Strzał w prawy, górny róg bramki
  • 31'
    Mimo że Legia jest po tygodniu treningów, to widać w jakim stylu będzie grać. Slisz często podłącza się do ofensywy, uderza zza pola karnego, w rozegraniu pomagają mu Kapustka i Josue
  • 30'
    Piłka wycofana do Kikolskiego, który zagrał dalekie podanie do Grolika. Ten podał do Polońskiego, ale piłkę przejął Ribeiro
  • 28'
    Chojniczanka wolno rozgrywa akcję, po chwili Czajkowski został sfaulowany przez Kapustkę. Rzut wolny dla gości po prawej stronie boiska
  • 27'
    Rzut wolny dla Chojniczanki. Tobiasz dobrze piąstkował piłkę, która trafiła do Josue, a potem do Mustafajewa
  • 27'
    Mustafajew wychodził z kontrą, chciał zagrać do przodu, ale trafił w Polońskiego. Po chwili ratował się faulem
  • 26'
    Faul Mustafajewa, żółta kartka. Chciał dość ostro odebrać piłkę Grolikowi, ale nieprzepisowo go powstrzymał
  • 25'
    Ribeiro przeciął zagranie wślizgiem. Aut dla Chojniczanki na wysokości pola karnego
  • 23'
    Krótka przerwa na uzupełnienie płynów
  • 22'
    Mustafajew pokazuje, że oberwał w głowę, ale jest w porządku, zawodnik będzie mógł kontynuować grę
  • 21'
    Ucierpiał Mustafajew, leży na murawie, potrzebna będzie pomoc medyków: Bartosza Kota i Karola Malca
  • 21'
    Mecz toczony jest w niesamowitym upale
  • 20'
    Kapustka przełożył piłkę na prawą nogę, uderzył z 25. metra, ale słaba próba, wysoko ponad bramkę. Grę wznowi Kikolski
  • 20'
    Pierwsza interwencja Tobiasza, który złapał piłkę na przedpolu po dograniu van Huffela
  • 19'
    Kapustka do Ribeiro, ten dograł w pole karne. Był Mustafajew, na piłkę czekał też Lopes, ale obrońca Chojniczanki wślizgiem przeciął podanie
  • 18'
    Jędrzejczyk płasko dograł w pole karne do Lopesa, ale akcji nie udało się zamknąć. Do futbolówki dopadł jeszcze Slisz, który uderzył nieco obok bramki
  • 17'
    Josue dośrodkował w pole karne, lecz Kasperowicz wybił piłkę, po chwili Slisz dopadł do niej, uderzył, ale Kikolski był na posterunku
  • 16'
    Jędrzejczyk płasko w pole karne, ale skuteczni obrońcy. Po chwili Poloński brutalnie sfaulował Mustafajewa. Rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska, przy piłce Josue i Kapustka
  • 14'
    Jędrzejczyk ładnie zagrał do Lopesa, ten chciał piątką odegrać do "Jędzy" w polu karnym, ale nie trafił w piłkę
  • 14'
    Grudziński gra dobrze, pewnie, jest skuteczny w interwencjach. Teraz bardzo ładnie odebrał piłkę i zmylił rywala balansem ciała. Podał do Ribeiro, który dośrodkował z lewej flanki, ale zawodnik Chojniczanki wybił futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 12'
    Legia wychodzi z kontrą. Josue do rozpędzonego Kastratiego, ten oddał strzał, ale ponad poprzeczką
  • 11'
    Poloński chciał założyć siatkę Mustafajewowi, ale nie z Ramilem taki numery
  • 10'
    Legia gra ustawieniem typowym dla Runjaicia, czyli 4-1-4-1, gdzie rolę defensywnego pomocnika gra Slisz, przed nim są Kapustka i Josue
  • 10'
    Kapustka rozgrywa z Josue, głęboko cofnięci dwaj pomocnicy Legii
  • 10'
    Aut dla Chojniczanki, ale Jędrzejczyk momentalnie doskoczył do rywala, podał do Josue
  • 10'
    Kastrati był z prawej strony boiska, ale wybiegł z piłką za linię boczną
  • 9'
    Josue próbował zagrać do Kastratiego, lecz ten traci piłkę
  • 9'
    Josue ładnie wypatrzył Mustafajewa, ale Poloński przeciął zagranie
  • 9'
    Kikolski nieudanie wybił piłkę, w okolice ławki rezerwowych
  • 8'
    Chojniczanka cierpliwie konstruuje akcję, lecz jeden z rywali był naciskany przez Slisza i wycofał piłkę
  • 7'
    1:0 dla Legii! Josue! Piękne uderzenie z narożnika pola karnego, na dalszy słupek. Mierzone uderzenie
  • 7'
    Kikolski popełnił błąd w rozegraniu, piłkę wywalczył Mustafajew
  • 6'
    Kapustka przyjął piłkę, lecz szybko ją stracił
  • 6'
    Legioniści wolno rozgrywają piłkę. Ofiarnie powalczył Mustafajew, nie dał piłce opuścić boiska, zagrał do Slisza
  • 5'
    Mustafajew sfaulowany przez Polońskiego
  • 5'
    Wymiana podań Legii w linii obrony
  • 5'
    Ribeiro ruszył z akcją Legii, dobiegł do połowy boiska, zatrzymał się, podał do Kapustki. Warszawiacy powoli konstruują atak
  • 4'
    Akcja gości, piłka zagrana na skrzydło, a potem w pole karne. Moment później sfaulowany został Mustafajew, Legia wznowi od rzutu wolnego
  • 3'
    Goście wycofali piłkę do środka boiska i od nowa budują akcję
  • 3'
    Rywale krótko rozegrali rzut rożny, van Huffel się potknął, był naciskany przez Mustafajewa. Po chwili Poloński dośrodkował w pole karne, lecz Jędrzejczyk czujnie wybił futbolówkę
  • 3'
    Akcja Chojniczanki, dośrodkowanie Mikołajczaka, ale połapał się w tym wszystkim Jędrzejczyk. Korner dla Chojniczanki
  • 2'
    Josue posłał długie podanie do Mustafajewa, ale trochę za mocne, zabrakło z pół metra. Od bramki zacznie Kikolski
  • 1'
    Aut dla Legii
  • 1'
  • Obie drużyny wchodzą na boisko
  • W wyjściowym składzie gości znalazło się dwóch byłych zawodników "Wojskowych": Bartłomiej Kalinkowski i Adam Ryczkowski, a także Maciej Kikolski, który został wypożyczony z Legii do Chojniczanki
  • Ławka: Hładun, Skibicki, Kisiel, Charatin, Niski, Pierzak, Kamiński, Strzałek, Sokołowski, Skwierczyński, Rosołek
  • Skład Legii na sparing z Chojniczanką Chojnice: Tobiasz – Jędrzejczyk, Rose, Grudziński, Ribeiro – Slisz, Josue, Kapustka – Kastrati, Lopes, Mustafajew
  • Witamy! O godz. 17:00 rozpocznie się pierwszy sparing Legii w letnim okresie przygotowawczym! Stołeczna drużyna zmierzy się w LTC z I-ligową Chojniczanką Chojnice
Legia WarszawaChojniczanka Chojnice

7' Josue

7'

26' Ramil Mustafajew

26'
46'

46' Miłosz Garstkiewicz za Maciej Kikolski

46' Sebastian Golak za Marcin Grolik

46' Mateusz Bartosiak za Wojciech Błyszko

46' Maciej Białczyk za Kacper Kasperowicz

46' Kamil Mazek za Pascal Poloński

46' Łukasz Wolsztyński za Sam van Huffel

46' Mateusz Cegiełka za Paweł Czajkowski

46' Filip Karbowy za Bartłomiej Kalinkowski

46' Michał Mikołajczyk za Adam Ryczkowski

46' Konrad Formela za Tomasz Mikołajczak

46' Robert Janicki za Szymon Skrzypczak

67'

67' Sebastian Golak

77'

77' Szymon Zimnicki za Michał Mikołajczyk

77' Kacper Sztuka za Konrad Formela