Legia utrzymuje się przy piłce na połowie Warty
    Będzie wideoweryfikacja tej sytuacji, faulu Grzesika
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+1'
    Corryn dośrodkował z rzutu wolnego na środek pola karnego. Pich chciał wyjść z kontrą, ale sfaulował go Grzesik, który został ukarany żółtą kartką
  • 90'
    Faul Augustyniaka, Warta ma rzut wolny po prawej stronie boiska
  • 88'
    Pich za Josue
  • 86'
    Corryn za Kupczaka
  • 85'
    Zrelak wbiegł w pole karne z prawej strony i wycofał do Destana, którego strzał z 16. metra został zablokowany
  • 84'
    Przechwyt Kramera, Legia w ataku pozycyjnym
  • 84'
    Szymonowicz wrócił do gry
  • 82'
    Szymonowicz opatrywany przez lekarzy po starciu z Kramerem
  • 82'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Legii, na murawie leżeli Jędrzejczyk i Wszołek, ale obaj wstali z boiska
  • 80'
    Kramer za Carlitosa
  • 80'
    Zrelak bezpośrednio, płasko uderzył z rzutu wolnego na bliższy słupek, ale Tobiasz wyłapał piłkę
  • 79'
    Rzut wolny dla Warty, Josue faulował Kupczaka. Do bramki Tobiasza ok. 25 metrów
  • 78'
    Wszołek dobrze wrócił do defensywy i zatrzymał Grzesika
  • 77'
    Josue dośrodkował z rogu na 5. metr, ale Lis piąstkował piłkę
  • 76'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony "szesnastki", ale Matuszewski go zablokował. Korner dla Legii
  • 76'
    Wszołek mocno dograł z prawej strony pola karnego wzdłuż boiska, ale Lis wybił piłkę
  • 75'
    Rose dobrze zagrał na wyprzedzenie, Legia wyszła z kontrą, ale piłkarze Warty szybko wrócili do obrony
  • 75'
    Tobiasz piąstkował piłkę po centrze Warty z rogu
  • 74'
    Josue i Wszołek dobrze pracowali w odbiorze, ale Warta wywalczyła kolejny korner
  • 74'
    Destan pojawił się po prawej stronie pola karnego i oddał strzał, który odbił się od Nawrockiego i trafił w boczną siatkę. Warta ma rzut rożny
  • 73'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na 5. metr, Nawrocki główkował nieco ponad poprzeczką
  • 73'
    Kapustka zatrzymany przez Matuszewskiego, Legia ma korner
  • 71'
    Destan zablokowany przez Ribeiro przy strzale z prawej strony pola karnego
  • 69'
    Kapustka zmienia Rosołka
  • 69'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Grzesik musnął piłkę. Portugalczyk raz jeszcze zacentrował, tym razem na dalszy słupek, w kierunku Augustyniaka, ale ten nie trafił w piłkę
  • 68'
    Korner dla Legii
  • 67'
    Augustyniak sfaulowany w środku pola
  • 66'
    Destan za Kopczyńskiego
  • 66'
    Josue miękko, bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego na bliższy słupek, ale piłka przeleciała nieznacznie obok bramki
  • 65'
    Josue będzie wykonawcą stałego fragmentu
  • 65'
    Slisz ucierpiał przy próbie oddania strzału z 17. metra, po wycofaniu Josue. Rzut wolny dla Legii
  • 63'
    Grzesik na spalonym po zagraniu z prawej flanki w pole karne
  • 61'
    Trzy zmiany w Warcie. Luis, Stravropoulos, Maenpaa wchodzą, a schodzą Szmyt, Szczepański i Żurawski
  • 60'
    Grzesik wyrzucił piłkę z autu w pole karne, na bliższy słupek, ale ostatecznie Legia wznowi grę od bramki
  • 60'
    Szczepański dośrodkował z wolnego na dalszy słupek, a Tobiasz dobrze wyszedł z bramki i piąstkował piłkę
  • 59'
    Augustyniak sfaulował Szczepańskiego na 25. metrze od bramki Legii. Rzut wolny dla Warty
  • 59'
    Szczepański dośrodkował z prawej flanki w pole karne, ale Jędrzejczyk wybił piłkę głową
  • 58'
    Rosołek podał do nadbiegającego Ribeiro, który został zatrzymany przez Grzesika. Prawy obrońca Warty wywalczył jeszcze piłkę dla swojej drużyny
  • 58'
    Szczepański niedokładnie wycofał piłkę. Carlitos wbiegł w pole karne z lewej strony, zbiegł do środka, przełożył Szymonowicza, ale jego strzał na dalszy słupek okazał się trochę niecelny
  • 56'
    Rosołek sfaulował Szmyta na prawym skrzydle, na połowie Warty
  • 56'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na 5. metr, a Lis piąstkował piłkę
  • 56'
    Ribeiro sfaulowany przez Szymonowicza w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska, na wysokości 16. metra
  • 55'
    Slisz sfaulowany na własnej połowie przy próbie zapoczątkowania kontry
  • 55'
    Ribeiro ruszył środkiem boiska i podał na lewą stronę do Carlitosa. Hiszpan wbiegł w pole karne z lewej strony i wycofał na 16. metr, do Augustyniaka, który uderzył zewnętrzną częścią stopy na dalszy słupek. Piłka przeleciała jednak tuż nad bramką
  • 52'
    Carlitos! Hiszpan przyjął piłkę na klatkę piersiową po centrze Ribeiro, uderzył przewrotką, ale nieco się pomylił
  • 51'
    Wejście Rose spowodowało, że Augustyniak został przesunięty do środka pola
  • 51'
    Faul Ribeiro na Grzesiku w bocznym sektorze boiska, na wysokości koła środkowego
  • 50'
    Josue nie trafił w piłkę na 14. metrze. Warta wyszła z kontrą, było groźnie, ale warszawiacy oddalili zagrożenie
  • 50'
    Warta krótko rozegrała rzut rożny, wycofała, Grzesik dośrodkował w pole karne, zrobiło się zamieszanie, ale Legia dała sobie radę. Po chwili Carlitos został sfaulowany w bocznym sektorze boiska
  • 48'
    Szczepański chciał dośrodkować z prawej flanki w pole karne, ale zablokował go Nawrocki. Korner dla Warty
  • 48'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, Matuszewski zamykał akcję, ale "Wojskowi" wyszli z opresji
  • 47'
    Szczepański dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Ribeiro wybił piłkę głową na aut
  • 47'
    Korner dla Warty. Szmyt zablokowany przez Rose
  • 46'
    Zmiana w Legii. Rose za Muciego
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Wartą po golu Macieja Rosołka
  • 45+2'
    Ajj, to powinno być 2:0 dla Legii, ale Lis wybronił strzał Muciego z 6. metra
  • 45'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Rosołek zagrał bez przyjęcia na prawe skrzydło do Wszołka, ale czujny był Matuszewski, który uprzedził wahadłowego Legii
  • 44'
    Nawrocki wygrał pojedynek fizyczny z Żurawskim tuż przed linią końcową, na połowie Legii
  • 43'
    Kopczyński miękko dośrodkował z lewej strony boiska na dalszy słupek, do Grzesika, ale ten nie opanował piłki, był dobrze naciskany przez Ribeiro
  • 42'
    Szczepański naciskany przez Muciego i Wszołka, ale wywalczył aut
  • 42'
    Nawrocki do Carlitosa, ten zagrał na prawą stronę boiska do Muciego, lecz Albańczyk nie zdołał przejąć piłki
  • 41'
    Matuszewski dośrodkował z wolnego na dalszy słupek, do Zrelaka, zrobiło się lekkie zamieszanie, ale "Wojskowi" wyszli z opresji
  • 40'
    Rzut wolny dla Warty, bliżej lewej strony boiska. Do bramki ok. 31 metrów
  • 40'
    Żółta kartka dla Slisza, który sfaulował rozpędzonego Szczepańskiego
  • 39'
    Teraz to Warta wymienia się podaniami w środku pola
  • 38'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 37'
    Wszołek chciał dośrodkować, ale zablokował go Matuszewski. Aut dla Legii
  • 37'
    Legia zastosowała wysoki pressing na połowie Warty, co się opłaciło, bo warszawiacy przechwycili piłkę
  • 36'
    Żółta kartka dla Muciego za faul na Szymonowiczu na 20. metrze od bramki Warty
  • 35'
    Josue krótko rozegrał rzut rożny, ale Warta poradziła sobie z "Wojskowymi". Po chwili Wszołek dośrodkował jeszcze z prawej flanki w pole karne, zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie futbolówkę przechwycił Lis
  • 34'
    Ribeiro do Josue, którego centra z lewej flanki została zablokowana przez Grzesika. Korner dla Legii
  • 33'
    Zrelak pojawił się po prawej stronie boiska, po czym dośrodkował na dalszy słupek, ale ani Szczepański, ani Matuszewski nie zamknęli akcji, nie musnęli piłki
  • 33'
    Warta w ataku pozycyjnym, wymienia się podaniami w środku pola
  • 32'
    Zrelak zgrał piłkę do Szmyta, którego zatrzymał (wślizgiem) Augustyniak
  • 31'
    Matuszewski zatrzymał Wszołka, aut dla Legii
  • 30'
    Przechwyt Legii na 20. metrze od bramki Warty. Wszołek dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne, ale futbolówka została wybita przez piłkarza gości
  • 30'
    Muci przechwycił piłkę, zbiegł do lewej flanki, po czym ponownie pojawił się w środku, oddał strzał z 18. metra, który odbił się od Carlitosa i wyszedł poza boisko. Grę wznowił Lis
  • 29'
    Legia próbowała zrobić przewagę lewą stroną, ale Nawrocki niedokładnie wycofał. Miejscowi jednak szybko odzyskali piłkę i budują kolejny atak
  • 27'
    Wszołek podał do Rosołka, ten chciał wypuścić prostopadle "Wszołiego", ale Szymonowicz dobrze się ustawił i oddalił zagrożenie
  • 26'
    Legioniści mieli rzut rożny, w trakcie którego było trochę zamieszania. Ostatecznie po dośrodkowaniu Ribeiro z lewej flanki w pole karne, rywal podbił piłkę głową na 16. metr, a Rosołek skutecznie uderzył z woleja na dalszy słupek. Miejscowi prowadzą 1:0!
  • 24'
    1:0 dla Legii! Rosołek!
  • 23'
    Augustyniak świetnie, prostopadle podał do Wszołka na prawą stronę pola karnego. "Wszołi" podał na dalszy słupek do Ribeiro, który przyjął piłkę, a gdy składał się do strzału, to Szczepański zatrzymał Portugalczyka
  • 21'
    Legia krótko rozegrała rzut wolny, jest w ataku pozycyjnym
  • 21'
    Ribeiro sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na wysokości 33. metra. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 21'
    Ribeiro dobrze popracował w odbiorze, nabijają rywala, dzięki czemu wywalczył aut na wysokości koła środkowego
  • 20'
    Muci dośrodkował z lewej flanki w okolice dalszego słupka, a Rosołek, którego naciskało dwóch rywali, główkował ponad poprzeczką
  • 19'
    Strata Warty, Rosołek dopadł do piłki w środku pola, ale niedokładnie zagrał do Wszołka. Legia ma jednak aut
  • 18'
    Zrobiło się zamieszanie na 20. metrze od bramki Legii, ale najpierw Augustyniak zatrzymał Matuszewskiego, a potem Jędrzejczyk zastopował Grzesika
  • 17'
    Warta w ataku pozycyjnym
  • 17'
    Muci dobrze się zachował w środku pola, zgrał piłkę głową do Ribeiro, który jednak niedokładnie dośrodkował w "szesnastkę". Po chwili Wszołek znalazł się po prawej stronie pola karnego, zacentrował na dalszy słupek, Ribeiro główkował wzdłuż boiska, a piłkę przejął ostatecznie Lis
  • 15'
    Josue zacentrował z rogu na bliższy słupek do Carlitosa, ten przedłużył tor lotu piłki na dalszy słupek, ale Nawrockiego zatrzymał Ivanov
  • 14'
    Josue podał do Rosołka, ten został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę. Warszawiacy jednak szybko odzyskali futbolówkę i mają korner
  • 13'
    Josue chciał płasko, prostopadle podać w pole karne do Carlitosa, ale Warta "odczytała" jego zamiary i przechwyciła piłkę
  • 13'
    Kolejny rzut rożny dla Legii. Josue dośrodkował na dalszy słupek, Jędrzejczyk składał się do strzału z głowy, ale uprzedził go Szymonowicz, moment później Szmyt nabił Carlitosa i wywalczył aut dla przyjezdnych
  • 12'
    Josue wycofał z rogu na 20. metr do Muciego. Po chwili Portugalczyk dośrodkował z lewego skrzydła na środek "szesnastki", zrobiło się zamieszanie, ale Warta wyszła z opresji
  • 11'
    Grzesik wyrzucił piłkę z autu na bliższy słupek, futbolówka odbiła się od Szymonowicza i przeleciała nad bramką. Grę wznowiła Legia - Carlitos pojawił się po lewej stronie pola karnego, wycofał na 15. metr do Slisza, którego zablokował Szczepański. Korner
  • 10'
    Matuszewski miękko dośrodkował w pole karne, Jędrzejczyk wybił piłkę głową. Aut dla gości na wysokości "szesnastki"
  • 10'
    Nawrocki podał do Ribeiro, ten miękko dośrodkował (bez przyjęcia) na 14. metr, w kierunku Muciego, który złożył się do strzału, ale został uprzedzony przez rywala
  • 9'
    Wszołek chciał podać do środka pola, do Slisza, ale zabrakło porozumienia. Nastąpiła strata, lecz "Wojskowi" błyskawicznie odzyskali futbolówkę, są w ataku pozycyjnym
  • 8'
    Lis może kontynuować grę. Legia szybko przechwyciła piłkę w środku pola, po wznowieniu rywalizacji
  • 7'
    Bramkarz Warty jest opatrywany przez lekarzy
  • 7'
    Josue dośrodkował z lewej flanki na 4. metr, do Muciego, ten wystawił nogę i zahaczył Lisa, który ucierpiał, leży na boisku
  • 5'
    Ivanov chciał sprytnie dośrodkować na prawą stronę "szesnastki" do Grzesika, lecz centra okazała się trochę za mocna. Grę wznowi Tobiasz
  • 5'
    Matuszewski miękko zacentrował z lewej strony boiska do Zrealaka, który wbiegł w pole karne, ale dobrze naciskał go Augustyniak, przez co akcja straciła tempo
  • 4'
    Lega zastosowała wysoki pressing, Wszołek zablokował Matuszewskiego
  • 3'
    Augustyniak uprzedził Szmyta i wycofał piłkę do Tobiasza. Po chwili Ribeiro dopadł do miękkiego podania na lewe skrzydło, miękko dośrodkował na dalszy słupek, lecz czujny był Szczepański
  • 2'
    Warta przechwyciła piłkę na własnej połowie, wymienia się podaniami w linii obrony
  • 1'
    Szmyt zbiegł z lewej strony do środka boiska, ale jego uderzenie z 20. metra poszybowało wysoko nad bramką
  • 0
  • Obie drużyny już na boisku, zaraz zaczynamy!
  • Skład Warty:
  • Ławka: Miszta, Rose, Johansson, Sokołowski, Charatin, Kapustka, Pich, Baku, Kramer
  • Skład Legii na mecz z Wartą: Tobiasz – Jędrzejczyk, Augustyniak, Nawrocki – Wszołek, Josue, Slisz, Muci, Ribeiro – Carlitos, Rosołek
  • – Przy Łazienkowskiej musimy być skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty. Przykłady Górnika Zabrze czy Miedzi Legnica pokazują, że Legia jest w stanie odwrócić losy rywalizacji w każdym momencie i nawet jedno czy dwubramkowa przewaga nie świadczy o tym, że mecz jest wygrany. Warszawiacy grają do końcowego gwizdka i walczą o to, by punkty zostawały w stolicy. My musimy być cały czas konsekwentni, odpowiedzialni w defensywie, pracować na wysokiej intensywności jeśli chodzi o obronę niską czy wyjście do pressingu. Trzeba się tego trzymać. Mamy plan, założenia. Jeśli będziemy realizować to od początku do końca, to mam nadzieję, że nie popełnimy tych błędów, które przytrafiły się poprzednim rywalom Legii. Nastawiamy się na odpowiedzialną robotę – mówił asystent trenera Warty
  • – Wiemy, że będzie to trudna rywalizacja, ale pamiętamy to, co działo się w naszych spotkaniach z Rakowem, Pogonią czy Lechem. Ci przeciwnicy musieli się naprawdę mocno napracować, by z nami wygrać. Niestety, przegraliśmy te mecze jedną bramką. Mam nadzieję, że w sobotę zagramy bardzo konsekwentnie. Jesteśmy świadomi tego, że będziemy mieć sytuacje w ataku – po prostu musimy być przynajmniej tak skuteczni, jak we Wrocławiu – wyjaśnił Szczerbowski. – Podejrzewam, że będziemy stosować wysoki pressing, bo zazwyczaj tak gramy. W spotkaniu ze Śląskiem założenia okazały się nieco inne – miało być więcej niskiej obrony, w której znajdziemy się w niektórych fragmentach sobotniej rywalizacji. Ostatnio zwyciężyliśmy przy Łazienkowskiej, ale każdy czeka na takie mecze, chce się pokazać, wiemy, że nie mamy tam nic do stracenia. Spotkania grane na luzie czasami fajnie wychodzą. Warcie dobrze wyszły dwa mecze na stadionie Legii, bo raz wygraliśmy, a raz przegraliśmy 2:3. Liczymy, że to też będzie udany występ. Legioniści mają dużo jakości z przodu, a my posiadamy jej całkiem sporo z tyłu. Trener często przytacza statystyki, że w niskiej obronie jesteśmy topowym zespołem w lidze i trudno strzela nam się gole. Zmierzą się ze sobą pewnie dwa style, lecz mam nadzieję, że będzie trochę odważnej gry z naszej strony – powiedział "Kopa"
  • Warszawiacy rywalizowali z Wartą 33 razy. Zwyciężyli 19-krotnie, raz zremisowali, a 13 razy przegrali. Zdobyli 70 bramek, stracili 57. Jak będzie teraz? Tego dowiemy się wieczorem. – W tym sezonie nie przegraliśmy u siebie ani razu, wygraliśmy większość spotkań przy Łazienkowskiej, ale chcemy więcej. W sobotę czeka nas kolejny trudny mecz, w którym także trzeba zdobyć komplet punktów. (…) Wszyscy jednak wiedzą, że nie pokazaliśmy jeszcze pełnego potencjału i jesteśmy od tego bardzo dalecy. Rozgrywki trwają, musimy ustabilizować formę – tłumaczył trener "Wojskowych"
  • W kadrze "Zielonych" znajduje się czterech piłkarzy z przeszłością przy Łazienkowskiej. To Michał Kopczyński, Jan Grzesik, Miłosz Szczepański i Konrad Matuszewski. "Kopa" zagrał w barwach "Wojskowych" 77 spotkań, zdobył 5 mistrzostw i 3 Puchary Polski. Grzesik i Matuszewski nie zadebiutowali w "jedynce", ale rywalizowali w juniorach i drugiej drużynie. Szczepański ma na koncie jeden mecz w pierwszym zespole Legii, trzy mistrzostwa kraju juniorów starszych i występy w rezerwach. – Co prawda już trzeci raz przyjeżdżam do Warszawy w innych barwach – do tej pory raz w Arce, gdy wysoko przegraliśmy, i raz w Warcie, gdy wygraliśmy – ale to dla mnie na pewno wyjątkowe spotkanie. Choćby dlatego, że na trybunach pojawią się moi rodzice, teściowie, znajomi, dookoła będzie się też kręciło mnóstwo osób ciągle pracujących w Legii, które znam. Poza tym Łazienkowska zawsze była moim drugim domem – gdyby odjąć godziny snu w domu rodzinnym, to pewnie jest to miejsce, w którym spędziłem najwięcej czasu w życiu – stwierdził Kopczyński
  • – Warta bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach, pod tym kątem to najlepsza drużyna – wygrała 4-krotnie, raz zremisowała i poniosła 1 porażkę, straciła tylko 2 gole. Poznaniacy grają nieźle, prezentują futbol regularny, są solidnie zorganizowani – szczególnie w defensywie, w której mają czasami 9-10 piłkarzy. Posiadają własny styl, są groźni w kontratakach, pokazali także, że potrafią wysoko pressować na połowie rywala – dodał Runjaić
  • Warta zajmuje aktualnie 11. pozycję w klasyfikacji z dorobkiem 14 punktów (4 zwycięstwa, 2 remisy, 5 porażek), jest po wyjazdowej wygranej ze Śląskiem Wrocław (2:0). – To zwycięstwo dużo nam dało. Mecz na Śląsku kosztował sporo energii, ale ten wynik przyczynił się do tego, że atmosfera i nastroje naszych piłkarzy są bardzo dobre. Zawodnicy przygotowują się do rywalizacji w Warszawie z pozytywnym impulsem, jest mnóstwo werwy, myślę, że miała na to wpływ ostatnia wygrana. Sam fakt zdobycia punktów i możliwości wyjścia ze strefy spadkowej spowodował, że gracze czują się dobrze mentalnie i są odpowiednio nastawieni – mówił asystent trenera Dawida Szulczka, Arkadiusz Szczerbowski
  • Patrząc całościowo, trener Runjaić ma praktycznie optymalną sytuację kadrową. Niemiec może już skorzystać z 32-letniego Josue. – Niezwykle się cieszę, że znowu będzie mógł zagrać. To piłkarz kreatywny i potrzebny naszej drużynie, wyjątkowy w tej lidze. Myślę, że podczas tego sezonu bardzo przysłużył się zespołowi – mówił szkoleniowiec Legii. Kapitan "Wojskowych" odcierpiał karę za nadmiar żółtych kartoników i po raz pierwszy zmierzy się z Wartą. W minionych rozgrywkach Portugalczykowi nie było to dane, gdyż w spotkaniach z tym klubem 2-krotnie pauzował ze względu na kartki (czerwoną i 4. żółtą). Zajęcia z kolegami wznowił Cezary Miszta, który nie pojechał do Poznania na mecz z Lechem z powodu drobnej kontuzji. Do zdrowia wraca Jakub Kisiel, który na początku sierpnia doznał zmęczeniowego złamania piątej kości śródstopia, a obecnie pracuje indywidualnie
  • Od 2020 roku warszawiacy lepiej prezentowali się przeciwko "Zielonym" na wyjazdach (3:0, 2:0) niż w stolicy (3:2, 0:1). Dobre wspomnienia z tym przeciwnikiem ma zwłaszcza Filip Mladenović, czyli jeden z wiodących zawodników Legii w meczach z Wartą (w sezonie 2020/21), w których strzelił łącznie 3 gole i miał 2 asysty. Serb nie będzie mógł poprawić statystyk, gdyż w sobotę nie zagra z powodu pauzy za czwartą żółtą kartkę. Zastąpi go Yuri Ribeiro, dla którego będzie to kolejna szansa na pokazanie umiejętności
  • Stołeczna drużyna zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli ligowej, ma 21 punktów (6 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki) i 2 "oczka" straty do prowadzącego Rakowa Częstochowa. Przed nią drugi mecz z klubem z Poznania w ciągu ośmiu dni. Teraz "Wojskowi" zmierzą się przy Łazienkowskiej z Wartą, z którą wygrali 3 z 4 spotkań od momentu jej awansu do PKO Ekstraklasy. – Tak naprawdę ten poznański tydzień zakończy się dobrze tylko wtedy, gdy zwyciężymy w sobotę. (…) Kluczem do sukcesu będzie konstruktywne posiadanie piłki i brak prostych strat. Wiele razy długo utrzymywaliśmy się przy futbolówce, a w końcu traciliśmy ją w bardzo głupi, łatwy sposób, przez złe zagranie czy niedokładne przyjęcie, co napędzało przeciwników. Musimy więcej biegać bez piłki, mieć odpowiednią strukturę w grze, dokładnie podawać. Oprócz całej piłkarskiej jakości, trzeba pamiętać o cierpliwości i wierze w trzy punkty. Jestem przekonany, że jesteśmy dobrze przygotowani. Liczymy na wsparcie naszych kibiców. Wiemy, że podczas spotkań domowych pokazujemy sporo energii, czerpiemy mnóstwo radości z gry i potrafimy wygrywać – skomentował Runjaić
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 12. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wartą Poznań!
Legia WarszawaWarta Poznań
36'
61'

61' Niilo Maenpaa za Maciej Żurawski

61' Dimitrios Stavropoulos za Kajetan Szmyt

61' Miguel Luis za Miłosz Szczepański

66'

66' Enis Destan za Michał Kopczyński

86'

86' Milan Corryn za Mateusz Kupczak