83'
83'
90'
  • 90+5'
    Koniec. Legia zremisowała 2:2 z Sabail FK w pierwszym sparingu na obozie w Turcji
  • 90+4'
    Spore zamieszanie po centrze Mladenovicia z wolnego, ale ostatecznie bez efektów
  • 90+4'
    Carlitos sfaulowany w bocznym sektorze boiska, żółta kartka dla rywala, doszło do małego spięcia. Rzut wolny dla Legii
  • 90+3'
    Niecelny strzał Jędrasika z 16. metra
  • 90+1'
    Jędrasik dokładnie zacentrował z prawej flanki na dalszy słupek, a Rosołek udanie główkował
  • 90'
    2:2! Drugi gol Rosołka, asysta Jędrasika!
  • 88'
    Kisiel wywalczył piłkę, a Rosołek niecelnie uderzył z 10. metra
  • 87'
    Niedzielny mecz to sparing, a zatem Jędrasik zastąpił na placu gry Josue, który wcześniej ujrzał czerwoną kartkę
  • 85'
    Rosołek upadł w polu karnym Sabail po kontakcie z rywalem, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego
  • 83'
    2:1 dla Sabail. Rywale wykorzystali rzut karny
  • 82'
    Czerwona kartka dla Josue
  • 81'
    Rzut karny dla rywali, żółta kartka dla Ribeiro. Bardzo kontrowersyjna decyzja
  • 78'
    Kisiel za Rejczyka
  • 77'
    Ribeiro był naciskany przez rywala i bezpiecznie wybił piłkę na aut
  • 76'
    Mladenović wbiegł w pole karne z lewej strony, ale jego uderzenie z prawej nogi zostało zablokowane
  • 75'
    Legioniści budują atak pozycyjny
  • 73'
    Legia wysoko pressowała rywali, ostatecznie Carlitos popełnił faul
  • 71'
    Ribeiro chciał zagrać wzdłuż boiska do Slisza, ale piłkę przejął rywal
  • 71'
    Josue sfaulowany w środku pola
  • 70'
    Carlitos dopadł do piłki, miał wokół siebie dwóch rywali, zdołał dośrodkować na środek pola karnego, ale futbolówkę złapał golkiper Sabail
  • 69'
    Mladenović niedokładnie przerzucił piłkę w kierunku Johanssona
  • 69'
    Azerowie mieli korner, ale bez większego zagrożenia
  • 67'
    Ramazanov zablokowany po uderzeniu z 18. metra. Korner dla Sabail
  • 66'
    Josue płasko, ale niedokładnie podał w pole karne. Grę wznowi bramkarz Sabail
  • 65'
    Nawrocki dobrze zagrał na wyprzedzenie, ale po chwili Johansson niedokładnie podał do Josue. Legioniści jednak szybko odzyskali piłkę
  • 64'
    Josue miękko wycofał z rogu na 16. metr, do Carlitosa, który przełożył rywala i trafił w słupek!
  • 63'
    Centra Josue z rogu na bliższy słupek, wybita przez rywala. Trzeci rzut rożny w ciągu kilkudziesięciu sekund
  • 62'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, w kierunku Ribeiro, ale golkiper Sabail był na posterunku. Kolejny rzut rożny
  • 62'
    Rosołek wywalczył korner dla Legii
  • 60'
    Johansson dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne, Carlitos czyhał nie piłkę, ale nie zdołał do niej dopaść, musnąć jej
  • 58'
    Ajj, było blisko! Ribeiro pojawił się po lewej stronie pola karnego i płasko zagrał na dalszy słupek, ale Johansson nie zdołał zamknąć akcji na wślizgu
  • 57'
    Rejczyk wbiegł w pole karne z lewej strony i dobrze wypatrzył Carlitosa, który zwiódł dwóch rywali, ale z jego płaskim strzałem z 9. metra poradził sobie bramkarz
  • 56'
  • 54'
    Teraz to Sabail zaczyna budowanie akcji
  • 53'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 51'
    Josue mocno, ale nieznacznie niecelnie uderzył z 17. metra na dalszy słupek
  • 50'
    Rejczyk oddał strzał z 18. metra, ale został zablokowany
  • 49'
    1:1! Slisz dośrodkował z prawej flanki na 6. metr, a Rosołek oddał skuteczny strzał
  • 48'
    Obecny skład Legii: Hładun - Nawrocki, Charatin, Ribeiro - Johansson, Josue, Rejczyk, Slisz, Mladenović - Rosołek, Carlitos
  • 47'
    Cała jedenastka Legii została zmieniona
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Sabail FK
  • 45+1'
    Pich umieścił piłkę w siatce po podaniu Muciego, ale gol nie został uznany z powodu spalonego
  • 42'
    Rose mocno, lecz niecelnie uderzył z 16. metra
  • 40'
    Pich utrzymał się przy piłce i podał prostopadle do nadbiegającego Baku, który dośrodkował w "szesnastkę", ale rywale wyszli z opresji
  • 39'
    Strzałek podał do Muciego, ale ten niedokładnie uderzył z 15. metra
  • 39'
    Mecz Legii z Sabail FK obserwuje z bliska m.in. Marko Vesović, były piłkarz "Wojskowych", który przebywa z Karabachem na zgrupowaniu w Belek. Czarnogórzec serdecznie przywitał się z Filipem Mladenoviciem i razem obejrzeli część pierwszej połowy, gdyż była ku temu okazja. Obecnie "Mladen" się rozgrzewa, będzie grał w drugiej połowie
  • 35'
    Strzałek przełożył rywala i prostopadle podał do Wszołka, ten chciał dośrodkować, lecz był na spalonym
  • 33'
    Muci ładnie podał do Baku, ten znalazł się po lewej stronie pola karnego, zagrał wzdłuż boiska, ale nikt nie zamknął akcji
  • 31'
    Baku płasko podał do Picha, który uderzył tak, że bramkarz udanie interweniował. Dobijał Strzałek, który umieścił piłkę w siatce, ale gol nie został uznany, gdyż Pich był na spalonym
  • 29'
  • 27'
    Ramazanov zabrał się do kontry, ale tuż przed "szesnastką" Legii został zatrzymany przez Augustyniaka
  • 26'
    Pich zagrał na krótko z Mucim. Albańczyk został zablokowany przy uderzeniu
  • 26'
    Kapustka chciał miękko zagrać za linię obrony do Wszołka, ale podanie zostało przecięte
  • 24'
    Legia zastosowała wysoki pressing na wysokości pola karnego Sabail, który się opłacił, gdyż udało się odebrać piłkę. Zabrakło jednak precyzji w fazie finalizacji
  • 22'
    Legioniści krótko rozegrali stały fragment, lecz rywale się połapali i oddalili zagrożenie
  • 21'
    Rzut rożny dla Legii po niedokładnej interwencji stopera Sabail FK
  • 18'
    Tobiasz udanie interweniował po uderzeniu Kizito z 18. metra na dalszy słupek, po koźle. Róg
  • 18'
    Augustyniak posłał dalekie podanie na prawe skrzydło, do Wszołka, który został zablokowany. Legia miała korner. Kapustka dośrodkował na bliższy słupek, ale ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 16'
    Jędrzejczyk pomógł Augustyniakowi w zatrzymaniu Kizito na prawym skrzydle
  • 16'
    Augustyniak sfaulował Mazurka na wysokości koła środkowego
  • 14'
    Korner dla przeciwników, krótko rozegrany, a następnie zakończony dośrodkowaniem z bocznego sektora w "szesnastkę". Tobiasz wyszedł do piłki, ucierpiał w starciu z rywalem, jest opatrywany, ale może grać dalej
  • 12'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego, zakończone zbyt lekkim, niedokładnym uderzeniem Sokołowskiego z 8. metra
  • 12'
    Pich prostopadle podał do Baku, ale jego dogranie do Muciego (w pole karne) zostało przecięte. Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 11'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 11'
    Wszołek do Kapustki, ten do Picha. Słowak próbował wbiec w pole karne z prawej strony, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 8'
    Kapustka zagrał na małej przestrzeni z Wszołkiem, ten drugi został zablokowany przy próbie dośrodkowania
  • 6'
    1:0 dla Sabail FK. Gustavo skutecznie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na środek pola karnego
  • 4'
    Było groźnie. Mazurek otrzymał podanie w pole karne, ale z jego strzałem poradził sobie Tobiasz. Korner dla rywali
  • 2'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 1'
    Legia zastosowała wysoki pressing, który przyniósł efekt - Baku zablokował rywala w bocznym sektorze boiska
  • 1'
  • Kapitanem Legii w tym sparingu jest Bartosz Kapustka
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii: Tobiasz – Rose, Augustyniak, Jędrzejczyk – Wszołek, Sokołowski, Strzałek, Kapustka, Baku – Muci, Pich
  • Essien, rekordzista, syn-asystent nowego trenera. Sylwetka Sabail FK (TUTAJ)
  • Witamy! O godz. 15:00 czasu polskiego Legia Warszawa rozpocznie sparing z Sabail FK. Dla "Wojskowych" to pierwsza gra kontrolna na obozie w Turcji
Legia WarszawaSabail FK
5'

5' Gustavo

46'

46' Rafael Maharramli za Jabir Amirli

46' Nihad Qurbanli za Gustavo

46' Vuqar Hasanov za Adil Nagiyev

46' Samir Abdullayev za Goba Zakpa

46' Emił Martinow za Rahid Amirquliyev

46' Maksym Czech za Elmir Tagiyev

46' Mirabdulla Abbasov za Franco Mazurek

46' Adilkhan Qarahmadov za Kizito

46' Huseynali Quliyev za Emil Balayev

80'

81' Josue

81'

83' Jakub Jędrasik za Josue

83'

83' Mirabdulla Abbasov (k.)