lp.imie i nazwiskoliczba meczów ogółemw lidzew Pucharze Polskiw europejskich pucharach
1.Lucjan Brychczy4523684737
2.Jacek Zieliński4043293833
3.Kazimierz Deyna3893044540
4.Miroslav Radović3852703956
5.Jakub Rzeźniczak3762495461
6.Marek Jóźwiak3482624829
7.Horst Mahseli3472953418
8.Michał Kucharczyk3442353867
9.Tomasz Kiełbowicz3392374631
10.Bernard Blaut3122363541
11.Janusz Żmijewski3002363232
12.Antoni Trzaskowski2962183840
13.Tomasz Sokołowski2912123628
14.Adam Topolski2882392521
15.Leszek Pisz2852213625
16.Lesław Ćmikiewicz2802263022
17.Robert Gadocha2792063736
18.Jacek Kazimierski2712252719
19.Zbigniew Kaczmarek2682203116
20.Inaki Astiz Ventura2641903328
21.Wojciech Szala2521693128
22.Zbigniew Robakiewicz250205365
23.Dariusz Kubicki2471903421
24.Marcin Mięciel2451962019
25.Andrzej Zygmunt2451743437
26.Waldemar Tumiński2412041816
27.Jerzy Woźniak241217195
28.Tadeusz Nowak2401892724
29.Aleksandar Vuković2391662922
30.Jan Pieszko2381753132
31.Tadeusz Cypka2351872818
32.Jacek Magiera2321762822
33.Witold Sikorski2291922116
34.Jacek Gmoch2251901916
35.Feliks Niedziółka2241623230
36.Henryk Grzybowski222198186
37.Dariusz Czykier2141712418
38.Jacek Bednarz2131621726
39.Marek Saganowski2111354033
40.Dickson Choto2091443513
41.Cezary Kucharski2081571629
42.Witold Wypijewski20120100
43.Władysław Grotyński1991492426
44.Artur Jędrzejczyk1961442422
45.Tomasz Jodłowiec1961272048
46.Wiesław Korzeniowski1951503114
47.Bartosz Karwan1931462017
48.Dusan Kuciak1931311347
49.Dariusz Wdowczyk1921522118
50.Ivica Vrdoljak1911282536
51.Krzysztof Iwanicki1861352920
52.Paweł Janas185157217
53.Jakub Wawrzyniak1831272126
54.Jan Karaś1831551711
55.Stefan Majewski182158177
56.Janusz Baran177150169
57.Marceli Strzykalski177162123
58.Maciej Szczęsny1771401719
59.Józef Nawrot17517500
60.Wacław Przeździecki17517500
61.Władysław Stachurski1691152133
62.Edmund Zientara16915784
63.Piotr Mowlik1681312015
64.Henryk Apostel1681361913
65.Stanisław Fołtyn167145166
66.Piotr Włodarczyk1671222513
67.Łukasz Surma1651232213
68.Jacek Kacprzak1651331613
69.Marek Kusto1611321514
70.Henryk Martyna16016000
71.Andrzej Łatka157127199
72.Michał Żyro157961841
73.Piotr Mosór1531201116
74.Adam Majewski1521071215
75.Wojciech Kowalczyk151124197
76.Kazimierz Buda1501221612
77.Guilherme Costa Marques150991434
78.Krzysztof Ratajczyk150127165
79.Stefan Białas1481201214
80.Łukasz Broź148991532
81.Sylwester Czereszewski1471161310
82.Ariel Borysiuk1471032015
83.Tomasz Arceusz1461132013
84.Krzysztof Adamczyk146124148
85.Maciej Murawski1461111310
86.Maciej Rybus1461021418
87.Radosław Wróblewski1461021615
88.Marian Schaller14414400
89.Ryszard Milewski144124127
90.Andrzej Buncol142125116
91.Grzegorz Szamotulski1391031218
92.Tomasz Brzyski139931628
93.Tomasz Jarzębowski138101217
94.Roger Guerreiro1381011113
95.Arkadiusz Malarz138104624
96.Edward Załężny137119117
97.Juliusz Kruszankin136109214
98.Władysław Dąbrowski13411499
99.Dariusz Dziekanowski1341011914
100.Adam Hlousek134101822
101.Radosław Michalski1341071312
102.Jacek Bąk132103207
103.Krzysztof Lasoń132113124
104.Zygfryd Blaut128902216
105.Jan Mucha12895189
106.Alfred Nowakowski12712700
107.Franciszek Cebulak12312300
108.Michał Pazdan12283928
109.Sebastian Szałachowski121901115
110.Ryszard Staniek12091819
111.Arkadiusz Gmur118911610
112.Zbigniew Kakietek11696136
113.Andrzej Sikorski114901212
114.Jerzy Orłowski11210390
115.Krzysztof Sobieski1109497
116.Marcin Jałocha110861211
117.Dominik Furman109701423
118.Bartosz Bereszyński10873726
119.Henryk Miłoszewicz10889118
120.Jakub Kosecki106661027
121.Zbigniew Mandziejewicz104811111
122.Kasper Hamalainen10480814
123.Marcin Smoliński10362203
124.Zygmunt Rajdek10210200
125.Bogdan Kwapisz1018369
126.Ondrej Duda10167924
127.Józef Ziemian10110100
128.Józef Ciszewski10110100
129.Stanisław Sobczyński10188112
130.Edward Szymkowiak10085132
131.Jerzy Podbrożny99781010
132.Henryk Przeździecki969600
133.Piotr Giza956788
134.Marian Olejnik948590
135.Takesure Chinyama947493
136.Tomasz Sokołowski II9164234
137.Czesław Ciupa918461
138.Krzysztof Gawara9070713
139.Wacław Sąsiadek908370
140.Maciej Iwański907187
141.Kazimierz Górski888170
142.Artur Boruc8869144
143.Jan Boguszewski877872
144.Janusz Gol87571316
145.Józef Oprych878430
146.Nemanja Nikolić8656821
147.Bartłomiej Grzelak865981
148.Igor Lewczuk85561115
149.Marian Łańko858500
150.Stanko Svitlica8460710
151.Tadeusz Błażejewski837832
152.Henryk Serafin827930
153.Roman Kosecki8261136
154.Adam Fedoruk816794
155.Wojciech Skaba8132249
156.Danijel Ljuboja7856417
157.Michał Kopczyński7753914
158.Henryk Kempny7763122
159.Helmut Nowak777412
160.Marcin Komorowski75531110
161.Jacek Cyzio7553129
162.Sebastian Szymański755499
163.Marcin Burkhardt744575
164.Jerzy Jagiełło736245
165.Dariusz Dudek73511111
166.Edmund Kowal7358132
167.Aleksandar Prijović7244720
168.Ernest Pol7256142
169.Luiz da Silva Edson725646
170.Grzegorz Lewandowski7154510
171.Thibault Moulin7051117
172.Józef Kubera707000
173.Michał Żewłakow6944916
174.Dariusz Solnica69471010
175.Antoni Piechniczek685684
176.Andrzej Cehelik675881
177.Mirosław Okoński665286
178.Longin Janeczek6655110
179.Łukasz Fabiański655308
180.Krzysztof Budka655076
181.Henryk Skromny656500
182.Paweł Skrzypek645453
183.Jerzy Słaboszowski635562
184.Jarosław Biernat625750
185.Dominik Nagy614559
186.Helio Jose Ribeiro Pinto6144710
187.Mariusz Piekarski604067
188.Rafał Siadaczka604751
189.Jacek Sobczak604983
190.Janusz Turowski595450
191.Wacław Adamowicz585800
192.Siarhiej Amieljanczuk5738312
193.Marian Nowara575700
194.Dawid Janczyk574147
195.Jarosław Araszkiewicz5640313
196.Kazimierz Putek544860
197.Edward Szczotkowski545400
198.Jerzy Banaszak544434
199.Antoni Keller545400
200.Ryszard Łysakowski545400
201.Grzegorz Wędzyński5340102
202.Wladimer Dwaliszwili5335810
203.Jan Małkiewicz533797
204.Dossa Momade Omar Hassamo Junior5335117
205.Daniel Łukasik523777
206.Mieczysław Milczanowski515100
207.Kazimierz Frąckiewicz493757
208.Zbigniew Grzesiak494270
209.Zdzisław Mordarski484800
210.Stanisław Skwarczyński484800
211.Maciej Korzym482454
212.Artur Kupiec473664
213.Emanuel de Jesus Bonfim Evaristo463385
214.Marek Citko463631
215.Krzysztof Mączyński4630312
216.Henrik Ojamaa453429
217.Maciej Śliwowski443860
218.Edward Zieliński443770
219.Carlos Miguel Ribeiro Dias443256
220.Joachim Krajczy443770
221.Zygmunt Gadecki444202
222.Orlando Carlos Braga de Sa423327
223.Stanisław Terlecki423174
224.Franciszek Smuda423335
225.Maciej Dąbrowski422759
226.Vadis Odjidja-Ofoe4130110
227.Henryk Stroniarz414100
228.Marko Vesović413154
229.Feliks Polak413560
230.Sergiusz Wiechowski413422
231.Tomasz Wieszczycki413119
232.Siergiej Szestakow403730
233.Antoni Amirowicz404000
234.Zygmunt Pieda403280
235.Wiesław Pacocha3922116
236.Bolesław Cichecki393900
237.Edward Drabiński393900
238.Rafał Wolski382576
239.Radostin Stanew382328
240.Stefan Żmudzki373610
241.Moussa Yahaya371947
242.Jan Samek372782
243.Tomasz Stefaniszyn373250
244.Tadeusz Waśko373700
245.Józef Wieczorek373160
246.Zdzisław Bieniek373160
247.Grzegorz Bronowicki373113
248.Jarosław Niezgoda363050
249.Tomasz Cebula362871
250.Piotr Bronowicki361820
251.Cristian Pasquato362961
252.Zbigniew Antolak363132
253.Martins Nnabugwu Ekwueme351650
254.Teofil Terlecki353500
255.Leszek Iwanicki353122
256.Wojciech Pędziach353401
257.Wilhelm Waksman343400
258.Domagoj Antolić342653
259.Mateusz Wieteska342417
260.Ignacy Penconek342644
261.Carlos Daniel Lopez Huesca342535
262.Marinho dos Santos Giuliano342730
263.Ryszard Skurzyński332940
264.Michał Masłowski332155
265.William Remy322452
266.Wojciech Kowalewski321746
267.Sebastian Nowak322003
268.Wojciech Jagoda312353
269.Mirosław Modzelewski312424
270.Paweł Budziński312650
271.Mariusz Śrutwa312414
272.Zygmunt Jesionka303000
273.Wiesław Cisek302640
274.Michaił Aleksandrow301847
275.Igor Kozioł302342
276.Piotr Rocki301553
277.Mieczysław Kruk292720
278.Oskar Brajter292540
279.Stojan Vranjes292134
280.Andrzej Sazonowicz292333
281.Adrian Paluchowski291643
282.Ryszard Robakiewicz282242
283.Alejandro Ariel Cabral282260
284.Stanisław Cyganik272700
285.Ludwik Szaflarski272700
286.Janusz Kopeć272340
287.Marcin Rosłoń271665
288.Henryk Szymborski272160
289.Tomasz Biernacki272142
290.Pance Kumbev261841
291.Łukasz Mierzejewski261334
292.Franciszek Głowacki262600
293.Roman Hlywa262420
294.Jerzy Wojnecki262420
295.Władysław Sobkowiak252140
296.Zdzisław Filipiak251426
297.Jose Kante Martinez251626
298.Armando Sadiku251744
299.Maciej Sawicki252012
300.Mieczysław Szczurek252500
301.Jan Tomaszewski251933
302.Janusz Gogolewski242130
303.Chris Philipps241733
304.Kenneth Zeigbo242012
305.Jan Bedryj242130
306.Zdzisław Łyscarz242400
307.Waldemar Obrębski232210
308.Piotr Czachowski231454
309.Marian Nowacki232120
310.Henryk Czech232300
311.Paweł Akimow232300
312.Mamadou Balde221113
313.Tomasz Mazurkiewicz221342
314.Franciszek Wójcik222200
315.Cezary Wójcik221930
316.Paweł Wojtala221630
317.Jerzy Piotrowski212100
318.Michal Hubnik211254
319.Mieczysław Pisz211461
320.Roman Korynt211560
321.Robert Grzywocz211650
322.Stanisław Gburzyński212100
323.Radosław Cierzniak211083
324.Artur Salamon201910
325.Jerzy Szczeszak201630
326.Ireneusz Kowalski201271
327.Moussa Ouattara201820
328.Marek Szaniawski201721
329.Andre Renato Soares Martins201820
330.Grzegorz Szeliga201550
331.Włodzimierz Smolarek201820
332.Edward Jankowski191900
333.Veselin Djoković191540
334.Jakub Czerwiński191225
335.Andrzej Tomczyk191621
336.Władysław Żukowski191900
337.Sandro Kulenović191531
338.Kamil Majkowski19860
339.Rodrigues Brandao Elton181115
340.Herbert Dick181112
341.Luiz Antonio Godoy Alves Junior181312
342.Zbigniew Nowacki181233
343.Przemysław Wysocki18410
344.Zygmunt Steuermann171700
345.Celestyn Dzięciołowski171700
346.Manuel Pablo Garcia171250
347.Marjan Gerasimovski17714
348.Marian Pigłowski171700
349.Ivan Trickovski171106
350.Maciej Janiak171520
351.Władysław Soporek171430
352.Bruno Ferreira Mombra Rosa161330
353.Waleri Kazaiszwili161204
354.Stefan Śliwa161600
355.Włodzimierz Maurer161600
356.Wilhelm Glajcar161060
357.Roman Oreszczuk15915
358.Rafał Makowski15824
359.Jorge Salinas151320
360.Wilhelm Latusiński151500
361.Zygmunt Ochmański151500
362.Marcin Chmiest151032
363.Radosław Majecki151230
364.Patryk Mikita151104
365.Ignacio Javier Gomez Novo151140
366.Mikel Arruabarrena15622
367.Dariusz Zjawiński15861
368.Aleksander Szymański151500
369.da Silva Alcantara Hugo14903
370.Paweł Kaczorowski141040
371.Jarosław Wojciechowski141310
372.Tomasz Unton141210
373.Eduardo Alves da Silva141121
374.Florian Wojciechowski141310
375.Leonard Miklaszewski141400
376.Kamil Grosicki141120
377.Roman Zub141040
378.Kazimierz Skrzypczak141400
379.Andrzej Kubica141003
380.Stanisław Stachura141220
381.Andrzej Danielowski141040
382.Mirko Poledica14743
383.Jacek Perzyk141220
384.Bogusław Plich141220
385.Henryk Hajduk141220
386.Robert Kucharski141310
387.Marcin Bojarski14922
388.Marko Suler13742
389.Jerzy Pulikowski131210
390.Grga Zlatoper131300
391.Ryszard Wilczyński131300
392.Mariusz Zganiacz13712
393.Roman Nowicki131210
394.Konrad Kornek121200
395.Krzysztof Ostrowski12542
396.Adam Ryczkowski12910
397.Marian Kostaniak121200
398.Paweł Stolarski12840
399.Karol Krawuś121200
400.Steeven Langil12615
401.Jan Kłaczek12840
402.Sławomir Rutka12802
403.Andrzej Głowacki11920
404.Zbigniew Stawiszyński11821
405.Arkadiusz Piech11901
406.Raphael Augusto Santos da Silva10910
407.Stanisław Bitner10820
408.Ajazdin Nuhi101000
409.Inaki Retegui Descarga10340
410.Krzysztof Krajewski10604
411.Kostiantyn Machnowskyj10610
412.Albert Świetlik10702
413.Marcin Klatt10901
414.Roman Jaworski10820
415.Dariusz Bayer10730
416.Mateusz Szwoch10801
417.Michal Gottwald10513
418.Ireneusz Wójcik10910
419.Ismael Blanco10640
420.Mieczysław Zajączkowski9900
421.Daniel Chima Chukwu9441
422.Błażej Augustyn9410
423.Józef Kokot9900
424.Waldemar Olęcki9900
425.Dariusz Szeląg9810
426.Marijan Antolović9810
427.Henryk Czarnik9900
428.Alberto Ortiz Moreno8200
429.Eugeniusz Sobolta8800
430.Józef Knys8800
431.Andrzej Jankowski8602
432.Tomas Necid8602
433.Hubert Kulanek8710
434.Tadeusz Świcarz8710
435.Edward Strycharz8800
436.Felix Ogbuke8710
437.Józef Gruszka8620
438.Łukasz Moneta8232
439.Mosze Ochajon8413
440.Stefan Rostkowski7700
441.Bogusław Oblewski7610
442.Marek Komosa7700
443.Ludwik Poświat7520
444.Klemens Frankowski7700
445.Lech Montewski7700
446.Wojciech Hodyra7610
447.Krzysztof Przała7610
448.Roman Wachełko7601
449.Hildeberto Jose Morgado Pereira7322
450.Jan Schmidt7700
451.Iuri Medeiros7610
452.Mieczysław Siemierski6330
453.Jan Bem6240
454.Jan Jeżewski6204
455.Gerard Koźlik6600
456.Andrzej Krzyształowicz6060
457.Tadeusz Cieciera6600
458.Mateusz Hołownia6311
459.Wiesław Matyjek6600
460.Ryszard Balcerzak6501
461.Mateusz Żyro6311
462.Eugeniusz Piechaczek6600
463.Leszek Jezierski6600
464.Krystian Bielik6501
465.Srda Knezević6420
466.Andrzej Grześkowiak6510
467.Tadeusz Kowalski6213
468.Tomasz Sobczak6600
469.Marian Lachowicz5320
470.Waldemar Góra5410
471.Stanisław Brożek5500
472.Konrad Jałocha5400
473.Wacław Krzymowski5500
474.Robert Bartczak5121
475.Adam Adamus5500
476.Jerzy Ziemski5500
477.Adam Frączczak5000
478.Maciej Górski5410
479.Leo Kurauzvione5122
480.Teofil Cyganik5500
481.Mateusz Cichocki5410
482.Stanisław Badowski5500
483.Andrzej Baczyński5410
484.Salvador Agra5410
485.Zdzisław Sosnowski4400
486.Mariusz Lisowski4310
487.Wiktor Samowicz4400
488.Eugeniusz Pohl4220
489.Klaus Jerominek4400
490.Tomasz Łapiński4120
491.Konrad Michalak4202
492.Hubert Pala4130
493.Stanisław Grządziel4400
494.Radosław Mikołajczak4010
495.Paweł Woźniak4400
496.Zoran Mijanović4400
497.Anatolij Doros4211
498.Bartłomiej Kalinkowski4300
499.Fangzhuo Dong4220
500.Joseph Annor Aziz4300
501.Ahmed Ghanem4220
502.Stanisław Kotkowski4400
503.Zygmunt Kalinowski4301
504.Ernest Joschke4400
505.Frankline Mudoh4400
506.Jerzy Nejman4310
507.Wojciech Wocial4000
508.Stanisław Cholewa4400
509.Eddie Stanford4130
510.Rudi Gusnić4121
511.Przemysław Rawa4000
512.Jacek Lesiak3300
513.Maciej Wojtaś3110
514.Janusz Klimczewski3102
515.Michał Efir3300
516.Tomasz Orłowski3300
517.Krzysztof Siejko3210
518.Dejan Kelhar3210
519.Dariusz Czerniawski3210
520.Piotr Kuczyński3300
521.Mieczysław Marciński3300
522.Aleksander Czyżewski3300
523.Bogusław Wyparło3010
524.Mauricio dos Santos Nascimento3210
525.Rowland Eresaba3110
526.Wiesław Surlit3201
527.Ryszard Florczyk3300
528.Grzegorz Wachowski3011
529.Rafał Dębiński3200
530.Aleksander Jagiełło3030
531.Edward Geiger3300
532.Kazimierz Materski3300
533.Marek Wojdyga3300
534.Krzysztof Cuch3300
535.Janusz Przybyła3210
536.Wojciech Trochim3100
537.Aleksander Kahane3300
538.Stanisław Mielniczek3120
539.Ireneusz Calski3003
540.Jacek Kosmalski3210
541.Zygmunt Walasek3300
542.Aleksandr Kaniszczew3300
543.Adam Cieśliński2000
544.Luis Rocha2200
545.Julian Ordon2200
546.Józef Grzbiela2200
547.Włodzimierz Dorobek2100
548.Marek Kołecki2020
549.Jarosław Jedynak2110
550.Mieczysław Pońsko2200
551.Marek Borek2200
552.Jerzy Kasalik2110
553.Jarosław Dubaj2200
554.Pablo Dyego da Silva Rosa2011
555.Patryk Koziara2020
556.Rui Barbosa Machado2000
557.Stefan Kubera2200
558.Zenon Szalecki2200
559.Jan Kosowski2110
560.Damian Zbozień2000
561.Mirosław Dreszer2200
562.Feliks Asłanowicz2200
563.Marian Koprowski2200
564.Jarosław Bako2002
565.Bartosz Żurek2110
566.Andrzej Limanowski2200
567.Łukasz Turzyniecki2020
568.Błażej Dittmann1100
569.Jan Berent1100
570.Tadeusz Bednarowicz1100
571.Norbert Misiak1100
572.Krzysztof Siarkiewicz1100
573.Tadeusz Cieślak1010
574.Bolesław Zygmunt Cichecki1100
575.Mateusz Praszelik1010
576.Marek Troczyński1010
577.Wiesław Adamski1010
578.Mieczysław Jutkowiak1010
579.Zbigniew Kaproń1100
580.Jan Gawroński1100
581.Tadeusz Purschel1100
582.Patrick Ndah1000
583.Dariusz Opolski1100
584.Andrzej Mlącki1100
585.Brian Michael Iloski1100
586.Mieczysław Kozicki1100
587.Eugeniusz Wójcik1100
588.Zbigniew Stroniarz1100
589.Paweł Kozub1000
590.Adam Gmitrzuk1100
591.Jerzy Słowiński1100
592.Stefan Kroczek1100
593.Stanisław Markowski1100
594.Wiesław Jabłonowski1100
595.Stefan Menczak1100
596.Maciej Świdzikowski1000
597.Zdzisław Wąsowicz1100
598.Krzysztof Nowak1100
599.Mirosław Wyszomirski1100
600.Jerzy Leonardziak1100
601.Kamil Kurowski1000
602.Tomasz Cymerman1000
603.Leon Gabrysiak1100
604.Andrzej Wojciechowski1100
605.Daniel Lopes Cruz1001
606.Mirosław Car1100
607.Tadeusz Błachno1100
608.Vamara Sanogo1000
609.Leszek Kuznowicz1010
610.Maciej Górecki1000
611.Michał Hurło1100
612.Leszek Dziełakowski1100
613.Leszek Wrona1000
614.Jarosław Bober1100
615.Wiesław Sitek1100
616.Zbigniew Pleśnierowicz1100
617.Marcin Włódarczyk1010
618.Karol Maliszewski1100
619.Wojciech Niemiec1000
620.Adam Banasiak1100
621.Marian Skoczek1100
622.Marek Borowski1100
623.Stanisław Mielech1100
624.Jarosław Kowalski1100
625.Jan Ciapara1100
626.Piotr Rafalski1000
627.Alfred Poloczek1100
628.Jan Mądry1100
629.Waldemar Sobkowiak1000
630.Tomasz Smolarczyk1100
631.Piotr Rowicki1010
632.Lech Cieślak1010
633.Miłosz Szczepański1010
634.Arkadiusz Onyszko1000
635.Kazimierz Doktór1100
636.Adam Dąbrowski1010
637.Adam Karpiński1010
638.Edmund Madeński1100
639.Konrad Krasowski1100
640.Henryk Paczkowski1100
© 2009-2016 Legia.Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.