koniec meczu. Legia - Świt 5:0
  • 89'
    Kumbev zagrywał długą piłkę do Smolińskiego, ale tym razem podanie Macedończyka było trochę za mocne
  • 86'
    Rado wpadł w pole karne, wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzeniem zewnętrzną częścią stopy pokonał bramkarza Świtu
  • 85'
    Bramka Miroslav Radović
  • 83'
    dobry i kąśliwy strzał Jarzębowskiego, ale piłkę chwyta bramkarz Świtu
  • 81'
    po długim zagraniu Kumbeva, piłkę przejął Grzelak, wygrał pojedynek z obrońcą i pokonał bramkarza Świtu. Bardzo ładna akcja Grzela
  • 80'
    Bartłomiej Grzelak 4:0
  • 79'
    za Żyro na murawie pojawił się Jakub Rozwandowicz
  • 78'
    Obem naciskał Kumbeva i wywalczył aut
  • 77'
    bardzo dobre uderzenie Piotrowskiego i... piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki Świtu
  • 76'
    dobra akcja Grzelaka lewą stroną zakończona dośrodkowaniem do Jarzębowskiego. Ten uderzył piłkę głową ale pomylił się o metr
  • 73'
    piłkę przejmuje Smoliński, ale po chwili jest faulowany
  • 72'
    akcja Legii, ale dośrodkowanie Piotrowskiego zostało zablokowane
  • 70'
    akcja Świtu i pewna interwencja Pance Kumbeva
  • 69'
    Mucha odważnym wybiegiem poza pole karne uprzedził Dariusza Zjawińskiego
  • 66'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę w defensywie i konstruuje atak pozycyjny
  • 63'
    Piotrowski zatrzymał groźnie zapowiadającą się akcję Świtu
  • 61'
    Czarnoskóry napastnik Świtu wyszedł sam na sam z Muchą, ale nasz bramkarz bez problemu broni
  • 60'
    Jarzębowski zagrał świetną piłkę do Radovicia ale Serb nie dał rady opanować futbolówki
  • 58'
    Grzelak odebrał piłkę rywalowi, ale pomagał sobie przy tym rękami i sędzia odgwizdał rzut wolny
  • 57'
    próba akcja lewą stroną, ale pewnie interweniował Szala
  • 56'
    dobra akcja Legii, strzał Komorowskiego ale pewnie piłkę chwyta golkiper Świtu
  • 54'
    Radović zagrał z prawej strony do Grzelaka, a ten płaskim strzałem umieścił piłkę w samym roku bramki
  • 53'
    Gol. Bartłomiej Grzelak
  • 51'
    Żyro zagrywał do Grzelaka, ale niecelnie i piłkę przejęli defensorzy
  • 50'
    Jarzębowski zagrywał do Grzelaka ale za mocno i od bramki zacznie golkiper Switu
  • 48'
    akcja Świtu i pewne wyjście na przedpole Jana Muchy
  • 46'
    zmiany w Legii na boisku pojawili się Mucha i Piotrowski
  • 45+8'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45'
    GOL. Pance Kumbev
  • 45'
    Dośrodkowanie Smolińskiego z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Kumbev i pewnym strzałem głową pokonał bramkarza Świtu
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Jarzębowski faulowany na prawej stronie, potrzebna jest pomoc medyków
  • 43'
    dośrodkowywać będzie Marcin Smoliński. Piłka zgrana na 16 metr do Grzelaka, ten jednak źle przyjął futbolówkę
  • 42'
    na prawej stronie faulowany był Miroslav Radović
  • 41'
    Kiełbowicz zagrał do Żyro pod pole karne, ten jednak stracił piłkę na rzecz rywali
  • 39'
    za mocne zagranie do Bartłomieja Grzelaka i piłka dla Świtu
  • 39'
    bardzo dobra pogoda dla rozgrywania meczów piłkarskich. Świeci słońce, jest delikatny mrozek
  • 38'
    korner dla Legii, ale tym razem nic z tego nie wyszło
  • 37'
    Bramkę Smolińskiego poprzedziła świetna akcja Szali, który dorzucił piłkę do Grzelaka, a ten strzelił nożycami ale trafił w poprzeczkę
  • 36'
    Gol Marcin Smoliński znakomita uderzenie z lewej nogi z powietrza z 14 metrów
  • 35'
    Grzelak wychodzi sam na sam z bramkarzem i srzela bramkę, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Bardzo dobre zagranie Smolińskiego
  • 34'
    Jarzębowski tym razem za mocno na prawe skrzydło do Szali, od autu zacznie Świt
  • 32'
    dwójkowa akcja Żyro z Kiełbowiczem zakończona płaskim dośrodkowaniem w pole karne. Tam jednak nikt nie przeciął lotu piłki, najbliższy był Grzelak
  • 31'
    Jarzębowski zagrywał do Grzelaka w pole karne, ale ten na minimalnym spalonym
  • 30'
    bardzo dobra zagranie Smoły do Grzelaka w pole karne, ale Gmitrzuk zdołał wybić piłkę głową
  • 30'
    Smoliński faulowany w środku pola, wolny dla legionistów
  • 28'
    aktywny Mizgała traci tym razem piłkę i poszła kontra zatrzymana jednak przez Kumbeva
  • 26'
    Grzelak zagrywał piętką w pole karne do wbiegającego Smolińskiego, ale czubkiem buta piłkę zatrzymał jeden z obrońców
  • 25'
    Kolejny raz znakomicie interweniował Kiełbowicz, który imponuje dziś spokojem i pewnymi interwencjami
  • 23'
    na środku boiska sponiewierany został Jarzębowski, wolny dla Legii
  • 23'
    Komorowski zagrywał do Kiełbika, ale za mocno i od bramki zacznie Świt
  • 22'
    Kiełbowicza zatrzymuje prawoskrzydłowego z Nowego Dworu, sędzia uznał że faulował
  • 21'
    dośrodkowanie Radovicia i świt ratuje się wybiciem piłki na rzut rożny
  • 19'
    akcja Świtu i bardzo dobra interwencja Kumbeva
  • 18'
    ambitnie grający Żyro wywalczył futbolówkę, po chwili Gmitrzuk wybija piłkę ofiarnym wślizgiem spod nóg Kiełbowicza
  • 18'
    Jarzębowski podał do Grzelaka, ten jednak uprzedzony przez bramkarza
  • 16'
    Bardzo dobry strzał Mizgały z 25 metrów. Piłka o metr minęła spojenie słupka z poprzeczką
  • 16'
    akcja Świtu prawą stroną i dobra interwencja Gostomskiego
  • 15'
    pewnie na środku defensywy spisuje się dziś Marcin Komorowski
  • 14'
    dwójkowa akcja lewą strona Kiełbowicza z Żyro, jednak połapali się w zamiarach legionistów obrońcy Świtu
  • 12'
    dobra akcja Świtu zatrzymała się na Kiełbowiczu
  • 10'
    Kiełbowicz podał do Mizgały, ten sprytnie dośrodkował i... dobrze interweniował golkiper Świtu
  • 9'
    Smoliński zagrywał do Jarzębowskiego, ten jednak uprzedzony przez defensywę Świtu
  • 7'
    Smoliński szarżował na lewej stronie i wywalczył rzut rożny
  • 7'
    korner - dośrodkowanie na 8 metr, tam jednak Grzelaka uprzedził jeden z obrońców Świtu
  • 6'
    za ogrodzeniem wzdłuż ulicy Myśliwieckiej zgromadziło się około 50 fanów Legii
  • 5'
    Kiełbowicz zagrał z pierwszej piłki pod pole karne do Żyro, ale ten nie zorientował się w zamiarach kolegi
  • 3'
    akcja debiutującego dziś ze starszymi kolegami Mizgały, ale zakończona niecelnym zagraniem do Radovicia
  • 2'
    Akcja Świtu powstrzymana przez Tomasza Kiełbowicza
  • 1'
    Legia gra dziś w następującym składzie Maciej Gostomski Wojciech Szala Pance Kumbev Marcin Komorowski Tomasz Kiełbowicz Miroslav Radović Przemysław Mizgała Tomasz Jarzębowski Marcin Smoliński Michał Żyro Bartłomiej Grzelak
  • 1'
    Jest ładna słoneczna pogoda. Jak na tą porę roku i ostatnie mrozy, których doświadczaliśmy, można powiedzieć, ze jest dość ciepło.
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Witamy Państwa z bocznego boiska przy ul. Łazienkowskiej. Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Na piątek na godzinę 11. został zaplanowany mecz kontrolny Legii ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.