88'
  • 90+5'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Koniec spotkania. Legia Warszawa bezbramkowo remisuje ze Śląskiem Wrocław w meczu drugiej kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Już w środę warszawiacy zagrają na wyjeździe z Trenczynem w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów
  • 90+3'
    Kosecki sfaulowany przez Grajciara
  • 90+2'
    Strzał Grajciara z problemami, ale jednak obronił Malarz
  • 90+1'
    Bereszyński wpadł w "szesnastkę", ale w kluczowym momencie nie trafił w futbolówkę
  • 90'
    Druga część spotkania przedłużona o trzy minuty
  • 88'
    Pazdan ratuje Legię przed stratą gola! Stoper świetnie zablokował strzał Morioki, który leciał do bramki
  • 88'
    Żółtym kartonikiem napomniany Bereszyński
  • 87'
    Kosecki kapitalnie dośrodkował, piłka minęła piłkarzy Śląska i spadła pod nogi Kucharczyka. Pomocnik jednak źle przyjął piłkę
  • 85'
    To powinno być 1:0 dla stołecznego klubu! Brzyski fenomenalnie dośrodkował na głowę Nikolicia, ale Węgier trafił tylko w poprzeczkę! Z przewrotki uderzył jeszcze "Prijo", jednak uderzył tylko w boczną siatkę
  • 83'
    Centra Legii z rzutu rożnego. Jodłowiec próbował strącić futbolówkę głową wzdłuż pola karnego, lecz z akcji nic nie wyszło
  • 82'
    Brzyski zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Projovicia. Szwajcar chciał podać do Nikolicia, lecz zrobił to bardzo niedokładnie
  • 80'
    Jodłowiec stracił piłkę, ale po chwili ją odzyskał
  • 79'
    Brzyski uruchomił Kucharczyka, ten popędził, ale źle dośrodkował
  • 78'
    Groźne uderzenie Alvarinho z lewej strony, ale Malarz odprowadził futbolówkę wzrokiem
  • 77'
    Prijović faulował Celebana w walce o piłkę. Zacznie Śląsk
  • 75'
    Grajciar zmienia Madeja
  • 74'
    Roszada w zespole gospodarzy. Kosecki zastępuje Hamalainena
  • 72'
    Jodłowiec dobrze podał do Kucharczyka, lecz Pawelec ubiegł "Kuchego"
  • 70'
    Kąśliwy strzał Goncalvesa, ale piłka przeleciała obok bramki
  • 69'
    Alvarinho zaczyna być niebezpieczny. Portugalczyk zszedł do środka i huknął. Gdyby nie Malarz, piłka mogłaby zatrzepotać w siatce
  • 67'
    Lewczuk świetnie przeciął podanie Alvarinho do Morioki
  • 66'
    Teraz kapitalnym przeglądem pola popisał się "Niko". Węgier chciał podać w pole karne do Prijovicia, ale Pawelec wślizgiem uratował swój zespół przed groźną akcją
  • 64'
    Niezła akcja Legii! Nikolić otrzymał podanie od Prijovicia, wbiegł w pole karne, ale jego strzał wylądował w koszyczku Pawełka
  • 62'
    Niezły rajd Jodłowca, który wbiegł w "szesnastkę" nabił rywala i wywalczył rzut rożny. Korner nie przyniósł jednak pożądanych efektów
  • 60'
    Dobra interwencja Bereszyńskiego, który głową oddalił zagrożenie
  • 59'
    Alvarinho posłał piłkę w pole karne po rzucie wolnym, lecz Pazdan spokojnie wybił ją poza linię końcową. Korner dla Śląska
  • 57'
    Zmiana w ekipie "Wojskowych". Boisko opuszcza Moulin, na murawie pojawił się Kucharczyk
  • 56'
    Morioka uderzył zza pola karnego, lecz piłka przeleciała tuż obok słupka Malarza
  • 56'
    Prijović złapany na pozycji spalonej
  • 55'
    Hamalainen kapitalnie chciał zagrać do Nikolicia, ale intencję Fina bezbłędnie przeczytał Celeban. Gdyby nie stoper gości, "Niko" znalazłby się w sytuacji "sam na sam" z Pawełkiem
  • 54'
    Centra Moulina, piłka szczęśliwie trafiła do Prijovicia, który zagrał wzdłuż bramki, jednak defensor przyjezdnych wybił futbolówkę
  • 53'
    Prijović podał do Brzyskiego. Lewy defensor wpadł w pole karne, ale został uprzedzony przez rywala. Będzie rzut rożny
  • 51'
    Małe zamieszanie na połowie "Wojskowych". Wrocławianie przeprowadzili groźną akcję, lecz obrona Legii była na posterunku
  • 50'
    Alvarinho wziął rozbieg i uderzył, lecz Portugalczyk huknął w trybuny
  • 48'
    Rzut wolny dla Śląska blisko pola karnego Legii. Pazdan nieprzepisowo zatrzymał Moriokę
  • 45+17'
  • 45+17'
    Roszada w Śląsku. Biliński zmienia Idzika
  • 45+15'
    Oba zespoły wróciły na murawę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0
  • 45+2'
    Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Brzyski zacentrował w pole karne, ale Pawełek spokojnie złapał futbolówkę
  • 44'
    Zmiana w Legii. Brzyski zmienia Hlouska
  • 43'
    Moulin zacentrował z rzutu rożnego, ale legioniści nie potrafili oddać strzału na bramkę
  • 42'
    Jodłowiec sprytnie zagrał do Prijovicia, ten odegrał do "Niko", ale Dvali wybił piłkę Węgrowi spod nóg
  • 40'
    Lewczuk, w walce o futbolówkę, skutecznie wypchnął Idzika poza linię boczną. Piłka dla Legii
  • 39'
    Goncalves potężnie kropnął na granicy "szesnastki". Futbolówka przeleciała jednak ponad poprzeczką
  • 38'
    Bereszyński kapitalnie przerzucił piłkę do Prijovicia. Szwajcar szybko odegrał futbolówkę do Nikolicia, ten zacentrował, ale akcja spaliła na panewce
  • 36'
    Bereszyński wygrał pojedynek fizyczny z Madejem. Od autu Śląsk
  • 36'
    Lewczuk sfaulował Kokoszkę. Rzut wolny dla gości
  • 34'
    Jodłowiec zagrał na skrzydło do Prijovicia. Snajper wrzucił mocno piłkę w pole karne, ale żaden z partnerów nie zamknął akcji
  • 33'
    Dobra centra Bereszyńskiego wprost na głowę Prijovicia. Szwajcar nie skierował jednak futbolówki do siatki
  • 31'
    Błąd w komunikacji na linii Alvarinho-Augusto. Od bramki zacznie Malarz
  • 28'
    Moulin za mocno przerzucił piłkę do Bereszyńskiego
  • 27'
    Defensywa stołecznego klubu świetnie zażegnała niebezpieczeństwo przy akcji duetu Goncalves-Morioka
  • 26'
    Bereszyński nieprzepisowo zatrzymał Moriokę w środku pola
  • 25'
    Aut dla Śląska na wysokości pola karnego Legii
  • 24'
    Dvali uprzedził Nikolicia na lewej stronie
  • 23'
    Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska
  • 21'
    Prijović wpadł w pole karne, ale jego strzał zablokował Celeban. Korner dla gospodarzy
  • 20'
    Morioka zderzył się z Pazdanem i upadł na murawę, jednak arbiter nie odgwizdał rzutu wolnego
  • 18'
    Prijović! Ależ rajd Szwajcara! "Prijo" minął kilku rywali, wbiegł w "szesnastkę" i uderzył, lecz piłka przeleciała obok słupka Pawełka
  • 18'
    Faul Celebana na Prijoviciu
  • 16'
    Prijović sprytnie zagrał do wybiegającego Nikolicia, jednak Węgier nie zdążył dojść do futbolówki
  • 15'
    Moulin nie zrozumiał się z Bereszyńskim przy rozegraniu rzutu wolnego
  • 14'
    Żółtą kartką napomniany Kokoszka
  • 9'
    Korner dla gości
  • 9'
    Alvarinho zacentrował, jednak Bereszyński oddalił zagrożenie
  • 8'
    Prijović dośrodkował z prawej flanki, ale futbolówkę wybił Kokoszka
  • 7'
    Prijović chciał się przedrzeć i wbiec w pole karne, lecz został uprzedzony przez Dvaliego
  • 7'
  • 7'
    Idzik sfaulował Bereszyńskiego, ale nie otrzymał żółtej kartki
  • 4'
    Nikolić uderzył z dystansu, jednak Pawełek bez problemu chwycił futbolówkę
  • 3'
    Lewczuk wygrywa pojedynek główkowy z Idzikiem. Od autu przyjezdni
  • 1'