Ricardo Sa Pinto
brak zdjęcia trenera
Narodowość Portugalia
Lata pracy w Legii2018-?
Przebieg kariery trenerskiej2010–2011 UD Leiria (asystent)
2011–2012 Sporting CP U19
2012 Sporting CP
2013 FK Crvena zvezda
2013–2014 OFI 1925
2014–2015 Atromitos Ateny
2015 CF Os Belenenses
2016 Al-Fateh SC
2017 Atromitos Ateny
2017–2018 Standard Liege
2018 Legia Warszawa
Debiut w Legii 2018-08-16 (Football 1991 Dudelange-Legia Warszawa)
Ostatni mecz Legii 2019-03-16 (Legia Warszawa-Śląsk Wrocław)

Bilans w Legii
rodzaj rozgrywekmeczezwycięstwaremisyporażkiśr. punktów *
Liga2213542
Puchar Polski42111.75
Puchar Ligi / Puchar Ekstraklasy00000
Superpuchar00000
Europejskie Puchary10101
Ogółem 2715751.93


Legenda
*- dla łatwości porównania przyjęto zawsze 3 pkt. za zwycięstwo, 1 za remis i 0 za porażkę, niezależnie od przepisów, które obowiązywały w danym czasie.


Serie wyników
seria ...długość seriidaty
zwycięstw32018-09-16 - 2018-09-25
porażek22019-02-17 - 2019-02-23
bez porażki102018-09-02 - 2018-11-03
bez zwycięstwa32018-10-21 - 2018-10-30
bez strzelonej bramki22019-02-17 - 2019-02-23
bez straconej bramki52018-11-25 - 2018-12-15
z przynajmniej jednym strzelonym golem132018-09-16 - 2018-12-05
z przynajmniej jednym straconym golem32018-08-16 - 2018-08-26
© 2009-2016 Legia.Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.