Plotki transferowe: Legia zainteresowana Bayramovem?

Maciej Ziółkowski

Źródło: azerisport.com

02-11-2021 / 13:45

(akt. 02-11-2021 / 13:51)

Legia Warszawa, którą od czerwca reprezentuje Mahir Emreli, interesuje się jeszcze jednym zawodnikiem Karabachu Agdam – informują azerskie media.

fot. Qarabag FK (Facebook)

Chodzi o Torala Bayramova, lewego obrońcę z rocznika 2001. W tych rozgrywkach 20-latek rozegrał 17 meczów (8 w lidze, 3 w Lidze Konferencji, 6 w eliminacjach Ligi Konferencji), strzelił jednego gola i miał dwie asysty, spędził na boisku 1349 minut. W maju br. zadebiutował w pierwszej reprezentacji Azerbejdżanu - na tę chwilę ma siedem występów w kadrze.

Jak donosi azerisport.com, od tego sezonu Legia bacznie obserwuje Bayramova. Nie wiadomo jeszcze, kiedy warszawiacy będą próbowali rozpocząć rozmowy z Karabachem Agdam w sprawie Azera – czy w zimowym, czy letnim oknie transferowym.

Komentarze (172)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kapitan
 • 1 / 0
Podol spadłeś z księżyca? Za młodego przyzwoicie kopiącego Polaka trzeba zapłacić zapłacić jak za mokre zborze, a Mioduski nie ma nawet na plewy...
Starszy sierżant
 • 3 / 6
Postawcie wreszcie na młodych Polaków a nie na pijacki szrot zagraniczny jak Johanson Rose Joshua Itd
A dlaczego na Polaków? Liczą się umiejętności a nie narodowość.
Ja bym wolał, żeby postawili np. na Niemców, bo mają lepsze szkolenie młodzieży niż w Polsce.
Kapitan
 • 1 / 2
Jeśli nie wygrzebiemy się z tego dna do końca rundy jesiennej,to tak szczerze ,nikt nie będzie chciał tu przyjść w zimie.Jaki piłkarz, chociaż średni piłkarsko będzie chciał przyjść do drużyny w strefie spadkowej.I to jest problem,bo na dziś nie mamy czym zachęcić piłkarzy,by wybrali nasz klub -nasze atuty czyli gra o mistrzostwo i pokazanie się w pucharach poszedł w piz.....du
Major
 • 1 / 0
Każda drużyna wpadnie kiedyś w dołek, teraz padło na nas. Ale nie martwił bym się o to, że dobrzy piłkarze nie będą chcieli to przychodzić. Mimo miejsca w tabeli, Legia to porządna marka, świetny ośrodek treningowy, super kibice i atmosfera na trybunach i możliwość wypromowania się.
Kapitan
 • 0 / 1
Polski piłkarz wie jakim klubem jest Legia,ale zagraniczny to wątpię.Sprawdzi sobie i zobaczy miejsce spadkowe i ostatnie puchary 5 lat temu.Musimy się dźwignąć z dna jak najszybciej i zapewnić sobie wyjście z grupy.
Wszystkie kluby w Ekstraklasie jakoś dały radę znaleźć zagranicznych zawodników, tym bardziej polskich.
Porucznik
 • 0 / 0
Lego uspokoiles mnie. Nie zrobiliśmy nic zle po prostu padło na nas. Więc teraz pewnie nie musimy nic zmieniać i tak jak przypadkiem kryzys sam przyszedł tak sam odejdzie. Pisz do Miodka z takim nastawieniem idealnie pasujesz do jego ekipy, pewnie znajdzie Ci jakas fuchę w klubie :)
Major
 • 0 / 0
Szkolenie naszej młodzieży leży, więc muszą rozpaczliwie szukać za granicą. Długi trzeba zacząć w końcu spłacać, a młodych na handel nie mamy. Swoją drogą to wstyd, jeśli ktoś uznaje, że już nawet w Azerbejdżanie szkolenie stoi na wyższym poziomie niż u nas. Po wybudowaniu LTC Mioduski przekonywał, że będziemy chcieli ściągać największe talenty z całej Europy.
Starszy sierżant
 • 4 / 4
Bayramow Bayramow chodz bo poleli….ee nie rymuje sie tak jak ten drugi
Multi kulti i spadek z ligi. Pięknie budowana jest ta drużyna tak zupełnie bez wyciągania podstawowych wniosków.
Marszałek Polski
 • 2 / 3
Jak mówił prezes, chce iść drogą Ajaksu.
Porucznik
 • 1 / 1
Plotki transferowe, bez znaczenia w obecnej sytuacji. Ważne co robiły dziś gwiazdy, miały wolne? Były badania?
Marszałek Polski
 • 2 / 1
Omawiali strategię na mecz z Napoli:)
No to siup w ten głupi dziub :)
Marszałek Polski
 • 8 / 2
Jeśli informacje o zainteresowaniu Bajramowem są prawdziwe, a Legia miałaby mu składać ofertę w letnim oknie transferowym, to jest to bardzo zła wiadomość, przy czym nazwisko piłkarza nie ma żadnego znaczenia. Chodzi bowiem o to, że przy Łazienkowskiej nie nastąpiła najmniejsza refleksja nad modelem budowania zespołu i nadal to dyrektor sportowy, bez większego udziału trenera, pozostanie głównym architektem kadry pierwszej drużyny. Nikt najwyraźniej nie zamierza zatem zaczekać na zdanie docelowego szkoleniowca, który powinien objąć Legię przed końcem sezonu, nikt nie planuje konsultować z nim potrzeby sprowadzenia Azera do Warszawy. W zarządzaniu ma być status quo.

Nic nie warte są słowa o tym, że ktoś jest otwarty na krytykę, byle konstruktywną, byle uzasadnioną. Mioduski na pewno nie należy do takich osób. Mnóstwo sensownych słów powiedziano już i wiele napisano o sposobie budowania druzyny w Legii. Autorytarnym, nieefektywnym, malo perspektywicznym - bez długofalowego planu. I jak się okazuje nie ma to dla prezesa żadnego znaczenia. Czyżby dlatego, że tak trudno jest wyzbyć się aury człowieka nieomylnego, człowieka sukcesu z niekończącym się patentem na wiedzę?
No sorry, ale jeżeli nowy szkoleniowiec ma przyjść latem 2022 roku, to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie siedział z założonymi rękami i czekał na niego te 8 miesięcy.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Nikt nie twierdzi, że nowy trener (po tymczasowym Golebiewskim) przyjdzie dopiero od nowego sezonu. Ja napisałem o momencie przed końcem obecnego.
Nawet w Poznaniu rozumieli niedawno, że docelowy szkoleniowiec musi mieć czas, dlatego Skorża zastąpił tam Żurawia dostatecznie długo przed końcem poprzednich rozgrywek.
Ojej, Skorża był bezrobotny a my czekamy na Papszuna, który chce zostać do końca sezonu w Rakowie.
Generał broni
 • 4 / 2
Wybacz Fairplay, ale Adriano ma całkowitą rację. Model budowania drużyny przez "oberprezesa" przerabiamy już kilka lat. Efekty widać jak na dłoni. Niereformowalność Mioduskiego, niepodatność na konstruktywną krytykę, zadufanie we własną nieomylność i jedynie słuszną wizję, jest zatrważająca! Zapewne po sezonie pojawi się nowy trener, ale kto? Kto poważny będzie chciał współpracować z prezesem, który zawsze wie lepiej i ostatecznie stawia na swoim. A na dokładkę dysponuje ograniczonym, "kreatywnym" budżetem. I jeszcze bardziej ograniczoną cierpliwością. I w ogóle jest piłkarsko ograniczony? Może to być jedynie człowiek na dorobku, wypalony wyga przed emeryturą, straceniec lub desperat finansowy. Jedyną bowiem zaletą pana Darka jest wypłacalność wobec pracowników (byłych trenerów). Pytanie - jak długo?
No to pozostaje ci tylko siedzieć tu i jechać po nim, tylko to nic nie da. Dla mnie też powinien sprowadzić do zarządu kogoś znającego się na swojej roli, ale wiem, że to nierealne. Po co więc tracić czas na oczekiwanie, że Mioduski zrezygnuje, to nierealne. Realia są takie, że on nie zrezygnuje, ale to nie powód by ciągle załamywać ręce i siedzieć non stop krytykować. Czymś człowiek żyć musi, krytykowanie wszystkiego w czambuł też nikogo nie przekona.
Adriano
Budowanie całej narracji odnośnie sposobu budowania kadry zespołu w oparciu o nie potwierdzoną plotkę transferową??? Może trochę spokoju, rozumiem maksymalne wkurzenie po ostatnich wynikach, bo nie znajdziesz jednego szczęśliwego kibica Legii. Natomiast w takich wypadkach największą siłę stanowią ci, którzy potrafią zachować zimną krew. Mówisz o docelowym trenerze. Ja mówię natomiast, że trzeba dać chwilę popracować trenerowi Gołębiewskiemu. Dostał szansę trener, którego pracę można było ocenić z bliska. Dostał szansę pomimo, że osoby decyzyjne świetnie zdawały sobie sprawę z odbioru tego trenera -" żółtodzioba" przez tzw. "środowisko"
Nawiasem mówiąc, zawsze było tu setki komentarzy odnośnie tego, że bierzemy tylko odpady wciśnięte przez menadżerów, a tu okazuje się , że jednak jest jakieś planowanie przyszłości. Więcej lodu na głowę, wygrzebiemy się z tego, ale na pewno nie przy pomocy wrzasków i wieszanych prześcieradeł rozjuszonych kibiców, chociaż akurat zupełnie tego nie neguję, bo są to działanie pokazujące , że kibicom zależy. To, że są one mało produktywne, to już inna sprawa.......
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Niepotwierdzona plotka transferowa to symptom, których zbiór stanowi już kanwę do wyciągania wniosków. Łatwo jest bowiem formułować je post factum, ale przecież nierzadko wiele widać już wcześniej.

Polityka transferowa Legii poddawana jest ostatnio krytyce. Zgodzę się, że to dość zaskakujące, skoro jeszcze niedawno górowały w tym kontekście słowa uznania dla sprowadzenia na Łazienkowską paru obiecujących piłkarzy (Emreli, Charatin, Kastrati...). Bardzo pozytywnie zaskoczyło kibiców pozyskanie Nawrockiego. Wydawało się, że wszystko jest przemyślane. Jednocześnie Michniewicz zwracał uwagę na to, jak dalece odbiega owa polityka transferowa od potrzeb zespołu, by kontynuować obrany wiosną system gry i zastąpić zawodników odchodzących nowymi. Mniejsza o te tarcia na linii trener-dyrektor sportowy-prezes. Istotny pozostawał model zarządzania drużyną, wpływający na jej personalny kształt. Tu należy się zgodzić z kategoryczną opinią Leśnodorskiego (niezależnie od oceniania tej persony) - w Legii szkoleniowiec do powiedzenia ma mało, jego rola odnośnie do transferów pozostaje zmarginalizowana. I być może to nawet pochodna sparzenia się na tym Mioduskiego, gdy dawał sporo wolnej ręki Jozakowi, czy innym, ale to jest właśnie istota problemu: dać trenerowi popracować dłużej z piłkarzami, jakich sobie dobrał (zatwierdzanych tylko odgórnie, a nie narzucanych). A może przyjąć inny modus operandi? Rozważmy, dyskutujmy (mam na myśli klub, nie kibiców, bo nasze forumowe teoretyzowanie i tak nie ma wpływu na rzeczywistość). Natomiast wyjdźmy zarazem z założenia - potwierdzonego już dotąd - że dotychczasowy model funkcjonowania się nie sprawdził, że ma spore wady.
Ale dlaczego to krytykujecie? Bo przyszedł dołek. Wszyscy zgadzaliśmy się kiedy zespół obejmował Vuko, że kadra jest zbyt stara. Brakowało młodych zawodników, których można by sprzedać za dobre pieniądze. Teraz, kiedy udało się kadrę znacząco odmłodzić i oczyścić częściowo z wysokich kontraktów przyszedł kryzys. Ale on w sumie co roku przychodził. Teraz jest głębszy.
Tak czy inaczej wg mnie kierunek budowy kadry jest słuszny, dużo młodych zdolnych graczy bo mamy przecież reprezentantów. Polaków tanio nie kupimy, ich trzeba wychować w LTC.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Nie przyszedł kryzys (i żaden głębszy). Nastąpiło totalne dno*. Stąd płyną kategoryczne opinie.

* Legia w strefie spadkowej, z ośmioma porażkami z 11 meczach ligowych, to żadne perigeum formy - to wstyd.
Generał broni
 • 0 / 0
Fairplay. Jeżeli poczytasz moje wcześniejsze wpisy nt. Mioduskiego, to przekonasz się, że wcale po nim nie jechałem. Ba, byłem zwolennikiem (poniekąd nadal jestem) zmian własnościowych w klubie. Od pewnego czasu jednak zauważam (nie ja pierwszy, skąd inąd), że właściciel chce decydować o wszystkim, od finansów, po dobór zawodników. Trener, dyrektor sportowy i pozostali mają niewiele do powiedzenia. A p. Mioduski na piłce się NIE ZNA! Jako właściciela powinno go obchodzić określenie budżetu na kolejne sezony i reprezentowanie Legii na zewnątrz. Jakieś funkcje we władzach piłkarskich... Nic więcej. Od tego powinien mieć fachowców. Na wszystkich stanowuskach w klubie. Poczytaj dlaczego Emery odmówił szejkom.
Trzeba inwestować w takich młodych piłkarzy, a kto wie może wypali jak Ondrej.
~karol20
 • 1 / 2
i wszystko jedno na jaką pozycję ten młody gdzie mamy obsadę a gdzie nie?
W młodych i zdolnych trzeba inwestować.
Jeden na kilku wypali jak Ondrej Duda.
Generał broni
 • 4 / 3
Mahir będzie miał kolegę do wypadu na miasto :) Artur wraca to trochę im powie do słuchu :)
Pułkownik
 • 1 / 0
Artur to im może skoczyć na kant spodni-to jest sprawa właścicieli.
Generał broni
 • 6 / 2
Artur Płatek bez pracy, Darek za tel. i się dogaduj z fachowcem a pozera za bramę :(
Generał dywizji
 • 0 / 0
Fachowiec bez pracy? Ciekawe...
A Czerczesow? Też bez pracy, ciekawe?
Podporucznik
 • 7 / 1
Jeżeli ten transfer będzie sygnował Kucharski, to jest kolejna wtopa. Kucharski won.
Kapitan
 • 11 / 3
Dajcie spokój z tymi rozważaniami na temat transferu, przecież to jest kolejne PRowe zagranie paziów Mioduskiego, które ma na celu odwrócenie uwagi kibiców od raka, który zżera naszą Legię.
Jeśli tak, to powinni puścić plotkę o co najmniej jakimś Messim czy Ronaldo, bo takie szroty nie przysłonią strefy spadkowej i ośmiu porażek...
Generał dywizji
 • 4 / 2
Plotki mają przysłonić ten bałagan w klubie? Niech się skupią chociaż na najniższych dwóch meczach co by wreszcie coś zapunktować
Generał dywizji
 • 0 / 0
najbliższych* - słownik zmienił
Nie lepiej kasę zainwestować w porządnych trenerów do Akademii i tam czekać na efekty, a nie Legię Cudzoziemską, dosłownie, robić?
Legia nie może czekać latami, straszne zaczadzenie umysłowe na tym forum na punkcie cudzoziemców. Mamy XXI wiek, narodowość nie ma żadnego znaczenia.
Generał broni
 • 9 / 2
Ja nie rozumiem dlaczego pochodzenie piłkarza ma jakiekolwiek znaczenie. Człowiek to człowiek, piłkarz to piłkarz. Jak ma ktoś umiejętności to jestem na tak!
Wynznanie, kolor skóry, narodowość...
Liczy się człowiek i skończmy sortowanie niczym SS man na rampie.
Podpułkownik
 • 3 / 4
no nie rozumiesz i tu jest problem. ile można tłumaczyć że stworzenie takiego multi kulti shitu to tylko same problemy? zero atmosfery w szatni, podgrupki, bariera jezykowa, brak utożsamiania się zawodników z klubem, i kibiców z zawodnikami, brak motywacji dla młodzieży? nikt nie mówi że w Legii mają grać sami Polacy, ale powinni tworzyć większosć, zarówno doświadczeni jak i młodzi, a sprowadzeni obcokrajowcy powinni być mniejszością która daje jakosc od siebie. tak jest np. w Pogoni. a u Nas? sprowadzany na sztuki hurtem szrot do odpalenia tak od razu: Rose, Lopes, Celhaka, Kastrati, Johansson, Ribeiro, ....Już wszyscy z zewnątrz , od chorwackich mediów po trenera Świtu Stołczyn zwracają uwagę ze to jest problem. nie ma atmosfery, nie ma wyników. Proporcje muszą być równe i powiedzą ci to w każdym mocnym zagranicznym klubie. tutaj do czego doszło ale powinniśmy wzorować sie na Pogonii. tam proporcje są odpowiednie.najemnik musi być lepszy od krajowca aby grać.
Podpułkownik
 • 2 / 3
jeszcze Abu Hanna i Khraratin. tylu ich jest że zapominam o nich wszystkich
Podpułkownik
 • 1 / 4
zresztą po prostu tak źle się patrzy jak sami obcokrajowcy są w składzie
Zobacz sobie na Szachtara Donieck, 13 Brazylijczyków w zespole, jakoś żadnych problemów z grą w lidze czy regularną grą w LM.
W pelni Cie popieram Juri z kim my kibice mamy się utożsamiać.Swietnie podałeś przykład Pogoni od dawna uważam że potrzebujemy byłych albo aktualnych reprezentantów którzy wracają z silnimi charakterami szatnia powinna być zbilansowana pół na pol to maksimum.No ale nie chcieliśmy Grosika albo Kadziora temat był.Pekharta dawno bym już wymienił na Świerczoka.Moze Glik z Fabiańskim w niedalekiej przyszłości nas zasila.
Generał broni
 • 3 / 1
Przecież ludzie uczą się, znają różne języki. Bariera językowa? Oczywiście jest czasem tak, że ktoś jest wycofany i rozmawia tylko w jednym języku ale to nie jest normą.
Do tworzenia atmosfery potrzebne są dobrane osobowości. Polacy czy Rosjanie są mniej wylewni ale jak poaptrzynt na Włochów, Brazylijczyków to są nacje raczej otwarte i przyjazne.
Czy jakby byli sami czy większość Polaków to mamy pewność dobrej atmosfery i walki za Legię? Pamiętajmy o tych wspaniałych Polakach jak Kaczorowski, Iwański, Mączyński i wielu innych którzy tak bardzo sympatyzowali z naszym klubem. Wielu było takich, którzy psuli Legię od środka, wynosili z szatni info itd.
Oczywiście byli też tacy, którzy mieli klub w sercu.
Dla mnie najważniejsza jest jakość piłkarzy i ich mentalność. Vuko, Rado, Boruc i wielu innych miało dobre podejście, klub im obojętny nie był.
Chorąży
 • 4 / 0
Mi się wydaje że potrzebna jest jakaś stabilizacja w składzie oczywiście zmiany są potrzebne ale czy co roku trzeba tylu zawodników wymieniać ???
Legia potrzebuje jakościowych wzmocnień na tu i teraz. A nie kolejnych egzotycznych młodzieżowców, którzy za rok, dwa może zaczną coś grać. I to pod warunkiem, że mają w ogóle jakiś talent.
Zobacz sobie egzotycznych w Szeryfie Tyraspol i zweryfikuj swoje złośliwe nastawienie.
Generał broni
 • 8 / 3
Futbolowy
Dla mnie liczy się talent, umiejętności i chęć aby z Legią coś zdobyć. Czy to będzie Jasio, Icek, Helmut czy Sulejman to bez znaczenia.
Zaczadzeni nacjonalizmem znafcy uważają Polaków za rasę wyższą, wszędzie próbują narzucać swoją ideologię, według której Polacy to urodzeni piłkarze, wielkie talenty, diamenty rodzące się na kamieniu. Za tym skrywa się oczywiście nienawiść do obcych.
Generał broni
 • 0 / 0
Nienawiść do obcych bądź strach.
Strach z niewiedzy bądź szufladkowania.
Weźmy wątek uchodźców np z Syrii czy Iraku. Dla wielu (szczególnie ze wsi), to obcy, nieznana kultura, zagrożenie, inni, nie wiadomo co nam zrobią, terroryści, gwalciciele itd. Jeszcze ludzi nie poznali ale latka przyczepiona. A wystarczy, żeby człowiek pojeździł po świecie i poznał inne kultury i okazuje się że to tacy sami ludzie.
Problemy stwarza najczęściej religia, tak z jednej jak i z drugiej strony.
Mam nadzieję, że Legia zacznie być w końcu zainteresowana wygrywaniem...
Rozumiem, że to transfer pod kątem Emreliego, co by sam biedaczek po barach nie musiał biegać! Zawsze to jakieś towarzystwo
Podporucznik
 • 4 / 2
Ktoś tu się mocno zapatrzył w projekt Probierza w Cracovii i kopiuje wszystko jeden do jednego.
Podpułkownik
 • 4 / 2
jakoś Pogoń mogła sobie zbudować fajny zespoł, gdzie jest pełno Polaków, pomieszanie młodości i rutyny i -uwaga-PLUS obcokrajowcy robiący różnice. u Nas poszło to kompletnie w złą stronę, totalnie jest zaburzona hierarchia, nie ma polskich piłkarzy którzy by ustawili szatnię, przypomnieli najemnikom gdzie są i dla kogo grają. i jest kompletny rozpierdziel w tej szatni
Generał broni
 • 5 / 2
Ilu mamy tych orłów Polaków z naszej ligi, którzy byliby wzomnieniem Legii i ilu z nich chciałoby grać w Warszawie?
Najemnicy? Wszyscy nimi są i nie łudź się inaczej. Oczywiście jest paru, którym dobro Legii leży na sercu.
Ustawianie szatni, myślisz że tak to powinno działać. Pamiętam jak był Iwański, Mączyński - mówiono że to moce osobowości, Polacy itd.
Mam wrażenie, że lepiej z atmosferą w drużynie radzili sobie :Radovic, Vuko, Vrdoliak.
Podpułkownik
 • 4 / 3
czy w 1szej lidze nie znajdzie się zaden fajny młody Polak?oczywiście ze znalazło by się pełno, ale taniej sprowadzać szrot który na boisku prezentuje się gorzej od graczy Świtu Stołczyn Szczecin typu Kapelusz albo Łaboda czy jak on tam się nazywał. 100% bym wolał takich chłopaków niz przepłacony szrot
Major
 • 3 / 1
Tez sie zastanawiam, czy chociażby taki Niezgoda to był ewenement na skalę kraju, czy jednak w słabszych ligach tez sa diamenty do oszlifowania.
Podpułkownik
 • 5 / 3
oczywiście ze są, skąd wyszli Błaszczykowski, Lewandowski, Niezgoda, nawet taki Reca wyciągnięty ze Świnoujscia doszedł do ligi włoskiej i reprezentacji. ALe komu by się chciało jeżdzić na nizsze ligi oglądać chłopaków. Lepiej puścić sobie na youtubie kompilację, zobaczyć kto jest wolny na transfermarkt, jeszcze żeby tanio było. I hajda z zagranicznym szrotem lecimy dalej
Podpułkownik
 • 5 / 5
jeszcze wincyj obcokrajowców! jeszcze! no i Emreli będzie miał z kim shoty pić. Kucharski pajacu - wypad!
Na 1 ligę będzie gwiazdą
Transfery u nas wyglądają na zasadzie: ktoś o kimś napisze w mediach, że w ostatnim meczu 2 razy kopnął prosto piłkę - BIERZEMY!!
Starszy sierżant
 • 4 / 2
Czy ta informacją oznacza że transfer Riberio to niewypał?
Major
 • 5 / 4
Przydałby się jeszcze Chińczyk i Koreańczyk.
Taki rynek zbytu na koszulki!
Niech będzie nawet Eskimos, aby tylko przysłużył się Legii.
Generał
 • 3 / 3
Czy ktoś potrafi policzyć ile zarobiliśmy na transferach robionych przez Kucharskiego? Albo jaki inny klub eklasy zarabia na transferach wychodzących zawodników zagranicznych?
Major
 • 0 / 0
Juranović i Carlitos (ale nie pamietam czy to nie Kecpija)
Na transferach robionych przez Kucharskiego Legia nie zarobiła praktycznie nic. Szymański, Niezgoda, Majecki czy Karbownik byli ściągani do klubu jeszcze przez ludzi Lesnodorskiego, których Mioduski od razu po przejęciu władzy pogonił. Przez nieudolność Kucharskiego i Mioduskiego wyżej wymienieni zawodnicy musieli odchodzić z nożem na gardle. Za sporo niższe kwoty niż np. młodzież Lecha. Obecnie Legia nie ma już żadnego młodego talentu na którym mogłaby w najbliższym czasie zarobić.
Wszyscy zostawieni Mioduskiemu w spadku zostali już sprzedani albo uciekli do innych klubów. Z tych mlodych, których od 4 lat ściąga Kucharski jedyny Skibicki przebił się do pierwszej drużyny. Ta sytuacja najlepiej obrazije, że źle jeszcze nie jest. Dopiero będzie.
"Obecnie Legia nie ma już żadnego młodego talentu na którym mogłaby w najbliższym czasie zarobić."

Zostal jeden, Nawrocki, potem juz czarna doopa
Pod warunkiem, że Mioduski znajdzie gdzieś 1,5 mln euro do zapłacenia od razu. Bo tu płacenie w ratach rozłożonych na kilka lat nie przejdzie. I nie sprzeda go następnego dnia za 2 mln.
Generał broni
 • 1 / 1
Wydaje mi się, że pieniądze na Nawrockiego są odłożone od dawna i czekają. Tak wydedukowałem sobie z wywiadów już jakiś czas temu.
Generał
 • 3 / 3
" Obecnie Legia nie ma już żadnego młodego talentu na którym mogłaby w najbliższym czasie zarobić."
Ja widzę potencjał sprzedażowy w Luqim, Nawrockim, Emrelim, duże szanse na zarobek w Mucim i Kastratim, no i Wieteska też może przynieść trochę kasy.
~karol20
 • 1 / 0
No dwóch bramkarzy jest, na to zawsze można liczyć. Za to super inwestycja w Slisza może okazac się porażką. Jeszcze rok żeby brać bonus za wiek, potem musiałby się obronić umiejętnościami.
Major
 • 1 / 0
Co wy macie z tym Śliszwm?
Nie on jest problemem, Martins totalnie nie ma liczb, Charatnin wygląda jak wóz z węglem, a jest starsxy i też kosxtował.
Z kolei Josue jest mobilny jak pociąg towarowy.
Na Śliszu Legia zarobi, na innych srodkowych nie....
Generał dywizji
 • 5 / 2
Kolejny obserwowany ogórek przez naszego geniusza Kucharskiego. A może w końcu byście robili transfery gotowych zawodników a nie dzieciaki które będą potrzebować sporo czasu na aklimatyzacja. A może juz dosyć tego szrotu z dalekiego Wschodu.
Młodszy chorąży
 • 4 / 3
Wg Mioduskiego my jesteśmy jak Ajax. Kupujemy nieoszlifowane diamenty i sprzedajemy. Problem jest tylko taki że bierzemy szrot
Generał dywizji
 • 2 / 1
Potrzebny nam gracz, który potrafi rozegrać piłkę z dobrą techniką A nie kolejny obrońca. Ktoś klasy Vadisa czy Ljuboji.
Major
 • 2 / 0
Klasy Vadisa? Chłopie chciałbym dożyć takich czasów w których w Legii zagra ktos pokroju Vadisa..
Dyrektor sportowy to nie tylko kupowanie i sprzedawanie , gdzie jakis pomysl na przyszłość? Legia powinna mieć wielu młodych na wypożyczeniach w 1lidze i ekstraklasie, jak sie ktorys wyróżnia dostaje szanse i wraca, ciagłe kupowanie kolejnych ogórkow prowadzi ....do tego gdzie dzis jestesmy. Kiedys kupili niezgodę z II ligi , wypozyczenie i mieli napastnika, teraz dyrektor woli ściągać lopesa i pekharta
Zobacz sobie, ilu Sousa wyciągnął do gry z polskiej ligi.
~karol20
 • 3 / 1
Fajnie że myślimy o transferach wreszcie wcześniej, ale.... kur... zawsze na pozycję na którą człowiek by się najmniej spodziewał. Na lewej obronie jest Mladenović, Ribeiro - to są naprawdę bardzo dobrzy gracze; niezależnie od tego że drużyna teraz źle gra a Mladen jest pod formą to wszyscy wiemy co potrafi - i trzeci w kolejnoścu Hołownia, bo on całe życie grał na lewej obronie dopiero ostatnio z konieczności zrobiono z niego tzw pół-stopera. Awaryjnie jest jeszcze Jędza który swój najlepszy okres w reprezentacji miał właśnie na lewej obronie.
Nie mamy klasycznej 10 w środku która potrafi przytrzymać piłkę, rozegrac i strzelać gole - czyli drugiego Vadisa. Nie mamy snajpera klasy Prijović, Nikolić, Orlando Sa, Saganowski przed kontuzją, czy choćby Niezgoda. Nie mamy skały na środku pomocy który potrafi przy tym posługiwac się piłką w typie Vukocić, Vrdoljak Cafu, Jodłowiec i praktycznie dla Slisza i Martinsa nie ma zniennika bo Jozue słabo gra w obronie. Przydałby się na lewą stonę skrzydlowy z prawdziwego zdarzenia. Ok, nie wszystko na raz z tym koncertem życzeń. Ale po co nam raptem lewy obrońca!!! To już prawy jest bardziej potrzebny po tym jak w jednym oknie pożegnalismy 3 piłkarzy: Vesovicia, Wszolka i Juranovicia. Został tam tylko Johansson z kontuzjami i na zmianę nieopierzony Skibicki dla którego jest to w dodatku nowa pozycja. Proponuję sondę: czy jest wogóle jakaś pozycja na której bardziej nie potrzebujemy wzmocnień niż lewa obrona? Może stoper tylko. Ale logika Mioduskiego i Kucharskiego jest inna. Mniejsza o jakość drużyny. Chłopak ma 20 lat, może uda się go fajnie sprzedać. Tyle że jak będzie 3 lub 4 do gry to mogą głupole nawet nie być w stanie go pokazać, zwłaszcza wiosną gdy skończy się Europa a w lidze zacznie się delirka z łapaniem punktów za wszelką cenę.
Ten ruch oznacza, że Mladenovic może już długo w Legii nie pograć. Mladenovic gra regularnie kiepsko, a przytula co miesiąc około 150 tys. złotych. Niech idzie gdzie indziej.
Generał dywizji
 • 3 / 2
Za mało szrotu i najemników. Na c**ja na LTC????
~karol20
 • 1 / 2
no a ci to się nadają, chodzą między 5 a 8 miejscem w CLJ a ty chcesz nimi podbijac Europę i ligę? Najpierw nauczmy się wychowywać dobrych piłkarzy, a potem będziemy się martwić o szanse dla nich w jedynce.
Generał brygady
 • 2 / 0
Przecież priorytet to dobry grajek za Slisz/Martins tym bardziej ze jest szansa ze któryś z Mlado/Riberio zacznie lepiej grac. Przy ustawieniu 4-4-2 Mlado moze byc skrzydlowym.Jesli ktos nie przyjdzie trenowac w zime to znowu Kucharski nasprowadza cudakow z ktorymi trener nie bedzie mial co zrobić albo na sile bedzie musial wstawiac.
Nie widzę przyszłości w Legii dla Mladenovica, w klubie prawdopodobnie mają go już serdecznie dość.
Starszy sierżant
 • 7 / 3
Czy w 1 lidze nie znajdzie się ani jeden Polak który umie grać w piłkę? Musimy na siłę szukać piłkarzy za granicą?
Polacy grają w reprezentacji, w klubach grają piłkarze różnych nacji.
~karol20
 • 3 / 1
nie wiem czy w 1 lidze są gracze na mistrzostwo Polski i Europy, taki minimalizm nadaje się na srodek tabeli
Przypominam że obecnie mamy koniec tabeli, więc środek byłby miłym dodatkiem
~karol20
 • 1 / 0
ale to my kibice też chcemy być minimalistami i marzyć o składzie na środek tabeli?
Transferami niech się już zajmie nowy dyrektor sportowy.
Generał dywizji
 • 3 / 6
Kolejny kompan dla Emrelego do (nie)picia...
Podpułkownik
 • 4 / 2
Nie uczymy się na błędach jak widać
~karol20
 • 1 / 0
fakt powszechnie znany
Generał
 • 2 / 6
No i dobrze za Mladena, gorszym od niego nie można być.
Nie bronie Mladen za ten sezon bo mi też działa na nerwy. Ale przypominam że w zeszłym roku wybrali go piłkarzem sezonu. Chyba nie zapomniał jak się kopie piłkę. Trzeba go tylko przygotować i ma grać. A w czym niby jakiś 20letni azer ma być lepszy od Mladena.
Trzeba się go pozbyć, niech macha łapami gdzie indziej, to parodia obrońcy. Jego wrzutki na nikogo doprowadzają wszystkich do rozpaczy.
Jak co pół roku karuzela, ośmiu przyszło, ośmiu poszlo. Budowanie team spirit po polsku.
~karol20
 • 2 / 0
oj jak krótka jest pamięć kibiców; jasne że jest pod formą, ale czy my go już nie znamy?
Kapitan
 • 5 / 2
No spoko czyli kolejny transfer nie pod trenera tylko pod Pana Dyrektora Sportowego
najpierw trzeba mieć trenera, aby robić pod niego transfery. A obserwować trzeba i to możliwie jak najwięcej sensownych, aby potem nie kupować kotów w workach.
Przecież sprowadzanie zawodników pod konkretnego trenera nie ma kompletnego sensu, zawodnik podpisuje u nas na minimum 2 sezony a trener teraz na 1 sezon. Zawodnika nie można zwolnić w trakcie kontraktu za wyniki, a trenera jak najbardziej w każdym czasie można.
Kapitan
 • 0 / 1
No to lepiej nie zatrudniamy następnych trenerów bo i tak za rok ich tu nie będzie ;) Może trenerzy tak znikają dlatego, że nie mają od zarządu zaufania w sprawie transferów bo ułożenie zgranej drużyny grającej ładny futbol do tego z wynikami raczej nie jest łatwe kiedy dostajesz zawodników których widzisz 1szy raz w życiu i którzy kompletnie ci nie pasują. Nawet na przykładzie Michniewicza można wywnioskować, że zarząd tu nie pomaga bo za kontuzjowanego Kapustkę który był jedną z ważniejszych postaci w drużynie dostał Josue który jest kompletnym przeciwieństwem Bartka. Za trzech prawych wahadłowych dostał jednego który za bardzo tam nie grywał + skrzydłowego bez większych umiejętności gry w obronie. Ostatnim trenerem który dostał tych zawodników których chciał był Jozak który umówmy się nie był trenerem przed pracą w Legii ;)
~karol20
 • 1 / 2
oczywiście; Czerczesowa moglibyśmy mieć od już, ale jest drogi, a Mioduski wydał już na kolejnych działaczy
Bayramoov, bayramaa, bayramii, bayramaahaa... ;)
Oho zaczyna sie PR Darka bu ha ha jak zawsze na odwrócenie uwagi
Pułkownik
 • 2 / 1
Ekstra, nikt nam nie zagrozi.

Jestem naprawdę w szoku jak to wygląda. Wreszcie są transfery na miarę mistrza. Widać że LE odblokowała finanse i też poczucie bezpieczeństwa, że można inwestować
w tą drużynę i szybko podnieść jej poziom.

Brawo Kucharski i Mioduski.
Pułkownik
 • 3 / 3
Legia się interesuje ? To znaczy kto ? Kucharski ? On już zrobił wiele dobrego i lepiej żeby już skończył.
Zamiast Mladena jak znalazł!
A w czym on niby ma być lepszy od Mladena?
W technice na przykład, poza tym jest o dekadę młodszy i ambitniejszy. Mladenovic jest w Legii skończony, to balast a nie zawodnik.
A ty widziałeś technikę tego azera?
Widziałem, jest bez porównania lepiej wyszkolony technicznie od Mladenovica.
Major
 • 3 / 2
Fairplay widział technikę Azera u Kucharskiego w pokoju.
Czarek mu wideło pokazał w trlefonie
Podpułkownik
 • 2 / 1
fairplay widział ale gdzie? jak ten Azer siedział u Kucharskiego pod biurkiem?nie no sorry za chamstwo ale ale już brak słów musi być równowaga balans zachowany tożsamosć Legii tak jak robią w czołowych klubach nie może być spędu szrotu z całego świata innymi słowy najemnik musi być lepszy od krajowca aby grać- i teraz odpowiedzcie sobie na to czy takie warunki spełniają" Kharatin, Celhaka, Ribeiro, Lopes? juz mi się dalej nie chce wymieniać to jest paranoja
Podpułkownik
 • 2 / 1
aha jak mógłbym zapomnieć Nasza gwiazda Rose wiecznie zagubiony jak duch na polu nigdy nie wie gdzie jest a gdzie akurat przeciwnik z piłką no i jeszcze kompan Emreliego od picia Abu Hanna, szwedzki turysta Johansson który wywala piłkę strzałem po skosie na stronę Kanału i następny noł name Kastrati. wincyj obcokrajowców, wincyj!
Jego problem jest taki że on nawet nie zrozumie jak ktoś z trybun krzyknie "grajcie na Rose, on jest cienki". ;)
Starszy sierżant
 • 7 / 4
Az zaczynam sie bac ze naprawde mozemy poleciec z ligi
Jeszcze trochę to w pierwszej jedenastce będzie 4 Portugalczyków, 2 albanczykow, 2 azerow, Szwed, Serb i Polak. Wtedy na pewno powalczą o wynik. Proporcje jak u tego parodysty z Cracovii.
Marszałek Polski
 • 7 / 16
Kiedy się skończy tutaj to nacjonalistyczne p*****lenie???
Generał brygady
 • 2 / 1
A skąd na tej liście ten Polak?
Pułkownik
 • 1 / 0
Tym bym się nie przejmował tak bardzo jak tym, że pewnie jak reszta ostatnio, zapomni u nas jak się gra w piłkę.
Sierżant
 • 4 / 1
Jak w końcu zaczną sprowadzać piłkarzy z zagranicy a nie szrot.
Szrot dominuje produkcji polskie, jak się patrzy gdy Jędrzejczyk czy Slisz nie potrafią nic zrobić z piłką, tego oczywiście nie widzisz, ale oczywiście trzeba się przyebać do innych?
Nigdy, bo to jest Legia Warszawa a nie legia cudzoziemska czy cyrk obwozny. Tu kregoslup musi być polski tak żeby przychodzący do klubu azer Szwed czy Serb wiedział jakie są oczekiwania, i żeby mu polski kolega wyjaśnił gdzie przyszedł i po co. Zresztą Bayern Barca czy Juve nigdy nie zapominają o balansie narodowości w drużynie.
To to jest zupełnie inna historia. Ktoś kto namówił DM na wydanie prawie 1.5m euro za slisza powinien mieć zakaz stadionowy. A Kucharski który najwyraźniej też był za tym powinien stracić robote.
Marszałek Polski
 • 7 / 10
G... wiesz o Legii i jej kręgosłupie, umysł zaczadzony szowinistyczno-nacjonalistycznym bełkotem.
Aha. No to niech kontraktują jeszcze ze 3 azerow, albanczykow czy Portugalczyków. Wtedy to na bank będzie samograj. Good luck.
Wszystko tylko nie polski szrot pozbawiony techniki.
Lopes faktycznie wyprawia cuda z piłką.
Generał dywizji
 • 6 / 1
Krzychu (L)

Masz kasę na Polaka, którego nam trzeba? Polak 100x bardziej niż w Legii woli grać za granicą.

Poza tym akurat w tym przypadku strzał kulą w płot. Bo to chłopak na lewą stronę. Kumasz? To pozycja deficytowa. Zwłaszcza w Polsce.

Co do zawodnika się nie wypowiadam.

Pzdr
Misiek, ja wszystko rozumiem ale nie zawsze trzeba wydawać za Polaka nie wiadomo ile kasy. Prosty przykład, w napadzie wolałbym Warchoła ktoremu wystarczyło dać szansę niż Lopesa. Wiek ma dobry, instynk strzelecki też, jest ambitny bo chce się wybić. I nie musiałby być pierwszym wyborem tylko wchodzić od 60min. Ale nie, my wolimy liczyć że przyleci 20 letni albanczyk czy azer i nam niewiadomo jaki wynik zrobi. Nie zrobi. Też pozdr.
FairPlay popatrz na 20 najwyższych transferów wychodzących z Eklapy. Ilu jest Polaków ilu piłkarzy z zagranicy. Wydaje się, że kupujący coś tam ogarniają więc Polacy w Eklapie to nie są ci najgorsi. A na klasowych zawodników spoza Polski nas nie stać i dluuuuuuugo nie będzie. To dane nie odczucia.
fairplay do Krzycha:

"umysł zaczadzony szowinistyczno-nacjonalistycznym bełkotem"

Nie widze w postach Krzycha zadnego szowinistyczno-najconalistycznego zaczadzenia, raczej ogarnia Cie obsesja?


juz niedlugo apel o to, zeby w Legii grał choc z jeden hetereseksualny gracz, bedzie odbierany jako prymitywny, szowinistyczny atak na unijne wartosci gender, od wiekow wspolne ze slowianska tradycją
No jak nie widzisz, to jest pewien problem w percepcji rzeczywistości.
Pułkownik
 • 6 / 3
fairplay
Co Ty p****sz gościu. Jędrzejczyk akurat jak na stopera umie zrobić dużo, jak na nasze warunki. Grał już jako środkowy stoper, prawy półstoper, lewy pólstoper, prawy obrońca, lewy obrońca a nawet prawy wahadłowy. Na żadnej z tych pozycji nie zawalił. Umie grać słabszą nogą, strzelić, dośrodkować. Pokaż mi innego stopera z takimi umiejętnościami.
Pułkownik
 • 1 / 2
Przemadrzaly
To akurat słaby przykład. Zauważ, że utalentowaniu Polacy wywodzą się z tej ligi więc jest to ich naturalny początek kariery. Natomiast zagraniczne talenty do nas raczej nie przychodzą więc nie mogą być też sprzedani.
Co ty p*****lisz gościu, Jędrzejczyk to drewniana łamaga z jedynym pomysłem na obronę polegającym na sprowadzeniu przeciwnika łapami do parteru. Wiecznie spóźniony, z jakimś błędnym wzrokiem, kompletnie nieprzydatny przy SFG. To porażka kadrowa i finansowa Legii, że ten człowiek tyle lat zalega w tym klubie.
~karol20
 • 1 / 1
Mamy dużo słusznych pretensji do Mioduskiego i Kucharskiego, ale sami w swojej mądrości budowalibyśmy drużynę paszportami. Czy my zawiedliśmy się na Musze, Kuciaku, Cafu, Astizie póki był młodszy, Choto, Vesoviciu, Rogerze, Edsonie, Prijoviciu, Nikoliciu, Sa, Vadisie, Moulinie i wielu, wielu innych? Czy to brak rozumienia tego sportu wpływa skłonność do analizy graczy po paszporcie i wieku?
Pułkownik
 • 3 / 1
@Fairytail
I dlatego pewnie przez tyle lat był powoływany do kadry, dlatego zosatł najlepszym piłkarzem ligi 2018 - w nagrode za to, że nic nie umie.
Pewnie Remy był lepszy co? Bo czarny i Francuz, a więc format światowy...
Pułkownik
 • 5 / 1
@fairytail
Czy Ty w ogóle wiesz co to znaczy nacjonalizm. Chyba nie, bo nie pisałbyś takich bzdur. Zachęcam więc do zapoznania się z pojęciem w słowniku zanim zaczniesz je używać.
Podpułkownik
 • 1 / 1
Krzychu L 100% racji
@kozik
Był powoływany ale nie jest, przestań się już ośmieszać argumentami z przeszłości. Za zasługi z przeszłości tutaj nie gra a tylko dlatego, że Mioduski nie miał i nie ma kasy, by go spłacić przz tyle lat. To jest porażka kadrowa i finansowa Legii, że w XXI w. taki drewniak gra ciągle w składzie. Najdroższe drewno w historii Legii.
Musi być mlodziezowiec
Karol20. Nie, nie zawiedliśmy się ale ani ja anikt inny tu nie mówi Legia TYLKO dla Polaków. Absolutnie nie. Ale jeśli kontraktować to kogoś kto daje jakość i od którego może nauczyć się mlody Polak, kogoś kto robi różnicę. Dlatego Kuciak, vadis, niko, prijo i wielu innych jak najbardziej tak. Ale zakontraktowania Lopesa i wielu innych przeciętnych grajków wytłumaczyć się nie da. Nawet jeśli raz na dwa lata strzeli bramkę poznaniakom. Cały czas mówię o proporcjach. Niech to będzie nawet 6 cudzoziemców, ale takich co coś dają. Obok tego 2-3 doświadczonych Polaków jak Boruc i Jedzą i że 2 młodych perspektywicznych Polaków.
Pułkownik
 • 1 / 0
@fairytail
"To porażka kadrowa i finansowa Legii, że ten człowiek TYLE LAT zalega w tym klubie" Czy to nie Twoje słowa? Nie wytykaj zatem, że odnoszę się do przeszłości, bo odnoszę się do Twojego stwierdzenia.
~karol20
 • 1 / 0
Ja jestem przeciwko pseudosportowym ocenom "bo ma polski, lub nie polski paszport". Każdego będę gorąco witał niezależnie od nacji i wieku jeśli tylko broni się sportowo. Ale to prawda że są wśród nas też lewacy z bełkotem na ustach, że tu już nacjonalizm, tam faszyzm... szkoda... chciałoby się wierzyć że kibiców Legii łączy oprócz czysto sportowej miłosci do klubu również przywiązanie do Legionów Piłsudskiego i ich wartości. Paru tu z nas bardziej pasuje do tęczowych szmat i piorunków niż do dumy z Polski. Obiecuję, że to mój ostatni wpis na ten temat niezależnie od komentarzy, bo sam kiedyś pisałem że nie do tego jest to forum. Ale bardzo, bardzo szkoda, że nastąpiło takie lewackie zeszmacenie zasad, częściowo nawet wśród nas.
Widzę że z karol20 i juri86 moment znalazłbym wspólny język co to polityki klubu i wartości jakie te klub reprezentuje natomiast jak czytam fairplay to do wniosku że nie ma więcej niż 17 lat i może dlatego mozg wyprany lewacka ideologia.
Generał dywizji
 • 0 / 1
Krzychu (L)

Należę do ludzi, dla których nazwanie kogoś lewakiem, w takim sensie, jak używa tego dzisiejszą tzw. prawica, jest najwyższym komplementem. Tak, że zastanów się nad znaczeniem słów, których używasz, chyba, że masz 17 lat lub mniej.

Pzdr
~karol20
 • 2 / 0
No to się rozumiemy. Ale są kluby które kontraktują po 3-5 mEuro i tu wielu okazuje się niewypałem. To jak my jesteśmy skazani na transfery za darmo lub do 0,5 mEuro , raz na 5 lat za milion, to pewna liczba wtop jest wkalkulowana w ryzyko tego klubu i trzeba ten fakt zaakceptować. Mnie bardziej martwi bezmyślność, że często szukamy akurat tam gdzie obsada jest najmocniejsza. Bo akurat się trafił? Bo jakiś agent okazał się przebojowy? Patrz najświeższą informację że akurat lewy obrońca zaintrygował nasze klubowe władze :)
~karol20
 • 2 / 1
Na innym forum długo bym ci odpowiedział kto to jest lewak. A tu tylko poproszę uprzejmie: nie ośmieszaj się tekstami że jak ta, czy inna władza mówi lewak to jest komplement albo nie. U lewaka nie ma wartości, jest koniunkturalizm i relatywizm. Na pytanie co jest dobre a co złe odpowiada "to zależy...". Mógłbym cię wiele jeszcze nauczyć o lewactwie w kontekście Boga, patriotyzmu, wizji człowieka, ale tu jedynie poprzestanę na nadziei, że za twoim frywolnym zdankiem, kryje się mimo wszystko mądry i wartościowy chłopak a nie lewak. Każdy z nas pewnie czasem na odczepnego napisał jakieś głupie zdanie.
Pułkownik
 • 0 / 2
Karol20, chłopcze alboś młody albo masz lekko zryty beret ;-) Może rzeczywiście nie ma sensu byś się na tym forum uzewnętrzniał ze swoimi definicjami lewactwa. Pożyjesz dłużej, to zobaczysz, że nic nie jest czarne albo białe, a życie i wszystkie postawy ludzkie to odcienie szarości.
Pułkownik
 • 0 / 2
Odnośnie naszej polityki transferowej dobrym przykładem jest Yuri Ribeiro. Gość może nie jest złym lewym obrońcą ale nie grał na wahadle i nie za bardzo umie dośrodkowywać, jednak Kucharskiemu nie przeszkadzało to w jego zakontraktowaniu. No bo przeciez jest okazja, to trzeba brac.
~karol20
 • 1 / 0
Jestem absolutnie nie młody. I już starszy lepiej nie, bo wtedy rzeczywiście musiałbym być skażony komuszą przeszłością być może w szkole, bo nie w domu. Jestem tylko głupcze starannie wykształcony na naszym jak Legia czyli Warszawskim Uniwersytecie, na którym nawet... kiedyś uczyłem mądrzejszych od ciebie. Tak to już jednak jest, że na forum każdy prostaczek może snuć oceny o zrytych beretach, gdy niewiele rozumie, a nałyka się tylko hasełek z ulicy i mediów. Niemiłe, niemądre, ale akceptuję ten stan w imię wolności słowa ;)
Pułkownik
 • 0 / 1
Nie dość, że zryty beret, to jeszcze megaloman, samemu sobie wystawiający plusiki :-)
W związku z tym, że z gołębiami w szachy grać nie lubię, odpowiem tylko cytatem. "Głupi i fanatycy są zawsze pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości".
~karol20
 • 0 / 0
Widzę, że jesteś jakimś redaktorem/ moderatorem w legia.net skoro byłeś w stanie zablokować mój poprzedni post w którym uświadamiałem ci że każdy ma wątpliwosci ale człowiek z kręgosłupem moralnym ma je do czego odnieść i rozstrzygnąć a lewak nie. Skoro tak, to proszę o usunięcie mojego profilu. Nie chcę być na żadnym forum moderowanym przez lewaka.
Pułkownik
 • 0 / 0
Do obrazu klinicznego dopisuję paranoję. Robi sie ciekawie :-)
Dawać jeszcze ze 3 portugalcow. Prawdziwa zabawa w Call of duty jest jak się gra w ośmiu po sieci.
Kapitan
 • 10 / 2
A może Kucharski z prezesem dostrzegą w końcu,że brakuje nam jak tlenu ŚP mobilnego z dobrym podaniem i strzałem
Podporucznik
 • 5 / 1
Zawsze po kiepkich wynikach, pojawiają się nagle plotki transferowe... gdy już wku*w sięga maksa , rzucają jakieś "mięso armatnie" do prasy na odwrócenie uwagi.. :)
Rozumiem że będą razem z emrelim unikać alkoholu, podobno w grupie raźniej
Pod okiem nowego trenera będą prowadzić sportowy tryb życia. Poprzednik zajmował się analizami i dronami, dla zawodników nie miał za bardzo czasu.
A zawodnicy to małe dzieci, że trzeba za nimi chodzić i pilnować?
Okazuje się, że niestety trzeba. Jakoś tak się dzieje, że nowi przychodzą i balują zamiast rozwijać umiejętności piłkarskie. W Legii musi nastąpić radykalna zmiana organizacyjna.
Major
 • 0 / 0
Fairplay- to może problem nie jest wctrenerach, tylko w selekcji zawodników kontraktowanych przez DM&RK.
Legia Warszawa- klub ktory wymaga od trenera i dziennikarzy pilnowania profesjonalizmu zawidników...
Problem jest wszędzie po trochu, Mioduski powinien zatrudnić dyrektora sportowego z pojęciem a nie trzymać Kucharskiego.