Koniec. Legia wygrała 5:2 z Jagiellonią w Białymstoku!
    Strata Josue. Jagiellonia wyszła z kontrą, Imaz trafił w słupek, dobitka Guala też otarła się o słupek... Było groźnie, ale Legia wyszła z opresji
    Faul Imaza na połowie Legii
  • 90+2'
    Matysik wstał z boiska, może kontynuować grę
  • 90+2'
    Kramer wycofał do Picha, ten składał się do strzału, ale zablokował go Matysik, który przy okazji ucierpiał w tym starciu, jest opatrywany
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Sokołowski zbiegł do środka, ale niecelnie strzelił z 17. metra
  • 88'
    Niezły strzał Guala z dystansu, ale nieznacznie niecelny
  • 88'
    Żółta kartka dla Guala
  • 88'
    Pich niecelnie uderzył z 12. metra
  • 86'
    Żółta kartka dla Wojciechowskiego za faul w środku pola na Nawrockim
  • 85'
    Kramer dobrze doskoczył do Alomerovicia, co się opłaciło, bo bramkarz Jagiellonii niecelnie podawał, wybił piłkę na aut
  • 84'
    Ribeiro za Mladenovicia, Pich za Carlitosa
  • 83'
    Slisz sfaulowany przez Imaza w środku pola
  • 82'
    Josue ładnie obrócił się z piłką, minął rywala, podprowadził futbolówkę i minimalnie niecelnie uderzył z dystansu
  • 81'
    Nastić dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Mladenović wybił piłkę głową. Po chwili doszło jeszcze do centry piłkarza "Jagi" na środek "szesnastki", lecz goście wyszli z opresji
  • 80'
    Sokołowski zablokował Wojciechowskiego po prawej stronie pola karnego. Rzut rożny dla miejscowych
  • 79'
    Żółta kartka dla Nene
  • 79'
    Imaz podał do Kowalskiego, który znalazł się po lewej stronie pola karnego i pokonał Tobiasza po płaskim strzale między nogami
  • 78'
    Jagiellonia zmniejsza straty. Gol Kowalskiego. 5:2
  • 77'
    Legia krótko rozegrała korner, ale nie wyszło. Josue niedokładnie podał do Mladenovicia, zabrakło porozumienia
  • 76'
    Ajjjj, Josue mógł strzelić czwartego gola! Carlitos podał do Wszołka, ten wypatrzył kapitana Legii, którego strzał wybronił Alomerović
  • 75'
    Dobra interwencja Rose w polu karnym Legii. Jagiellonia miała rzut rożny, ale Imaz niecelnie uderzył
  • 75'
    Wszystko zaczęło się od przechwytu Nawrockiego, który wyprowadził dynamiczną kontrę. Po chwili Carlitos podał do Mladenovicia, który uderzył z lewej strony "szesnastki", ale Alomerović dobrze interweniować. Wahadłowy Legii odzyskał piłkę i wypatrzył niepilnowanego Josue, który trafił do siatki!
  • 73'
    5:1 dla Legii! Hat-trick Josue, asysta Mladenovicia!
  • 71'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny. Josue podał do Slisza, ten potężnie, ale niecelnie uderzył z 17. metra. Josue bił brawo za decyzję, próbę piłkarza z rocznika 1999
  • 69'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 69'
    Imaz niecelnie główkował z bliska, po dośrodkowaniu Nasticia z kornera na dalszy słupek
  • 66'
    Prikryl i Cernych schodzą, Kupisz i Kowalski wchodzą
  • 66'
    Zmiany w Legii. Kramer za Rosołka, Sokołowski za Kapustkę
  • 65'
    Legia wymienia się podaniami w środku boiska
  • 63'
    Ajj, tym razem blisko gola był Charatin, który po dośrodkowaniu Josue główkował nieznacznie niecelnie
  • 63'
    Nawrocki! Stoper Legii główkował w poprzeczkę po centrze Josue na 12. metr
  • 62'
    Carlitos pojawił się po lewej stronie pola karnego, przełożył rywala, ale jego mocny strzał odbił się od rywala. Korner dla Legii
  • 60'
    Nastić dośrodkował w pole karne do Imaza, ale Nawrocki dobrze go naciskał. Jagiellonia ma korner
  • 58'
    Josue sfaulowany w bocznym sektorze boiska
  • 58'
    Tobiasz może grać dalej
  • 58'
    Tobiasz wyszedł z bramki, uprzedził Lewickiego, ale przy okazji ucierpiał w kontakcie
  • 55'
    Imaz trafił do siatki, ale gol nie został uznany (spalony)
  • 54'
    Sędzia obejrzał powtórkę, nie ma rzutu karnego dla Legii
  • 53'
    Jeszcze będzie VAR
  • 52'
    Rosołek sfaulowany przez Nasticia, karny dla Legii!
  • 50'
    Żółta kartka dla Matysika za faul na Rosołku w bocznym sektorze boiska
  • 49'
    Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Legii! Carlitos ładnie dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, do Nawrockiego, który wygrał pojedynek z rywalem i główkował skutecznie, od poprzeczki!
  • 48'
    4:1 dla Legii! Nawrocki!
  • 47'
    Zmiany w Legii i Jagiellonii. Charatin za kontuzjowanego Jędrzejczyka (problemy z kostką), Wojciechowski za Pospisila, Matysik za Puerto
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+10'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 3:1 z Jagiellonią w Białymstoku! Wracamy za 15 minut
  • 45+9'
    Przechwyt Slisza w środku pola
  • 45+9'
    Niedokładny przerzut Skrzypczaka na prawą flankę, aut dla Legii
  • 45+8'
    Jagiellonia w ataku pozycyjnym, Legia doskakuje w środku pola
  • 45+7'
    "Jędza" wstał z boiska, może grać dalej
  • 45+7'
    Jędrzejczyk jest opatrywany przez lekarzy
  • 45+7'
    Żółta kartka dla Cernycha za faul na Jędrzejczyku w pojedynku powietrznym
  • 45+5'
    Korner dla Jagielloni. Pospisil dośrodkował na środek pola karnego, Puerto główkował wysoko nad poprzeczką
  • 45+4'
    Slisz przejął piłkę, był naciskany przez dwóch rywali i ostatecznie został sfaulowany przez Nene
  • 45+2'
    Josue ucierpiał przy tym starciu, był opatrywany, ale wstał z boiska, może kontynuować grę
  • 45+2'
    Żółta kartka dla Pospisila za faul na Josue w bocznym sektorze boiska
  • 45+1'
    Osiem minut doliczonych do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Carlitos wbiegł w pole karne z lewej strony, przełożył dwóch rywali, ale został zablokowany przy strzale z 13. metra. Do piłki dopadł jeszcze Kapustka, który uderzył zza "szesnastki", lecz też piłka odbiła się od przeciwnika
  • 45'
    Za mocny przerzut Skrzypczaka do Prikryla na prawą flankę. Aut dla Legii na własnej połowie
  • 44'
    Mladenović z tzw. pierwszej piłki dośrodkowywał w kierunku Rosołka, ale zabrało precyzji, dogranie zostało przecięte
  • 43'
    Slisz do Josue, ten sfaulowany w środku pola przez Puerto, który został napomniany żółtą kartką
  • 42'
    Jak padł gol na 3:1 dla Legii? Rosołek dokładnie przerzucił piłkę do Carlitosa, który zbiegł do środka, zagrał dwójkowo z Josue. Ostatecznie Hiszpan świetnie wypatrzył Portugalczyka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Alomeroviciem, podciął piłkę obok niego i skierował ją do siatki
  • 41'
    3:1 dla Legii! Gol Josue, asysta Carlitosa!
  • 40'
    Ajjjj, była szansa na 3:1 dla Legii! Wszołek świetnie wypatrzył Rosołka, ten uderzył z lewej nogi w słupek. Do dobitki złożył się jeszcze będący w polu karnym Carlitos, ale Alomerović wyłapał piłkę
  • 38'
    Slisz do Kapustki, ten zbiegł z lewej strony do środka, płasko uderzył zza "szesnastki", ale bramkarz Jagiellonii wybronił strzał
  • 37'
    Nawrocki dobrze zagrał na wyprzedzenie, chciał zabrać się do kontry, lecz akcja Legii jest budowana spokojnie
  • 37'
    Nastić zacentrował z lewej flanki w pole karne, Jędrzejczyk podbił piłkę głową, Legia wyszła z opresji
  • 36'
    Slisz do Rose, ten mocno dośrodkował na 7. metr, lecz Alomerović wyszedł z bramki i wyłapał piłkę
  • 36'
    Cernych uderzył z 18. metra, Tobiasz zbił piłkę do boku
  • 35'
    Carlitos bezpośrednio, ale za lekko uderzył z wolnego, Alomerović spokojnie złapał piłkę
  • 35'
    Przy piłce Josue i Carlitos
  • 34'
    Josue do Mladenovicia, ten miękko dograł w kierunku Rosołka, który został sfaulowany przez Puerto. Rzut wolny dla Legii, do bramki ok. 20 metrów
  • 33'
    Imaz ruszył do dośrodkowania z lewej flanki na 16. metr, musnął piłkę, ale zgarnął ją Tobiasz
  • 32'
    Wszołek wycofał do Rosołka, który potężnie uderzył z 8. metra, ale trochę się pomylił
  • 31'
    Świetną pracę wykonał Rosołek. Młodzieżowiec utrzymał się przy piłce pod presją i wypatrzył niepilnowanego Wszołka. Ten spojrzał i wycofał na 11. metr do Mladenovicia, który pokonał Alomerovicia po strzale od słupka! Legia prowadzi 2:1!
  • 30'
    2:1 dla Legii! Mladenović!
  • 30'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Slisz, będący na prawym skrzydle, wycofał do Wszołka, ten zrobił to samo, podając do Josue. Portugalczyk trafił do siatki od słupka!
  • 28'
    Ależ gol Josue! 1:1 w Białymstoku!
  • 27'
    Gual pojawił się po lewej stronie pola karnego, oddał mocny strzał, a Tobiasz na raty, ale wyłapał futbolówkę
  • 27'
    Carlitos zatrzymany przez Puerto na 20. metrze od bramki "Jagi"
  • 27'
    Legioniści są w ataku pozycyjny, ale Jagiellonia dobrze doskakuje i utrudnia rozegranie
  • 26'
  • 24'
    Jędrzejczyk wybił piłkę głową z własnej "szesnastki", dopadł do niej Nene, który uderzył z dystansu, ale Tobiasz pewnie wyłapał futbolówkę
  • 24'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Jagiellonię, doszło do dośrodkowania na lewą stronę "szesnastki", lecz Legia wyszła z opresji, choć miała pewne kłopoty
  • 23'
    Jędrzejczyk wygrał pojedynek z Cernychem, który ścigał się do piłki. Po chwili Slisz zagrał piłkę ręką, a "Jaga" ma rzut wolny z lewej strony boiska
  • 22'
    Josue do Carlitosa, ten został osaczony przez rywali i Legia straciła piłkę w polu karnym Jagiellonii
  • 21'
    Carlitos uderzył z 20. metra, trochę za lekko, przez co Alomerović wyłapał piłkę bez większych problemów
  • 21'
    Carlitos dobrze powalczył w odbiorze i przechwycił piłkę na 25. metrze od bramki Jagiellonii. Hiszpan podał do Kapustki, który huknął z 20. metra, lecz był zablokowany
  • 20'
    Rose dobrze zagrał na wyprzedzenie i odzyskał piłkę w środku pola
  • 19'
    Josue do Slisza, ten chciał prostopadle podać w pole karne do Rosołka, ale zagranie przeciął Puerto
  • 19'
  • 18'
    Gol padł po niezłej akcji Jagiellonii. Pospisil zbiegł do środka i dośrodkował na środek pola karnego, do Cernycha, który inteligentnie zgrał piłkę głową na 15. metr, do Guala, ten pokonał Tobiasza po mocnym uderzeniu bez przyjęcia na bliższy słupek
  • 16'
    1:0 dla Jagiellonii. Gual
  • 16'
    Carlitos pojawił się na 25. metrze, po czym oddał mocny, ale niecelny strzał, wysoko nad poprzeczką
  • 15'
    Slisz do Josue, ten został sfaulowany w środku pola
  • 15'
    Nawrocki przeciął podanie Imaza do Prikryla. Białostoczanie mieli aut, ale gra została przerwana z powodu spalonego
  • 14'
    Mladenović przechwycił piłkę na własnej połowie, a po chwili został sfaulowany przez Prikryla
  • 13'
    Tobiasz wyszedł z bramki i wybił piłkę na aut, uprzedzając przeciwnika
  • 13'
    Rosołek wbiegł w pole karne z prawej strony, ale doskoczył do niego obrońca, a po chwili Alomerović, który złapał futbolówkę
  • 13'
    Tobiasz! Bramkarz Legii wybronił mocny, plaski strzał Imaza z 12. metra. Po chwili młodzieżowiec wyłapał centrę z lewej strony boiska
  • 12'
    Cernych wykonał wślizg i sfaulował Mladenovicia w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 11'
    Legioniści zastosowali pressing. Do rywala doskoczyli Rosołek, Kapustka i Carlitos. Ten trzeci odzyskał piłkę, ale okazało się, że sędzia dopatrzył się faulu
  • 10'
    Tobiasz wyłapał górne dośrodkowanie z lewej strony boiska
  • 9'
    Wracamy do gry
  • 7'
    Cały czas czekamy na to, aż gra będzie kontynuowana
  • 6'
    Piłkarze wymieniają się podaniami i czekają na wznowienie rywalizacji
  • 5'
    Jeszcze chwilka do wznowienia gry
  • 4'
    Zawodnicy wrócili na boisko, za chwilę gra zostanie wznowiona
  • 3'
    Zespoły wykazują ten czas na rozmowy, wskazówki
  • 2'
    Przerwa w grze, boisko zaczyna się "pokrywać' dymem z petard
  • 1'
    Jędrzejczyk został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę na własnej połowie. Po chwili "Jaga" próbowała przedrzeć się prawą stroną, ale ostatecznie Prikryl popełnił faul w ataku na Mladenoviciu
  • 0
  • Obie drużyny już na boisku, zaraz zaczynamy!
  • Skład Jagiellonii:
  • Ławka: Miszta, Ribeiro, Charatin, Celhaka, Sokołowski, Pich, Muci, Baku, Kramer
  • Skład Legii na mecz z Jagiellonią: Tobiasz – Rose, Jędrzejczyk, Nawrocki – Wszołek, Slisz, Josue, Mladenović – Kapustka – Carlitos, Rosołek
  • – Spodziewam się otwartego meczu. Stawką dla obu ekip będą trzy punkty, a nie jeden. Ofensywa Jagiellonii może budzić podziw. Gual i Imaz strzelili łącznie 15 goli, więc musimy zachować szczególną czujność w obronie i zwrócić uwagę na cofanie się do defensywy, co w drugiej połowie z Pogonią nie do końca nam wychodziło. Po części to rozumiem, że zespół chciał szybko zareagować na utratę bramki po przerwie, objąć prowadzenie, ale takie sytuacje nie mogą nam się zdarzać przeciwko drużynie z Białegostoku, bo ona będzie to bezlitośnie wykorzystywać. Jagiellonia ma imponującą kadrę jak na naszą ligę. Jestem dobrej myśli, że uda nam się zaprezentować równowagę pomiędzy atakiem a obroną i wykażemy się lepszą skutecznością niż w dwóch ostatnich spotkaniach – stwierdził Runjaić
  • "Wojskowi" rywalizowali z Jagiellonią 49 razy. Zwyciężyli 20-krotnie, 18 meczów zremisowali, a 11 przegrali. Zdobyli 64 bramek, stracili 40. Jak będzie teraz? Tego dowiemy się wieczorem. – Wiemy jakie wyniki Legia osiąga na wyjazdach. Przeciwnicy mają swoje słabe strony, które chcemy wykorzystać. Co to za słabe punkty? Nie chcę się odkrywać i zdradzać ich przed spotkaniem. Oczywiście, to zespół z klasowymi zawodnikami, jak Wszołek, Mladenović, czy Josue, wiemy jak funkcjonują na boisku, ale my mamy swój plan i chcemy go zrealizować. Owszem, warszawiacy nie strzelają zbyt wielu goli, lecz trener Runjaić jest bardzo konsekwentny w tym, co robi – mówił Stolarczyk
  • – Legii nikomu przedstawiać nie trzeba. To zespół z nowym szkoleniowcem, w trakcie budowy. Kostę Runjaicia dobrze znam i bardzo szanuję. Wspólnie pracowaliśmy w Pogoni Szczecin. Wiem, na jakie elementy zwraca on uwagę. Widać, że tworzenie tej drużyny nie jest procesem dokończonym, to nadal trwa. Warszawiacy poza niezłymi spotkaniami potrafią także wysoko przegrać, jak miało to miejsce w Krakowie czy Częstochowie, a ostatnio ulegli chociażby Wiśle Płock. Jesteśmy gotowi, nie możemy doczekać się pierwszego gwizdka. Chcemy stworzyć widowisko, które kibice zapamiętają na długo – opowiadał trener żółto-czerwonych
  • W kadrze "Jagi" znajduje się piłkarz z przeszłością w stołecznym klubie. To Michał Pazdan, który zdobył z Legią trzy mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski, grał też w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. – Może raz czy dwa nie awansowaliśmy do fazy grupowej, ale ogólnie ten okres wspominam super. Cieszę się, że występowałem przy Łazienkowskiej właśnie w tamtym, niezwykle udanym momencie. Jeśli chodzi o piłkę klubową, to z "Wojskowymi" najwięcej zdobyłem i grałem na najwyższym poziomie. Czas spędzony w Warszawie kojarzy mi się z sukcesami. Bardzo fajne lata – powiedział "Pazdek"
  • – Współpracowałem z Maciejem Stolarczykiem podczas mojego pierwszego roku pracy w Pogoni. Walczyliśmy wówczas o utrzymanie w lidze, każdy dawał z siebie wszystko i cel udało się zrealizować. Nasza współpraca układała się bardzo pomyślnie. Cenię Stolarczyka nie tylko jako dobrego szkoleniowca, ale też jako sympatycznego człowieka. Nadawaliśmy na podobnych falach i mieliśmy ze sobą niezły kontakt. Dodam też, że jest to obecnie bezsprzecznie najlepiej ubrany trener w ekstraklasie. Cieszę się na to spotkanie – powiedział Runjaić
  • – Są kluby będące magnesem dla publiczności. Legia jest szczególnym przeciwnikiem w Białymstoku. Wydarzenia dookoła boiska dodają smaczku, otoczki, ale najważniejszym pozostaje to, co zrobimy w trakcie rywalizacji – tłumaczył trener drużyny z Podlasia, Maciej Stolarczyk, który nie będzie miał do dyspozycji Bogdana Tiru (pauza za nadmiar żółtych kartek). – Wraca Tomek Kupisz, który już trenuje z zespołem i może dać dodatkowy impuls, co mnie cieszy. W pozostałych przypadkach utrzymuje się status quo. Walczymy o powrót do zdrowia Tarasa Romanczuka, on jest dla nas bardzo ważny, ale kontuzje i pauzy są czymś normalnym w piłce. Jego brak jest szansą dla innych, którzy czekają na swoją okazję, natomiast Jesus Imaz w spotkaniu z Legią będzie miał zakaz przechodzenia na naszą połowę (śmiech) – dodał 50-latek
  • Jagiellonia jest na 10. pozycji w tabeli, ma na koncie 18 punktów i 4 spotkania bez wygranej. W minionej kolejce zremisowała 2:2 ze Śląskiem we Wrocławiu – objęła prowadzenie jako pierwsza (Marc Gual), a później ustaliła wynik rywalizacji za sprawą Jakuba Lewickiego. Jak na razie zespół z Białegostoku ogrywał ligowych przeciwników jedynie na własnym stadionie, gdzie radzi sobie znacznie lepiej (4 wygrane, 1 remis, 2 porażki) niż na wyjazdach (0 zwycięstw, 5 remisów, 2 porażki)
  • Od środy Niemiec ma w treningach… Grzegorza Krychowiaka, reprezentanta Polski, zawodnika Al-Shabab Rijad, zespołu z Arabii Saudyjskiej. Rozgrywki ligowe w tym kraju już się jednak zakończyły, do mundialu pozostało jeszcze trochę czasu i "Krycha" szukał możliwości treningu. Aby znaleźć się we właściwej formie, przez dwa tygodnie będzie ćwiczył z pierwszym zespołem "Wojskowych" i tym samym przygotowywał się do mistrzostw świata w Katarze. – Wszyscy wiemy, że jest światowej klasy graczem, wypracował cechy przywódcze. Mam nadzieję, że czas, który z nami spędzi, pozwoli mu osiągnąć optymalną dyspozycję i będzie w 100 procentach gotowy na mundial. Na temat jego ewentualnej gry w barwach Legii trzeba by się bezpośrednio zwracać do dyrektora sportowego i samego Grzegorza. Na pewno przydałby nam się piłkarz o takiej jakości – wyjaśniał Runjaić, który w sobotę może skorzystać ze wszystkich zawodników z wyjątkiem Rafała Augustyniaka. – Pragniemy, aby w pełni wykurował się po naderwaniu mięśnia, które przydarzyło mu się na zajęciach. Nie chcemy ryzykować pogłębienia urazu – dodał 51-latek
  • Drużyna z Łazienkowskiej jest aktualnie na czwartym miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem 25 punktów (7 zwycięstw, 4 remisy, 3 porażki) i stratą 7 "oczek" do lidera, Rakowa Częstochowa. Warszawiacy spróbują wrócić do wygrywania, choć przed nimi niełatwe wyzwanie, trudny teren, czyli rywalizacja z Jagiellonią w Białymstoku, gdzie ostatni raz zwyciężyli w… listopadzie 2016 roku. Od tamtej pory "Wojskowi" zagrali 9 spotkań na stadionie żółto-czerwonych, z czego aż 7-krotnie remisowali i ponieśli 2 porażki. – Statystyki są mi znane, ale spoglądam na nie w pozytywnym aspekcie. Widzę w tym źródło motywacji, by przerwać passę – zapowiadał szkoleniowiec Legii
  • – Trzeźwy osąd pozwala mi stwierdzić, że na przestrzeni ostatnich 14 dni poczyniliśmy postępy i jesteśmy na dobrej drodze. Poprawiliśmy różne sytuacje i rozgrywanie ich – szczególnie w końcowej tercji boiska. Tworzymy więcej okazji, oddajemy więcej strzałów, lecz mamy jeszcze pewne trudności ze skutecznością. Chcemy dojść do optymalnego scenariusza, że będziemy prezentowali się dobrze przez 90 minut, co odzwierciedli się w wynikach. Niektóre korekty, które wprowadziliśmy, skutkują już działaniami. Istotne jest teraz to, by niezależnie od rywala dążyć do realizowania założeń i wtedy w końcu rezultaty będą szły w parze z naszą postawą – tłumaczył na piątkowej konferencji prasowej trener Legii, Kosta Runjaić
  • O ile wcześniej Legia nie prezentowała się wybitnie, lecz regularnie zwyciężała, przepychała mecze, to teraz jest na odwrót. Warszawiacy zdobyli tylko 1 punkt w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach, choć grali o wiele lepiej niż wcześniej. W minionej kolejce "Wojskowi" zagrali zdecydowanie najlepiej w sezonie, ale jedynie zremisowali z Pogonią Szczecin (1:1; gol Filipa Mladenovicia). Zabrakło im m.in. skuteczności, gdyż po pierwszej połowie powinni prowadzić różnicą 2-3 bramek
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa!
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa
16'
28'

28' Josue

40'

40' Josue

43' Israel Puerto

43'

45' Martin Pospisil

45' Fedor Cernych

45'

46' Miłosz Matysik za Israel Puerto

46' Oliwier Wojciechowski za Martin Pospisil

46'

50' Miłosz Matysik

50'

66' Tomasz Kupisz za Fedor Cernych

66' Mateusz Kowalski za Tomas Prikryl

66'
72'

72' Josue

77' Mateusz Kowalski

77'

79' Rui Nene

79'

85' Oliwier Wojciechowski