21'
25'
61'
  • 90+5'
    Mistrzowie Polski wygrali 1:0. Dziękujemy wszystkim za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
  • 90+4'
    Rzut wolny pod polem karnym Wisły. Odjidja-Ofoe uderzył, ale Załuska sparował jego strzał
  • 90+4'
    Po strzale Belga sędzia zakończył spotkanie Legii z Wisłą
  • 90+2'
    Kontra Legii. Kopczyński zagrał piłkę do Odjidji-Ofoe. Belg oddał pomocnikowi piłkę, więc "Kopa" starał się go wypuścić, ale tym razem zrobił to za mocno
  • 90+2'
    Szymański wchodzi za Moulina
  • 89'
    Świetna indywidualna akcja Odjidji-Ofoe. Belg minął paru zawodników, kropnął, ale Załuska sparował piłkę na rzut rożny
  • 89'
    Belg dośrodkował teraz futbolówkę z rożnego, ale wiślacy zażegnali niebiezpieczeństwo
  • 88'
    Kolejna centra z rzutu wolnego Wisły, ale znów legioniści złapali rywali w pułapkę ofsajdową
  • 86'
    Odjidja-Ofoe faulował Videmonta
  • 86'
    Guilherme schodzi z boiska. Na plac gry wchodzi Jodłowiec
  • 85'
    Kolejny strzał Małeckiego. Tym razem piłka poleciała daleko od bramki
  • 85'
    Jak tylko Małecki oddaje strzał, "Żyleta" wysyła wiślakowi pozdrowienia
  • 83'
    Małecki sfaulował Nagy'ego
  • 82'
    Nagy zmienia Hamalainena, a Bartosz zmienia Brleka
  • 80'
    Odjidja-Ofoe próbował wyłożyć piłkę Hamalainenie, ale Fin dostał podanie za plecy i nie zdołał jej opanować
  • 80'
    Kontra Wisły. Małecki zbiegł z lewego skrzydła do środka, uderzył i piłka minęła słupek Malarza
  • 77'
    Chwilę później Hamalainen znalazł się w sytuacji sam na sam z Załuską. Fin minął byłego legionistę, ale zakręciła mu się piłka pod nogami i Załuska zdołał powstrzymać "Hamę"
  • 76'
    Guilherme dorzucił piłkę z rzutu wolnego, głową uderzył Radović, ale Serb trafił w poprzeczkę
  • 75'
    Teraz Sadlok, na podobnej wysokości co wcześniej Cywka Hamalainena, faulował Guilherme
  • 74'
    Cywka sfaulował Hamalainena na wysokości pola karnego Wisły. Trzeba przyznać, iż Fin sprytnie się zastawił i wywalczył rzut wolny
  • 74'
    Dąbrowski doszedł do centry Odjidji-Ofoe z rzutu wolnego, ale nie oddał czystego strzału
  • 73'
    Hlousek miękko zagrał piłkę w pole karne Wisły i obrona gości poradziła sobie z tym dośrodkowaniem
  • 72'
    Załuska wychwycił centrę Hamalainena
  • 71'
    Dobra akcja Legii. Odjidja-Ofoe rozklepał pomoc Wisły z Guilherme. Brazylijczyk pomknął prawą flankę, zagrał płasko do Radovicia, który chciał przedłużyć podanie do Belga. Rozgrywający Legii powstrzymany został jednak przez Głowackiego
  • 69'
    Guilherme zszedł z prawej strony do środka, zagrał na klepkę z Moulinem i szukał miejsca do oddania strzału. Finalnie Brazylijczyk nie uderzył, próbował zagrać piętką do kolegi z zespołu, ale zrobił to za lekko i zbyt czytelnie
  • 66'
    Jędrzejczyk zagrał do Radovicia. Serb próbował mijać Gonzaleza, ale wyszedł poza boisko. Aut dla krakowian
  • 64'
    Sadlok zagrał na klepkę z Małeckim i dośrodkował futbolówkę z prawej nogi. Głową uderzył Brlek, ale piłka minęła bramkę Malarza
  • 63'
    Korner dla Wisły. Stilić posyła piłkę w pole karne Legii, ale Odjidja-Ofoe ją wybił
  • 62'
    Podwójna zmiana w Wiśle. Stilić zmienia Zacharę, a Videmont zastępuje Boguskiego
  • 62'
    Stilić uderzył z piłkę z rzutu wolnego. Pomocnik trafił w mur
  • 61'
    Jędrzejczyk faulował Lloncha pod polem karnym Legii. Żółta kartka dla obrońcy gospodarzy
  • 60'
    Odjidja-Ofoe zagrał piłkę za obrońców do Radovicia, lecz Serb był na spalonym
  • 59'
    Tym razem Malarz wyłapał dośrodkowanie Małeckiego z lewego skrzydła
  • 57'
    Sadlok przeciął podanie Moulina do Jędrzejczyka
  • 56'
    Malarz bez problemów złapał piłkę zagraną przez Cywkę
  • 55'
    Legioniści małą gierką próbowali wymanewrować obronę Wisły. Goście przejęli jednak futbolówkę, ale mistrzowie Polski szybko ich zaatakowali i przerwali kontrę
  • 54'
    Obrońcy Wisły wybili dośrodkowanie legionisty z rzutu rożnego
  • 52'
    Kontra Wisły została przerwana przez Jędrzejczyka
  • 52'
    Legia za szybko chciała rozegrać rzut wolny i Hlousek znalazł się na spalonym
  • 50'
    Odjidja-Ofoe za długo holował piłkę i finalnie ją stracił. Załuska zacznie od bramki
  • 48'
    Odjidja-Ofoe zagrał piłkę do Jędrzejczyka na prawą stronę. "Jędza" posłał centrę, futbolówkę głową uderzył Hamalainen, ale strzelił niecelnie
  • 47'
    Rzut wolny dla Wisły. Mączyński posłał centrę w pole karne Legii. Jeden z obrońców wiślaków lekko musnął futbolówkę i ta wpadła do siatki. Sędzia odgwizdał jednak spalonego
  • 45+17'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Wisłą 1:0 po golu Radovicia
  • 45'
    Radović stracił piłkę, ale za chwilę ją odebrał. Niestety, akcja Legii została spowolniona. Gospodarze budują atak pozycyjny
  • 45'
    Strata w środku pola. Do piłki ścigał się Malarz i Zachara. Górą był golkiper mistrzów Polski
  • 41'
    Tym razem długą piłkę zagrywał Gonzalez. Piłka wyleciała na aut
  • 40'
    Legia znów wychodziła z kontrą, ale tym razem na spalonym był Odjidja-Ofoe
  • 40'
    Znów długie podanie Wisły, ale tym razem futbolówkę chwycił Malarz
  • 38'
    Robi się nerwowo na boisku. Malarz wybił piłkę na aut. W pojedynku powietrznym starli się Hlousek i Boguski. Obydwaj panowie mieli sobie jednak do przekazania kilka uwag, ale szybko sędziowie ich rozdzielili
  • 37'
    Rzut wolny dla Wisły. Sadlok posłał dalekie podanie, ale piłka nie znalazła adresata
  • 35'
    Oprawa Legii
  • 34'
    Długa piłka do Boguskiego z obrony, ale Pazdan wybił ją w boczny sektor boiska
  • 33'
    Kolejna kontra Legii. Radović zagrał trudno piłkę do Odjidji-Ofoe. Belg opanował futbolówkę, zagrał do Guilherme. Brazylijczyk próbował jeszcze wystawić ją Serbowi, ale kapitana Legii powstrzymali defensorzy
  • 30'
    Załuska złapał piłkę zacentrowaną w pole karne przez Odjidję-Ofoe
  • 30'
    Dąbrowski jak profesor zatrzymał Małeckiego na lewym skrzydle
  • 29'
    Kopczyński wyprowadzał kontrę Legii, ale był nieprzepisowo powstrzymywany przez Mączyńskiego
  • 28'
    Małecki po raz kolejny starł się z legionistą. "Żyleta" zaczęła go "pozdrawiać"
  • 28'
    Hlousek z Hamalainenem wymienili kilka podań na lewej flance. W końcu Fin zagrał do Odjidji-Ofoe. Belg obrócił się z futbolówką, huknął, lecz nieprecyzyjnie
  • 25'
    Teraz napomniany został Małecki
  • 23'
    Guilherme uderzył z rzutu wolnego, ale piłka poleciała w trybuny
  • 22'
    Jędrzejczyk posłał długą piłkę do Radovicia. Serb biegł na bramkę, ale sfaulował go Gonzalez. "Radko" domagał się czerwonej kartki, ale sędzia Hiszpanowi pokazał tylko "żółtko"
  • 18'
    Legia przejęła piłkę i szybko wyprowadziła kontrę. Moulin posłał prostopadłe podanie do Radovicia, ale tym razem Serba ubiegł Załuska
  • 18'
    Odjidja-Ofoe sfaulował Cywkę na połowie Legii
  • 17'
    Podanie na lewą flankę do Hlouska, ale Czech był na spalonym
  • 15'
    Legia sprytnie wyszła spod pressingu Wisły, ale Odjidja-Ofoe za lekko zagrał do kolegi z zespołu pod polem karnym Wisły
  • 14'
    Cywka uderzał zza pola karnego, ale futbolówka minęła słupek Malarza
  • 12'
    Boguski uderzał zza pola karnego, a Malarz sparował piłkę na rzut rożny
  • 11'
    Gol dla Legii!!!
  • 11'
    Guilherme zagrał świetną prostopadłą piłkę do Radovicia. Wydawało się, że futbolówkę przejmą obrońcy, ale ta dotarła jednak do Serba. "Rado" minął Załuskę i wpisał się na listę strzelców
  • 10'
    Fenomenalna akcja Legii. Odjidja-Ofoe sprytnie piętką zagrał futbolówką do Radovicia. Serb podał do Hamalainena. Fin oszukał obrońcę, strzelił, ale Załuska świetnie interweniował
  • 9'
    Hlousek zagrał piłkę do Radovicia, ale Serb nie miał szans, by dopiec do zagrania
  • 7'
    Kibice jednej i drugiej drużyny bardzo głośno dopingują. Miejmy nadzieje, że fani porwą piłkarzy do równie dobrej gry
  • 3'
    Płaska centra w pole karne Legii. Mistrzowie Polski trochę nerwowo, ale wybili futbolówkę z "szesnastki"
  • 2'
    Legioniści wybili piłkę z pola karnego, ale za chwilę sfaulowali jednego z gości na wysokości pola karnego Malarza
  • 1'
    Wisła szybko wyszła z kontrą. Brlek zagrał piłkę na lewą flankę. Pomocnik wiślaków próbował zacentrował futbolówkę, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner
  • 0
    Rozpoczynamy!
  • 0
    Kibice odpalili środki pirotechniczne i sędzia nie rozpoczął jeszcze meczu. Arbiter czeka jak dym uniesie się poza stadion
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę
  • 0
  • 0
    Michał Żewłakow wręcza Chorwatowi specjalny proporczyk, a "Żyleta" skanduje: Vrdoljak Ivica dziękuje cała stolica"
  • 0
    Kibice Legii dziękują właśnie Ivicy Vrdlojakowi za grę w warszawskim klubie
  • 0
    Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się na murawie. Za około 35 minut rozpocznie się mecz