4'
  • 90+2'
    Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobrej nocy!
  • 90+1'
    Koniec! Legia na drugim sparingu na zgrupowaniu w Austrii pokonała trzecioligowy SC Schwaz. Warszawiaków czeka już tylko jeden mecz na obozie. Rywal będzie zupełnie innego kalibru - chodzi o rosyjski Zenit St. Petersburg.
  • 90'
    Rzut wolny dla legionistów
  • 90'
    Guilherme dośrodkował w pole karne, ale stoper wybił piłkę
  • 89'
    Faul Nawotki w trakcie walki o piłkę. Skrzydłowy kilka minut wcześniej z zastąpił Sulley'a, a z kolei Sebastian Szymański wszedł za Handzlika
  • 87'
    5:1!!! Guilherme
  • 87'
    Guilherme wymienił piłkę z Koseckim, Brazylijczyk był już w plu karnym i w sytuacji sam na sam spokojnie pokonał bramkarza austriackiego trzecioligowca
  • 86'
    Kosecki w pole karne do Hamalainena, ten trafia w bramkarza, ale był na spalonym
  • 85'
    Krótkie rozegranie do Bereszyńskiego i po chwili ciężar gry przenosi się na lewą stronę. Rzeźniczak dłuższym podaniem szukał jeszcze Guilherme, ale zagranie było zbyt mocne
  • 84'
    Pressing legionistów skutkuje stratą SC Schwaz w środku pola. Warszawiacy rozgrywają piłkę na połowie przeciwników
  • 84'
    Kolejny korner dla warszawiaków. W narożniku Guilherme
  • 82'
    Kosecki zaprezentował swoją typową akcję. Rozpędził się na skrzydle, zszedł do środka i oddał strzał. Tym razem w kierunku okienka bramki, ale zdecydowanie za mocno
  • 79'
    Guilherme z rzutu rożnego, do piłki skakał Rzeźniczak, ale delikatnie nie w tempo i znowu golkiper wznawia grę
  • 79'
    Rzeźniczak klatką piersiową zagarnia piłkę, a po chwili w środku pola ostro faulowany Kosecki, który upadał z głośnym krzykiem, ale bardzo szybko wstał z murawy
  • 77'
    Grę od bramki wznawia golkiper rywali
  • 75'
    Legioniści odzyskują piłkę w środku pola. Nie szukają specjalnie okazji do zagrania do przodu. Zamiast tego wolą podać do tyłu, by obrońcy spokojnie wybrali najlepsze opcje
  • 73'
    Hamalainen na lewą stronę do aktywnego, lecz niedokładnego Hlouska. Czech dośrodkował, a piłkę wypiąstkował golkiper
  • 73'
    Druga połowa gorsza w wykonaniu legionistów.
  • 71'
    Z "Kosą" już wszystko w porządku. Legioniści zaczęli misterne konstruowanie kolejnej akcji
  • 69'
    Niski skrzydłowy opatrywany przez legijnych medyków
  • 68'
  • 68'
    Kosecki faulowany na lewej flane
  • 66'
    Guilherme prostopadła piłkę starał się uruchomić Sulley'a, ale zagranie było za mocne
  • 65'
    Zagranie na lewą flankę do Czecha, ten nabija rywala i mamy róg. Do piłki biegnie już Guilherme
  • 64'
    Kolejne dośrodkowanie Hlouska - tym razem piłkę łapie bramkarz Schwaz
  • 64'
    Faul na Handzliku w środku pola
  • 62'
    Hlousek za lekko w pole karne. Piłka wybita przez defensorów
  • 61'
    Strzał z rzutu wolnego odbił się od muru, piłkę dograł skrzydłowy, a Huber odnalazł się w polu karnym i pokonał Cierzniaka
  • 60'
    1:4 - Sebastian Huber
  • 59'
    Wracający za przeciwnikiem Vranjes fauluje rywala przed polem karnym
  • 58'
    Za dużo niedokładności w zespole Legii. Teraz podanie dostali... rezerwowi austriackiego zespołu siedzący na ławce
  • 57'
    Fragment dosyć chaotycznej gry z obu stron
  • 55'
    Przechwyt Vranjesa sfinalizowany złym podaniem i stratą. Rywal dośrodkował w pole karne, Hlousek dał się przepchnąć, ale Huber nie był w stanie oddać groźnego strzału
  • 54'
    Piłka zagrana na prawą flankę do Bereszyńskiego, ten rozegrał piłkę z Guilherme, ale nieudane zagranie Brazylijczyka sprawiło, że grę od autu wznawiają gospodarze
  • 53'
    Legioniści często starają się podpowiadać sobie na boisko. Hasła "blisko", "druga" czy "plecy" słyszane są dosłownie co chwile
  • 52'
    Guilherme dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, głową zgrał ją Hlousek, a Hamalainen w niekonwencjonalny sposób starał się skierować ją do bramki, ale ostatecznie ta sztuka się nie powiodła Finowi
  • 51'
    Korner dla stołeczego zespołu
  • 50'
    Akcja rywali, Hlousek stopuje poczynania przeciwników ekspediując piłkę na aut
  • 49'
    Kosecki do Hlouska, ten mocno zagrał w pole karne, a Sadam Sulley oddał strzał głową. Futbolówka poleciała obok słupka i huknęła w bandę reklamową
  • 48'
    Besnik Hasi zmienił wszystkich piłkarzy, poza bramkarzem. Tak wygląda teraz skład Legii: Cierzniak - Bereszyński, Rzeźniczak, Kopczyński, Hlousek - Handzlik, Vranjes - Gui, Hamalainen, Kosecki - Sulley
  • 46'
    Akcja toczy się głównie w środku pola
  • 45+10'
  • 45+9'
    Obie drużyny wróciły na boisko
  • 44'
    Sporo zmian szykuje się w Legii przed startem drugiej połowy. Rozgrzewa się kilku piłkarzy stołecznego klubu
  • 43'
    Sędzia kończy pierwszą połowę po 45 minutach gry. Po pierwszej połowie legioniści prowadzą 4:0. Dwa gole strzelił Aleksandrow, a po jednym trafieniu dołożyli Kulenović, a także Niezgoda.
  • 41'
    Niezgoda w sytuacji sam na sam minął bramkarza i spokojnie posłał piłkę do siatki
  • 40'
    4:0! Jarosław Niezgoda!
  • 39'
    Faul wracającego do defensywy Brozia. Wcześniej w odbiorze starał się pracować Kulenović
  • 39'
    Aleksandrow świetnie wygarnął piłkę rywalowi, ale po chwili legioniści traca piłkę w środku pola
  • 37'
    Broź wygrywa pojedynek główkowy, podaje do Makowskiego, a ten uspokaja akcję i podaje do boku, gdzie na futbolówkę czekał Brzyski
  • 36'
    Kucharczyk "pociągnął" akcję lewą stroną boiska, ostatecznie dośrodkował piłkę w pole karne, a tam dobrze do piłki wyszedł bramkarz miejscowych, Martin Troppmair
  • 35'
    Długie podanie piłkarza austriackiej drużyny. Do nikogo, a od bramki zaczyna Cierzniak
  • 33'
    Aleksandrow dogonił piłkę przy chorągiece, podał do Brozia, a ten posłał futbolówkę w pole karne. W odpowiednim miejscu stał jednak miejscowy defensor
  • 32'
    Ponownie warszawiacy spokojnie rozgrywają akcję w defensywie i czekają na dobry moment, by posłać piłkę do przodu
  • 31'
    3:0!!! Michaił Aleksandrow
  • 31'
    3:0! Kulenović zagrał piłkę do Aleksandrowa, a ten strzela swojego drugiego gola w meczu z austriackim trzecioligowcem. Bułgar wykończył w polu karne niezłe podanie chORWATA
  • 29'
    Bicer wchodzi za Aminpura w zespole rywali
  • 28'
    Warszawiacy starali się rozegrać piłkę, ale około 25 metrów przed polem karnym faulowany był Broź. Rzut wolny dla Legii
  • 26'
    Grę od bramki rozpoczyna Cierzniak. To efekt spalonego ze strony rywali
  • 25'
    2:0!!! Sandro Kulenović!
  • 25'
    Bardzo dobre dośrodkowanie Moulina z narożnika boiska, do piłki koło dalszego słupka najwyżej wyskoczył Kulenović i "Wojskowi" prowadzą 2:0
  • 24'
    Rozegranie na prawą stronę do Aleksandrowa, ten podaje do obiegającego go Brozia, a defensor rywali wybija piłkę na korner. Dośrodkowywać będzie grający z "ósemką" Moulin
  • 23'
    Moulin starał się dośrodkować piłkę, ale został zablokowany - aut dla Legii
  • 22'
    Warszawiacy rozgrywali piłkę "w trójkącie", ale niedokładne przyjęcie Kulenovicia sprawiło, że futbolówkę przejęli przeciwnicy
  • 21'
    Z rzutu rożnego dośrodkowywał Kucharczyk, ale piłkę głową wybili stoperze rywali
  • 19'
    Momentami widoczny jest brak dokładności w działaniach legionistów
  • 19'
    Makowski w środku pola wygarnia piłkę spod nóg rywala. Wejście ostre, ale zdaniem arbitra czyste
  • 18'
    Niedokładne rozegranie piłki i od bramki grę wznawia bramkarz SC Schwaz
  • 17'
    Przeciwnicy momentmi starają się podejść do legionistów wyższym pressingiem. Rywali stać jednak na takie zrywy. Widać różnicę klas w przeygotowaniu fizycznym
  • 16'
    Broź dostał na skrzydle piłkę ze środka pola, wpadł w pole karne i podał do Kulenovicia - ten został jednak zablokowany
  • 16'
    Austriak faulowany w środku pola. Rywale wznawiają grę od rzutu wolnego
  • 13'
    Legia gra spokojnie, bez pośpiechu. Warszawiacy zdecydowanie zdają sobie sprawę z klasy rywali, którzy występują w trzeciej lidze w Austrii
  • 12'
    Brzyski od rzutu z autu po chwili piłka wędruje do tyłu i rozgrywają ją na spokojnie stołeczni defensorzy
  • 10'
    Przepraszamy za małe problemy techniczne. Wiele przez ten czas się nie działo. Gra toczy się w środku pola. Teraz legioniści wznawiają tam grę po faulu jednego z miejscowych zawodników
  • 2'
    Gol dla Legii, Aleksandrow dobił piłkę "wyplutą" przez bramkarza po strzale Tomasza Brzyskiego z rzutu wolnego.