Slisz sfaulowany po prawej stronie boiska, jest potrzebna pomoc medyczna
  • 88'
    Motor w ataku pozycyjnym
  • 87'
    Yaxshiboyev dobrze popracował w odbiorze, razem z Ribeiro zatrzymali rywala, który chciał wbiec w pole karne
  • 86'
    Skibicki został trafiony piłką, był opatrywany przez lekarzy, ale wrócił do gry
  • 84'
    Niski dośrodkował z prawej flanki na 9. metr, na dalszy słupek, a Kramer uderzył z woleja, lecz ponad poprzeczką
  • 83'
    Skibicki uderzył z dystansu, ale jego strzał odbił się od rywala. Piłkę złapał ostatecznie Lach
  • 82'
    Strzałek ładnie znalazł się po prawej stronie pola karnego, lecz jego płaskie podanie nie dotarło do Kramera
  • 81'
    Slisz szukał podania w pole karne, ale został zablokowany
  • 79'
    Niski podłączył się do ofensywy, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 78'
    Ribeiro dośrodkował z wolnego na środek "szesnastki", ale piłka została wybita
  • 78'
    Yaxshiboyev założył siatkę rywalowi, a po chwili został sfaulowany po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla Legii na wysokości 17. metra
  • 76'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny, ale Motor poradził sobie z centrą w pole karne
  • 74'
    Grudziński potężnie uderzył z dalszej odległości. Nieznacznie obok bramki
  • 73'
    Kisiel za Nawrockiego, Strzałek za Sokołowskiego
  • 71'
    Rybicki ruszył prawą stroną, ale tuż przed polem karnym został zatrzymany przez Ribeiro
  • 70'
    Yaxshiboyev bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego (z ok. 20. metra), lecz trafił w mur
  • 69'
    Kramer ucierpiał w tym starciu, trzyma się za lewą nogę. Ale wstał z boiska
  • 68'
    Kramer sfaulowany przed polem karnym Motoru. Rzut wolny dla Legii
  • 66'
    Jeden z rywali uderzył z 9. metr w słupek. Było groźnie
  • 66'
    Cztery zmiany w Legii. Celhaka za Muciego, Ribeiro za Mladenovicia, Skibicki za Rosołka i Grudziński za... Abu Hannę. Stołeczny zespół, mimo czerwonej kartki, gra w pełnym składzie, z racji że to sparing
  • 61'
    3:2 dla Motoru. Rafał Król wykorzystał rzut karny. Chwilę wcześniej czerwoną kartką, za faul we własnej "szesnastce", został ukarany Abu Hanna.
  • 60'
    Rzut karny dla Motoru i czerwona kartka dla Abu Hanny, który faulował rywala w polu karnym
  • 58'
    2:2. Piękny gol Rybickiego z 15. metra w lewy, górny róg bramki
  • 56'
    Niski dośrodkował z prawej flanki w okolice bliższego słupka. Ostatecznie piłkę złapał Lach
  • 56'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 55'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny. Yaxshiboyev ładnie przełożył rywala, dzięki czemu wbiegł w pole karne, ale jego mocny strzał został zablokowany
  • 54'
    Muci zacentrował w pole karne, dobrze popracował Kramer, który wywalczył korner
  • 53'
    Nawrocki miękko dośrodkował w pole karne, po chwili Muci upadł na murawę, ale gra była kontynuowana
  • 51'
    Nawrocki przeciął zagranie z głębi pola
  • 48'
    Skład Legii wygląda teraz następująco: Hładun - Niski, Nawrocki, Abu Hanna, Mladenović - Slisz - Rosołek, Sokołowski, Muci, Yaxshiboyev - Kramer
  • 47'
    Trzy zmiany w Legii. Kramer za Kastratiego, Niski za Johanssona i Yaxshiboyev za Picha
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Motorem 2:1 po golach Kastratiego i Nawrockiego
  • 45+1'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Nawrocki odzyskał piłkę po prawej stronie boiska. Stoper Legii podał do Kastratiego, który wbiegł w pole karne i wycofał do Nawrockiego, a ten skierował futbolówkę do siatki po strzale z 10. metra
  • 44'
    2:1 dla Legii! Gol Nawrockiego, asysta Kastratiego
  • 43'
    Pich powalczył w polu karnym Motoru. Słowak wygrał pojedynek główkowy - wyszło z tego podanie do Sokołowskiego, który chciał zgrać głową do Rosołka. Ale podanie zostało przecięte
  • 42'
    Johansson odzyskał piłkę przed polem karnym Motoru. Dopadł do niej dopadł Rosołek, który huknął w poprzeczkę!
  • 40'
    Legia wymienia się płaskimi podaniami w środku pola
  • 40'
    Faul w ataku Żebrakowskiego. Ucierpiał Abu Hanna, ale dość szybko wstał z boiska
  • 39'
    Sokołowski przechwycił piłkę na 25. metrze, a następnie oddał mocny strzał zza pola karnego. Lach był na posterunku, złapał futbolówkę
  • 38'
    Pich zbiegł z lewej flanki do środka, ale jego podanie wzdłuż boiska okazało się niecelne
  • 37'
    Korner dla Legii. Mladenović dośrodkował na środek pola karnego, a Nawrocki główkował nieznacznie niecelnie w kierunku dalszego słupka
  • 37'
    Mladenović dobrze wypatrzył Muciego, ten wbiegł w pole karne, zbiegł do lewej strony, ale był osaczony przez trzech rywali. Albańczyk stracił piłkę, lecz doskoczył do przeciwnika i wywalczył aut
  • 35'
    Sędzikowski próbował wbiec w pole karne z prawej strony, lecz zatrzymał się na Abu Hannie, który odebrał piłkę
  • 34'
    Slisz dośrodkował na środek pola karnego, Pich próbował zamknąć akcję na wślizgu, ale nie sięgnął piłki
  • 33'
    Pich ruszył do podania z głębi pola, znalazł się w polu karnym, ale nie miał szans na dojście do piłki, którą złapał Lach
  • 32'
    Wracamy do gry
  • 30'
    Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów
  • 30'
    Slisz przerzucił do Mladenovicia, ten przyjął piłkę, ale po chwili ją stracił na rzecz rywala
  • 29'
    Kastrati ładnie zbiegł z prawej flanki do środka, minął dwóch rywali, po czym podał do Sokołowskiego. Ten był naciskany przez przeciwników. Ostatecznie futbolówka trafiła jeszcze pod nogi Slisza, którego mocny strzał z dystansu został zablokowany
  • 28'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek. Jeden z rywali wybił piłkę poza pole karne, dopadł od niej Kastrati, który płasko zagrał na środek "szesnastki". Był tam Nawrocki, który uderzył bez przyjęcia, lecz czujny był Lach
  • 27'
    Bardzo ciekawa akcja Legii, w dużej mierze na jeden kontakt. Ostatecznie dwa strzały z pola karnego oddał Muci, wywalczył korner
  • 26'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki, ale piłkę złapał bramkarz Motoru
  • 26'
    Ceglarz wbiegł w pole karne, próbował minąć Nawrockiego, ale ostatecznie lepszy okazał się stoper Legii
  • 25'
    Sokołowski chciał prostopadle podać w pole karne do Muciego, ale zagranie zostało przecięte
  • 23'
    Slisz dośrodkował z prawej strony boiska na ok. 7. metr. Centra okazała się trochę za mocna, Rosołek nie sięgnął piłki
  • 22'
    Pich bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, z 17. metra, ale trafił w mur
  • 22'
    Motor wyprowadził kontrę. Żebrakowski sprytnie odegrał piętą do Sędzikowskiego. Były zawodnik Legii zbiegł do środka, oddał płaski strzał z ok. 25. metra i pokonał Hładuna
  • 20'
    1:1. Motor wyrównał po bramce Sędzikowskiego
  • 19'
    Kolejna centra Kastratiego, tym razem na środek pola karnego. Jeden z rywali musnął piłkę, ruszył do niej m.in. Sokołowski, ale uprzedził go Lach
  • 18'
    Johansson wycofał piłkę do Kastratiego, ten dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, lecz nie było tam żadnego z legionistów
  • 17'
  • 17'
    Zawodnicy uzupełnili płyny
  • 15'
    Motor miał rzut wolny. Król za mocno dośrodkował, grę wznowi Hładun
  • 15'
    Jak padł gol dla Legii? Johansson zapoczątkował kontrę, podając do Muciego. Albańczyk ruszył, po czym wypatrzył na lewym skrzydle Filipa Mladenovicia. Serb dośrodkował bez przyjęcia na dalszy słupek, a Kastrati zdobył bramkę z ok. 8. metra (z tzw. pierwszej piłki; na bliższy słupek)
  • 12'
    1:0 dla Legii! Kastrati!
  • 11'
    Sędzikowski znalazł się przy piłce po prawej stronie boiska, ale legioniści dość szybko odzyskali futbolówkę
  • 11'
    Kastrati minął rywala, potem ruszył prawym skrzydłem, ale drugi przeciwnik wykonał wślizg i odebrał piłkę
  • 10'
    Spore zamieszanie po dośrodkowaniu gracza Motoru w pole karne. Było parę główek, ale ostatecznie piłkę poza "szesnastkę" wybił Johansson
  • 9'
    Szybki atak Motoru. Wójcik został sfaulowany po prawej stronie boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych, do bramki Legii ok. 35 metrów
  • 8'
    Faul Johanssona na połowie gości
  • 8'
    Mladenović znowu zacentrował na dalszy słupek. Był tam Abu Hanna, który wycofał do Sokołowskiego, ten upadł na murawę po kontakcie z rywalem, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego
  • 7'
    Mladenović dośrodkował na dalszy słupek. Zrobiło się zamieszanie, Muci naciskał rywala, który wybił piłkę poza linię końcową. Kolejny korner
  • 6'
    Muci bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Piłka zahaczyła o mur, będzie korner
  • 6'
    Rosołek sfaulowany na 25. metrze od bramki II-ligowca. Rzut wolny dla Legii, bliżej lewej strony boiska. Przy piłce Mladenović i Muci
  • 5'
    Warszawiacy bazują głównie na płaskich podaniach
  • 5'
    Slisz przerzucił do Mladenovicia. Legia spokojnie buduje akcję
  • 4'
    Kastrati dośrodkował z prawej flanki w pole karne. Zrobiło się zamieszanie, ale Motor oddalił zagrożenie
  • 4'
    Muci minął rywala przyjęciem, ale zatrzymał się na drugim. Albańczyk powalczył jeszcze o odzyskanie piłki, lecz ostatecznie Motor ma aut na wysokości własnego pola karnego
  • 3'
  • 3'
    Rosołek niedokładnie wycofał do Slisza. Piłkę przechwycił Ceglarz, ale jego podanie na prawą stronę "szesnastki" okazało się niecelne
  • 1'
    Ceglarz zatrzymany przez Nawrockiego po lewej stronie pola karnego
  • 1'
    Motor wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Kapitanem Legii jest dziś Bartosz Slisz
  • Drużyny szykują się do wejścia na boisko
  • Ławka: Grudziński, Rose, Kisiel, Ribeiro, Niski, Celhaka, Kramer, Strzałek, Yaxshiboyev, Skibicki
  • Skład Legii na sparing z Motorem Lublin: Hładun – Johansson, Nawrocki, Abu Hanna, Mladenović – Slisz – Kastrati, Sokołowski, Muci, Pich – Rosołek
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką Motoru Lublin. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 17:00 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a II-ligowym Motorem Lublin. Dla "Wojskowych" będzie to czwarty mecz towarzyski w letnim okresie przygotowawczym
Legia WarszawaMotor Lublin
19'

19' Damian Sędzikowski

46'

46' Kamil Rozmus za Jakub Staszak

46' Mariusz Rybicki za Damian Sędzikowski

46' Piotr Kusiński za Filip Laskowski