Koniec. Legia przegrała 2:3 z RB Salzburg
  • 90'
    Niecelny strzał Ibertsbergera z 17. metra
  • 89'
    Korner dla Legii. Celhaka dośrodkował z na bliższy słupek, ale był tam tylko zawodnik RB Salzburg, który wybił futbolówkę
  • 85'
    Johansson sfaulowany we własnym polu karnym. Grę wznowi Miszta
  • 84'
    Austriacy mieli rzut wolny z prawej strony boiska, ale po centrze w "szesnastkę" okazało się, że jeden z rywali był na spalonym
  • 83'
    Yaxshiboyev zabrał się do kontry, po czym podał wzdłuż boiska od Lopesa. Portugalczyk szukał Strzałka, ale jego zagranie bez przyjęcia trafiło pod nogi rywala
  • 82'
    Miszta dobrze wyszedł z bramki i przeciął prostopadłe podanie z głębi pola
  • 79'
    Znów było groźnie. Ibertsberger zacentrował z lewej flanki na dalszy słupek, ale czujny był Celhaka, który wybił piłkę
  • 77'
    Austriacy mieli korner. Capaldo dośrodkował na środek "szesnastki", gdzie doszło do zamieszania, ale ostatecznie sędzia odgwizdał faul w ataku. Ucierpiał Jędrzejczyk, który jednak szybko wstał z boiska
  • 73'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 71'
    Rywale mieli rzut wolny, po którym było groźnie. Mają jeszcze korner
  • 69'
    Yaxshiboyev dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, a Lopes nieznacznie główkował
  • 68'
    Rzut wolny dla Legii po lewje stronie boiska
  • 68'
    Nieudane wybicie bramkarza RB Salzburg
  • 65'
    Austriacy wyszli na prowadzenie. Junior pokonał Misztę po uderzeniu z rzutu karnego
  • 64'
    Rzut karny dla RB Salzburg... Faulował Slisz
  • 63'
    Mamy remis. Sesko zdobył drugą bramkę, tym razem po płaskim strzale z lewej nogi na bliższy słupek
  • 60'
    2:1. Sesko strzelił gola kontaktowego po dośrodkowaniu Capaldo z rzutu rożnego.
  • 59'
    Nawrocki wybił piłkę na rzut rożny po centrze z prawej flanki
  • 58'
    Zaimponował teraz Kramer, który pokazał siłę i spokój w bocznym sektorze boiska. Słoweniec miał obok siebie dwóch rywali, ale zdołał umiejętnie się zastawić, a następnie dokładnie wycofać piłkę
  • 57'
    Miszta pewnie wyłapał piłkę po zbyt mocnym podaniu z linii obrony
  • 56'
    Ibertsberger zbyt mocno dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek. Legia ma aut na wysokości własnej "szesnastki"
  • 54'
    Charatin zbyt wysoko podniósł nogę przy próbie wybicia piłki. Zahaczył o rywala, przez co RB Salzburg miało rzut wolny i mogło strzelić gola kontaktowego. Sesko nieznacznie niecelnie główkował po centrze z prawej strony boiska
  • 52'
    Za mocne dośrodkowanie Juniora na prawą stronę boiska. Jeden z rywali wykonał wślizg, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 52'
    Pich dośrodkował z lewej flanki w kierunku Kramera, lecz centrę przeciął obrońca "Byków"
  • 51'
    Akcja RB, ale znowu dobrze defensywa Legii. Najpierw Jędrzejczyk zatrzymał rywala wślizgiem, a potem Rose nabił jednego z przeciwników
  • 50'
    Josue był naciskany przez rywala, ale zdołał go nabić, przez co wywalczył aut
  • 48'
    Na spalonym jeden z rywali
  • 47'
    Dobra praca Charatina i Rose, którzy popisali się cennymi interwencjami w defensywie, oddalając zagrożenie
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii. Miszta za Tobiasza i Sokołowski za Muciego
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z RB Salzburg po golach Josue i Muciego!
  • 45'
    Nawrocki miał dobry pomysł, prostopadle, płasko zagrał na lewą stronę pola karnego do Muciego. Zagranie okazało się trochę za mocne, choć Albańczyk do końca walczył o przechwyt piłki, wykonując wślizg. Ostatecznie grę wznowi bramkarz
  • 44'
    Kameri miękko dośrodkował z prawej strony boiska na dalszy słupek, lecz nie było tam nikogo oprócz Jędrzejczyka, który wybił piłkę głową
  • 43'
    Ribeiro chciał prostopadle zagrać do Picha, ale podanie przeciął Tijani. Aut dla "Wojskowych"
  • 42'
    Austriacy wymieniają się podaniami w środku pola
  • 40'
    Kramer skutecznie główkował po dośrodkowaniu Josue z rzutu wolnego, ale sędzia dopatrzył się spalonego, przez co gol nie został uznany
  • 39'
    Rzut wolny dla Legii, po prawej stronie boiska, po faulu na Jędrzejczyku
  • 38'
    Ciekawa akcja Legii. Ribeiro podłączył się do ofensywy, podał do Muciego, ten dośrodkował na środek pola karnego, ale żaden z piłkarzy nie zamknął akcji
  • 37'
    Legioniści krótko rozegrali rzut rożny. Muci odegrał z powrotem do Josue, ten chciał zacentrował, lecz został zablokowany. Po chwili "Wojskowi" mieli kolejny korner - Josue bezpośrednio dośrodkował na bliższy słupek, lecz Austriacy wyszli z opresji po kilkunastu sekundach zamieszania
  • 36'
    Charatin miękko zagrał na lewą flankę do Ribeiro, ten podał do Picha, którego centra z lewej strony "szesnastki" została zablokowana. Korner dla Legii
  • 35'
    Pich zbiegł do środka boiska, po czym przerzucił piłkę na prawe skrzydło do Kastratiego. Kosowianin minął rywala, uderzył z lewej nogi, lecz trochę niecelnie
  • 33'
    Josue prostopadle podał do Muciego, ten chciał zabrać się do kontry, lecz został powstrzymany przez Tijaniego w środku pola
  • 33'
    Rose wybił piłkę po płaskim podaniu z lewej flanki na środek "szesnastki"
  • 32'
    Austriacy w ataku pozycyjnym
  • 30'
    Austriacy mieli rzut rożny, który krótko rozegrali. Ostatecznie, po centrze z prawej flanki na 13, metr, piłkę wybił Charatin
  • 29'
    Ribeiro dobrze zablokował Atiabou, który chciał dośrodkować z prawej flanki
  • 28'
    Kameri dopadł do piłki po lewej stronie pola karnego, lecz jego podanie wzdłuż boiska przeciął Nawrocki. RB Salzburg miał korner, ale dośrodkowanie rywala na bliższy słupek zatrzymał Ribeiro, wybijając piłkę głową poza "szesnastkę"
  • 26'
    Jędrzejczyk wyskoczył i dobrze przeciął zagranie głową na wysokości koła środkowego
  • 24'
    Legia krótko rozegrana stały fragment. Po dwóch podaniach, Josue za mocno dośrodkował z prawej strony boiska na dalszy słupek
  • 23'
    Josue płasko, prostopadle podał na prawe skrzydło do Kastratiego, którego centra została zablokowana. Korner dla "Wojskowych"
  • 23'
    Josue został osaczony przez rywali po prawej stronie boiska, a następnie sfaulowany. Legia szybko wznowiła grę
  • 22'
    To powinno być 2:1. Kameri doskoczył do Josue, odebrał piłkę, która dotarła do niepilnowanego Simicia. Rywal znalazł się w sytuacji sam na sam z Tobiaszem, ale fatalnie przestrzelił
  • 21'
    Akcję zapoczątkował Josue, który obsłużył Kramera świetnym, płaskim, prostopadłym podaniem z własnej połowy. Po chwili rosły napastnik pojawił się na prawej flance, miękko dośrodkował w okolice bliższego słupka, a Muci skutecznie główkował z 7. metra
  • 19'
    19' 2:0 dla Legii! Muci skutecznie główkował po dośrodkowaniu Kramera!
  • 18'
    Josue sfaulował Simicia na 30. metrze od bramki Legii. RB Salzburg miał rzut wolny bliżej prawej strony boiska, ale Nawrocki wybił piłkę głową po centrze na dalszy słupek
  • 17'
    Ribeiro miękko dośrodkował z lewej stront boiska (20. metr) na dalszy słupek, do Muciego, który główkował, lecz Mantl złapał futbolówkę
  • 16'
    Ribeiro ucierpiał po kontakcie z Diambou, leczz dość szybko się podniósł. Legia szybko wznowiła grę. Josue przerzucił piłkę na prawą flankę, do Kastratiego, ale Austriacy wyszli z opresji
  • 15'
    Josue przerzucił piłkę na lewą stronę boiska. Był tam Pich, który zbiegł do środka, znalazł się na 18. metrze i podał wzdłuż, do Muciego. Albańczyk był naciskany przez przeciwnika, ale zdołał oddać strzał, który okazał się nieznacznie niecelny.
  • 14'
    Rose przeciął podanie z prawej strony boiska na 18. metr
  • 13'
    Tijani przeciął podanie po sytuacji wynikającej z aut dla "Wojskowych". Ostatecznie musnął głową piłkę, która trafiła do Tobiasza
  • 12'
    Tobiasz wybił piłkę z piątki na lewą stronę boiska, do Muciego, do którego doskoczył rywal. Legia ma aut
  • 11'
    Charatin przeciął wycofujące zagranie z prawej strony "szesnastki" na jej środek
  • 10'
    Pich przerzucił futbolówkę ze środka pola na prawe skrzydło. Był tam Kastrati, który próbował minąć rywala, ale ostatecznie trochę za mocno wypuścił sobie piłkę, ta opuściła boisko.
  • 9'
    Tijani zacentrował z prawej flanki na środek "szesnastki", napastnik RB Salzburg główkował, lecz strzał okazał się zbyt lekki. Piłkę złapał Tobiasz
  • 8'
    Jeden z rywali dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek. Do piłki dopadł inny piłkarz RB Salzburg, który musnął futbolówkę głową. Dobrze spisał się Tobiasz, który wybił piłkę poza boisko
  • 7'
    Ribeiro chciał zagrać do przodu, ale jego podanie zostało zablokowane na wysokości koła środkowego. Aut dla "Wojskowych"
  • 5'
    Tijani zablokował podanie Ribeiro, ale Legia ma aut
  • 5'
    Legia w ataku pozycyjnym, wymiania się płaskimi podaniami na połowie Austriaków
  • 4'
    Pich ruszył do dalekiego zagrania z głębi pola, od Josue, ale uprzedził go bramkarz
  • 3'
    Rose dobrze popracował w defensywie, blokując rywala w polu karnym
  • 2'
    1:0 dla Legii! Muci przechwycił piłkę na 25. metrze i podał do Josue, który oddał płaski, skuteczny strzał z lewej nogi, w kierunku bliższego słupka! Portugalczyk uderzył zza "szesnastki"
  • 1'
  • Do rozpoczęcia meczu pozostało już raptem kilka minut
  • Ławka: Miszta, Johansson, Grudziński, Abu Hanna, Kisiel, Niski, Mladenović, Slisz, Celhaka, Sokołowski, Mustafajew, Yaxshiboyev, Lopes, Strzałek, Skibicki
  • Skład Legii na sparing z RB Salzburg: Tobiasz – Jędrzejczyk, Rose, Nawrocki, Ribeiro – Charatin – Pich, Muci, Josue, Kastrati – Kramer
  • Ostatnie 4 sezony kończył z dubletami. W minionych rozgrywkach awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów pod wodzą Matthiasa Jaissle’a, który współpracował m.in. z Thomasem Tuchelem i Ralfem Rangnickiem. Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką austriackiego RB Salzburg. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 15:00 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią a Red Bull Salzburg. Dla warszawiaków będzie to trzecia gra kontrolna w letnim okresie przygotowawczym i jednocześnie pierwsza na obozie w Austrii
Red Bull SalzburgLegia Warszawa
1'

1' Josue

19'

46' Ignace van der Brempt za Benjamin Atiabou

46' Oumar Solet za Samson Baidoo

46' Bernardo za Albert Vallci

46' Lukas Ibertsberger za Andreas Ulmer

46' Lawrence Agyekum za Samson Tijani

46' Nicolas Capaldo za Mamady Diambou

46' Youba Diarra za Dijon Kameri

46' Tolgahan Sahin za Raphael Hofer

46' Benjamin Sesko za Roko Simic

46' Junior Adamu za Luka Reischl

46'

59' Benjamin Sesko

59'

62' Benjamin Sesko

62'

64' Junior Adamu (k.)

64'
77'

77' Nikodem Niski za Yuri Ribeiro