• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów po spotkaniu z klubem z Kijowa.
    Koniec! Legia wygrała 2:0 z Dynamem Kijów po dwóch trafieniach Tomasa Pekharta
  • 90+1'
    Prostopadłe zagranie Slisza do Cholewiaka na prawą stronę boiska. Skrzydłowy został złapany na spalonym
  • 90'
    Karawajew dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła. Gerson przechwycił piłkę, uderzył z powietrza, lecz został skutecznie zatrzymany przez zawodnika "Wojskowych"
  • 89'
    Supriaha znalazł się w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez legionistów
  • 87'
    Dueland może kontynuować grę
  • 86'
    Przerwa w grze. Duelund leży na murawie. Piłkarz Dynama ucierpiał po kontakcie z Jędrzejczykiem
  • 86'
    Duelund pojawił się na 35. metrze i chciał zagrać na prawą stronę pola karnego, ale nie było tam żadnego z zawodników Dynama. Piłka opuściła boisko
  • 85'
    Gerson zacentrował z prawej flanki, ale Wieteska wybił piłkę poza pole karne
  • 84'
    Slisz świetnie zagrał prostopadle do Cholewiaka. Skrzydłowy Legii wbiegł w "szesnastkę" i oddał strzał, który trafił w poprzeczkę!
  • 82'
    Cholewiak sprytnie zwiódł przeciwnika i wbiegł w pole karne z prawej strony. Skrzydłowy zagrał do Gwilii, który został zablokowany w "szesnastce". Korner
  • 81'
    Niski dobrze zatrzymał jednego z rywali, w bocznym sektorze boiska. Grę od bramki wznowił Cierzniak
  • 80'
    Zakotłowało się w "szesnastce" Legii. Ostatecznie Legia wznowiła grę z rzutu wolnego
  • 80'
    Niski zastąpił Mladenovicia. Młodzieżowiec będzie grał na lewej obronie
  • 77'
    Lopes zmienia Kostorza
  • 77'
    Mladenović skutecznie powtrzymał Gersona na skrzydle
  • 76'
    Lopes wejdzie na boisko
  • 76'
    Wieteska dobrze zagrał na wyprzedzenie. Po chwili jeden z legionistów zagrał w kierunku Kostorza, ale napastnik Legii został powstrzymany tuż przed "szesnastką"
  • 75'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie, rywale starają się stosować wysoki pressing
  • 74'
    Zabarny zagrał na prawe skrzydło, ale Mladenović przejął futbolówkę w okolicach pola karnego Legii
  • 73'
    Mladenović dośrodkował na dalszy słupek, w kierunku Jędrzejczyka. Zagranie okazało się nieco za mocne i opuściło boisko
  • 72'
    Luquinhas przechwycił piłkę na połowie Dynama. Brazylijczyk zagrał do Kostorza, zrobiło się zamieszanie. Ostatecznie Legia ma rzut wolny, ponieważ Andrijewski sfaulował Gwilię
  • 70'
    Sidcley miękko zagrał w pole karne, ale piłkę skutecznie wybił Jędrzejczyk
  • 69'
    Kapustka do Luquinhasa, a ten zagrał prostopadle do Mladenovicia. Serb dośrodkował z lewej flanki, ale piłkę przechwycił bramkarz Dynama
  • 68'
    Jeden z rywali posłał dalekie zagranie do Supriahy, który próbował puścić piłkę w taki sposób, aby minąć Cierzniak. Doświadczony bramkarz Legii nie dał się jednak zaskoczyć i przechwycił futbolówkę
  • 66'
    Mladenović sfaulował Karawajewa w bocznym sektorze. Serbski obrońca został napomniany żółtą kartką
  • 64'
    Cholewiak za Skibickiego
  • 64'
    Gerson został zablokowany na 6. metrze. Po chwili piłka spadła pod nogi niepilnowanego de Peny, który oddał strzał z ok. 11. metra, a piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 63'
    Wszołek pobiegł prawą flanką i nieźle zagrał w pole karne, ale bramkarz Dynama złapał piłkę
  • 62'
    Będzie zmiana w Legii. Na boisko wejdzie Cholewiak
  • 62'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony, ale był na ofsajdzie
  • 61'
    Legioniści krótko rozegrali stały fragment gry. Warszawiacy wymieniają się podaniami w środku pola
  • 61'
    Skibicki nieprzepisowo powstrzymany na prawym skrzydle. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 60'
    Gwilia miękko zagrał na prawą stronę pola karnego do Wszołka. Skrzydłowy Legii był na spalonym
  • 59'
    Slisz został sfaulowany przed polem karnym Dynama. Do bramki przeciwników ok. 25 metrów
  • 59'
    Jeden z przeciwników chciał zagrać na prawe skrzydło do Gersona, ale Mladenović przechwycił piłkę
  • 57'
    Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Ostatecznie Gwilia, który znalazł się na dalszym słupku, wybił piłkę na korner
  • 57'
    Wszołek sfaulował zawodnika Dynama po lewej stronie boiska. Rywale mają rzut wolny
  • 55'
    Legia skutecznie wyszła spod pressingu. Po chwili Luquinhas zbiegł do środka i zagrał na prawą stronę pola karnego do Skibickiego. Skrzydłowy próbował minąć rywala, lecz stracił piłkę
  • 55'
    Gra toczy się w środku pola
  • 53'
    Karawajew złapany na spalonym
  • 52'
    Luquinhas próbował prostopadle zagrać do Kostorza, ale jeden z przeciwników przechwycił piłkę
  • 51'
    Prawie cały skład Dynama został zmieniony w przerwie
  • 49'
    Legia miała rzut rożny. Mladenović dośrodkował, ale rywale wyszli z opresji
  • 48'
    Cztery zmiany w Legii. Slisz, Kostorz i Jędrzejczyk, Cierzniak za Martinsa, Pekharta, Lewczuka i Boruca
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Dynamem Kijów 2:0! Wracamy za kilka minut
  • 45+2'
    Cyhankow zacentrował z prawej strony boiska, ale Pekhart wybił piłkę poza boisko
  • 45+2'
    Rzut wolny dla Dynama, z prawej strony boiska
  • 45+1'
    Mogło być 3:0 dla Legii! Mladenović dośrodkował z lewej strony na 6. metr do Gwilii, który nieczysto trafił w piłkę
  • 44'
    Skibicki ruszył prawą stroną, lecz musiał uznać wyższość Harmasza, który wybił piłkę na aut
  • 44'
    Sydorczuk posłał dalekie zagranie z głębi pola, ale Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 43'
    Spore zamieszanie, Berbić trafił w słupek, Cyhankow dobiegł do dobitki, skierował piłkę do siatki, lecz arbiter odgwizdał spalonego
  • 42'
    Cyhankow pojawił się na prawym skrzydle, ale został powstrzymany przez legionistów. Kilkadziesiąt sekund później Gwilia miękko dośrodkował w pole karne do Pekharta. Dobra próba, choć Bojko zdołał złapać piłkę
  • 40'
    Centra Cyhankowa z rogu, ale Gwilia wybił piłkę poza pole karne
  • 40'
    Cyhankow mocno dośrodkował w pole karne, w okolice bliższego słupka. Jeden z legionistów wybił piłkę na rzut rożny
  • 39'
    Kędziora sfaulowany przez Mladenovicia na prawym skrzydle. Klub z Kijowa ma rzut wolny
  • 38'
    Wszołek popędził prawą stroną i zagrał przed "szesnastką" do Gwilii. Gruzin podał do Luquinhasa, który oddał strzał z 18. metra. Uderzenie okazało się niecelne
  • 37'
    Indywidualny rajd Mykołenki, ale zawodnik Dynama został powstrzymany przed "szesnastką".
  • 37'
    Mykołenko próbował dośrodkować z lewego skrzydła, ale został zablokowany przez Skibickiego
  • 34'
    Goool! 2:0! Pekhart oddał pewny strzał w prawy, dolny róg bramki! 2:0!
  • 33'
    Kapustka zagrał na prawą stronę do Skibickiego, ten od razu podał do Gwilii. Gruzin zagrał na skrzydło do Wszołka, który dośrodkował w pole karne do Pekharta. Czeski napastnik został jednak sfaulowany przez Kędziorę, Legia ma rzut karny!
  • 32'
    Luquinhas pojawił się przed polem karnym Dynama, zagrał prostopadle do Gwilii, ale rywale zażegnali niebezpieczeństwo
  • 31'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego na 6. metr, a Pekhart skutecznie główkował! Legia obejmuje prowadzenie!
  • 30'
    Gool! Pekhart! 1:0!
  • 27'
    Nieudany przerzut Szabanowa na prawe skrzydło. Legia ma aut na własnej połowie
  • 25'
    Verbić miękko zagrał na prawą stronę pola karnego do Bujalskiego. Ten podał wzdłuż boiska do Verbicia, który z bliska umieścił piłkę w siatce. Chwilę wcześniej sędzia odgwizdał jednak spalonego
  • 23'
    Zrobiło się bardzo groźnie pod bramką Legii! Lewczuk był naciskany przez rywala i zgubił piłkę przed polem karnym. Do futbolówki dobiegł Verbić. Skrzydłowy Dynama pojawił się po lewej stronie "szesnastki" i uderzył w kierunku dalszego słupka - piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką
  • 21'
    Kapustka przechwycił piłkę na połowie Legii, chciał podać do Pekharta, ale było to niecelne zagranie. Po chwili Sydorczuk miękko dośrodkował na lewą stronę pola karnego. Mykołenko oddał strzał bez przyjęcia, który poszybował nad bramką.
  • 18'
    Lewczuk nieprzepisowo powstrzymał jednego z przeciwników, w środkowej strefie boiska
  • 16'
    Jeden z przeciwników dośrodkował z prawej strony w "szesnastkę" Legii, ale "Wojskowo" nie dali się zaskoczyć. Przeciwnicy zdołali jednak przechwycić piłkę
  • 16'
    Faul Kapustki w środku pola
  • 15'
    Cyhankow dośrodkował z rogu, ale legioniści wyszli z opresji i zabrali się do kontry. Przebojowy rajd Skibickiego, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, był osaczony przez kilku rywali i stracił futbolowkę na 25. metrze
  • 14'
    Verbić pojawił się po lewej stronie pola karnego. Upadł po kontakcie z Wszołkiem. Piłka opuściła boisko, będzie korner dla Dynama
  • 13'
    Rywale mieli rzut rożny. Cyhankow dograł piłkę na dalszy słupek, ale nie było tam żadnego kolegów z zespołu
  • 12'
    Nieudane, za mocne dośrodkowanie Mladenovicia z rogu, które opuściło boisko
  • 11'
    Dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony w pole karne, ale rywale oddalili zagrożenie. Moment później Skibicki zacentrował z prawego skrzydła w kierunku Pekahrta. Zrobiło się zamieszanie, w pewnym momencie Martins otrzymał piłkę na 17. metrze i oddał niezły strzał z prawej nogi. Bojkow wybronił uderzenie, które wyszło poza linię końcową
  • 10'
    Bujalski sfaulował Martinsa na połowie Dynama. Legia krótko rozegrała stały fragment gry
  • 9'
    Dynamo przechwyciło piłkę w środkowej strefie boiska, spokojny początek spotkania
  • 8'
    Zagranie na lewe skrzydło do Mladenovicia, który płasko zagrał w pole karne, w kierunku Pekharta. W ostatniej chwili jeden z rywali oddalił zagrożenie i wybił piłkę
  • 7'
    Legia w posiadaniu piłki. Warszawiacy wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 5'
    Luquinhas pobiegł lewą stroną i został sfaulowany przez przeciwnika. Warszawiacy mają stały fragment gry, do bramki Dynama ok. 30 metrów. Martins dośrodkował w pole karne, a Lewczuk główkował nieco obok bramki
  • 4'
    Przechwyt Gwilii w środku pola. Legioniści przy piłce
  • 3'
    Niedokładne dośrodkowanie Mladenovicia. Piłka opuściła linię końcową
  • 3'
    Wszołek wyrzucił piłkę z autu do Gwilii, który został sfaulowany na ok. 35. metrze. Legia ma rzut wolny
  • 1'
    Rywale wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 1'
Legia WarszawaDynamo Kijów

33' Tomas Pekhart (k.)

33'
46'

46' Heorhij Buszczan za Denys Bojko

46' Carlos de Pena za Benjamin Verbic

46' Ołeksandr Karawajew za Tomasz Kedziora

46' Mikkel Duelund za Artem Biesiedin

46' Gerson Rodrigues za Wiktor Cyhankow

46' Władysław Supriaha za Witalij Bujalski

46' Wołodymyr Szepelew za Serhij Sydorczuk

46' Ołeksandr Andrijewski za Denys Harmasz

46' Sidcley za Witalij Mykołenko

46' Oleksandr Syrota za Artem Szabanow

79' Nikodem Niski za Filip Mladenović