lp.imie i nazwiskoliczba meczów ogółemw lidzew Pucharze Polskiw europejskich pucharach
1.Miroslav Radović3852703956
2.Michał Kucharczyk3392313767
3.Inaki Astiz Ventura2631893328
4.Artur Jędrzejczyk1901392322
5.Arkadiusz Malarz138104624
6.Adam Hlousek12997722
7.Kasper Hamalainen10380714
8.Sebastian Szymański715099
9.Dominik Nagy554049
10.Marko Vesović372754
11.Carlos Miguel Ribeiro Dias372646
12.Cristian Pasquato362961
13.Jarosław Niezgoda352950
14.Domagoj Antolić322543
15.Mateusz Wieteska302017
16.William Remy302342
17.Carlos Daniel Lopez Huesca292125
18.Chris Philipps241733
19.Radosław Cierzniak20983
20.Andre Renato Soares Martins151320
21.Sandro Kulenović141121
22.Radosław Majecki10820
23.Paweł Stolarski9630
24.Salvador Agra1100
25.Iuri Medeiros1100
© 2009-2016 Legia.Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.