84'
84'
90'
  • 90+5'
    Koniec meczu! Legia Warszawa przegrała w Niecieczy z Bruk-Betem 1:2. Bramki dla "Słoników" po rzutach karnych zdobyli Jovanović i Kędziora. W końcówce meczu gola z rzutu wolnego strzelił z kolei Nikolić. Już w środę "Wojskowi" zmierzą się przy Łazienkowskiej z Borussią Dortmund w ramach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+4'
    Aut dla Bruk-Betu blisko własnej bramki
  • 90+3'
    I tak się stało! Nikolić pięknie uderzył z rzutu wolnego!
  • 90+3'
    Centra Langila, lecz Pilarz chwycił futbolówkę
  • 90+2'
    Rzut wolny dla Legii blisko pola karnego. Szansa dla przyjezdnych na zdobycie bramki kontaktowej
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Niezłe dośrodkowanie Brozia, po chwili fenomenalnie z dystansu kropnął Odjidja Ofoe. Świetną interwencją popisał się jednak Pilarz
  • 88'
    Guilherme podał do Kopczyńskiego, który nie wiedział, co zrobić z piłką i ostatecznie ją stracił
  • 88'
    Od bramki wznowi Pilarz
  • 87'
    Legioniści atakują, ale nic z tego nie wychodzi. Hamalainen starał się zacentrować, lecz Pilarz był na posterunku
  • 84'
    2:0! Kędziora spokojnie umieścił piłkę w siatce
  • 83'
    Rzut karny dla Bruk-Betu... Błąd Czerwińskiego we własnym polu karnym. Stoper chciał naprawić swój błąd, ale sfaulował Kędziorę
  • 83'
    Żółta kartka dla Malarza
  • 82'
    Langil wrzucił piłkę wprost na głowę Prijovicia. Szwajcar uderzył, ale nie doprowadził do remisu
  • 81'
    Dobre dośrodkowanie Guilherme, lecz Nikolić został uprzedzony przez przeciwnika
  • 80'
    Odjidja Ofoe sfaulowany przez Guilherme Sityę. Zacznie Legia
  • 79'
    Kopczyński wtargnął w "szesnastkę", ale nie zrozumiał się z Langilem, który nie pobiegł za akcją
  • 78'
    Odjidja Ofoe wpadł w pole karne i dograł do Nikolicia, lecz Węgier został zablokowany
  • 77'
    Guilherme dośrodkował w pole karne, zakotłowało się w "szesnastce" gospodarzy. Legioniści sygnalizowali rękę gracza Bruk-Betu, lecz arbiter nie wskazał na "wapno"
  • 77'
    Ostatnia roszada w ekipie "Wojskowych". Hamalainen zmienia Radovicia
  • 76'
    Spotkanie z trybun ogląda 4559 widzów
  • 75'
    Gutkovskis schodzi, Kędziora wchodzi
  • 73'
    Langil zacentrował w pole karne. Piłkę przyjął sobie Prijović, ale szybko ją stracił i z akcji nic nie wyszło
  • 72'
    Langil wpadł w pole karne i perfekcyjnie podał po ziemi wzdłuż "szesnastki". Niestety żaden z legionistów nie umieścił jej w siatce
  • 72'
    Błąd defensywy Legii szybko naprawiony przez Brozia
  • 71'
    Radović minął rywala, ale źle dograł w "szesnastkę" do Lagnila, który nie dogonił futbolówki
  • 70'
    Nikolić szukał blisko pola karnego Odjidji Ofoe, ale niedokładnie zagrał do Belga, który stracił futbolówkę
  • 68'
    Jovanović łatwo zwiódł Kopczyńskiego i dośrodkował na głowę Gutkovskisa, lecz Łotysz nie trafił w światło bramki
  • 66'
    Dwie zmiany w Legii. Na boisku pojawili się Kopczyński i Prijović, którzy zastąpili odpowiednio Hlouska i Moulina
  • 66'
    Żółta kartka dla Plevy
  • 65'
    Odjidja Ofoe potężnie huknął zza pola karnego. Pilarz "wypluł" futbolówkę przed siebie, do piłki dobiegł jeszcze Nikolić, ale trafił wprost w golkipera. Sędzia jednak odgwizdał spalonego
  • 63'
    Hlousek posłał piłkę w pole karne, ale futbolówki niestety nie sięgnął Nikolić
  • 62'
    Centra Guilherme po rzucie rożnym wypiąstkowana przez Pilarza
  • 61'
    Langil łatwo przedarł się skrzydłem, lecz zacentrował niezbyt dokładnie
  • 61'
    Tym razem przeciągnięte dośrodkowanie Brozia i od bramki zacznie golkiper "Słoni"
  • 60'
    Broź do Radovicia, ale szybciej do piłki wystartował Pilarz i uspokoił na chwilę grę
  • 59'
    Starcie dwóch Guilherme. Ostatecznie ten z Bruk-Betu nieprzepisowo zatrzymał piłkarza stołecznego klubu
  • 57'
    Legionistom w ofensywie brakuje dokładności. Warszawiakom piłka zbyt często odskakuje na kilka metrów, co błyskawicznie wykorzystują miejscowi
  • 57'
    Moulin zagrał w poprzek boiska do Brozia, a ten podał do Guilherme, który wywalczył korner
  • 55'
    Piłka przez dłuższy moment krążyła między piłkarzami Legii, ale ostatecznie podanie Guilherme do Moulina zostało wzorcowo przeczytane przez Kupczaka
  • 55'
    Guilherme zacentrował, lecz Pilarz odprowadził tylko piłkę wzrokiem
  • 53'
    Aut dla niecieczan na połowie "Wojskowych"
  • 53'
    Kupczak sfaulował Nikolicia w środku pola
  • 52'
    Teraz dośrodkował Guilherme, ale znowu gospodarze wyszli z opresji. Goście jak na razie biją głową w mur
  • 52'
    Moulin dośrodkował prosto w koszyczek Pilarza
  • 51'
    Guilherme świetnie przerzucił ciężar gry na lewą stronę do Langila. Szybki skrzydłowy wpadł w pole karne, lecz źle zagrał do partnera. Próbował dośrodkować jeszcze Broź, lecz centra prawego obrońcy była zbyt głęboka
  • 50'
    Langil skutecznie powalczył w defensywie
  • 49'
    Rzut rożny dla Bruk-Betu. Babiarz zacentrował w pole karne, lecz Radović wybił futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 47'
    Broź zauważył Radovicia i zagrał do niego w polu karnym, lecz Serb stracił równowagę. Następnie faulowany w obrębie "szesnastki" gospodarzy został Guilherme
  • 47'
    Dośrodkowanie Brazylijczyka wybite przez defensorów Termaliki
  • 45+17'
    Obie ekipy już na boisku
  • 45+17'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bruk-Bet prowadzi 1:0 z Legią po bramce Jovanovicia z rzutu karnego. Wracamy za piętnaście minut
  • 45+1'
    Aut dla niecieczan na połowie Legii
  • 45'
    Radović! Serb uderzył z główki po dośrodkowaniu Brozia, lecz Pilarz bez najmniejszych problemów złapał futbolówkę
  • 43'
    Guilherme miękko chciał podać do Moulina, ale Francuz nie doszedł do futbolówki. Po chwili na strzał z dystansu zdecydował się Czerwiński, ale uderzenie było mocno niecelne
  • 42'
    Hlousek wyprzedził Gergela na prawej flance i wyekspediował piłkę na aut
  • 41'
    Rzut wolny dla Termaliki na połowie gości. Centra Babiarza wybroniona przez Malarza
  • 40'
    Guileherme zszedł do środka i próbował zagrać do Brozia, ale został uprzedzony przez defensywę Bruk-Betu
  • 39'
    Pleva sfaulował na skrzydle Brozia. Zacznie Legia
  • 38'
    Moulin stracił piłkę na połowie Termaliki i po chwili nieprzepisowo powstrzymał Kupczaka
  • 37'
    Gracze Hasiego śmielej poczynają sobie z przodu, lecz gospodarze skutecznie się bronią
  • 36'
    Dobry strzał z dystansu Hlouska. Metr, dwa niżej i mogło być ciekawie
  • 35'
    Langil dokładnie posłał futbolówkę w pole karne. Z piłką minął się Osyra, ale Nikolić nie skierował jej do siatki
  • 34'
    Dwójkowa akcja Moulin-Radović bezbłędnie zastopowana przez Bruk-Bet
  • 33'
    Radović zagrał do wybiegającego Nikolicia. "Niko" potężnie kropnął, lecz Pilarz wyciągnął się jak struną i sparował futbolówkę poza linię końcową. Korner dla Legii nie przyniósł jednak pożądanych efektów
  • 31'
    Radović inteligentnie uruchomił Brozia, który zacentrował, ale piłkę chwycił Pilarz
  • 30'
    Aut dla niecieczan
  • 30'
    Gergel dokładnie dośrodkował w pole karne, a tam Guilherme Sitya uwolnił się od Czerwińskiego i uderzył głową obok słupka Malarza. Było groźnie
  • 29'
    Moulin zagrał krótko do Nikolicia. Finalnie do futbolówki na skrzydle dopadł jeszcze Langil i płasko wrzucił w pole karne. Jeden z defensorów Bruk-Betu oddalił zagrożenie
  • 28'
    Warszawiacy teraz częściej utrzymują się przy piłce, ale nie mają pomysłu na grę. Brakuje im chłodnej głowy zwłaszcza na połowie gospodarzy
  • 26'
    To powinna być bramka! Langil posłał głęboką centrę w pole karne, a tam bliski szczęścia był Nikolić. Snajper Legii jednak musiał uznać wyższość Pilarza
  • 24'
    Wydawało się, że Gutkovskis zdoła dojść do futbolówki po uprzedzeniu Odjidji Ofoe, ale od bramki wznowi Malarz
  • 23'
    Żólta kartka dla Guilherme za brutalny faul na Babiarzu
  • 22'
    Pierwsza roszada. Kontuzjowanego Stefanika zmienia Guilherme Sitya
  • 21'
    Aut dla przyjezdnych na wysokości pola karnego "Słoników"
  • 20'
    Malarz rzucił się w dobrą stronę, lecz nie obronił uderzenia Jovanovicia! 1:0 dla Bruk-Betu!
  • 19'
    Rzut karny dla Bruk-Betu po zagraniu futbolówki ręką przez Rzeźniczaka. Szansa dla gospodarzy na objęcie prowadzenia
  • 18'
    Odjidja Ofoe kapitalnie wypatrzył Langila, a ten posłał piłkę w kierunku Nikolicia. Węgier jednak nie doszedł do niej i akcja spaliła na panewce
  • 17'
    Dośrodkowanie Stefanika, lecz mur defensywny gości zażegał niebezpieczeństwo
  • 17'
    Aut dla Legii
  • 16'
    Tymczasem pomocy medycznej potrzebował.. sędzia Frankowski
  • 13'
    Szybka akcja "Wojskowych". Piłkę w ostatniej fazie otrzymał Guilherme, ale Brazylijczyk, osaczony przez defensorów gospodarzy, zbyt lekko uderzył futbolówkę
  • 13'
    Długie podanie na skrzydło do Langila, lecz reprezentant Martyniki nie sięgnął piłki
  • 11'
    Gutkovskis traci futbolówkę i po chwili fauluje legionistę
  • 9'
    Centra Babiarza wypiąstkowana przez Malarza Do piłki dobiegł jeszcze Jovanović, który minął obrońcę i z lewej nogi uderzył na bramkę. Rzut rożny
  • 8'
    Aut dla miejscowych. Po chwili Odjidja Ofoe sfaulował Babiarza
  • 6'
    Czerwiński nieprzepisowo zatrzymał Gutkovskisa. Rzut wolny dla Bruk-Betu
  • 5'
    Legioniści od początku wysoko zaatakowali rywala
  • 4'
    Guilherme faulowany w środku pola przez Plevę
  • 3'
    Langil mocno zacentrował w "szesnastkę", a futbolówkę w ostatniej chwili wybił Osyra. Korner
  • 2'
    Zagotowało się pod bramką Legii, ale piłkę ostatecznie chwycił Malarz
  • 1'
    Babiarz chciał sprytnie zagrać do przodu, ale Rzeźniczak wybił piłkę
  • 0
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na murawę
  • 0
    Przed meczem piłkarze Legii plasują się na jedenastej pozycji z dorobkiem dziewięciu punktów. Bruk-Bet jest piąty i ma cztery "oczka" więcej
  • 0
    Ławka rezerwowych: Majecki, Bereszyński, Dąbrowski, Kopczyński, Aleksandrow, Hamalainen, Prijović
  • 0
    Kilka ciekawostek przed meczem :)
  • 0
    Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Malarz - Broź, Czerwiński, Rzeźniczak, Hlousek - Odjidja Ofoe, Moulin - Guilherme, Radović, Langil - Nikolić
  • 0
    Witamy. W Niecieczy, za nieco ponad godzinę, rozpocznie się mecz ósmej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Bruk-Betem a Legią Warszawa
Bruk-Bet Termalica NiecieczaLegia Warszawa

20' Vlastimir Jovanović (k.)

20'
23'

23' Guilherme

66' Dalibor Pleva

66'

84' Wojciech Kędziora (k.)