83'
88'
89'
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia Warszawa wygrała 4:2 z Koroną Kielce w czternastej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Bramki dla "Wojskowych" padły po samobójczym trafieniu Rymaniaka, a także golach Guilherme, Nikolicia i Prijovicia. Już w środę zawodnicy Jacka Magiery zmierzą się przy Łazienkowskiej z Realem Madryt
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Prijović mógł wpisać się ponownie na listę strzelców, jednak do celu zabrakło naprawdę niewiele
  • 90+2'
    Odjidja-Ofoe sfaulował Grzelaka. Będzie rzut wolny dla miejscowych
  • 90+2'
    Rymaniak uderzył na bramkę, Malarz obronił, lecz i tak stoper Korony został złapany na ofsajdzie
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone przez arbitra głównego
  • 89'
    Broź zdecydował się na uderzenie, lecz strzał prawego defensora Legii był mocno niecelny
  • 88'
    Cebula źle zagrał do wybiegającego Gabovsa. Po chwili pomocnik Korony nieprzepisowo zatrzymał Guilherme i został napomniany żółtą kartką
  • 88'
    Kallaste sfaulował rozpędzonego Kucharczyka i obejrzał żółty kartonik
  • 87'
    Guilherme podał do Prijovicia, który źle przyjął futbolówkę niedaleko pola karnego i stracił ją na rzecz Gabovsa. Po chwili Szwajcar jeszcze sfaulował rywala
  • 85'
    Korona miała stały fragment, jeden z zawodników uderzył na bramkę Malarza, lecz piłki przeleciała obok słupka
  • 84'
    Radović wpadł w pole karne, zwiódł Rymaniaka i zagrał wzdłuż "szesnastki" do Prijovicia, który nie dał Małkowskiemu żadnych szans!
  • 83'
    Prijović! Szwajcar wtargnął w pole karne i jednak został zablokowany
  • 83'
    4:2! Prijović!
  • 82'
    Cebula melduje się na placu w miejsce Markovicia
  • 81'
    Abalo fauluje Guilherme na połowie gości
  • 80'
    Guilherme zacentrował w kierunku "Prijo", ale Szwajcara uprzedził Małkowski, który wybiegł poza pole karne i wznowił grę
  • 79'
    Odjidja-Ofoe potężnie uderzył z dystansu, lecz Małkowski sparował futbolówkę i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 78'
    Odjidja-Ofoe podał do lepiej ustawionego Radovicia przed polem karnym. "Radko" spojrzał, przymierzył, lecz kropnął zbyt lekko
  • 77'
    Belg przechwycił piłkę Markoviciowi i podał do Radovicia, który z pierwszej piłki zacentrował do Prijovicia, który z najbliższej odległości uderzył wprost w Małkowskiego
  • 77'
    Aut dla Legii na połowie Korony po dwójkowej akcji Prijovicia i Guilherme
  • 76'
    Kucharczyk zagrał do Odjidji-Ofoe w polu karnym, lecz Belg zamiast strzelać, wycofał futbolówkę
  • 74'
    Kucharczyk uruchomił Brozia na prawym skrzydle, którego dośrodkowanie zablokował jednak gracz Korony
  • 73'
    Przybyła opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Kotarzewski. Ponadto Czerwiński zastępuje Nikolicia
  • 72'
    Soczysty strzał Możdżenia szybuje nad bramką Malarza!
  • 71'
    Dejmek! Obrońca złocisto-krwistych nieczysto trafił w piłkę w polu karnym. Było groźnie!
  • 71'
    Abalo popędził w kierunku chorągiewki, lecz stracił piłkę na rzecz Guilherme i Odjidji-Ofoe
  • 70'
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Michał Pazdan. Stoper nieprzepisowo powstrzymał Markovicia i musi opuścić boisko
  • 69'
    Fenomenalne zagranie w pole karne Moulin'a do Nikolicia, lecz Węgier nie wiedział jak zabrać się z futbolówką
  • 67'
    Moulin popisał się dokładnym przerzutem do Guilherme. Po chwili Brazylijczyk wypuścił Nikolicia, który dośrodkował przy linii końcowej, ale piłka nie dotarła do Prijovicia. Korner
  • 65'
    Warszawiacy dłużej utrzymują się przy piłce, zmuszając gospodarzy do biegania i tracenia sił
  • 63'
    Odjidja-Ofoe zagrał długą piłkę do Nikolicia, który podał do Radovicia. "Miro" wtargnął w "szesnastkę", piłka odbiła się od nóg Małkowskiego. Do dobitki doskoczył Prijović, ale ostatecznie futbolówkę do własnej bramki skierował Rymaniak. Legia obejmuje prowadzenie!
  • 63'
    Abalo zmienia kontuzjowanego Kiełba
  • 61'
    3:2 dla Legii!
  • 59'
    Gabovs wszedł w pole karne, ale czujny był Rzeźniczak, który wybił futbolówkę
  • 58'
    Radović podał wzdłuż pola karnego do Guilherme, który uderzył, lecz piłka szczęśliwie spadła pod nogi Nikolicia. Węgier dopełnił tylko formalności. Sporo przypadku, ale warszawiacy wykorzystali niefrasobliwość Korony w defensywie
  • 57'
    2:2! Nikolić!
  • 56'
    Odjidja-Ofoe zacentrował w pole karne, gdzie na murawę upadł Radović, lecz sędzia kontynuował grę
  • 56'
    Kucharczyk poszedł na przebój i dośrodkował po ziemi, lecz Dejmek przeciął tę centrę
  • 55'
    Prijović przedryblował rywala, lecz został powstrzymany przez Grzelaka
  • 54'
    Kiełb nie dopadł na lewej stronie do piłki posłanej z głębi pola
  • 54'
    Jodłowiec schodzi, Prijović wchodzi
  • 53'
    Moulin podał krótko do Odjidji-Ofoe, który szukał już wychodzącego Kucharczyka, lecz przeczytali to obrońcy złocisto-krwistych
  • 52'
    Aut dla Legii na połowie miejscowych
  • 51'
    Niesygnalizowane uderzenie Moulin'a z dalszej odległości, ale świetną paradą popisał się Małkowski
  • 51'
    Żółta kartka dla Pazdana po faulu na Przybyle
  • 50'
    Teraz Brazylijczyk został sfaulowany przez Palancę. Sędzia wyciągnął żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Gospodarze grają w osłabieniu
  • 48'
    Odjidja-Ofoe podał do Kucharczyka, który uciekł Grzelakowi na skrzydle i został przez niego sfaulowany. Będzie stały fragment
  • 48'
    Guileherme dośrodkował, ale nie znalazł adresata
  • 47'
    Pazdan posłał niezłą centrę na Nikolicia. Do piłki mógł dojść jeszcze Jodłowiec, ale obrońca Korony wślizgiem wybił piłkę
  • 47'
    Radović wpadł w pole karne, huknął, ale wprost w Nikolicia. Szkoda tej sytuacji
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18'
    Kucharczyk za Hamalainena
  • 45+17'
    Obie ekipy zameldowały się już na boisku!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia przegrywa w Kielcach z Koroną 1:2 po golach Palanki i Grzelaka. Bramkę dla "Wojskowych" zdobył z kolei Guilherme
  • 45+2'
    Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Korner dla gości. Guilherme dośrodkował płasko, lecz defensorzy Korony połapali się w zamiarach Brazylijczyka. Ponowie róg, lecz Małkowski dobrze sparował futbolówkę
  • 44'
    Rzut wolny dla Korony. Kiełb zacentrował, Malarz wypiąstkował piłkę wprost na głowę Palanki, który uderzył minimalnie ponad poprzeczką!
  • 43'
    Odjidja-Ofoe urwał się rywalowi w środkowej strefie boiska i błyskawicznie zagrał w biegu do Nikolicia, lecz była to niedokładna próba Belga do napastnika stołecznego klubu
  • 42'
    "Wojskowi" spokojnie rozgrywają piłkę, ale teraz nie zrozumieli się tak, jak powinni i od bramki wznowi Małkowski
  • 41'
    Kiełb podał do Możdżenia, który bez chwili zastanowienia mocno kropnął z prawej nogi, ale na wysokości zadania stanął golkiper Legii
  • 40'
    Kielczanie wyszli z kontrą, jednak Przybyła otrzymał złe podanie od Markovicia i ubiegł go Pazdan
  • 39'
    Guilherme wycofał do Moulin'a, który zauważył Radovicia. Przez kilkadziesiąt sekund warszawiacy zepchnęli Koronę do głębokiej defensywy, jednak gospodarze dali radę
  • 39'
    Kolejny strzał Kiełba, lecz Malarz znowu na posterunku
  • 38'
    Broź zszedł do środka i został sfaulowany przez Markovicia
  • 37'
    Kiełb minął Brozia, lecz później na jego drodze stanął Rzeźniczak i wślizgiem wyekspediował futbolówkę na aut
  • 36'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, "Wojskowi" skutecznie bronili dostępu do bramki i ostatecznie do piłki doszedł Palanca, lecz stracił ją i otrzymał żółtą kartkę za faul na Guilherme
  • 35'
    Kiełb soczyście uderzył z dystansu, lecz dobrą interwencją popisał się Malarz
  • 34'
    Rzut wolny dla zawodników Grzesika
  • 33'
    Odjidja-Ofoe wygrał pojedynek fizyczny z Dejmkiem, popędził na bramkę Małkowskiego, podał do Nikolicia, który odegrał Belgowi futbolówkę piętką. Pomocnik nie wiedział jednak co zrobić z futbolówką i w efekcie ją stracił
  • 32'
    Warszawiacy wrzucili piąty bieg, zaczynają narzucać własne tempo gry i kreują sobie więcej sytuacji
  • 32'
    Przybyła faulowany przez Moulin'a
  • 31'
    Nikolić świetnie wypatrzył Guilherme, który wywalczył rzut rożny nabijając oponenta
  • 30'
    Hamalainen zagrał w "szesnastkę", z piłką minął się Radović, ale dopadł do niej Brazylijczyk. "Gui" zwiódł rywala i kropnął z prawej nogi nie do obrony!
  • 29'
    Guilherme strzela gola kontaktowego! 1:2!
  • 28'
    Korner dla gospodarzy, po którym Malarz został nieprzepisowo zatrzymany przez Dejmka
  • 27'
    Z dalszej odległości uderzał gracz Korony, jednak Malarz, z problemami, ale sparował futbolówkę. dobiegł do niej Przybyła, lecz był na spalonym
  • 26'
    Korona nie atakuje już tak zaciekle jak na samym początku meczu, lecz kontroluje boiskowe wydarzenia
  • 25'
    Odjidja-Ofoe kapitalnie odnalazł Nikolicia, lecz Węgier został złapany na spalonym
  • 24'
    Belg przerzucił piłkę do Brozia, który zacentrował, lecz "Wojskowi" nie potrafili skierować futbolówki do siatki. Było blisko
  • 23'
    Żółtym kartonikiem został napomniany Dejmek, który bezpardonowo powstrzymał Odjidję-Ofoe
  • 22'
    Mistrzowie Polski pograli teraz prawą stroną. Broź wymanewrował przeciwnika, ale zagrał nie w tempo do Hamalainena
  • 21'
    Kiełb dobrze przyjął długą piłkę, zgubił Brozia i podał do Palanki. Napastnik Korony huknął, Malarz wypluł piłkę pod nogi Przybyły, lecz arbiter liniowy odgwizdał spalonego
  • 21'
    Aut dla gospodarzy
  • 19'
    Radović posłał miękką wrzutkę w pole karne, ale Dejmek głową oddala zagrożenie
  • 18'
    Ważna interwencja Brozia, który nie pozwolił przedrzeć się rozpędzonemu Kiełbowi
  • 18'
    Faul Przybyły na Rzeźniczaku
  • 17'
    Radović! Legia przycisnęła, Odjidja-Ofoe podał do "Miro", który kropnął z prawej nogi, lecz Małkowski końcami palców wybił piłkę na róg
  • 16'
    Legioniści przeprowadzili akcję ofensywną, jednak Korona dobrze broni się na własnej połowie i nie zostawia rywalom zbyt wiele miejsca
  • 15'
    Radović przyspieszył na skrzydle, podał w pole karne do Guilherme, który chciał płasko zagrać wzdłuż "szesnastki", lecz nic z tego nie wyszło
  • 14'
    Hamalainen próbował wyprowadzić kontrę i szukał lepiej ustawionego Odjidji-Ofoe, lecz czujnie w obronie spisali się kielczanie
  • 13'
    Centra z rzutu rożnego. Do piłki wyskoczył Przybyła, potem futbolówka szczęśliwie spadła pod nogi Grzelaka, który spojrzał i podwyższył prowadzenie
  • 12'
    Po dośrodkowaniu z prawej strony, drobne kłopoty miał Broź, na piłkę czyhał Kiełb
  • 12'
    0:2...
  • 11'
    Broź podał do Rzeźniczaka, który dośrodkował, lecz defensorzy złocisto-krwistych wyszli z opresji
  • 11'
    O strzał z dystansu pokusił się Hamalainen, jednak Małkowski spokojnie chwycił futbolówkę
  • 10'
    Dobrze popracował Przybyła, wywalczył piłkę, ale niecelne podanie z głębi pola otrzymał Kiełb
  • 7'
    Centra Kiełba, Rymaniak musnął futbolówkę i nadział się na interweniującego Malarza. Sedzia wskazał na "wapno:
  • 7'
    Palanca umieszcza piłkę w siatce i otwiera wynik meczu
  • 6'
    Stały fragment gry otrzymała Korona
  • 6'
    Rzut karny dla Korony...
  • 5'
    Moulin świetnie przeczytał podanie Palancy do Kiełba. Gdyby nie Francuz, miejscowi mogli przeprowadzić szybką akcję
  • 4'
    Przewinienie Jodłowca na Kiełbie. Grę wznowią gracze Grzesika
  • 4'
    Palanca wywierał presję na Rzeźniczaku, lecz stoper "Wojskowych" spokojnie wycofał piłkę do Malarza
  • 3'
    Radović został osaczony przez dwóch rywali na prawej flance i stracił futbolówkę. Po chwili do przodu ruszył Palanca, lecz piłkarz gospodarzy skutecznie został naciskany przez Guilherme
  • 2'
    Faul na Radoviciu w środku pola
  • 2'
    Błąd Małkowskiego, do piłki nie doszedł Kallaste
  • 1'
  • 0
    Mecz z ławki rezerwowej rozpoczną: Cierzniak, Czerwiński, Bereszyński, Kopczyński, Aleksandrow, Kucharczyk oraz Prijović
  • 0
    Skład Legii wygląda następująco: Malarz - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Guilherme - Jodłowiec, Odjidja-Ofoe, Moulin - Hamalainen, Nikolić, Radović
  • 0
    Witamy! Już za godzinę rozpocznie się mecz 14. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa!
Korona KielceLegia Warszawa

8' Miguel Palanca (k.)

8'

13' Rafał Grzelak

13'

23' Radek Dejmek

23'
29'

29' Guilherme

36' Miguel Palanca

36'

50' Miguel Palanca

50'

61' Bartosz Rymaniak