PKO Ekstraklasa 2022/2023

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Raków Częstochowa1842133236-1381023-552213-8
2.Legia Warszawa1835105327-2172017-833310-13
3.Pogoń Szczecin183086432-2843114-1143318-17
4.Widzew Łódź183093625-2042315-1251310-8
5.Lech Poznań172985420-154149-1044011-5
6.Wisła Płock182884629-2561115-623514-19
7.Stal Mielec182884625-2243213-841412-14
8.Warta Poznań182675619-171447-1261212-5
9.Cracovia172574618-1242310-53238-7
10.Radomiak Radom182473821-2331512-144239-9
11.Śląsk Wrocław182156717-2534312-152245-10
12.Górnik Zabrze172055726-2822512-1733214-11
13.Lechia Gdańsk1820621019-303247-1330612-17
14.Zagłębie Lubin182055816-271446-1241410-15
15.Jagiellonia Białystok181947726-2741417-140639-13
16.Piast Gliwice181745919-2322510-112349-12
17.Miedź Legnica1713341018-272349-131169-14
18.Korona Kielce1813341119-291257-1122612-18

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.