58'
76'
90'
  • 90+5'
    Legioniści pewnie zwyciężyli 5:0. Dziękujemy państwu za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia ostatnie spotkanie w tym roku wygrała 5:0 z Górnikiem Łęczna
  • 90+3'
    Hlousek zacentrował piłkę z lewej strony. Hamalainen przejął futbolówkę, obrócił się i pokonał Małeckiego! 5:0!
  • 90+2'
    Legioniści wybili piłkę zacentrowaną w pole karne. Do futbolówki doskoczył Leandro, kropnął, ale bardzo niecelnie
  • 90+1'
    Pazdan zablokował strzał rywala. Korner dla gości
  • 90'
    Szymański stracił piłkę. Na bramkę Malarza uderzał Śpiączka. Golkiper sparował próbę rywala
  • 89'
    Piesio próbował zagrać piłkę w pole karne, ale jego podanie przerwali legioniści
  • 88'
    Szymański przegrał pojedynek w bark w bark, ale legionista nie zamierzał odpuszczać i sfaulował rywala
  • 87'
    Szymański stracił piłkę, ale później wrócił się i odebrał ją przeciwnikowi. Pomocnik rozpoczął kontrę Legii, którą w finalnej fazie zepsuł Hamalainen
  • 86'
    Teraz Szymański zdecydował się na strzał, ale pomocnik spudłował
  • 85'
    Szymański podał do Radovicia. Serb miał trochę miejsca, więc uderzył. Piłka jednak trafiła tylko w słupek
  • 84'
    Kontra Legii! Radović idealnie podał do Bereszyńskiego. "Bereś" próbował umieścić piłkę po długim rogu, lecz nieznacznie się pomylił
  • 82'
    "Bereś" podał z prawej strony do Radovicia. "Serb" odegrał piętką do Hamalainena, Fin uderzył, ale niecelnie
  • 81'
    Rzut rożny dla łęcznian. Malarz chwycił piłkę
  • 80'
    "Żyleta" najpierw skandowała "Niko, Niko", a później zaintonowała głośne: "Dziękujemy"!
  • 79'
    Szymański zmienia Nikolicia. "Niko" dostaje owacje na stojąco!
  • 77'
    Odjidja-Ofoe idealnie wyłożył futbolówkę Nikoliciowi. Reprezentant Węgier przymierzył i skierował futbolówkę do siatki
  • 76'
    Hat-trick Nikolicia!
  • 73'
    Aleksandrow zmienia "Vako"
  • 72'
    Bogusławski kropnął na bramkę Malarza. Golkiper Legii sparował przed siebie futbolówkę. Na szczęście bramkarza asekurowali obrońcy
  • 70'
    Hamalainen przyjął piłkę na klatkę piersiową, przestawił obrońcę, zagrał do Nikolicia, ale napastnik za daleko wypuścił sobie futbolówkę
  • 66'
    Rzut wolny dla Legii. Odjidja-Ofoe uderzył na bramkę, Małecki sparował piłkę na rzut rożny
  • 65'
    Hernandez zastępuje na placu gry Pitrego
  • 63'
    Akcja górników. Najpierw jeden z zawodników gości trafił w słupek, potem "Duma Lubelszczyzny" wywalczyli rzut rożny
  • 63'
    Malarz wypiąstkował dośrodkowanie górników ponownie na rzut rożny
  • 62'
    Legia Warszawa za kadencji Jacka Magiery strzeliła już 40 goli
  • 60'
    Hamalainen zmienił kontuzjowanego Kopczyńkiego. Szmatiuk natomiast zmienił Gersona
  • 59'
    Radović posłał prostopadłe podanie do Nikolicia. "Niko" znalazł się w sytuacji sam na sam z Małeckim i za chwilę skierował piłkę do siatki
  • 58'
    Gol dla Legii!
  • 57'
    Obaj gracze przebywają poza murawą. Sędzia rzucił piłkę górnikom, a goście oddali futbolówkę Legii
  • 56'
    "Żyleta" zaczęła skandować: Michał Kopczyński!
  • 55'
    Kopczyński zderzył się z Gersonem w powietrzu. Sędzia przerwał grę i wezwał lekarzy Legii i Górnika
  • 54'
    Leandro wycofał piłkę d Gersona. Stoper zagrał do Małeckiego, który posłał długie podanie do napastników. Spalony
  • 52'
    Kontra legionistów. Nikolić próbował podać do "Radko", ale futbolówkę przejęli goście
  • 51'
    Hlousek posłał centrę w pole karne Górnika. Nikolić uderzył z główki, ale reprezentant Węgier strzelił niecelnie
  • 51'
    Piesio zszedł do środka ze skrzydła, uderzył, ale piłka pofrunęła nad poprzeczką
  • 50'
    Górnicy przerwali kontrę Legii. Sami ruszyli z atakiem, ale legioniści skutecznie założyli pułapkę ofsajdową
  • 49'
    Napomnienie dla Leandro
  • 48'
    Dwójkową akcję Bonina i Piesia przerwał Pazdan
  • 46'
    Wracamy do gry!
  • 46'
    Bogusławski zmienił Dźwigałę
  • 45'
    Górnik mozolnie konstruował swój atak. Finalnie goście nie oddali strzału
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia wygrywa 2:0 po golach Nikolicia i Radovicia
  • 43'
    Moulin zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poleciała jednak nad bramką Górnika
  • 42'
    Legia spokojnie konstruuje swoje ataki. Gdy widzi, że w pewnych sektorach jest za ciasno, stara się wciągnąć przeciwników na swoją połowę
  • 39'
    Kontra Legii. Moulin długo czekał na zagranie od Odjidji-Ofoe. Finalnie Belg zagrał do Francuza, ale podanie zwrotne nie było już udane
  • 39'
    Odjidja-Ofoe posłał prostopadłe zagranie do Nikolicia. Reprezentant Węgier był jednak na spalonym
  • 37'
    Radović wpadł na Gersona. Serb upadł na murawę, ale sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego
  • 35'
    Gerson uderzył z przewrotki, lecz piłka poleciała obok słupka bramki Malarza
  • 35'
    Moulin zagrał na skrzydło do Radovicia. Serb zbiegł do środka, szukał prostopadłego podania, ale obrońcy przejęli futbolówkę
  • 34'
    Moulin zablokował strzał przeciwnika i goście będą wykonywać rzut rożny
  • 33'
    Sędzia dał żółtą kartkę Radoviciowi
  • 32'
    "Vako" zdecydował się na indywidualną akcję. Gruzin uderzył, lecz piłka minęła słupek bramki Górnika
  • 30'
    Rzeźniczak zagrał górną piłkę do Bereszyńskiego. "Bereś" próbował podać do kolegi z drużyny, ale rywal przejął futbolówkę
  • 30'
    Kopczyński otrzymał żółtą kartkę
  • 29'
    Nikolić zagrał do Kazaiszwiliego. Gruzin strzelił z dystansu, ale piłka pofrunęła nad poprzeczką Małeckiego
  • 28'
    Górnicy znów próbują zaskoczyć legionistów, ale nie mają pomysłu, by przedrzeć się przez formacje Legii
  • 24'
    Radović posłał siatkę między nogami Gersona, Bereszyński otrzymał piłkę, próbował dośrodkować, lecz zrobił to nieprecyzyjnie
  • 22'
    Zamieszanie pod bramką Górnika o mało nie zakończyło się trzecią bramką dla legionistów. Goście mieli szczęście
  • 20'
    Odjidja-Ofoe długo czekał z zagraniem do jednego ze swoich kolegów. W końcu Belg posłał górną piłkę do Radovicia. Serb przyjął futbolówkę na klatkę piersiową, przestawił obrońcę i strzelił gola!
  • 19'
  • 17'
    Kolejna strata Legii. Bonin uderzał na bramkę Malarza, ale za słabo...
  • 16'
    Odjidja-Ofoe sfaulował Gersona pod polem karnym Małeckiego
  • 15'
    Rzeźniczak przejął piłkę na połowie przeciwnika. Kapitan Legii zagrał do Nikolicia. Reprezentant Węgier podał do Odjidji-Ofoe, Belg próbował mu wyłożyć futbolówkę, lecz napastnik został zablokowany
  • 14'
    Malarz chwycił piłkę, został zaatakowany jednak przez rywala i sędzia odgwizdał faul
  • 14'
    Kibice z "Żylety" zaczęli skandować: Artur Boruc! Smuda ch...
  • 13'
    Bereszyński wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 13'
    Kontra Górnika. Pazdan w ostatniej chwili zatrzymał akcję górników
  • 12'
    Kolejna akcja Odjidji-Ofoe. Belg stracił jednak piłkę pod polem karnym
  • 11'
    Zawodnicy Górnika długo wymieniają między sobą podania. Aż w końcu jednego piłkarza sfaulował Moulin
  • 9'
    Śpiączka otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył, ale futbolówka minęła słupek
  • 8'
    Fantastyczna kontra Legii! Nikolić cofnął się na swoją połowę. Zagrał na klepkę z Radoviciem, a następnie puścił skrzydłem Odjidję-Ofoe. Belg wbiegł w pole karne, posłał centrę do Bereszyńskiego, obrońca złożył się do uderzenia z "nożyc", ale nieczysto trafił w piłkę
  • 6'
    Centra w pole karne Legii z rzutu rożnego. Pazdan wybił piłkę
  • 5'
    Odjidja-Ofoe zagrał prostopadłą piłkę do Kazaiszwiliego. "Vako" wyłożył futbolówkę Nikoliciowi, a reprezentant Węgier pokonał Małeckiego
  • 4'
    Odjidja-Ofoe zdecydował się na indywidualny rajd. Belg minął jednego rywala, następny go zablokował i upadł na murawę. Nie ma karnego
  • 4'
  • 2'
    Odjidja-Ofoe próbował zagrać prostopadłą piłkę do Nikolicia, ale Belg podał niecelnie
  • 1'
    Moulin zagrał długą piłkę do Odjidji-Ofoe, ale do Belga momentalnie doskoczyli rywale
  • 0
    Rozpoczęła Legia!
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko, a kibice śpiewają - Mistrzem Polski jest Legia!
  • 0
    Zostało niecałe dziesięć minut do rozpoczęcia ostatniego meczu Legii w 2016 roku!
  • 0
    Garść statystyk :)
  • 0
    Legioniści rozpoczną mecz w następującym składzie: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Radović, Odjidja-Ofoe, Kazaiszwili - Nikolić!
  • 0
    Na ławce pozostają: Cierzniak, Dąbrowski, Wieteska, Szymański, Kucharczyk, Aleksandrow, Hamalainen.
  • 0
    Witamy! Już o 18:00 rozpocznie się mecz dwudziestej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Łęczna.