87'
  • 90+1'
    Koniec! Legia zremisowała 2:2 z 1. FC Magdeburg
  • 90'
    Ajj! Sokołowski prostopadle podał do Picha, ten znalazł się sam na sam, uderzył lekko, ale piłkę tuż przed linią bramkową wybił obrońca gości
  • 88'
    Sokołowski nieczysto uderzył z pola karnego po dośrodkowaniu z rogu
  • 86'
    Żółta kartka dla Bittroffa za faul na Wszołku
  • 85'
    Wielkie brawa dla Wszołka, który wrócił we własne pole karne i zatrzymał Cekę, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Tobiaszem
  • 80'
    Sokołowski za Josue
  • 80'
    Pich płasko uderzył z 18. metra na dalszy słupek. Nieco niecelnie
  • 79'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego, piłka została wybita
  • 79'
    Josue dośrodkował z wolnego, bez zagrożenia, choć Legia ma jeszcze korner
  • 78'
    Żółta kartka dla Gnaki za faul na Wszołku, który chciał wbiec w pole karne. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 77'
    Sokołowski gotowy do wejścia na boisko
  • 76'
    Slisz do Muciego, ten został zablokowany przy strzale z 20. metra, z prawej nogi
  • 74'
    Pich za Carlitosa
  • 74'
    Ito za Castaignosa
  • 74'
    Wszołek wygrał pojedynek z rywalem i został sfaulowany przez drugiego
  • 73'
    Pich wejdzie zaraz na boisko
  • 69'
    Nawrocki i Jędrzejczyk dobrze popracowali w defensywie, kasując akcję Niemców na 20. metrze od bramki Legii
  • 68'
    Rzut wolny dla Legii, Josue dośrodkował w pole karne, ale bez większego efektu. Grę wznowi bramkarz gości
  • 66'
    Strzałek dobrze powalczył w kontakcie, wywalczył aut
  • 65'
    Muci doskoczył do rywala, zastosował pressing, ale nie zdołał dopaść do piłki przed bramkarzem
  • 64'
    Spokojny fragment spotkania, gra toczy się w środku pola, na boisku nie dzieje się zbyt wiele
  • 63'
    Ceka za Kwartenga
  • 61'
    Jędrzejczyk za Augustyniaka, Strzałek za Kapustkę
  • 56'
    Muci popędził środkiem, ale stracił piłkę na 20. metrze
  • 53'
    Żółte kartki dla Ribeiro i Kwartenga
  • 50'
    Atik ruszył na górne podanie z głębi pola, ale Nawrocki pierwszy dopadł do piłki
  • 50'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 49'
    Spokojny początek drugiej połowy
  • 47'
    Dwie zmiany w zespole gości. Dzogović za Muellera, Bittroff za Ito
  • 46'
    Muci za Rosołka
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 2:2 z 1. FC Magdeburg po dwóch golach Carlitosa, któremu dwa razy asystował Mladenović
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Josue dośrodkował z wolnego na dalszy słupek, podciął piłkę, która wyszła poza linię końcową
  • 45'
    Rzut wolny dla Legii na 40. metrze od bramki Niemców
  • 44'
    Wszołek przeciął górne podanie w boczny sektor boiska
  • 43'
    Wszołek szukał podania w pole karne, zabrakło zrozumienia
  • 43'
    Kapustka! Pomocnik Legii minął rywala po prostopadłym podaniu od Mladenovicia, wbiegł w pole karne z lewej strony i mocno trafił w słupek
  • 42'
    Kwarteng dopadł do miękkiego podania z głębi pola, jego strzał z lewej strony pola karnego został zablokowany. Goście mieli rzut rożny, krótko rozegrany, lecz bez efektów
  • 42'
    Josue pograł krótko z Wszołkiem, podał do niego w pole karne, ale wahadłowy został zatrzymany. Legia miała korner. Josue dośrodkował z rogu na 6. metr, bliski był Nawrocki, ostatecznie grę wznowi bramkarz rywali
  • 40'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki na środek "szesnastki", Carlitos składał się już do strzału, ale centra została przecięta
  • 40'
    Kapustka ruszył środkiem, na raty, trochę szczęśliwie, ale zdołał przełożyć dwóch rywali i utrzymać piłki dla Legii
  • 38'
    Josue ucierpiał po kontakcie z Conde na wysokości koła środkowego. Portugalczyk złapał się za twarz, usiadł na boisku, ale chwilę później się podniósł
  • 36'
    Mladenović odegrał do środka, do Kapustki, była szansa na kontrę, lecz rywal przeciął zagranie do "Kapiego"
  • 35'
    Zamieszanie przed polem karnym Legii, sytuację wyjaśnił Kapustka
  • 34'
    Tobiasz uprzedził rywala, który i tak był na spalonym
  • 33'
    Gra toczy się w środku pola
  • 31'
    2:2! Legia wyrównała. Praktycznie identyczna akcja jak przy pierwszej bramce. Mladenović dośrodkował z lewej flanki w pole karne, na bliższy słupek, a Carlitos oddał skuteczny strzał
  • 29'
    2:1 dla 1. FC Magdeburg. Ito pojawił się po lewej stronie pola karnego i pokonał Tobiasza płaskim strzałem
  • 28'
    Jeden z rywali został zablokowany przy uderzeniu z 20. metra. Niemcy krótko rozegrali korner
  • 26'
    Żółta kartka dla Rieckmanna
  • 26'
    Castaignos przełożył Augustyniaka, wbiegł w pole karne z prawej strony, wycofał do Atika, ale ten się nie połapał, nie oddał strzału
  • 24'
    Rosołek chciał zagrać klepkę z Kapustką, ale "Kapi" został zatrzymany na 25. metrze, piłka do niego nie dotarła
  • 24'
    Przerzut Josue do Ribeiro, atak pozycyjny
  • 23'
    Mladenović minął dwóch rywali, zbiegł do środka i przerzucił piłkę do Josue
  • 23'
    Piccini podał płasko, prostopadle, ale do nikogo. Piłka dla Legii
  • 23'
    Kapustka doskoczył do Muellera, aut dla FC Magdeburg
  • 22'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na 12. metr, Nawrocki musnął piłkę głową, ale uderzył nieczysto, niedokładnie
  • 21'
    Josue miękko dograł z rogu na 18. metr, Mladenović przyjął piłkę, po czym został sfaulowany na lewej flance. Rzut wolny na 26. metrze od bramki
  • 21'
    Ładna, kombinacyjna akcja Legii po prawej stronie. Wszołek podał krótko do Slisza, ten chciał płasko zagrać w "szesnastkę" do "Wszołiego", podanie zostało przecięte
  • 20'
    Legia w ataku pozycyjnym, spokojnie wymienia się podaniami
  • 19'
    Ribeiro doskoczył do Gnaki i zatrzymał go na prawej flance
  • 18'
    Niemcy w ataku pozycyjnym
  • 18'
    Zamieszanie w pobliżu bramki Legii, rywale naciskali, ale Legia dobrze się obroniła
  • 16'
    Carlitos znalazł się z piłką na 18. metrze, szukał strzału, a potem odegrania. Zabrakło precyzji, doszło do zamieszania, futbolówkę zgarnęli Niemcy
  • 16'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki na 10. metr, Wszołek próbował przyjąć piłkę, ale akcja spaliła na panewce
  • 15'
    Niezła akcja. Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony, dograł wzdłuż "szesnastki", doszło do odbitki i piłka opuściła pole karne
  • 14'
    Kwarteng chciał płasko dograć w pole karne, piłka zatrzymała się na Mladenoviciu
  • 12'
    1:1. Niemcy wyrównali po udanym wykorzystaniu rzutu wolnego. Do siatki, po miękkim podaniu w "szesnastkę", trafił Castaignos. Uderzenie pod poprzeczkę, Tobiasz bez szans
  • 10'
    Błąd Slisza, nieudane podanie. rywale wyszli z kontrą, którą skasował faulem Josue. Żółta kartka dla kapitana Legii
  • 9'
    Augustyniak odebrał piłkę na wysokości koła środkowego. Legia buduje akcję
  • 9'
    Wszołek dopadł do piki na prawej flance, ale przegrał pojedynek z rywalem. Piłka dla przyjezdnych
  • 8'
    Carlitos zablokowany przy strzale z 12. metra
  • 8'
    Jak padł gol? Legia wyszła z akcją, Kapustka znalazł się w środku pola i podał na lewe skrzydło do Mladenovicia, ten dośrodkował na bliższy słupek, na 8. metr, a Carlitos skutecznie główkował
  • 7'
    1:0! Carlitos!
  • 6'
    Slisz skasował kontrę, podał do Tobiasza, ten chciał do niego odegrać, ale piłka na aucie. Po chwili golkiper Legii wyłapał dośrodkowanie z lewej strony pola karnego
  • 5'
    Przechwyt Wszołka na wysokości koła środkowego, po chwili Rosołek chciał przerzucić pikę do Mladenovicia, lecz centra została przecięta
  • 5'
    Mladenović zablokował Picciniego w bocznym sektorze boiska. Aut dla gości
  • 4'
    Wszołek wycofał do Nawrockiego, niedokładne zagranie. Rywale mieli aut, po chwili Augustyniak oddalił zagrożenie we własnej "szesnastce"
  • 3'
    Castaignos znalazł się po prawej stronie "szesnastki", uderzył, Tobiasz zbił pikę przed siebie, Ribeiro oddalił zagrożenie
  • 2'
    Josue sfaulowany na własnej połowie
  • 2'
    Kwarteng otrzymał podanie na prawą stronę pola karnego, ale niecelnie uderzył z 8. metra
  • 1'
    Legia wysoki pressuje rywali, którzy zdołali wyjść z opresji
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Czas na Sen o Warszawie!
  • Ławka: Hładun, Jędrzejczyk, Charatin, Ziółkowski, Jędrasik, Kisiel, Celhaka, Rejczyk, Strzałek, Sokołowski, Pich, Muci
  • Skład Legii na sparing z 1. FC Magdeburg: Tobiasz – Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Kapustka, Mladenović – Rosołek, Carlitos
  • Legijne akcenty, PZP, skauting. Sylwetka 1. FC Magdeburg (TUTAJ)
  • Witamy! O godz. 19:00 rozpocznie się ostatni sparing Legii przed startem drugiej części sezonu. Warszawiacy zmierzą się przy Łazienkowskiej z 1. FC Magdeburg z 2. Bundesligi
Legia Warszawa1. FC Magdeburg
6'

10' Josue

10'

10' Luc Castaignos

26'

26' Julian Rieckmann

27'

27' Tatsuya Ito

29'
46'

46' Eldin Dzogovic za Andreas Mueller

46' Alexander Bittroff za Tatsuya Ito

53'

53' Moritz-Broni Kwarteng

63'

63' Jason Ceka za Moritz-Broni Kwarteng

68'

68' Jamie Lawrence za Cristiano Piccini

78'

78' Silas Gnaka

85'

85' Tim Sechelmann za Julian Rieckmann

87'

87' Alexander Bittroff