Legia była zainteresowana Wiśniewskim

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: meczyki.pl, Legia.Net

12-01-2022 / 17:48

(akt. 12-01-2022 / 17:51)

Legia chciała sprowadzić 23-letniego stopera Górnika Zabrze, Przemysława Wiśniewskiego, któremu w czerwcu kończy się kontrakt. Zawodnik jednak prawdopodobnie wybierze kierunek zagraniczny.

O zainteresowaniu Wiśniewskim jako pierwszy poinformował Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl. Wiadomo, że trener Aleksandar Vuković chciałby, aby do drużyny doszedł stoper, z konieczności na razie próbuje na tej pozycji Ihora Charatina. Nowy dyrektor sportowy Jacek Zieliński publicznie zadeklarował, że w drużynie ma być więcej polskich zawodników. 

Wiśniewski znalazł się na liście zawodników, o który starania rozpoczęła Legia. Syn Jacka, w przeszłości także zawodnika m.in. Górnika, jesienią pokazał się z dobrej strony, zagrał w 19 spotkaniach zabrzańskiej drużyny. Odkąd zespół przejął Jan Urban, Wiśniewski był kapitanem. 

Obecnie zawodnik może związać się kontraktem z nowym zespołem od lipca 2022 roku. Ma sporo ofert, raczej wyjedzie do klubu zagranicznego. Szanse na to, że wybierze Legię, są minimalne.  

Komentarze (109)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
 • 0 / 0
Mnie martwi ,że ciągle czytam o obrońcach i pomocnika.A kto ma strzelać bramki?Pekhart?Łatwo go wyłączyć. Rosolek?Na razie to wielka niewiadoma.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Sam superstrzelec nic nie zdziała. Liczy się zespół.
Generał broni
 • 1 / 0
Mac.Wszystko jasne tylko ktoś musi kończyć pracę zespołu.Zwykle robi to napastnik.Chyba się nie mylę.
i po co to pisać ciągle tylko czytamy że Legia zainteresowana i nic z tego nie wynika lepiej milczeć a robić dobre transfery
Generał broni
 • 0 / 0
O czymś pisać muszą.
Generał broni
 • 0 / 0
Takich piłkarzy Legia powinna kupować
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A jak oni nie chcą to co? Pobór do służby zasadniczej już zawieszony ;)
Generał dywizji
 • 1 / 0
Absolutnie bezsensowny artykuł.
No cóż Piłkarski sezon ogórkowy w pełni.

Pzdr
Obrax nędzy i rozpaczy. Mamy już połowę stycznia klub już w zaawansowanych przygotowaniach miały być wzmocnienia przynajmniej te 3 pozycję bramkarz, wahadłowy,napastnik. Nie ma na ten moment nikogo i nie będzie. Bo w budżecie pusto.
Przedostatnie miejsce kluby wokół się wzmacniają . Ja tu niezbyt widzę to wszystko . O ile odpuścili tego Sorescu już dajmy temu spokój . Legia nie złożyła już w zimie oferty za niego . Może i dobrze bo właśnie podali że Rakowa ofertę odrzucili i czekają na lepszą. Te cygany są jeb..te i tyle. Ale kim my chcemy straszyć nawet w lidze jak nie mamy naoastnika. Wyczuwam że Vuko beczkę próbował znów grać wrzutka na Pekharda i może wpadnie. To się skończy katastrofą . Jeśli nie planują żadnych transferów niech to napiszą wprost i nie będzie nadzieji. A jak mają kogoś ściągnąć to już dawno powinni to zrobić. Kucharski robił to na ostatni moment i była totalna klapa. Zaś Zieliński nic nie robi bo może uja się zna.
Generał broni
 • 0 / 0
Jak tacy są bogaci dlaczego nie uderzają w Galika który ma być pożegnamy z obecnego klubu ? Ja w Lechu nie przypominam sobie po za Rudnewsem i Lewym top gwiazd co ligę zamiatały i głowie na lata zostały. Legia :) Vadis Nicolić Duda Pryjo, Gui.... Tam są centusie nastawione na zysk a nie budowanie top kadry na puchary. Teraz też sprzedają za duża kasę a kupują zawodnika na promowanie...
Podporucznik
 • 5 / 4
Lech teraz kupił za 1mln euro młodego, skrzydłowego z Norwegii . Miał świetne statystyki w lidze norweskiej. Sprzedali Kamińskiego za 10mln a Norwega kupili w jego miejsce. Jeżeli nasi włodarze się nie ogarną to obawiam się żeby nam nie odjechali w najbliższych latach. Mioduski całkowicie rozwalił zespół....
Generał broni
 • 0 / 1
A jak w Letnim okienku przychodził Kastratii to było " ale transfer" Legia wydała po wyżej tej sumy co oni a mają kasy jak lodu. Legia z taką kasą jak oni w tej chwili mają robiłaby transfery na poziomie 2 miliony czy 2,5 miliona euro. Nawet przy tej naszej kasie transfery małe nie są a że ktoś je robił bez głowy to inna sprawa. Teraz moim zdaniem to się zmieni za JZ :)
Podpułkownik
 • 1 / 0
Już to Mioduski mówił że jakby mu Orlen sypnął 10 mln, to by dopiero robił transfery. Tylko jakoś mam wrażenie że drużyna byłaby dalej taka dziadowa jak jest. Trzeba się najpierw znać na piłce i mieć jakiś długofalowy pomysł.
Generał broni
 • 0 / 0
Zakładając że Orlen daje te 10 milionów przy normalnym pionie sportowym a nie nie papugowym to mogłoby być dobrze zainwestowana kasa. Teraz jest na bocznicy wielki prezes i trzeba JZ dać czas i zaufanie. Wymagamy zaufania od DM to dajmy czas chociaż do lata Jackowi...
Marszałek Polski
 • 1 / 0
I to jest ich maks jak widać. Zarabiają kilkanascie milionów euro i transfer za max 1mln euro.
Na razie przy naszym dołku to wygląda solidnie ale spokojnie wrócimy na swoje miejsce. Mają swoje 5 minut po dekadzie upokorzeń
Podporucznik
 • 1 / 0
cobus
Tu nie chodzi o pieniądze ale rozsądek przy ich wydawaniu. Legia ściągnęła latem wielu piłkarzy tylko niestety w większości o charakterystyce nieprzydatnej Legii. Kucharski topił kasę w błocie. Zieliński mówi że nie ilość a jakość i mam nadzieję że tylko na słowach się nie skończy jak zwykli robić Mioduski i Kucharski.
Generał broni
 • 0 / 0
Ja też o tym mówię poniekąd. Dlatego nie wymagajmy 10 transferów a 3 dobre. Jeden już jest a następne będą. Ja w Jacku pokładam właśnie nadzieje na rozsądne wydawanie i budowanie zespołu. Jak kupować to z głową a nie bez niej na chwilowy sukces. Tak działał były pion sportowy na zasadzie a nóż się uda... Raz na pięć się udało a to świadczy o braku porządnego pionu sportowego.
Kapitan
 • 1 / 0
Mioduski sprawił że liga niestety dla nas jest "ciekawsza"
Generał broni
 • 0 / 0
Bo ja wiem, czy dla nas akurat? Ale dla pozostałych, z pewnością!
Generał dywizji
 • 3 / 2
Soarescu jest zniesmacziny ostatnimi zajściami, gdzie kibice kazali oddawać stroje po meczu. To jak się dowiedział że u nas za porażki napierdala się piłkarzy. To nie dziwię się że w Legii go nie zobaczymy. A po drugie właściciel Rakowa chętnie pokaże Miodkowi miejsce w szeregu. I pokaże kto ma więcej kasy. Tak więc nastawmy się na to co działo się w amice parę lat temu. Czyli taniość i przeciętna jakość polskich piłkarzy w drużynie.
Podporucznik
 • 2 / 2
Mioduski to jest biedak który tak naprawdę nie ma żadnych, własnych srodków. Jak czytałem teksty że finansował Legię swoimi pieniędzmi to śmiech mnie ogarniał. Został współwłaścicielem dzięki układom i spłacił pozostałych klubowymi pieniędzmi. W porównaniu z właścicielami Lecha czy Rakowa Mioduski to żebrak zbierający puszki po śmietnikach.
Możemy sobie tu pisać co chcemy i o kim chcemy jedna sprawa jest pewna jeśli Vuko w ciągu 6 najbliższych kolejek nie wejdzie na właściwe tory to jesteśmy w wielkiej d***e l. Wiadomo PP może być promykiem nadzieję ale jak nie będzie drużyny to sorki ale jedynie zostaje narodowy na emocje
Generał broni
 • 1 / 1
I to jest wiara " wiernego kibica Legii", który zakłada że i tak nie wygramy... To po co kibicujesz, zmień barwy klubowe na Lecha czy Raków i nie będziesz martwił się przegranymi spotkaniami a sezonami. To że w tych rozgrywkach jest słabo to nie znaczy że od nowego tak będzie. Przykład Lecha jest aż nadto dobitnym przykładem. Zobaczymy jak oni" wspaniale połączą ligę i puchary"
Podpułkownik
 • 5 / 1
To poco ten artykuł?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Wierszówka, kolego :)
Podpułkownik
 • 0 / 0
Masz rację wierszówka brawo za spostrzegawczość.
Pytanie, co oferuje na dzień dzisiejszy Legia takiemu młodemu talentowi z Polski?
Promocje? Pieniądze? Prestiż? Trzeba zejśc na ziemię i zabrać sie do pracy bo nawet nasza liga nam odjeżdża...
Już dawno odjechała. Widać to po tabeli. Mioduski zrobił z Legii ligowego średniaka na lata.
Liga nam odjedzie, jeżeli dwa lub trzy sezony nie zdobędziemy mistrzostwa, a nie po połówce sezonu :))))
Marszałek Polski
 • 3 / 2
Odjechali w opór 1MP w dekadę, Legia ledwo 7 MP.
Generał broni
 • 0 / 2
Raz nie będzie M.P a tu płacz jakbym był na forum Lecha, który marzy od kilku lat o zdobyciu 1 miejsca. Legia jest tu gdzie jest ale nie będzie to wiecznie trwało...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ale co się pragi i zbieracze azbestu ponapinają to ich
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Dokładnie tak.
Kapitan
 • 4 / 0
Panowie bez złudzeń.....na dobrych Polaków Legię nie stać.....na dobrych, perspektywicznych, bo po pierwsze są za drodzy i to dużo za drodzy jak na kieszeń właściciela. Po drugie ale oni Legię olewają. Takie są niestety aktualne realia.
Podpułkownik
 • 0 / 1
Stać spokojnie. Legia dobrze płaci i mogłaby oferować takim zawodnikom kwotę wpisowego. Ale tutaj chyba nikt nie myśli. Plachete wyśmiali jak chciał mieć kwotę wpisowego.
Sierżant
 • 1 / 7
Czyli lipa, bo nasz p***owa..ty dyrektor sportowy z Dębicy zna tylko język polski. Może dlatego też nie będzie transferów zagranicznych
Podpułkownik
 • 3 / 0
Troszkę szacunku dla Pana Jacka. Jednak to legenda klubu jbc. A języki zna jego zastępca... z Rakowa.
Sierżant
 • 2 / 2
No właśnie tzw. mityczna "legenda". Szkoda, że dziś w Legii to właśnie jest miarą kompetencji.... bo Zieliński ich nie ma, a na pewno nie na poziomie Legii
Soarescu byłby bardzo dobrym nabytkiem. Ale niestety lata znakomitej roboty duetu Kucharski - Mioduski sprawiły, że kka ligiwych klubów odskoczyło nam i finansowo i sportowo. To okienko jeszcze tą różnicę pogłębi.
Jeremiasz 100% racji
Młodszy chorąży
 • 5 / 0
W przypadku zapowiadanych transferów Polaków moim zdaniem zderzymy się ze ścianą. Obawiam się, że Ci mityczni Polacy nie chcą nawet spojrzeć w naszym kierunku, a powinno być łatwiej, bo to są wszystko gracze, którym za pół roku kończą się kontakty. Po kolei wszyscy których teoretycznie chcemy: Strączek ze Stali wyleciał na testy medyczne do Bordeux, Wiśniewski - zostaje w Górniku, potem zagranica, Sitek z Warty - prawo pierwokupu ma Stal, bo jest wypożyczony z Podbeskidzia, Poręba z Zagłębia - nic nie słychać żeby był blisko, Ślisz - to samo, Hładun - dostał wolną rękę, ale w Legii uznali że może być za słaby. Nie wiem czy kogoś pominąłem, ale tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Za graczy polskich z dłuższymi kontraktami będą zaporowe ceny. Jak ktoś ma wiedzę to niech daje nazwiska kogo chcemy. Chyba że w klubie myślą o jakiś graczach z niższych lig. Zieliński może być szybko w tej sytuacji wyjaśniony, bo zostaje tylko zagranica moim zdaniem lub brak transferów. Skoro zagranica, to po co zmienialiśmy w takim razie dyrektora. Pytanie też zasadnicze, czy w ogóle są jakieś środki na ruchy transferowe w tej rundzie, czy raczej szukamy mitycznych okazji. Jest jeszcze ten nowy szef skautów - Tomczyk, swego czasu ściągnął do Rakowa naprawdę fajnych zawodników za grosze - Lederman, Piątkowski, Tudor, Lopez, Tijanicz.
"Nie wiem czy kogoś pominąłem, ale tak to wygląda na dzień dzisiejszy."

Tak, pominąłeś Patryka Sokołowskiego ale on w sumie nie pasuje do teorii więc lepiej o nim nie wspominać...
Podpułkownik
 • 0 / 0
Dużo racji w tym wpisie. Niestety nasi ligowi gracze jakoś się nie garną do Legii. Jak ktoś się wybije ponad przeciętność, to woli euro lub funty przytulać za siedzenie na trybunach lub ławie. Musimy łowić na wcześniejszym etapie rozwoju i tu widzę potencjał nowego Dyrektora Sportowego.
No niby teraz info że jednak Dinamo zawiesiło ofertę Rakowa która jest dobra bo piłkarzem interesuje się klub z Turcji i Standard Lig
https://emanuelrosu.ro/fotbal/exclusiv-dinamo-are-o-oferta-clara-pentru-sorescu-de-la-rakow-si-un-club-din-turcia-se-intereseaza-de-el/
Podpułkownik
 • 0 / 0
Lepiej do Turcji niż do Rakowa!
Realnie zainteresowany klub turecki przebije każdy klub Ekstraklasy.
A Amikolech chciałby Mesiego , kuzwa co nas obchodzi że chciała panowie redaktorzy szanujmy się i nie piszecie bzdetow .
Bardzo szanuje ten portal , czasami mniej tu piszących komentarze .
A tak ma marginesie ten Zieliński razem z Vuko na kim chcą budować silną Legie na Polakach , przecież tu nawet kadry Polski nie idzie zrobić na dobrym poziomie a oni kosztuja milony euro .
A my co chcemy zbudowac na Cholewiakach Legie i co Europo drżyj !
Kto tą Legia rzadzi .
Zieliński był super graczem ale nie dyrektorem nigdy nie będzie , brak kontaktów zagranicznych , znajomosci języków i a może przede wszystkim charyzmy .
Spomnicie na moje słowa to musi być skazane na porażkę a czas pokaże czy dobrze
myślę ?
Nie piszcie głupot że nie potrzebujemy wzmocnień bo tu jest puchar do wygrania wtedy sezon trochę byłby uratowany a na ten moment zastanawiam się czy się utrzymamy. Kadra opłakana jeszcze straciliśmy napastnika. Kluby z ekstraklasy podbierają piłkarzy to będą świetne czasy nie ma co.
Sierżant
 • 4 / 6
Przestan plakac. Jaka kadra oplakana? Juz widze ten placz, jakbysmy mieli atak Gutkovskis - Arak, ale jak kto inny ma to jest super sklad tylko nasz wiecznie zly. Stracilismy napastnika, ktory nic nie dawal, a i nikt nam niczego nie pdoebral. Albo to glupota, albo sie wycofalismy z tej transakcji. Ile mozna sie prosic o pilkarza. Co okienko z tym Dinamem nie dalo sie porozumiec.
Generał broni
 • 2 / 1
Ja na razie nie sam ogniem. Nam potrzeba jeszcze 3- 4 zawodników licząc z bramkarzem. Sokołowski już widać że będzie wzmocnieniem L. Po Dunaju zapewne będą też pożegnania... My po za bramką stoperem( gdzie Kharatin jest przymierzany i po za atakiem nie mamy tak słabej kadry. Naszym problemem w tej rundzie minionej było to że każdy grał pod siebie a nie walczył za kolegę. Jak widzimy Vuko wybrał fajną opcję" skupiamy się na ciężkiej robocie. Na rozrywki będzie czas...
Sierżant
 • 2 / 1
cobus - Charatin nie jest nigdzie przymierzany na srodek obrony, ludzie. Przeciez on tam tylko zagral w grze wewnetrznej bo Jedza ma kontuzje i nie ma komu grac. A co do skladu, ten sklad wygral mistrzostwo, nagle jest beznadziejny bo pod formą :)))
Generał broni
 • 0 / 0
Jest przymierzany w razie kontuzji stoperów ma tam grać :)
Sierżant
 • 2 / 0
cobus - nie, nie jest przymierzany. Gral bo nie bylo komu w WEWNETRZNYM SPARINGU. Srodkowych obroncow to my mamy tylu, ze zawsze bedzie komu grac.
Podpułkownik
 • 0 / 0
Piter88 też tak to widzę.
Super Legia ma taką pozycję ze przegrywamy rywalizacje o zawodnika z zespołem który nie ma stadionu, a dodatkowo nie chcieliśmy dać wcześniej kasy na Sorescu jednocześnie kupując za jeszcze więcej kastatiego brawo Darek brawo Radek i teraz już brawo Jacek
Kto przegrywa ?
Raków kupił Sorescu ?
Zacznij s**ć ogniem jak kupią a nie plotki powielasz ;)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Już przegrywamy? Wiesz coś więcej?
Właśnie Lech oficjalnie podpisał z Velde
Pogoń tego Czecha
Raków Sorescu

Uwaga Legia Sokołowskiego

hehe
Sierżant
 • 6 / 0
No i co z tego? My ciagle kogos podpisywalismy, a po roku tych samych pilkarzy uznawalismy za szrot zagraniczny i ze trzeba stawiac na Polakow. Jak stawiamy na Polakow to nagle ci zagraniczni w innych klubach sa mega transferami. Piekny krag zycia niektorych kibicow Legii :d
Tylko że dobry Polak kosztuje nie 500tys a 3mln euro. Nigdy nas nie będzie stać na Polaków
Podpułkownik
 • 0 / 0
Jak napisałem to pół roku temu, to się wszyscy oburzyli. Legia ma ceny zaporowe w tej lidze niestety.
Kapitan
 • 5 / 11
Raków złożyło ofertę za Sorescu 800tys euro i Dinamo ją zaakceptowało i Deian ma udać się na testy do Częstochowy . Super Zieliński kolejny zayebisty dyrektor wylądował . Z tym twoim sokołowskim możemy rywalizować co najwyżej z Zagłębiem. Ostatni raz tu wchodzę
Kapitan
 • 3 / 12
Ściągnij sobie dziadu Wszołka i Walcz o utrzymanie bo o pucharze Polski możecie zapomnieć.
Pozdro.
Generał broni
 • 0 / 0
Tak a 900tyś euro ich nie interesowało :)
niestety to jest dobre źródło .
https://www.google.pl/amp/s/www.playsport.ro/sorescu-la-rakov-dinamo-il-vinde-104319/amp
Generał broni
 • 0 / 1
Eurosport też miał być i inne :)
ale tam już podają że transfer zaklepany i Sorescu jedzie na testy
Generał broni
 • 0 / 2
Jeśli już tak piszą, trudno. Jakiś plan Jacek musi mieć na to okienko... I u nas się ruszy... Ostatnie pięć lat dziwne ale z transferami lepszymi i tymi gorszymi ale były... Czy graliśmy w pucharach czy też nie :)
Sierżant
 • 6 / 0
Przeciez ten portal powoluej sie na info tvp sport, tylko ze tvp sport cytowal weszlo, a chlop na weszlo przepisal tylko tego rumunskeigo dziennikarza. Z tym Dinamem nigdy nic nie wiadomo, tak ze bym sie nie podniecal jeszcze.
Generał broni
 • 1 / 0
A jutro "Sorescu nie dla Rakowa" Włodarze klubu po nocy podpili cenę do miliona euro....:)
Sierżant
 • 1 / 0
Legio1992 - a skad przeswiadczenie, ze Sorescu bylby wzmocnieniem a Sokolowski nie bedzie? Ide o zakald, ze podneicales sie i Kastratim i Charatinem. Oni nawet w lepszych klubach niz Sorescu sie sprawdzali. Emreli tez pewnie byl super transferem. I co?
Akurat tak się składa że nie podniecilem się bo wtedy też byłem mega wkurzony bo Sorescu był już blisko podpisania. A sprzedaliśmy juranovicia i wzamian nikt nie przyszedł na wahadło czym miałem się podniecać ?
Generał broni
 • 0 / 0
Tu by chcieli 10 i po 3 miliony euro a co zrobić z tymi na kontrakcie ? To nie FM tylko real . Jacek jasno mówi "porządkowanie pionu sportowego L to raz dwa budowa zespołu a nie zlepka na chwilę jak i zakup zawodników z jakością a nie ilością...
Sierżant
 • 1 / 0
Legio1992 - a umeisz czytac? No miales sie podneicac tymi transferami, ktore wymienilem: Emreli, Charatin, Kastrati. Kazdy z nich gral w lepszych klubach niz Sorescu. W dodatku zawsze trzeba sie zastanowic przy pilkarzach, ktorzy grali tylko w jednym klubie caly czas, czy sobie dadza gdzie indziej rade. Na jakiej zasadzie ty sie podneicasz tym Sorescu? Bo zoabczyles super liczby? Emreli tez mial super liczby w Karabachu i co? Czemu u nas kibice podniecaja sie ciagle jakimis obcokrajowcami a za chile robia z tych obcokrajowcow szrot?
Podpułkownik
 • 0 / 0
Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jesteśmy 30 ligą Europy i cześć pieśni.
Dlaczego używasz nicku Legio1992, jeżeli nie jesteś kibicem Legii ?
Udowodniłeś to w drugim komentarzu ?
Leczysz tu kompleksy ?
Podpułkownik
 • 1 / 1
Nie no, widziałbym w Legii kilku piłkarzy Górnika, ale akurat nie Wiśniewskiego. Taki sam topór jak Bochniewicz. Obaj wolni i skoordynowani jak pijany na łyżwach. Jedyny atut to wzrost.
Sierżant
 • 0 / 0
Wolni?? Przeciez Wisniewskiego jedyny atut to szybkosc i przyspieszenie :d
Generał broni
 • 2 / 0
Wieteska łączony z Strasbourg Ligue ?
Podpułkownik
 • 0 / 0
To się 3/4 forum ucieszy.
A co to takiego? Standard Liege, czy RC Strasbourg?
Zieliński śpi z transferami czy nie wie jak to się robi ?! A może dusigrosz Mioduski jak zwykle powiedział jak se naruchaszzzz to bedziesz miał ? Gdzie są pieniądze z LE ?? Znowu się dorobił na klubie kudłaty lis
Sierżant
 • 1 / 0
Pieniadze z LE to sa do zasypania kredytow, dziury po wydaniu na Kastratiego i Charatina, niezapowiedzianej pustyni z Emreliego albo na przyszloroczny mniejszy przychod z powodu nie wygrania mistrzostwa i udzialu w kwalifikacjach pucharow.
Nie rozumiem tu co po niektórych. Czy gdzieś w treści artykułu jest potwierdzenie, że faktycznie były rozmowy o tym zawodniku ? Nie , a psy wieszacie na Zielińskim. Człowiek pracuje niespełna miesiąc na stanowisku i ma do ogarnięcia mega burdel po swoim poprzedniku, plus akcje z Emrelim a wy oczekujecie ze cała drużyna będzie już skompletowana ? Walnijcie się w zakute łby. Za wcześnie jest na ocenianie jego pracy wiec pohamujcie swoje hejterskie zapędy.
Generał brygady
 • 0 / 3
Kogoś w klubie, naprawdę mocno po.....liło!
Legia sie interesuje zawodnikiem , jak juz jest za pozno, powinni zaczac szukac na wczesniejszym etapie jak kiedys niezgode .
Sierżant
 • 0 / 0
chlopie, przeciez oni tego Sorescu to chca co okienko transferowe.
Zieliński bałwanie podbierają nam dobrych piłkarzy s ty zainteresowany jakimś Wiśniewskim znowu to samo a idz pan w...
Generał broni
 • 1 / 1
W Legii można zawsze się pokazać czy gra się w pucharach czy też w esa. Więc pewnie cena zaporowa bo to przecież Legia. Choć jak DM chce to kupi. Przykład Slisza, Kastratiego czy Nawrockiego. Więc może też tak być że uda się zawodnika przekonać i zagrać na nosie pewnym nieomylnym pismakom :)
Chyba śnisz ha ha.
Przecież Jacek Zieliński chciał więcej Polaków, ale nie da się? Co za niespodzianka!
Generał dywizji
 • 3 / 2
Być może szanse są minimalne ale są. Determinacja klubu może wiele zdziałać. Wiśniewski to dobry, perspektywiczny zawodnik, którego można przekonać odpowiednią ścieżka rozwoju tzn pozyskać, dać grać, sprzedać.
to byłby świetny transfer
Major
 • 0 / 1
Fenomenalny, lepszy niż Messi...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Messi za stary, poza tym mały a jak wiadomo ekstraklasa fizyczna
Pozyskanie Wiśniewskiego byłoby super posunięciem, ale nierealne. Jedyna szansa to kupić go teraz. Zapłacić z pół miliona euro Górnikowi, solidne fee zawodnikowi za podpisanie kontraktu i wpisanie sensownej klauzuli np. 4 mln euro do umowy. Inaczej szanse zerowe...
Podpułkownik
 • 7 / 1
Po co o tym pisać??? Legia zainteresowana Halandem ale "ma sporo ofert, raczej wyjedzie do innego klubu . Szanse na to, że wybierze Legię, są minimalne"
Uwielbiam artykuły o zawodnikach, którymi BYLIŚMY zainteresowani. Bardzo to pomocne.
Major
 • 6 / 0
Najciekawsze są artykuły o Sorescu - to jedyny piłkarz na świecie, którym byliśmy, jesteśmy i będziemy zainteresowani....
Też lubię :-) Myślę, że można śmiało powrócić do tematu Morientesa ;-)
Trzeba jeszcze dodać, że nigdy go nie kupimy ;-)
Major
 • 3 / 1
Jeśli chodzi o Morientesa, to podobno wciąż jest widywany na Okęciu.
To jego miejsce :-) Może czeka na Saviolę ;-)
Generał dywizji
 • 4 / 2
Przepraszam serdecznie, ale pierwszy o zainteresowaniu Wiśniewskim z GZ poinformowałem ja. Tak samo jak z Żukowskim z LG.
Generał broni
 • 1 / 0
A Włodarczyk na tt się nawet nabijał że go chcemy a i tak nie dostaniemy. Co za dziennikarz...