Koniec! Legia wygrała 4:0 z GKS-em Tychy!
    Sokołowski dośrodkował z rogu, ale za głęboko
  • 89'
    Skwierczyński wywalczył rzut rożny
  • 88'
    Płaskie uderzenie Kamińskiego, tuż przy słupku. Napastnik pomylił się jednak o 30-40 cm
  • 88'
    Skwierczyński uprzedzony przez Machowskiego
  • 86'
    Trzy zmiany. Josue, Pekhart i Hołownia zeszli, a weszli Kamiński, Grudziński i Skwierczyński
  • 83'
    Strzałek minął dwóch rywali, zagrał do Pekharta, który jednak się w tym nie połapał
  • 83'
    Josue znalazł się na pozycji skrzydłowego dośrodkował tak kąśliwie, że bramkarz odbił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Wieteska, który mając przed sobą leżącego bramkarza, uderzył ponad poprzeczką
  • 82'
    Na 24-25. faulowany Sokołowski. Josue szykuje się do wykonania rzutu wolnego
  • 81'
    Ależ potężne uderzenie Sokołowskiego z 18. metra. Miał trochę miejsce, płasko uderzył - trafił w słupek
  • 81'
    Zmiana w Legii. Kwiatkowski za Johanssona
  • 80'
    Podanie Slisza do Skibickiego, który uderzył z narożnika pola karnego, pomylił się naprawdę niewiele
  • 79'
    Josue dośrodkował z rogu do Wieteski, ten wygrał walkę o piłkę, ale trafił w jednego z obrońców
  • 79'
    Na bramkę uderzył Sokołowski, udanie interweniował Odyjewski. Rzut rożny dla Legii
  • 78'
    Akcja Skibickiego, wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili jego strzał został ofiarnie zablokowany przez Szymurę
  • 77'
    GKS spokojnie rozgrywa piłkę
  • 76'
    Josue bardzo ładnie podał do Johanssona, ten dośrodkował w pole karne do Strzałka, który w ostatniej chwili został uprzedzony przez Nedicia. Mogło się podobać dynamiczne wejście Szweda prawą stroną
  • 76'
    Kargulewicz ograł Skibickiego, po chwili upadł na boisko, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 74'
    Tym razem Sokołowski za głęboko zacentrował, piłkę złapał Odyjewski
  • 73'
    Slisz za głęboko dośrodkował w pole karne
  • 72'
    Strzałek wbiegł w pole karne, został popchnięty, ale tym razem sędzia na wskazał na "wapno"
  • 71'
    Strzałek i Pierzak za Lopesa i Rose
  • 70'
    Josue do Johanssona, ten sprytnie podał, metr nad ziemią, do Lopesa, który uderzył z woleja na 7. metr. Bramkarz to wybronił, do dobitki dopadł Pekhart, który skutecznie główkował. 4:0 dla Legii!
  • 67'
    Josue oddał celny strzał. Bramkarz rzucił się w lewy róg, a piłka powędrowała w prawy. 3:0!
  • 67'
    Lopes przedłużył piłkę głową do Pekharta, który został popchnięty. Rzut karny dla Legii
  • 66'
    Skibicki potężnie uderzył z 16. metra, ale bramkarz GKS-u znów był na posterunku
  • 65'
    Josue dośrodkował z lewej nogi, do Johanssona, który uderzył szczupakiem, ale Odyjewski dobrze interweniował
  • 63'
    Próba zagrania Johanssona do Lopesa w pole karne. Portugalczyk dopadł do piłki, ale trochę się "wyrzucił" do boku, przez co z akcji nic nie wyszło
  • 61'
    Mecz z boku oglądają też prezes i właściciel Legii, Dariusz Mioduski, a także dyrektor akademii, Richard Grootscholten
  • 61'
    Bardzo ładna próba Josue, który posłał prostopadłe podanie między dwóch obrońców, do Pekharta, który upadł na murawę, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 60'
    Johansson dośrodkował z prawej flanki w pole karne, do Lopesa, który główkował ponad poprzeczką
  • 58'
    Johansson znów na posterunku, odebrał piłkę Kargulewiczowi
  • 58'
    Kargulewicz oddał strzał z pola karnego, ale Boruc dobrze interweniował
  • 57'
    Rywale długo rozgrywają piłkę w strefie obronnej. Prawa strona Legii jest dla nich jednak trudna do przejścia, bo Johansson i Rose dobrze sobie radzą
  • 56'
    Josue dograł piłkę w pole karne, między Lopesa a Pekharta. Ostatecznie, żaden z nich nie dopadł do futbolówki, która wyszła na aut bramkowy
  • 55'
    Rose posłał dalekie podanie do Skibickiego, ale Połap świetnie interweniował, wybijając piłkę na aut
  • 54'
    Akcja od kilkudziesięciu sekund toczy się w środku pola. Raz piłkę przejmują jedni, a raz drudzy
  • 52'
    Ładna akcja Legii. Josue podał do Johanssona, który tuż przed linią końcową wycofał do Pekharta. Czech trafił z woleja w obrońcę. Sygnalizował, że rywal zagrał piłkę ręką, ale gra była kontynuowana
  • 49'
    Josue do Johanssona, który chciał między dwóch rywali zagrał do Josue. Połapali się w tym obrońcy, którzy przerwali akcję
  • 49'
    Skibicki dostał piłkę na lewej stronie, wypuścił ją przed siebie - wydawało się, że za mocno, ale do niej dopadł. Młodzieżowiec podał do Pekharta, który uderzył bez przyjęcia i uderzył minimalnie niecelnie
  • 48'
    Faulował Slisz na 30. metrze od bramki GKS-u. Rywale konstruują akcję
  • 47'
    Legia zaczęła drugą połowę aktywnie. Agresywny pressing, podejście
  • 47'
    Akcja Legii. Sokołowski został jednak zatrzymany przez Piątka
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+1'
    Krótko rozegrany rzut rożny przez Legię. Sokołowski został zablokowany przy próbie dośrodkowania, ale poprawił się i zagrał do Wieteski, ten odwrócił się i podał do wbiegającego Rose, który bez przyjęcia, po uderzeniu z prawej nogi, pokonał Jałochę. 2:0
  • 45'
    Korner dla Legii, wykonawcą Josue
  • 44'
    Próba zagrania do Skibickiego, ale okazało się trochę za głębokie. Piłka wyszła na aut bramkowy
  • 44'
    Przechwyt Johansson, po chwili faulował został Sokołowski
  • 43'
    Akcja GKS-u, ale wszystko wyjaśnił, w prosty sposób, Rose, który nie przebierał w środkach, wybił piłkę daleko do przodu
  • 42'
    Josue dośrodkował w pole karne, o piłkę walczyli Pekhart i Rose. Ostatecznie, Czech zderzył się z Wieteską, ale na szczęście wszystko jest w porządku
  • 41'
    Akcja Legii zakończona płaskim zagraniem Johanssona w pole karne, do Pekharta. Podanie przeciął Nedić, korner dla Legii
  • 39'
    Akcja zespołu ze Śląska, ale Wieteska jak profesor przeczytał zamiary rywala
  • 37'
    Piątek dośrodkował w pole karne, główkował Żytek, który popełnił jednak faul w ataku. Grę od rzutu wolnego zacznie Legia
  • 37'
    Faul Sokołowskiego. Rzut wolny dla GKS-u, na wysokości pola karnego, po jego prawej stronie
  • 36'
    Próba prostopadłego podania do Rumina, ale szybszy okazał się Hołownia, który uprzedził rywala. Od bramki wznowi Boruc
  • 35'
    Dalekie podanie Josue do Lopesa. Zawodnik Legii był jednak na spalonym
  • 34'
    Próba zagrania piłki krzyżowej, na prawe skrzydło, przez Slisza. Zabrakło jednak zrozumienia, nikt nie ruszył do futbolówki
  • 33'
    Połap zagrał wprost pod nogi Skibickiego, ale GKS był jeszcze przy piłce. Po chwili "Skiba" dobrze popracował w defensywie, może się podobać jego gra
  • 30'
    Skibicki ładnie ograł obrońcę, po jego zagraniu piłkę praktycznie z linii bramkowej wybił Nedić
  • 29'
    Slisz po lewej stronie pola karnego, wymienił piłkę z Josue. Po chwili Sokołowski podał do Johanssona, który tym razem został zatrzymany przez jednego z rywali. Ale błyskawicznym odbiorem popisał się Slisz
  • 28'
    Skibicki pojawił się w bocznym sektorze "szesnastki", lecz jego zagranie do Josue przeczytał Nedić, który wybił piłkę na aut
  • 27'
    Dośrodkowanie GKS-u z rogu w pole karne. Sytuację wyjaśnił Hołownia, który podał do Sokołowskiego. Ten pobiegł z piłką przez kilkadziesiąt metrów i podał do Josue. Portugalczyk chciał bez przyjęcia zagrać w pole karne, lecz trochę się przeliczył, futbolówkę złapał Jałocha
  • 26'
    Rzut rożny dla gości
  • 25'
    Akcja GKS-u, ale zagrożenie oddalił Rose
  • 24'
    Skibicki oddał strzał z ostrego kąta, ale Jałocha odbił piłkę przed siebie. Dopadł do niej jeden z obrońców, który wybił futbolówkę
  • 24'
    Akcje Johanssona, po prawej stronie boiska, robią spore zagrożenie
  • 23'
    Johansson dośrodkował na głowę Lopesa. Zrobiło się zamieszanie, ostatecznie Portugalczyk został uprzedzony przez Żytka
  • 23'
    Mecz oglądają m.in. Tomasz Jarzębowski, wicedyrektor sportowy Paweł Tomczyk i dyrektor sportowy Jacek Zieliński
  • 21'
    Skibicki wbiegł w pole karne, minął jednego obrońcę, ale zatrzymał się na drugim
  • 19'
    Akcja Legii. Zakotłowało się w polu karnym. Lopes do Pekharta, ale ten został uprzedzony przez Jałochę, który rzucił się przed siebie i wygarnął mu piłkę spod nóg
  • 16'
    Johansson pognał prawą stroną, podał w pole karne do Pekharta, ale tym razem nikt nie przeciął zagrania. Piłka w posiadaniu zespołu ze Śląska
  • 15'
    Bardzo ofiarnie gra Skibicki. Walczy o każdą futbolówkę, przed chwilą odzyskał - wydawałoby się - straconą piłkę. Może podobać się gra młodego zawodnika Legii
  • 13'
    Legia spokojnie konstruuje akcję
  • 13'
    I-ligowiec przeniósł ciężar gry pod pole karne Legii
  • 12'
    W Książenicach dość porywisty wiatr
  • 11'
    Legia operowała piłką przed polem karnym gości. Slisz niedokładnie podał do Johanssona. Aut dla przyjezdnych
  • 11'
    Josue zagrał na prawe skrzydło do Slisza, ten w ostatniej chwili utrzymał piłkę. Dośrodkował w pole karne, do Lopesa, który został jednak uprzedzony przez obrońców
  • 10'
    Rywale rozpoczęli akcję od własnej bramki, ale mają problemy, pojawia się sporo niedokładności. Ostatecznie, grę od autu wznowią warszawiacy
  • 9'
    Kolejny przechwyt Johanssona. Szwed jest bardzo aktywny i zdeterminowany
  • 8'
    Johansson zagrał do Lopesa, ale w tym wszystkim połapał się Żytek
  • 8'
    Piątek oddał niezły strzał, futbolówka przeleciała nieco ponad poprzeczką
  • 8'
    Goście mieli rzut rożny. Piątek zacentrował z rogu, ale piłki nie sięgnęli ani piłkarze Legii, ani GKS-u
  • 7'
    GKS chciał wyprowadzić akcję, ale dobrze spisał się Johansson, który wykonał wślizg i odebrał piłkę
  • 6'
    Josue dośrodkował z rogu, Wieteska oddał strzał. Piłka podskoczyła przed bramkarzem, jej tor lotu próbował zmienić Lopes. Ostatecznie, piłka znalazła się w rękach bramkarza
  • 5'
    Skibicki oddał strzał, był rykoszet, piłka przeleciała tuż obok słupka. Korner dla Legii
  • 5'
    Biel dośrodkował z prawej flanki w pole karne, ale zagranie okazało się niedokładne
  • 4'
    Gra toczy się przy linii bocznej. Rywale mieli akcję, ale zostali zatrzymani przez Johanssona
  • 3'
    Josue podał do Pekharta, ten został jednak uprzedzony przez bramkarza GKS-u
  • 2'
    Goool! Josue do Johanssona, ten dośrodkował z prawej strony do Lopesa, który skutecznie główkował
  • 1'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę
  • 1'
  • Obie drużyny są już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii Warszawa na mecz z GKS-em Tychy: Boruc - Rose, Wieteska, Hołownia - Johansson, Slisz, Sokołowski, Skibicki - Josue, Pekhart, Lopes
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką sparingpartnera Legii. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 13:00, w LTC w Książenicach, rozpocznie się sparing pomiędzy Legią a I-ligowym GKS-em Tychy, Dla warszawiaków to czwarta gra kontrolna przed wznowieniem sezonu
Legia WarszawaGKS Tychy
45'
46'

46' Adrain Odyjewski za Konrad Jałocha

46' Marcin Kozina za Krystian Wachowiak

46' Kamil Kargulewicz za Bartosz Biel

46' Łukasz Grzeszczyk za Tomas Malec

46' Kamil Szymura za Miłosz Pawlusiński

60'

60' Oskar Paprzycki za Jakub Piątek

67' Josue (k.)

67'

68' Tomas Pekhart (k.)

68'

70' Patryk Pierzak za Lindsay Rose

70' Igor Strzałek za Rafael Lopes

70'
75'

75' Natan Dzięgielewski za Daniel Rumin

79'

79' Dorian Orliński za Wiktor Żytek

79' Krzysztof Machowski za Krzysztof Wołkowicz

80' Jakub Kwiatkowski za Mattias Johansson

80'
86'

86' Tomasz Krężelok za Nemanja Nedić