Koniec. Legia wygrała 4:0 z Motorem!
  • 90'
    Sokołowski główkował ze środka pola karnego, piłkę złapał bramkarz
  • 88'
    Muci oddał strzał z 18. metra, piłka odbiła się od rywala i została złapana przez bramkarza Motoru
  • 87'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska, brakuje precyzji
  • 84'
    Motor wymienia się podaniami w środku pola
  • 81'
    Jędrasik zastępuje Skibickiego
  • 81'
    Kontra Legii. Kamiński zdecydował się na uderzenie z 17. metra, a piłka odbiła się od rywala i wyszła na rzut rożny. Było groźnie
  • 79'
    4:0 dla Legii! Ładny gol Johanssona z 18. metra na bliższy słupek
  • 78'
    Motor buduje atak pozycyjny
  • 76'
    Niedokładne podanie Sokołowskiego do Celhaki
  • 75'
    Czujny Rose. Stoper odegrał piłkę klatką do Miszty, po dośrodkowaniu na środek pola karnego
  • 74'
    Płaskie dośrodkowanie Motoru z prawej flanki na środek pola karnego. Nikt nie musnął piłki, stało się to dopiero w bocznym sektorze boiska. Futbolówka dla Legii
  • 73'
    Skibicki zablokowany na 18. metrze
  • 72'
    Kamiński za Picha
  • 71'
    Mocny strzał Picha z 17. metra, doszło do odbitki, będzie korner
  • 70'
    3:0 dla Legii! Rose dośrodkował z prawej strony pola karnego na 6. metr, a Strzałek oddał skuteczny strzał
  • 68'
    Przerwa w grze. Zawodnik Motoru ucierpiał w kontakcie z Kisielem
  • 67'
    Legia wyszła z kontrą, Johansson dobrze się podłączył na lewym skrzydle, prostopadle podał do Sokołowskiego, ale zagranie przeciął rywal
  • 66'
    Strata Rose na 25. metrze. Zakończyło się na nieco niedokładnym uderzeniu Lisa z 20. metra na dalszy słupek
  • 64'
    Rose główkował po dośrodkowaniu Muciego z rogu na dalszy słupek. Zrobiło się zamieszanie, Motor wybił piłkę, którą Legia szybko przejęła
  • 64'
    Pich bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, piłka obiła mur i przeleciała nad poprzeczką. Korner
  • 63'
    Pich sfaulowany na 18. metrze od bramki Legii. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 62'
    Skibicki podprowadził piłkę, podał do Muciego, który stracił futbolówkę na 17. metrze, po zbiegnięciu do środka
  • 61'
    Faul Celhaki w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 60'
    Charatin przeciął płaskie dośrodkowanie z prawej flanki na środek pola karnego
  • 59'
    Legia buduje akcję od tyłu
  • 58'
    Rudol dośrodkował z lewej flanki na 14. metr, Rose wybił piłkę
  • 58'
    Celhaka i Pich dobrze popracowali w odbiorze, ale po chwili Motor odzyskał piłkę w środku pola
  • 57'
    Legia buduje akcje, wymienia się podaniami na połowie gości
  • 56'
    Motor w ataku pozycyjnym
  • 55'
    Strzałek miękko dośrodkował na środek "szesnastki", piłka wybita
  • 55'
    Była szansa na 3:0! Pich i Celhaka dobrze doskoczyli do Rafała Króla w środku pola. Albańczyk zdołał wygarnąć piłkę spod nóg i podać do wybiegającego Muciego, który wycofał na środek "szesnastki", do Strzałka, ten uderzył, ale piłkę z linii wybił były zawodnik Legii, Michał Król
  • 52'
    Miszta wyszedł z bramki, uprzedził rywala i został sfaulowany. Golkiper Legii szybko wznowił grę
  • 52'
    Faul Kisiela w środku pola
  • 51'
    Skład Motoru na II połowę: Budziłek - Rudol, Najemski, Szarek, M. Król - R. Król, Gąsior, Złomańczuk - Lis, Zawodnik testowany, Ceglarz
  • 50'
    Skibicki zbiegł z lewej flanki do środka i prostopadle podał do Picha, który znalazł się na lewej stronie "szesnastki", uderzył bez przyjęcia, ale bramkarz Motoru spokojnie złapał piłkę
  • 50'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 49'
    Lis odebrał piłkę w środku pola, ale kontra szybko została skasowana przez Legię
  • 48'
    Wysoki pressing Legii pozwolił na odebranie piłki. Po chwili Celhaka wypatrzył Sokołowskiego, ale ten poślizgnął się i nie dopadł do futbolówki na 17. metrze
  • 47'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 46'
    Skład Legii: Miszta - Rose, Charatin, Kisiel - Johansson, Celhaka, Sokołowski, Strzałek, Skibicki - Muci, Pich
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Motorem
  • 45'
    Przerwa w grze. Wójcik potrzebuje pomocy medycznej
  • 43'
    Pich doskoczył do Najemskiego, a błąd obrońcy Motoru wykorzystał Maciej Rosołek, który skierował piłkę do pustej siatki
  • 41'
    2:0 dla Legii! Rosołek!
  • 39'
    Faul w ataku Picha
  • 38'
    Rudol dopadł do górnego podania na lewą stronę pola karnego, ale uderzył wysoko nad poprzeczką
  • 37'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Nawrocki główkował ponad poprzeczką
  • 37'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 37'
    Josue podał w pole karne do Picha, ten utrzymał się przy piłce, zbiegł do lewej strony i mocno dośrodkował na 7. metr, w kierunku Rosołka, lecz rywal był na posterunku
  • 36'
    Legioniści wyszli z opresji po kornerze dla II-ligowca
  • 35'
    Niedokładne podanie Kapustki wzdłuż boiska. Motor ruszył z kontrą, a Ribeiro wybił piłkę na korner po dośrodkowaniu rywala z lewej flanki na 7. metr
  • 34'
    Slisz prostopadle, ale trochę za mocno podał do Baku
  • 34'
    Rosołek doskoczył do rywala, próbując zamknąć centrę Josue. Warszawiacy krótko rozegrali rzut rożny, ale bez efektów, bo Motor przechwycił piłkę
  • 33'
    Josue zagrał na jeden kontakt z Wszołkiem, który dośrodkował z lewej strony na bliższy słupek, a Pich został zablokowany
  • 32'
    Josue miękko dograł na środek "szesnastki", piłka wybita
  • 32'
    Korner dla Motoru. Slisz wybił piłkę z "szesnastki", potem to samo zrobił Rosołek
  • 31'
    Nawrocki przeciął podanie w boczny sektor pola karnego. Korner dla II-ligowca, który od straty bramki zaczął grać trochę odważniej
  • 30'
    Było groźnie. Hładun zbił do boku mocny, bezpośredni strzał Ceglarza z wolnego. Do dobitki składał się Szarek, ale nieczysto trafił w piłkę z bliska
  • 29'
    Faul Slisza na Lisie. Rzut wolny dla Motoru na 17. metrze, bliżej lewej strony boiska
  • 28'
    Augustyniak przeciął płaskie podanie Ceglarza z prawej strony "szesnastki" na bliższy słupek
  • 27'
    Motor wymienia się podaniami w środkowej strefie boiska
  • 27'
    Zamieszanie w "szesnastce" Motoru. Pich niecelnie wycofał do Josue
  • 27'
    Kapustka pojawił się po lewej stronie "szesnastki", ale jego podanie na środek zostało przecięte
  • 26'
    Legioniści wymieniają się płaskimi podaniami w środku pola
  • 25'
    Nawrocki zatrzymał Lisa w bocznym sektorze boiska. Aut dla II-ligowca
  • 24'
    Legia ma zdecydowaną przewagę, bardzo często posiada piłkę, dobrze podaje, z kolei Motor jest skupiony na obronie
  • 23'
    Faul Kapustki na wysokości koła środkowego
  • 22'
    Warszawiacy spokojnie konstruują kolejny atak
  • 20'
    1:0 dla Legii! Nawrocki skutecznie główkował po mocnym dośrodkowaniu Josue z lewej flanki na środek "szesnastki"
  • 19'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki w pole karne, Rosołek czyhał na piłkę, ale ostatecznie zagrożenie oddalił Kusiński, który po chwili został sfaulowany tuż przed "szesnastką" Motoru
  • 18'
  • 17'
    Kapustka oddał strzał z 17. metra, ale trafił w Picha
  • 16'
    Baku dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek, do Wszołka, który był pilnowany przez dwóch rywali. Ostatecznie piłka szybko wróciła do Legii. Josue miękko zagrał na prawą stronę "szesnastki", Pich chciał zamknąć akcję, ale nie zdołał musnąć futbolówki
  • 14'
    Kapustka dostał piłkę na 25. metrze, miał trochę czasu i miejsca, i zdecydował się na mocne uderzenie, które poszybowało nad poprzeczką
  • 14'
    Legioniści wymieniają piłkę na 30. metrze od bramki Motoru
  • 13'
    Nawrocki przeciął podanie w bocznym sektorze, po szybkim aucie w wykonaniu Motoru. Legia buduje atak pozycyjny
  • 12'
    Josue prostopadle, ale nieco za mocno podał do Baku
  • 11'
    Nawrocki dobrze przeciął prostopadle podanie na lewe skrzydło
  • 11'
    Legioniści w ataku pozycyjnym
  • 11'
    Motor buduje od tyłu, Legia pressuje, co znowu przyniosło efekt w postaci przechwytu piłki
  • 10'
    Baku chciał pograć krótko z Ribeiro, lecz ten drugi trochę za mocno podał do wahadłowego w "szesnastkę"
  • 9'
    Ceglarz na spalonym po górnym, dalekim podaniu
  • 9'
    Odbiór Josue w bocznym sektorze boiska. Legia budowała akcję na 30. metrze od bramki Motoru. W pewnej chwili Ribeiro chciał podać w pole karne do Rosołka, lecz zabrakło zrozumienia
  • 8'
    Ajjj, było blisko! Josue potężnie uderzył z 17. metra (bliżej prawej strony) na dalszy słupek. Piłka przeleciała tuż obok bramki
  • 7'
  • 7'
    Augustyniak posłał dalekie podanie po odbiorze, na prawe skrzydło. Rywal uprzedził Wszołka, lecz Legia ma aut
  • 6'
    Warszawiacy budują kolejny atak od tyłu
  • 6'
    Legia zastosowała wysoki pressing, który przyniósł efekt, gdyż Motor wybił piłkę w aut
  • 5'
    Spotkanie z bliska oglądają m.in. Radosław Mozyrko i Jacek Zieliński
  • 5'
    Krótko rozegrany rzut rożny przez Legię. Pich uderzył z 18. metra, ale został zablokowany. Potem to samo, z tym że w polu karnym, spotkało Kapustkę. Po chwili Baku nieźle uderzył z dystansu, a piłka przeleciała nieco nad poprzeczką
  • 3'
    Slisz płasko podał do Wszołka, który wbiegł w pole karne z prawej strony, uderzył z lewej nogi na dalszy słupek, ale piłka odbiła się od rywala. Korner dla Legii
  • 2'
    Rosołek podał do Picha, ale ten nie dopadł do piłki na 25. metrze od bramki Motoru. Rywale przechwycili futbolówkę, lecz szybko ją stracili
  • 1'
    Legioniści wymieniają się podaniami w linii obrony
  • 1'
  • 1'
    Ceglarz ruszył do podania z głębi pola na prawe skrzydło, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Motoru: Budziłek – Wójcik, Szarek, Zbiciak, Rudol, Reiman, Kusiński, R. Król, Ceglarz, Lis, Kahsay
  • Skład Legii na sparing z Motorem Lublin: Hładun – Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Kapustka, Baku – Rosołek, Pich
  • Feio, II liga, Puchar Polski. Sylwetka Motoru, sparingpartnera Legii. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 13:00 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a II-ligowym Motorem Lublin. Spotkanie towarzyskie odbędzie się w LTC
Legia WarszawaMotor Lublin
32'

32' Arkadiusz Najemski za Bartosz Zbiciak

32' Marcel Złomańczuk za Piotr Kusiński

46'

46' Kacper Wełniak za Ezana Kahsay

46' Michał Król za Filip Wójcik

46' Marcel Gąsior za Wojciech Reiman

63'

63' Mateusz Wyjadłowski za Piotr Ceglarz

66'

66' Jakub Staszak za Sebastian Rudol

68'

68' Paweł Budzyński za Łukasz Budziłek

71' Wiktor Kamiński za Robert Pich

71'

79' Mattias Johansson

79' Jakub Jędrasik za Kacper Skibicki