Koniec meczu! Legia remisuje z Dinamo Tbilisi 1:1
    Wieteska dobrze przyblokował szarżującego przeciwnika przed oddaniem strzału
    Widać, że obydwie drużyny czekają już na zakończenie tego meczu
    Żółta kartka dla Michała Kopczyńskiego
  • 82'
    Handzlik zmienia Kulenovicia
  • 79'
    Dobra akcja rezerwowych - Nawotki i Sulejmaniego, ale ten drugi przestrzelił będąc w trudnej pozycji
  • 75'
    Szymański i Nawotka zmienili Kucharczyka i Rzeźniczaka
  • 74'
    Rzut rożny dla Dinamo, ale wykonawca za mocno dośrodkował w pole karne i piłka opuściła boisko
  • 72'
    Wieteska zmienia Vranjesa
  • 69'
    Jeden z rywali zdaniem sędziego symulował w starciu z Rzeźniczakiem
  • 69'
  • 66'
    Michał Kucharczyk 1:1!!!
  • 66'
    Kucharczyk dostał piłkę ze środka pola, obrócił się i pewnie posłał futbolówkę do siatki, kiedy akurat jeden z kibiców krzyczał "Dawaj Michał, dawaj"
  • 64'
    Groźnie pod bramką Cierzniaka. Najpierw jeden z rywali wychodził sam na sam z bramkarzem Legii, ale na szczęście legionistów za mocno wypuścił sobie piłkę. Chwilę później stołeczni mogli odetchnąć po niecelnym strzale z główki
  • 59'
    Bramka wpadła po strzale z rzutu wolnego z dwudziestu metrów
  • 59'
    Kilka zmian w Legii. Schodzą Sulley, Makowski, Hlousek, Masłowski, Aleksandrow. Wchodzą Sulejmani, Kosecki, Brzyski, Kulenović i Kopczyński
  • 57'
    Żółta kartka dla Igora Lewczuka
  • 57'
    1:0 dla Dinamo!
  • 56'
    Rzut wolny dla Gruzinów. Nad wykonaniem akcji debatuje siedmiu przeciwników
  • 54'
    Po chwili faul legionistów. Sędzia prowadzi mecz iście z aptekarską precyzją
  • 53'
    Vranjes faulowany w środku pola
  • 52'
    Hlousek uderzał głową po dobrym dośrodkowaniu Kucharczyka, piłka odbiła się jednak od jednego z legionistów i wyszła poza boisko
  • 51'
    Faulowany na prawej flance Sulley
  • 48'
    Sulley pozbawiony piłki. Co prawda, domagał się faulu, ale arbiter bez większego wzruszenia nakazał kontynuację gry nei używając gwizdka
  • 47'
    Piłka krąży w środku pola
  • 47'
    Cierzniak łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony
  • 45+15'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+15'
    Kilku kibiców zaśpiewało "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra". Odpalono także race w barwach Legii
  • 45+12'
    Powalczą!?
  • 45+12'
    Piłkarze wrócili na boisko
  • 45'
    Legioniści starają się rozegrać piłkę, ale tracą ją na połowie rywali
  • 45'
    Koniec I połowy. Mamy 0:0
  • 44'
    Czanturiszwili znokautowany dośrodkowaniem "Kuchego". Legionista trafił piłką rywala prosto w splot
  • 43'
    Znowu fauloawny Aleksandrow. Rywale, by powstrzymać Bułgara, często przekraczają przepisy. Dośrodkowuje Kucharczyk
  • 42'
    Dogranie wybite z pola karnego Legii i kontra legionistów. Kucharczyk przebiegł z futbolówką około 70 metrów, ale został na wysokości pola karnego gruzińskiej ekipy. Niezła akcja, warszawiacy zaczęli się trochę rozkręcać
  • 41'
    Aleksandrow fauluje Spicicia i niezłą okazję do dośrodkowania będzie miało Dinamo
  • 40'
    Aleksandrow "wycięty" na lewej flance przez Spicicia. Z pewnością ostrzej grają Gruzini od Polaków
  • 39'
    Piłka zagrana z lewej strony w pole karne, ale Sulley w dobrej okazji trafił wprost w bramkarza, które zdołał jeszcze złapać piłkę
  • 37'
    Krótkie rozegranie, "wrzutka" w pole karne, a tam piłka odbiła się od legionisty i została przejęta przez rywali
  • 36'
    Kolejny korner dla legionistów
  • 35'
    Sulley starał się zabrać z piłką zagraną z autu - on upadł w starciu z rywalami, a piłka została przy nogach defensorów.
  • 34'
  • 33'
    Blisko gola Gruzini! Najpierw Cierzniaka uratował słupek, ale dobitkę przeciwnika kapitalnie obronił golkiper stołecznej drużyny. Dinamo podkręciło tempo
  • 31'
    Groźna akcja rywali. Piłka została zagrana z lewej flanki, a z pola karnego uderzał Kwilitala. Uderzenie poszybowało jednak obok bramki Cierzniaka
  • 29'
    Opinia z Twittera
  • 28'
    Główkowy pojedynek Bereszyńskiego i Couriera - piłka wylatuje na aut, a sędzia nakazuje zaczynać grę legionistom
  • 27'
    Aleksandrow faulowany przez Couriera. Wślizg rywala mocno spóźniony, ale Bułgarowi nic się nie stało
  • 26'
    Faul Masłowskiego w ofensywie
  • 26'
    Bereszyński musiał radzić sobie z rywalem na plecach i inteligentnie wybił piłkę na aut, zamiast na rzut rożny
  • 25'
    Vranjes faulowany w środku pola. Po tym szybkie zagranie do przodu, ale Gruzini poradzili sobie z atakiem warszawiaków
  • 23'
    Legioniści rozgrywali piłkę w trójkącie, ale jeden z defensorów podbiegł i daleko wybił futbolówkę
  • 22'
    Piłkarze wrócili na boisko. Aut dla Legii
  • 21'
    Obrońcy Dinama zażegnują zagrożenie
  • 21'
    Przerwa na wodę. W trakcie rozgrywania meczu temperatura jest dosyć wysoka
  • 20'
    Akcja Kucharczyka, wycofanie do Hlouska i legioniści zaczynają rozgrywać piłkę. Ta wraca do naszej obrony, gdzie Gruzini nie starają się jej na siłe odebrać. Rywale starają się stosować tzw. pressing średni.
  • 20'
    Akcja Aleksandrowa i mamy róg
  • 18'
    Dogranie Gruzina z rzutu wolnego do... nikogo
  • 18'
    Na trybunach pojawiło się kilku/kilkunastu kibiców z szalikami Legii
  • 17'
    Dogranie Aleksandrowa w pole karne, Sulley mija się z piłką. Na razie najgroźniejsza akcja legionistów. Po chwili Bułgar faulował rywala w walce o odbitą piłkę
  • 17'
    Faul Makowskiego w środku pola
  • 16'
    Rzut rożny dla Legii. Obrońca rywali główkuje, a piłka wylatuje na aut. Z prawej strony dorzucać będzie Bereszyńki.
  • 14'
    Od autu akcję zaczął Kucharczyk. Piłka wrzucona w pole karne, ale wybita na na skrzydłow przez stoperów. Uderzenie Kucharczyka po chwili trafiło w boczną siatkę
  • 13'
    Faul "Beresia", ale rywale nie zdołali zrobić z tego żadnej groźnej akcji
  • 13'
    Dogranie Hlouska w pole karne, ale Sulley uprzedzony przez stopera
  • 12'
    Cierzniak łapie dośrodkowanie z lewej strony boiska
  • 11'
    Faul Aleksandrowa na lewej flance
  • 10'
    Mocne dośrodkowanie, strzał głową jednego z nieupilnowanych rywali, ale pewnie piłkę łapie Cierzniak
  • 9'
    Sulley wywierał nacisk na bramkarzu rywali, ale nie zmusił go do błędu
  • 9'
    Korner dla Gruzinów
  • 8'
    "Bereś" po dograniu Rzeźniczaka starał się dośrodkować futbolówkę, ale zrobił to już za linią końcową
  • 7'
    Drybling Coureura, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i wznawia Bereszyński z autu
  • 5'
    Kolejna zbyt mocna piłka przeciwników. Coureur starał się zdążyć do podania, ale futbolówka wyszła na aut i od niego grę zaczął Bereszyński
  • 4'
    Hlousek na raz starał się zabrać piłkę Czanturiszwilemu, ale Czech pomylił się, a Gruzin dośrodkował. Dogranie było jednak za mocne i od bramki grę rozpoczął Cierzniak.
  • 2'
    Faul rywali. Rzut wolny na lewej flance dla legionistów
  • 2'
    Dośrodkowanie wybite przez defensorów Dinama
  • 0
    Spotkanie się rozpoczęło
  • 0
    Pierwsza akcja legionistów, ale piłka wręcz od razu trafia w ręce bramkarza rywali
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę
  • 0
    Gospodarze polewają przed meczem trawę, by piłka lepiej krążyła między zawodnikami
  • 0
    Konfrontacja rozpocznie się za 10 minut. Piłkarze są już po rozgrzewce. W stołecznej drużynie możemy się spodziewać wielu zmian w trakcie meczu
  • 0
    Zaczynamy w składzie: Skład Legii: Cierzniak – Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek – Aleksandrow, Makowski, Masłowski, Vranjes, Kucharczyk - Sulley
  • 0
    Początek meczu o 17:30. Zapraszamy na naszą relację tekstową minuta po minucie. Po meczu będą komentarze i skrót wideo spotkania.