75'
86'
88'
  • 90'
    Pazdan ambitnie do końca w ostatniej akcji meczu. Legia rozstrzelała dziś przeciwników.
  • 88'
    Tym razem Niezgoda zagrał do Guilherme, który strzałem na bliższy słupek pokonał bramkarza
  • 87'
    Niezgoda kapitalnie zagrał w pole karne do wbiegającego Brozia, który strzałem z ostrego kata pokonał bramkarza rywali
  • 87'
    7:0 Guilherme
  • 86'
    Niezgoda zaimponował szybkością na lewej stronie boiska
  • 86'
    6:0 Broź
  • 83'
    Niezgoda gra teraz za plecami Marka Saganowskiego, zaś wycofany został Guilherme
  • 82'
    Niezgoda zmienił Borysiuka
  • 80'
    Szwoch zastępuje Masłowskiego
  • 78'
    Akcja rywali ale sytuację wyjaśnia Pazdan
  • 78'
    Do wejścia na boisko szykuje się Mateusz Szwoch
  • 76'
    Legia rozgrywała akcję, w końcu do piłki ma 18 metrze dopadł Saganowski i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Piłka po drodze jeszcze odbiła się od słupka
  • 75'
    Borysiuk długa piłka do Brozia, ten z pierwszej piłki zgrał do Suchanka, ale ten na spalonym
  • 75'
    5:0 Marek Saganowski
  • 70'
    Broź z lewej strony pola karnego, ale poradzili sobie z nim obrońcy.
  • 68'
    Gulherme i Pazdan zmieniają Dudę i Rzeźniczaka
  • 65'
    Gol podobny do tego jaki widzieliśmy dwa dni temu, ale tym razem piłkę do bramki wbił sobie bramkarz. Sporą rolę w akcji miał tez Michał Suchanek.
  • 64'
    4:0 Samobój
  • 60'
    Kucharczyk, Vranjes, Lewczuk i Prijović zeszli z murawy.
  • 59'
    Do wejścia na boisko szykują się Kopczyński, Saganowski, Broź i Suchanek.
  • 58'
    Na spalonym Prijović, który i tak minimalnie przestrzelił.
  • 55'
    Duda zagrał do boku do Borysiuka, ten przymierzył tuż przy słupku, ale bramkarz poradził sobie ze strzałem Wizira.
  • 54'
    Faulowany Lewczuk i rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego.
  • 53'
    Vranjes stracił piłkę i kontra, ale rywalom zabrakło dokładności.
  • 52'
    Zakotłowało się dwukrotnie w polu karnym Legii, ale szczęśliwie obyło się bez strzałów na bramkę.
  • 49'
    Davor Rogac faulował Prijovicia, ale już wszystko w porządku z zdrowie Szwajcara
  • 47'
    W przerwie jedna zmiana - za Kuciaka wszedł Arkadiusz Malarz.
  • 46'
    Bereś pognał lewą stroną boiska, ale został zatrzymana przez rywala
  • 45+14'
    Legia rozpoczęła drugą połowę
  • 45+1'
    Kucharczyk w pole karne do Vranjesa i ten uderzył głową, ale trafił w poprzeczkę. szkoda.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu- Legia zasłużenie wygrywa 3:0.
  • 41'
    Rzeźniczak zmienił ciężar gry i podał na prawo, tam Bereszyński zagrał w tempo w pole karne, Prijović tylko dotknął piłkę skierował do siatki.
  • 40'
    3:0 Prijović
  • 39'
    Jędrzejczyk znakomicie dorzucił w pole karne, a ten świetnie główkował ale bramkarz był na posterunku.
  • 38'
    Dobra kontra NK Zvarc ale Batrović uprzedzony przez Kuciaka.
  • 36'
    Jędrzejczyk uderzał na bramkę, ale piłka trafiła do Prijovicia, która opanował futbolówkę i płaskim strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza.
  • 35'
    Duda do Prijovicia, ten efektownie uderzył ale znakomicie spisał się bramkarz, a dobitka Dudy zablokowana.
  • 35'
    2:0 Prijović
  • 34'
    Masłowski dobrze rozegrał piłkę z Jędrzejczykiem, który dograł do Dudy w polu karnym, ale ten zblokowany przez dwóch obrońców.
  • 33'
    Rzeźniczak do spółki z Lewczukiem poradzili sobie z kontrą rywali i atakiem Golubara
  • 31'
    Duda z Vranjesem bawili się piłką w polu karnym rywala, ale nic z tego nie wyszło.
  • 29'
    Masłowski na prawej stronie pomocy, Duda za Prijoviciem, a ten sam w ataku - tak teraz wygląda ustawienie Legii.
  • 27'
    Za Nikolicia wchodzi Michał Masłowski
  • 26'
    Niko ma zamrażane prawe biodro przez lekarzy, nie wiadomo czy nie będzie konieczna zmiana.
  • 25'
    Batrović wbiegł w obronę Legii, odbił się od Jędrzejczyka i sędzia podyktował rzut wolny z lewej strony pola karnego
  • 25'
    Batrović ni to strzelał, ni to dośrodkował, ale wspaniałą interwencją popisał się Dusan Kuciak.
  • 23'
    Niko przejął piłkę, pobiegł z nią kilka metrów, minął rywala w polu karnym i płaski uderzeniem na dalszy słupek pokonał bramkarza NK Zavrc
  • 22'
    1:0 Nikolić
  • 21'
    Prijović zagrywał tyłem w pole karne, z woleja uderzył Kucharczyk, ale bramkarz zdołał wybronić uderzenie.
  • 20'
    Duda zagrywał prostopadle w pole karne do wbiegającego Vranjesa, ale trochę za mocno i piłka w rękach bramkarza.
  • 19'
    Piłka szybko przejęta przez Legię, z 16 metrów uderzał Nikolić, ale w ostatniej chwili zablokowany przez jednego z obrońców.
  • 16'
    Strzał Niko w lewy róg i broni bramkarz rywali
  • 15'
    Rzut karny dla Legii - faulowany Nikolić. Wcześniej Duda wślizgiem odebrał piłkę, zagrał w pole karne, tan Kucharczyk wypatrzył Niko, który został wycięty równo z trawą.
  • 14'
    Bereszyński przeją piłkę, zagrał do Kucharczyka i ten wywalczył róg.
  • 14'
    Korner krótko rozegrany, Prijović uderzał na bramkę, ale ponad poprzeczką.
  • 12'
    Prijović na prawym skrzydle, ale blokowany przez dwóch rywali.
  • 11'
    Tym razem Lewczuk wyciął rywala, a po chwili wślizgiem wybił piłkę czysto już w polu karnym.
  • 9'
    Rzut wolny już rozegrany, ale gra jest dość ostra, sędzia co chwilę przerywa grę gwizdkiem
  • 8'
    Faulowany Jędrzejczyk
  • 5'
  • 4'
    Duda wyłożył piłkę do Kucharczyka, ale ten na spalonym
  • 3'
    Vranjes uderzył mocno, ale bramkarz rywali zdołał odbić piłkę
  • 2'
    Duda faulowany z prawej strony pola karnego
  • 1'
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Legia zacznie w następującym składzie: Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Bartosz Bereszyński - Ondrej Duda, Stojan Vranjes, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk - Aleksandar Prijović, Nemanja Nikolić
  • 0
    W czwartek o godzinie 16:00 legioniści rozegrają drugi sparing na zgrupowaniu na Malcie. Tym razem warszawiacy zmierzą się z drużyną NK Zavrc. Zapraszamy na naszą relację.