77'
80'
84'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia przegrała 0:2 z Ferencvarosi w drugim sparingu na zgrupowaniu w Leogang
  • 90+2'
    Skibicki pojawił się po prawej stronie i chciał prostopadle podać do Luquinhasa, ale piłkę przechwycił przeciwnik. Po chwili Yaxshiboyev upadł w polu karnym po kontakcie z rywalem, ale gra była kontynuowana
  • 90+2'
    Trzy minuty doliczone
  • 90+1'
    Yaxshiboyev otrzymał podanie na 18. metrze, a następnie uderzył z lewej nogi i trafił w słupek
  • 90+1'
    Luquinhas chciał płasko, prostopadle podać do Skibickiego, ale zagranie okazało się niedokładne i zostało przechwycone przez rywala
  • 90'
    Legia wymienia się podaniami na połowie Wegrów
  • 88'
    Ciepiela pojawił się po lewej stronie boiska, był naciskany przez Katonę, ale wywalczył aut
  • 86'
    Luquinhas sfaulowany w bocznym sektorze boisk
  • 85'
    Dwie zmiany w Legii. Ciepiela i Kisiel za Kapustkę i Martinsa
  • 85'
    Yaxshiboyev przechwycił piłkę na 30. metrze. Po chwili futbolówkę otrzymał Lopes, który oddał mocny strzał z dystansu, lecz bramkarz Ferencvarosi popisał się skuteczną interwencją
  • 82'
    Jak padł gol? Civić wbiegł w pole karne z lewej strony, a następnie oddał mocny strzał, pod poprzeczkę, i skierował piłkę do siatki
  • 81'
    2:0 dla Ferencvarosi. Bramkę zdobył Civić
  • 80'
    Jędrzejczyk pojawił się bliżej prawej strony boiska, chciał miękko dograć na 20. metr do Lopesa, który jednak nie sięgnął piłki
  • 79'
    Baturina chciał zagrać na lewą stronę pola karnego, ale jego podanie okazało się zbyt mocne
  • 78'
    Hajdu napomniany żółtą kartką
  • 77'
    Martins sfaulowany w środku pola
  • 77'
    Katona próbował posłać miękkie zagranie za plecy obrońców Legii, ale Abu Hanna był czujny i przechwycił piłkę
  • 76'
    Faul Lopesa na połowie Węgrów
  • 75'
    Skibicki przechwycił piłkę w bocznym sektorze boiska i został sfaulowany przez przeciwnika, Legia miała rzut wolny na wysokości 5. metra, po prawej stronie boiska. Hołownia chciał zacentrować na dalszy słupek, ale centra okazała się zbyt mocna i opuściła linię końcową
  • 74'
    Wieteska nieprzepisowo powstrzymany w środowej strefie boiska. Po chwili Lopes chciał miękko zagrać do Skibickiego na prawą stronę, ale podanie przeciął jeden z rywali
  • 73'
    Hołownia prostopadle podał do Kapustki, który znalazł się po lewej stronie "szesnastki" i oddał strzał, który wybronił golkiper
  • 72'
    Luquinhas sfaulowany w środku pola
  • 72'
    Kapustka podał na lewą stronę pola karnego do Yaxshiboyeva, który został uprzedzony przez Gerę
  • 71'
    Yaxshiboyev zmienił Muciego
  • 70'
    Gera chciał prostopadle podać do Vecseiego, ale zagranie przeciął Wieteska. Obrońca Legii został jeszcze sfaulowany przed polem karnym Legii przez kapitana Ferencvarosi
  • 68'
    Faul Martinsa w środku pola
  • 67'
    Kontra Węgrów. Tokmac zagrał na prawą stronę "szesnastki" do Gery, który płasko dośrodkował wzdłuż boiska, ale piłkę wybił Jędrzejczyk
  • 66'
    Martins zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, z prawej nogi - piłka przeleciała nieco ponad poprzeczką
  • 65'
    Kapustka sfaulowany na 18. metrze. Legia ma rzut wolny
  • 64'
    Luquinhas prostopadle podał do Skibickiego. Wahadłowy wbiegł w pole karne z prawej strony i zagrał wzdłuż boiska, na 10. metr do Hołowni, którego strzał został zablokowany przez obrońcę
  • 63'
    Tobiasz spokojnie wyłapał dośrodkowanie z lewego skrzydła
  • 63'
    "Hołek" pełni rolę wahadłowego, a Abu Hanna cały czas pozostaje na pozycji lewego środkowego obrońcy
  • 62'
    Hołownia za Mladenovicia
  • 61'
    Żółta kartka dla Civicia za faul na Luquinhasie, w środku pola
  • 61'
    Rzut wolny dla "Wojskowych", bliżej lewej strony boiska - Mladenović dośrodkował na dalszy słupek. Tam pojawił się Abu Hanna, który jako ostatni musnął piłkę, zanim ta opuściła boisko
  • 60'
    Luquinhas pojawił się po lewej stronie boiska, chciał zbiec do środka, ale został sfaulowany na 20. metrze
  • 59'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 57'
    Abu Hanna chciał przerzucić piłkę na prawą stronę pola karnego do Lopesa, ale podanie okazało się za mocne
  • 56'
    Vecsei oddał strzał z 20. metra, z lewej nogi w kierunku dalszego słupka, ale piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Tobiasza
  • 56'
    Węgrzy mieli groźną akcję. Po centrze z lewego skrzydła na dalszy słupek, Hajdu główkował, lecz Tobiasz zbił piłkę na słupek i oddalił zagrożenie
  • 54'
    Rywale szybko wznowili grę po faulu Martinsa w środku pola. Jeden z rywali otrzymał podanie na lewą stronę pola karnego i wycofał piłkę na środek "szesnastki" do Baturiny, który płasko uderzył z lewej nogi - piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki
  • 52'
    1:0 dla Ferencvarosi. Strzelcem gola Baturina
  • 51'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 50'
    Mladenović sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na połowie rywali
  • 50'
    Katona miękko zagrał na 16. metr do rywala, który został jednak uprzedzony przez Jędrzejczyka
  • 49'
    Wieteska chciał przerzucić piłkę na lewe skrzydło do Mladenovicia, ale zagranie zostało przecięte przez rywala. Po chwili Katona, który pojawił się po prawej stronie "szesnastki", uderzył z 14. metra, lecz Tobiasz wybronił jego strzał
  • 47'
    Warto dodać, że cała "jedenastka" Ferencvarosi uległa zmianie
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii. Tobiasz i Lopes pojawili się na murawie. Zmienili odpowiedno Misztę i Kostorza
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Ferencvarosi TC
  • 45'
    Skibicki wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony, miękko wycofał do Mladenovicia, ale piłkę wybił jeden z rywali. Legioniści mieli korner - Martins dośrodkował na dalszy słupek. Wieteska musnął futbolówkę, ale nie zdołał oddać strzału. Węgrzy zabrali się do kontry - Boli pobiegł lewą stroną, dośrodkował na 9. metr, ale Abu Hanna wybił piłkę
  • 43'
    Nagy zacentrował z lewej strony boiska w kierunku Mmaee, lecz zagranie okazało się zbyt mocne i zostało przechwycone przez Misztę
  • 42'
    Uzuni miękko dośrodkował do Boliego, który pojawił się po lewej stronie pola karnego. Miszta wyszedł z bramki. Ostatecznie, Wieteska przechwycił futbolówkę po strzale napastnika Ferencvarosi
  • 40'
    Węgrzy wymieniają się podaniami w środku pola
  • 39'
    Abu Hanna pojawił się po lewej flance, ale przegrał pojedynek z Jonesem
  • 38'
    Jędrzejczyk posłał dalekie podanie na 18. metr. Piłkę przechwycił Kapustka. Legia utrzymuje się przy futbolówce na połowie rywali
  • 36'
    Kostorz sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Przewinił Uzuni, który został napomniany żółtą kartką
  • 36'
    Brazylijczyk wstał o własnych siłach i może kontynuować grę
  • 35'
    Luquinhas jest opatrywany przez lekarzy
  • 35'
    Wingo sfaulował rozpędzonego Luquinhasa w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla obrońcy Ferencvarosi
  • 33'
    Niedokładne podanie Abu Hanny zostało przechwycone w środku pola. Boli pojawił się z piłką na 18. metrze, lecz Kapustka i Martins dobrze popracowali w defensywie i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 32'
    Wieteska przerzucił piłkę do Skibickiego, ale futbolówkę przechwycił bramkarz Ferencvarosi
  • 31'
    Martins nieprzepisowo powstrzymany na 25. metrze, bliżej lewej strony. Mladenović uderzył z lewej nogi, lecz trafił w mur
  • 30'
    Skibicki dobrze, prostopadle podał do Kapustki, który wbiegł w pole karne z prawej strony i dośrodkował. Zrobiło się zamieszanie, do piłki dopadł "Skiba", lecz jego strzał został zablokowany
  • 29'
    Blazic oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Kapitan Ferencvarosi uderzył wysoko nad bramką
  • 28'
    Csonka sfaulowany na 30. metrze przez Martinsa. Węgrzy mają rzut wolny
  • 28'
    Nagy prostopadle podał do Boliego, który wbiegł w "szesnastkę" z lewej strony, lecz został zatrzymany przez Wieteskę. Rywale mieli rzut rożny, ale - po dośrodkowaniu w pole karne - futbolówkę wybił "Wietes"
  • 26'
    Uzuni miękko dośrodkował w pole karne, do jednego z rywali, który został powstrzymany przez Abu Hannę
  • 25'
    Węgrzy próbowali przeprowadzić akcję lewą stroną. Oliver Nagy zbiegł do środka boiska, ale został powstrzymany na 16. metrze przez Kapustkę. Ostatecznie, zagrożenie oddalił Skibicki
  • 23'
    Kapustka podał do Skibickiego. Wahadłowy dośrodkował na bliższy słupek, jeden z rywali wybił piłkę na 17. metr. Do futbolówki dopadł "Kapi", który oddał mocny strzał z woleja, z lewej nogi, który poszybował ponad poprzeczką
  • 21'
    Wracamy do rywalizacji
  • 20'
    Przerwa w grze. Czas na to, żeby się nawodnić
  • 19'
    Luquinhas dopadł do piłki na 17. metrze, wbiegł w pole karne z lewej strony i upadł po kontakcie z rywalem. Rzutu karnego jednak nie było
  • 17'
    Martins zacentrował z rzutu rożnego na dalszy słupek. Tam pojawił się Wieteska, który musnął piłkę głową, ale nie zdołał oddać strzału. Moment później Mladenović zacentrował z lewej strony boiska w pole karne, ale kapitan węgierskiej ekipy wybił futbolówkę
  • 16'
    Skibicki otrzymał prostopadłe podanie na prawą stronę "szesnastki", chciał wycofać piłkę do Kostorza, który był pilnowany przez rywala. Korner dla Legii
  • 15'
    Nagy otrzymał miękkie zagranie na lewe skrzydło. Piłkarz Ferencvarosi nie zdołał jednak opanować piłki
  • 14'
    Boli ruszył do dalekiego zagrania z głębi pola, ale podanie okazało się zbyt mocne i opuściło boisko
  • 13'
    Mladenović na spalonym
  • 13'
    Luquinhas podał na prawą stronę pola karnego do Skibickiego, który chciał płasko dograć, ale został zablokowany. Piłkę zgarnął jednak "Luqui"
  • 11'
    Skibicki pojawił się w "szesnastce" i został zablokowany. Wywalczył korner. Martins zacentrował z rogu na dalszy słupek - Jędrzejczyk wyskoczył, musnął piłkę, którą obronił jednak bramkarz węgierskiego klubu
  • 10'
    Mogło być 1:0 dla Ferencvarosi. Jones minął Abu Hannę, wbiegł w pole karne z prawej strony i wycofał futbolówkę na 12. metr do Uzuniego, który oddał płaski strzał z prawej nogi, na dalszy słupek. Strzał okazał się minimalnie niecelny
  • 9'
    Krótko rozegrany stały fragment gry. Piłka została wycofana na 20. metr, do Wingo, który oddał techniczny strzał w kierunku dalszego słupka. Uderzenie nieznacznie minęło bramkę Miszty
  • 7'
    Abu Hanna sfaulował przeciwnika na wysokości 14. metra, po prawej stronie boiska. Węgrzy mają rzut wolny
  • 7'
    Martins przerzucił futbolówkę na lewą flankę do Mladenovicia, ale do piłki miał bliżej jeden z rywali
  • 5'
    Mladenović pojawił się na wysokości koła środkowego, zagrał wzdłuż boiska, ale piłkę przechwycił gracz Ferencvarosi
  • 4'
    Rywale próbowali przeprowadzić akcję prawą stroną, lecz piłkarze Legii nie dali się zaskoczyć i wyszli z opresji
  • 4'
    Uzuni uderzył z rzutu wolnego, bliżej prawej strony "szesnastki", ale trafił w mur. Węgrzy chcieli jeszcze zagrozić bramce Miszty, ale legioniści wyszli z opresji
  • 3'
    Żółta kartka dla Wieteski, który sfaulował Mmaee na 18. metrze
  • 2'
    Jeden z rywali chciał miękko zacentrować z prawej strony boiska, ale Martins spokojnie przechwycił piłkę
  • 1'
    Rywale przechwycili piłkę w środku pola, ale po chwili Martins wyłuskał piłkę spod nóg przeciwnika. Po chwili "Wojskowi" zabrali się do kontry - ostatecznie, Luquinhas i Skibicki oddali strzały (odpowiednio z prawej strony "szesnastki" i z 16. metra), ale zostali zablokowani
  • 1'
  • Sylwetkę sparingpartnera Legii można przeczytać TUTAJ
  • Skład Legii wygląda następująco: Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Abu Hanna - Skibicki, Kapustka, Martins, Muci, Mladenović - Luquinhas, Kostorz
  • Witamy! O godz. 17:00 rozpocznie się drugi sparing Legii na obozie w Austrii. Warszawiacy zmierzą się z mistrzem Węgier, Ferencvarosi TC
Legia WarszawaFerencvarosi TC
37'

37' Henry Wingo

39'

39' Myrto Uzuni

46'

46' Tokmac Nguen za Ryan Mmaee

46' Roko Baturina za Franck Boli

46' Daniel Gera za Myrto Uzuni

46' Ammar Ramadan za Zyen Jones

46' Balint Vecsei za Ihor Charatin

46' Balint Katona za Andras Csonka

46' Eldar Civić za Oliver Nagy

46' Lasza Dwali za Dominik Csontos

46' Patrick Lynbor za Miha Blazic

46' Roland Hajdu za Henry Wingo

46' Gergo Szecsi za Varga Adam