45'
  • 90+5'
    Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Guilherme dośrodkował z rzutu rożnego. Rzeźniczak oddał strzał głową, ale Putnocky sparował uderzenie
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia zremisowała 0:0 z Ruchem Chorzów na wyjeździe
  • 90+3'
    Dobiega koniec doliczonego czasu gry. Legioniści wciąż nie mają pomysłu, jak przebić się przez defensywę
  • 90+3'
    Kucharczyk podawał do Hamalainena, ale Koj przeciął zagranie legionisty
  • 90'
    Na boisku pojawił się były legionista. Efir zmienia Stępińskiego
  • 89'
    Rzeźniczak włączył się do akcji ofensywnej. Kapitan Legii próbował dograć w pole karne, ale jego podanie zostało zablokowane, a Putnocky po chwili złapał piłkę
  • 86'
    Hamalainen sfaulował w środku pola Hanzela
  • 85'
    Konczkowski zacentrował piłkę w pole karne, ale Jędrzejczyk wygrał pojedynek powietrzny z Stępińskim. Korner dla gospodarzy
  • 84'
    Stępiński walcząc o piłkę sfaulował Jędrzejczyka pod bramką Malarza
  • 82'
    Guilherme podał do Brozia, obrońca zagrał płaską piłkę w pole karne, ale futbolówka ugrzęzła w nogach obrońców
  • 81'
    Broź zastępuje Bereszyńskiego
  • 79'
    Podgórski przyjął piłkę, zszedł do środka i uderzył z lewej nogi. Fenomenalną interwencją popisał się jednak Malarz
  • 79'
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska, Surma uderzył głową, ale Malarz wychwycił futbolówkę
  • 77'
    Hlousek podał do Kucharczyka, a ten chciał zagrać płaską piłkę w pole karne. Grodzicki jednak bez problemów przejął to podanie
  • 76'
    Lipski podał do Monety, a pomocnik gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam z Malarzem. Golkiper Legii nie dał się jednak pokonać rywalowi
  • 75'
    Stępiński ścigał się o piłkę z Bereszyńskim, ale napastnik Ruchu był na ofsajdzie
  • 74'
    Kibice Legii tęsknią za Jodłowcem
  • 72'
    Zamieszanie w polu karnym Legii. W końcu na uderzenie zdecydował się Konczkowski, ale obrońca Ruchu przestrzelił
  • 71'
    Hlousek wypuścił na skrzydle Kucharczyka, pomocnik Legii dośrodkował futbolówkę w pole karne. Z pierwszej piłki uderzył Hamalainen, ale zrobił to bardzo źle i nie pokonał Putnockiego
  • 69'
    Duet Prijović-Nikolić wywalczył rzut rożny dla legionistów
  • 69'
    Kucharczyk podał do Guilherme, Brazylijczyk oddał strzał, ale trafił w Grodzickiego
  • 68'
    Surma wypuścił lewą stroną Monetę. Skrzydłowy Ruch zagrał idealne podanie do Stępińskiego, ale napastnik gospodarzy źle wykończył całą akcję. Wciąż mamy 0:0
  • 66'
    Moneta podał do Lipskiego, a rozgrywający Ruchu próbował zagrać do Podgórskiego, lecz zrobił to na tyle nie udolnie, iż piłką przechwycił Hlousek
  • 66'
    Bereszyński sfaulował Stępińskiego z boku pola karnego
  • 63'
    Prijović uderzył z narożnika pola karnego, ale piłka powędrowała wprost w rękawice bramkarza Ruchu
  • 63'
    Rzeźniczak sfaulował na środku boiska Lipskiego
  • 61'
    Bereszyński wbiegł w pole karne. Obrońca pociągnął akcję do linii końcowej, próbował dośrodkować, ale jego centra została zablokowana i futbolówkę złapał Putnocky
  • 61'
    Hamalainen zmienia Aleksandrowa
  • 60'
    Piłkarze Ruchu wymienili kilka podań na prawej stronie boiska. W końcu na strzał zdecydował się Surma, ale były legionista posłał futbolówkę w trybuny
  • 57'
    Nikolić wycofał piłkę do wbiegającego w pole karnego Guilherme. Brazylijczyk strzelił, futbolówka odbiła się od nóg obrońców, dobijać próbował jeszcze Aleksandrow, ale finalnie Putnocky obronił uderzenie
  • 54'
    Guilherme podał do Kucharczyka, skrzydłowy Legii próbował wbiec w pole karne, ale został zatrzymany przez Konczkowskiego
  • 52'
    Ruch ciśnie. Malarz wychwycił kolejne dośrodkowanie Monety
  • 52'
    Przy tej interwencji piłkę próbował wybić też Hlousek, ale zamiast w futbolówkę trafił w Malarza. Lekarze opatrują golkipera gości
  • 50'
    Stępiński z lewego skrzydła wbiegł do środka, próbował prostopadłym podaniem uruchomić bocznego pomocnika, ale Malarz złapał futbolówkę
  • 48'
    Lipski podał na prawą stronę do Podgórskiego, skrzydłowy Ruchu zacentrował z prawej strony, a z nożyc strzelił Stępiński. Malarz jednak obronił uderzenie napastnika "Niebieskich"
  • 46'
    Lipski dośrodkował z rzutu wolnego. Stępiński uderzył głową i piłka minimalnie minęła słupek
  • 45+18'
    Rozpoczęli legioniści
  • 45+17'
    Obydwie drużyny powróciły na murawę
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Legia do przerwy bezbramkowo remisuje w Chorzowie z Ruchem
  • 45+2'
    Borysiuk zacentrował piłkę z lewej nogi do Prijovicia, ten próbował zgrać ją do Nikolicia, ale futbolówka nie trafiła do napastnika Legii
  • 45+2'
    Borysiuk nieprzepisowo zatrzymywał Monetę i został upomniany przez arbitra
  • 45'
    Koj zacentrował z lewej strony boiska, ale piłka po jego dośrodkowaniu wylądowała na trybunach
  • 43'
    Guilherme zagrał za plecy obrońców Ruchu. Na futbolówkę czekał Nikolić, który próbował od razu strzelić z lewej nogi. Uderzenie napastnika jednak minęło bramkę Putnockiego
  • 41'
    Bereszyński odebrał futbolówkę rywalowi, pobiegł prawą flanką i zacentrował z prawej strony. Prijović wyskoczył do główki, ale przegrał pojedynek powietrzny z Konczkowskim
  • 37'
    Moneta uciekł obrońcom Legii. Skrzydłowy Ruchu próbował zagrać płaską piłkę do wbiegającego kolegi, ale Malarz przeciął zagranie
  • 37'
    Lekarze opatrują Malarza po ostatniej jego interwencji
  • 35'
    Oryginalne porównanie :)
  • 32'
    Aleksandrow faulował Hanzela
  • 31'
    Guilherme posłał idealną piłkę między obrońcami Ruchu do Prijovicia. Napastnik Legii uderzył z lewej nogi, ale jego strzał był za słaby
  • 29'
    Grodzicki faulował Hlouska i dostał żółtą kartkę
  • 27'
    Bereszyński sfaulował przy linii bocznej Monetę. Rzut wolny dla Ruchu
  • 26'
    Nikolić dośrodkował piłkę z lewej strony do Prijovicia. Napastnik Legii uderzył, lecz jego strzał obronił Putnocky. "Prijo" zagrał jeszcze do Aleksandrowa, ale skrzydłowy trafił prosto w Cichockiego
  • 25'
    Borysiuk przerzucił futbolówkę do Prijovicia na skrzydle. Napastnik przyjął piłkę na klatkę i chciał ją zagrać w pole karne. Podanie "Prijo" było jednak niecelne
  • 22'
    Michał Koj wyrzucił piłkę z autu pod samą bramkę Malarza. Rzeźniczak wygrał pojedynek ze Stępińskim i wybił futbolówkę. Sprzed pola karnego jeden z zawodników Ruchu próbował uderzyć, lecz zrobił to niecelnie
  • 20'
    Aleksandrow został nieprzepisowo zatrzymany na swojej połowie
  • 19'
    Legioniści rażą niedokładnością w swoich zagraniach
  • 18'
    Ruch nie może wyjść spod pressingu Legii
  • 14'
    Borysiuk przerzucił piłkę do Bereszyńskiego na prawą flankę. Prawemu obrońcy Legii zabrakło jednak kilku centrymetrów
  • 12'
    Borysiuk przechwycił futbolówkę oddał ją do Guilherme, który zagrał do Nikolicia. Reprezentant Węgier wystawił piłkę Prijoviciowi, ten strzelił, ale uderzenie zostało sparowane przez Putnockiego
  • 10'
    Hanzel oddał strzał zza pola karnego, ale uderzenie było bardzo nieprecyzyjne
  • 9'
    Kucharczyk odebrał piłkę na połowie rywali, od razu zagrał do Nikolicia, lecz ten nie opanował futbolówki i futbolówkę przejęli "Niebiescy"
  • 8'
    Legia od dłuższego czasu jest na połowie Ruchu, ale nie może przedrzeć się przez defensywę gospodarzy
  • 6'
    Cichocki powstrzymał na skrzydle Aleksandrowa
  • 5'
    Dużo chaosu na boisku. Piłka na razie częściej jest w powietrzu niż przy nogach zawodników
  • 3'
    Lipski podał na lewą stronę do Monety. Skrzydłowy dośrodkował w pole karne Legii, ale Hlousek wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 1'
    Długie podanie do Monety, ale były legionista został zablokowany przez Bereszyńskiego
  • 0
    Rozpoczynamy!
  • 0
    W podstawowym składzie Ruchu Chorzów zagra aż trzech byłych legionistów: Mateusz Cichocki, Łukasz Surma oraz Łukasz Moneta. Na ławce jeszcze siedzą Wojciech Skaba, Maciej Iwański i Michał Efir
  • 0
    Legia rozpocznie dzisiaj mecz w składzie: Malarz - Bereszyński, Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Guilherme - Aleksandrow, Prijović, Kucharczyk - Nikolić