50'
64'
80'
  • 90+4'
    Koniec! Po hat-tricku Nikolicia i pięknym golu Brozia Legia jest już wręcz pewna awansu do finału Pucharu Polski. Pozostaje tylko pytanie, z kim tam się zmierzy - z Zagłębiem Sosnowiec czy Lechem Poznań
  • 90+4'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje
  • 90+2'
    Kolejne dośrodkowanie Aleksandrowa ląduje w rękach Węglarza
  • 90'
    Piłka szybko wybita przez przyjezdnych. Warszawiacy cały czas kontrolują spotkanie
  • 89'
    Faulowany na skraju pola karnego przez Markicia Michał Masłowski. Kolejna okazja dla legionistów z rzutu wolnego
  • 88'
    Prawda
  • 87'
    Aleksandrow mocno wrzuca piłkę w pole karne, ale futbolówkę pewnie złapał Węglarz
  • 86'
    Legioniści są chwaleni w internecie ;)
  • 85'
    Gra toczy się teraz w środku pola
  • 84'
    Drygas w pole karne do Panajotowa, ale sytuacja go przerosła i w świetnej okazji huknął ponad bramką
  • 83'
    Rzut wolny dla Zawiszy z bocznego sektora boiska
  • 82'
    Duda podał piłkę do Hamalainena, który oddał strzał z ostrego kąta. Ostatecznie futbolówkę dobijał Nemanja Nikolić i w ten sposób reprezentant Węgier skompletował hat-tricka
  • 80'
    Masłowski wchodzi w miejsce Dudy
  • 79'
    Rzut rożny dla Zawiszy. Piłką wypiąstkował jednak Arkadiusz Malarz
  • 79'
    Kontra Legii. Hamalaienen podał piłkę do Nikolicia, ale warszawiacy nie zdołali wykorzystać
  • 79'
    4:0, Nemanja Nikolić! Hat-trick!
  • 73'
    Do piłki podchodzi Duda, ale jego strzał broni Węglarz. Wciąż 3:0 dla "Wojskowych"
  • 72'
    Boisko opuszcza Aleksandar Prijović, w jego miejsce Kasper Hamalainen.
  • 72'
    Rzut karny dla Legii! Faulowany Hamalainen tuż po wejściu na boisku
  • 70'
    Druga zmiana w drużynie Zawiszy - miejsce Sebastiana Kamińskiego zajmuje Micael Cabrita Silva
  • 67'
    Zmiany w obu zespołach - w Zawiszy Kona za Araela, W Legii Aleksandrov zastępuje Guilherme
  • 63'
    3:0! Nikolić do pustej bramki!
  • 62'
    W poprzeczkę z rzutu wolnego uderza Tomasz Brzyski! Niewiele brakowało!
  • 61'
    Warto to odnotować
  • 61'
    Drygas fauluje Dudę przed polem karnym. Dobra okazja z rzutu wolnego dla legionistów
  • 60'
  • 59'
    Prawie 15 tysięcy kibiców ogląda spotkanie z Zawiszą na stadionie przy Łazienkowskiej
  • 59'
    Guilherme wpada w pole karne, gdzie przebiegł przed nim Drygas, ale to wytrąciło Brazylijczyka z równowagi i od bramki grę rozpoczął Węglarz
  • 57'
    Gra toczy się głównie w środku pola..
  • 57'
    Rzut wolny dla rywali. Jedna z pierwszych akcji rywali w drugiej połowe
  • 54'
    Kapitalna bramka Łukasza Brozia!!! Obrońca otrzymał piłkę od Ariela Borysiuka i huknął tak, żę golkiper rywali nie miał szans. Defensor tylko pokiwał głową po trafieniu nie wierząc, że udało mu się zdobyć taką piękną bramkę
  • 54'
    Znowu Broź! Łukasz posłał piłkę do siatki, ale sędzia uznał, że defensor był na spalonym...
  • 51'
    Guilherme kapitalnie wymienił piłkę z Dudą, wpadł w pole uderzył w bramkarza, a w dobitce posłał futbolówkę ponad poprzeczką...
  • 51'
    2:0!!! Łukasz Broź!!!
  • 49'
    Piłka trafia do Borysiuka przed polem karnym, ten mocno z dystansu, ale futbolówka zostąła między nogami rywali
  • 48'
    Nikolić do Guilherme, ten uderza z ostrego kąta, ale blokuje go M'voto. Mamy korner
  • 47'
    Jodłowiec fauluje Drygasa w środku pola w trakcie walki o piłkę
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+16'
    Obie ekipy wracają na boisko po przerwie. Brak zmian w składach
  • 45+1'
    Koniec średniej pierwszej połowy. Legia co prawda prowadzi 1:0 po trafieniu Nikolicia, ale swoją grą nie powala na kolana
  • 45'
    Igumanović wyciął Guilherme równo z trawą na lewej flance, a sędzia Jakub słusznie odgwizdał faul rywala. Na prawej stronie do dośrodkowania z rzutu wolnego szykują się Duda i Brzyski, a przeciwnik ukarany został żółtą kartką
  • 45'
    Brzyski po ziemi do Borysiuka, ten wbiegał w pole karne, ale stracił piłkę
  • 43'
    Nikolić przejął piłkę w środku pola i podał... Do kogo? Chyba nawet san snajper Legii tego nie wie
  • 43'
    Strata Dudy na lewej flance. Słowak został osaczony przez trzech przeciwników, którzy nie dali szans legioniście
  • 42'
    Długa piłka do Arela, ale walkę w powietrzu wygrywa Pazdan wyskakujący zza pleców rywala
  • 41'
  • 40'
    Faulowany pod własną bramką Malarz przez Drygasa. Chwilę wczęśniej Zawisza groźnei atakował, ale niebezpieczeństwo zażegnał Brzyski. Coraz odważniej poczynają sobie przyjezdni
  • 38'
    Duda do Guilherme, ale nie udało się skutecznie rozegrać ofensywnej akcji - znowu, niestety. To sprawiło, że z kontrą ruszył Zawisza, ale w odpowiednim miejscu był Brzyski, który przerwał akcję
  • 38'
    Grę od bramki wznowił Malarz
  • 36'
    Legia ma teraz kłopot z wyprowadzeniem piłki. Tempo warszawiaków trochę się zmniejszyło, dosyć niemrawo wyglądają obecnie "Wojskowi"
  • 36'
    Arel uderza z dystansu, ale pewnie piłkę łapie Malarz
  • 34'
    Angielski próbuje prostopadłego podania, ale z bramki wybiega Malarz i przechwytuje futbolówkę
  • 33'
    Pazdan przerywa akcję Zawiszy we własnym polu karnym. Piłkę wybił właśnie były stoper Jagiellonii, ale trzeba przyznać, że chwilę wcześniej defensor dotknął futbolówkę ręką przed "Szesnastka"
  • 33'
    Żółta kartka dla Kamila Drygasa za faul w środku pola
  • 31'
    Rzut wolny dla Legii. Brzyski dośrodkował piłkę w pole karne, a tam w ofensywie faulował Prijović
  • 29'
    Duda do Nikolicia, ale Legia traci piłkę. Po chwili Drygas do napastnika i... Znowu brak komunikacji - tym razem Malarz z Broziem... Aż się Nieciecza przypomniała.
  • 26'
    Dla tych, którzy nie widzieli ;). Gol Nikolicia
  • 25'
    Jodłowiec ze skraju pola karnego zdecydował się na potężny strzał lewą nogą, ale futbolówka poszybowała ponad poprzeczką
  • 24'
    I kolejny fragment spotkania, w którym legioniści spokojnie wymieniają sobie futbolówkę w środku pola
  • 22'
    Guilherme dostał świetną prostopadłą piłkę ze środka pola, ale zawodnik został powstrzymany przez Stawarczyka. Niepotrzebnie Brazylijczyk zdecydował się na indywidualny wariant
  • 20'
    Indywidualna akcja Guilherme, który atakował z prawej flanki. Zawodnik został jednak powstrzymany poprzez zablokowanie jego strzału. Szkoda sytuacji
  • 18'
    Panajotow faulowany przez Brozia w środku pola. Trzeba przyznać, że Buł©ar na razie jest najczęściej upadającym zawodnikiem Zawiszy. Po meczu bez okładów z lodem pewnie się nie obejdzie
  • 16'
  • 15'
    Faul rywala w środku pola
  • 13'
    Igumnović zagrywa piłkę w pole karne Legii, ale Duda nie chce ryzykować i wybija piłkę na korner
  • 13'
    Groźne dośrodkowanie, Zawisza próbowała szarańczy, którą kiedyś rozsławił Marek Motyka i było blisko gola. Piotr Stawarczyk uderzył futbolówkę głową, ale minimalnie chybił. Malarzowi nie pozostało nic innego, jak odprowadzić piłki wzrokiem i po chwili wznowić grę
  • 11'
    Legia nadal atakuje. Rywale wydaja się przestraszeni, że tak szybko stracili gola
  • 11'
    Widzimy zupełne panowanie warszawiaków, którzy długo wymieniają piłkę i generalnie robią na boisku co chcą
  • 9'
    Złe przyjęcie Jodłowca, które zaowocowało faulem na Panajatowie na połowie przeciwników
  • 8'
    Przełamanie najlepszego snajpera stołecznego klubu. Nikolić wykorzystał błąd obrońców, którzy nie przecięli podania Tomasza Brzyskiego i napastnik z bliska posłał piłkę do siatki.
  • 8'
    Węgierscy dziennikarze odnotowali trafienie Nikolicia.
  • 6'
    1:0!!! Nemanja Nikolić
  • 5'
    Prostopadła piłka Dudy do Aleksandara Prijovicia, ten oddaje strzał, ale świetnie obronił Węglarz. Niesamowite było to podanie Słowaka do Szwajcara, mamy korner
  • 4'
    Na ławce rezerwowych Legii znajduje sie dwóch zawodników, którzy w przeszłości występowali w barwach Zawiszy. Są to Igor Lewczuk oraz Michał Masłowski
  • 4'
    Do boju ;)
  • 3'
    Broź zaczyna grę od autu
  • 2'
    Ondrej Duda posyła piłkę, ale... grę od bramki zaczyna Węglarz. Warto dodać, że Słowak wczoraj musiał polecieć do swojego kraju, gdzie zdawał maturę. Z Zawiszą gra wręcz prosto ze szkoły ;)
  • 0
  • 0
    Na razie piłka po stronie warszawiaków, legioniści spokojnie wymieniają kolejne podania. Rywale na razie biegają i próbują przeciąć zagranie
  • 0
    Obie drużyny już w tunelu czekają na wyjście na boisko
  • 0
    Początek spotkania za 15 minut. Obie ekipy kończą rozgrzewki i lada moment będą gotowe do spotkania
  • 0
    Mecz z Zawiszą zaczynamy w składzie: Malarz - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Borysiuk, Jodłowiec, Duda - Prijović, Nikolić Rezerwa: Szumski, Lewczuk, Hlousek, Bereszyński, Aleksandrov, Masłowski, Hamalainen
Legia WarszawaZawisza Bydgoszcz
33'

33' Kamil Drygas

45'

45' Blażo Igumanović