76'
78'
88'
  • 90+8'
    Koniec! Legia po golach Karbowego, Najemskiego oraz Bartczaka pokonała 3:0 Liteks Łowecz. Brawo panowie! My dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje
  • 90+6'
    Kozak bardzo dobrze ruszył na prawej stronie, ściągnął dwóch rywali, podał do Szczepańskiego, a ten wypatrzył Nawotkę. Strzał napastnika poszybował jednak obok bramki
  • 90+4'
    Despodow jeszcze ruszył prawą flanką, dośrodkował w pole karne i róg dla rywali. Hołownia dobrze go zablokował
  • 90+4'
    Majecki faulowany w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
  • 90+2'
    Urbański opatrywany przez lekarzy. Sędzia doliczył aż pięć minut, głównie za czas stracony przy wymianie chorągiewki
  • 90'
    Atanasow na prawą stronę do Despodowa, który zdecydował się na dośrodkowanie. Pewnie piłkę wyłapał Majecki, wniósł w tym meczu wiele pewności dla legionistów
  • 89'
    Kozak do Nawotki, ten miał na plecach rywala i wyszedł z piłką poza boisko
  • 89'
    Kulow w miejsce Liaskowa
  • 88'
    Rywalom powoli puszczają nerwy, teraz kartką ukarany Christow
  • 86'
    Grę wznowili goście
  • 85'
    Chwila przerwy. Sędzia nie pozwala kontynuować meczu, dopóki nie zostanie wstawiona nowa chorągiewka
  • 85'
    Kłopoty ze zdrowiem ma Rafał Makowski, lekarze udzielają mu pomocy, widać, że "Makos" ma kłopot z prawą nogą
  • 83'
    Bartczak walczył z rywalami, ostatecznie padł na boisko... W trakcie tej walki zniszczona została chorągiewka oznaczająca róg boiska ;)
  • 81'
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola
  • 79'
    Małchowski fauluje rywala na włąsnej połowie. Liteks nie rozgrywa jednak szybkiego ataku, a wycofuje piłkę na swoją połowę
  • 78'
    Kozak bliski dobrego dośrodkowania, ale ostatecznie wybiegł z piłką poza boisko
  • 78'
    Prosta strata Małachowskiego na własnej połowie. Despodow podaje do Christowa, ten odgrywa do Despodowa, który pada w polu karnym. Sędzia uznał jednak, że Bułgar symulował i pokazał mu żółtą kartkę
  • 76'
    Iwajłow ostro sfaulował Urbańskiego. Sędzia ukarał Bułgara żółtą kartką, ale spokojnie mógł mu pokazać czerwoną
  • 75'
    Korner dla Legii, ale stołeczny klub nie stworzył po nim żadnego zagrożenia
  • 74'
    Stanczew wchodzi za Georgiew
  • 73'
    Widać zmęczenie po zawodnikach obu drużyn. Tempo meczu odrobinę siadło
  • 72'
    Nawotka dobrze wymienił piłkę z Kozakiem, ten drugi uderzył z dystansu, a bramkarz Liteksu obronił strzał, ale z problemami
  • 71'
    Bartczak wznawia grę z autu na połowie rywali. Po chwili Szczepański wycofuje futbolówkę do obrońców
  • 69'
    Despodow fauluje Najemskiego w ofensywie
  • 69'
    Kolejna zmiana w Legii. Za Ryczkowskiego wchodzi Tomasz Nawotka
  • 67'
    Kozak ruszył prawą stroną, przebiegł kilkanaście metrów, aż sfaulował go Despodow. Miłosz chyba pozazdrościł wcześniejszych rajdów wspomnianemu rywalowi. Rzut wolny i przy piłce Bartłomiej Urbański
  • 67'
    "Urban" dośrodkował, ale pewnie do piłki wyszedł i złapał ją Awramow
  • 66'
    Gracze Liteksu spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie
  • 63'
    Karny dla rywali. Sędzia dopatrzył się ręki Mateusza Hołowni
  • 63'
    3:1. Kiril Despodow
  • 63'
    Despodow uderzył mocno, celnie i pewnie pokonał Majeckiego
  • 62'
    Rzut wolny dla rywali. Despodow uderza z rzutu wolnego i... słupek - kolejny po stałym fragmencie gry. Piłka odbiła się jeszcze od Majeckiego, lecz wyszła poza boisko i korner dla rywali
  • 60'
    Liteks próbuje się odgryźć, ale ta połowa (poza samym początkiem) wyraźnie nie wychodzi rywalom
  • 58'
    Zmiana w Legii. Małachowski wchodzi w miejsce Karbowego
  • 57'
    3:0! Robert Bartczak
  • 57'
    Ryczkowski dobrze przejął piłkę na własnej połowie i podał do Bartczaka, ten świetnie wypatrzył Kozaka w polu karnym, a Miłosz odwdzięczył się "Barremu" i podał do pustej bramki. Robert głową pokonał golkipera rywali!
  • 55'
    Pierwsza zmiana w Liteksie. Hristow wchodzi w miejsce Minkowa
  • 54'
    Filip Karbowy dośrodkował piłkę w pole karne, tam podbił ją Ryczkowski, a Najemski dobiegł do piłki, uderzył głową i przelobował golkipera Liteksu. Awans do kolejnej rundy jest już coraz bliżej!
  • 53'
    Szczepański zza pola karnego, ale bramkarz Liteksu czujny, wybija piłkę na rzut rożny
  • 53'
    2:0! Arkadiusz Najemski!
  • 52'
    Kozak traci piłkę pod polem karnym rywali, po chwili piłka wędruje w kierunku Jordanowa, ale dobrze uprzedza go świetnie ustawiony Najemski
  • 51'
    Legioniści nie spieszą się z atakiem, próbują rozegrać piłkę, ale na nic to się nie zdaje, rywale wkrótce przejmują piłkę
  • 50'
    Kozak faulowany przez Emila Petrowa na prawej stronie boiska. Rywal od razu ukarany żółtą kartką
  • 49'
    Przycisnęli Bułgarzy legionistów na początku drugiej połowy
  • 47'
    Szybko korner dla rywali, Najemski jednak skutecznie wybija piłkę po dośrodkowaniu z kornera
  • 47'
    Jordanow uderza z bliska po dośrodkowaniu Despodowa z bocznego sektora, ale Majecki kapitalnie broni. Po chwili róg, ale bardzo źle wykonany przez przeciwników
  • 45+17'
  • 45+17'
    Po przerwie za nie najlepszego dziś Leleno wszedł Miłosz Kozak
  • 45+2'
    Przy piłce Filip Karbowy
  • 45+2'
    1:0! Filip Karbowy
  • 45+2'
    Karbowy spokojnie uderzył w kierunku prawego słupka i pewnie pokonał bramkarza Liteksu
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia po trafieniu Karbowego prowadzi 1:0
  • 45+1'
    Bartczak wpada w pole karne, starł się z Atanasowem i... mamy rzut karny!
  • 45+1'
    Atanasow obejrzał za faul żółtą kartkę
  • 44'
    Karbowy uderza z 25 metrów, ale zablokowany. Po chwili Urbański strzelił z podobnej odległości, próbując lobować, i nie pomylił się o wiele pomocnik
  • 43'
    Mecz ogląda mniej więcej 300 osób. Brakuje dopingu dla legionistów. Frekwencja nie jest zachwycająca, dla wielu Nowy Dwór Mazowiecki był jednak zbyt daleką lokalizacją, szczególnie, że mecz rozpoczął się o 18:00
  • 43'
    Kolejna dobra interwencja Urbańskiego w defensywie
  • 42'
    Urbański w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Jordanowowi w legijnym polu karnym. Za tę interwencję należą się duże brawa
  • 41'
    Jordanow starał się dojść do piłki, ale szybciej złapał ją Majecki
  • 40'
    Długa piłka do Ryczkowskiego, ten zgrywa do Szczepańskiego, który znowu podaje do "Rycziego". Napastnik chciał przerzucić futbolówkę do Leleno, ale... to zagranie zdecydowanie mu nie wyszło
  • 38'
    Despodow minął Skowrona, dograł w pole karne, ale Najemski świetnie zgasił piłkę w polu karnym i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 36'
    Korner dla Liteksu. Piłka w polu karnym Legii zagrana ręką przez Iwajłowa
  • 35'
    Legioniści starali się dłużej rozegrać piłkę, szybko przejęli ją rywale, ale po chwili również stracili. W tej chwili obie ekipy mają trudności ze skonstruowaniem ataku pozycyjnego
  • 33'
    Bartczak uderzał teraz z pola karnego, ale ponownie dobrze interweniował Awramow
  • 31'
    Leleno ładnie zabrał się z piłką w środku pola, po chwili dośrodkował w pole karne, a bramkarz Liteksu z trudem wybił podanie Szczepańskiego zmierzające do Ryczkowskiego. Legionista domagał sie rzutu karnego, ale sędzia podjął dobrą decyzję - przewinienia nie był
  • 30'
    Szczepański do Karbowego, ten do Leleno, a skrzydłowy Legii traci w prosty sposób
  • 29'
    Znowu przy futbolówce Jordanow. Tym razem napastnik Liteksu uderza obok bramki i Majecki rozpoczyna z "piątki"
  • 29'
    Za dużo faulują legioniści. Petrow faulowany w środku pola przez Hołownię. Rywale szybko wznawiają grę, ale od razu tracą piłkę
  • 28'
    Kolejny rzut wolny dla rywali, tym razem bliżej linii końcowej. Despodow faulowany przez Leleno
  • 27'
    Majecki ustawił czteroosobowy mur. Jordanow podszedł do piłki i... trafił w słupek. Dużo szczęścia mieli teraz młodzi legioniści. Bramkarz stołecznego klubu mógł tylko patrzeć na piłkę
  • 26'
    Gramy dalej. Rywale próbują wysokiego pressingu i teraz przynosi on skutek. Jordanow faulowany przez Szczepańskiego pod polem karnym Legii. Głupie i niepotrzebne przewinienie
  • 24'
    Leleno dobrze wrócił do defensywy, przejął piłkę, ale naciskany przez rywala wybił pikę na aut. Chwila przerwy - na boisku leży jeden z rywali, który potrzebuje pomocy medycznej
  • 23'
    Hołownia wślizgiem zatrzymuje rywala, po chwili piłka wędruje do Ryczkowskiego, ale jego podanie do Szczepańskiego zostało zablokowane przez rywala
  • 22'
    Despodow uderza z rzutu wolnego z odległości około 20 metrów. Bułgar strzelił mocno, ale pewnie piłkę złapał Majecki. Futbolówka leciała w sam środek bramki
  • 22'
    Zdecydowanie częściej przy piłce są gracze Liteksu
  • 19'
    Urbański na prawą stronę do Hołowni, ten wrzucił piłkę w pole karne, ale Mitsakow wybił piłkę z "szesnastki"
  • 18'
    W Nowym Dworze Mazowieckim pojawili się na meczu m.in. trener Stanisław Czerczesow, dyrektorzy Jacek Mazurek i Jarosław Wójcik oraz były piłkarz i były trener rezerw Jacek Magiera
  • 17'
    Despodow uderza z daleka, ale niezbyt mocno i nie sprawił tą próbą kłopotów Majeckiemu
  • 16'
    Makowski zatrzymał rywala w polu karnym, a sytuację ostatecznie wyjaśnił Hołownia
  • 15'
    Szczepański wbiegł między trzech graczy Liteksu, był sam i poszukał szczęścia strzałem końcówką buta. Bramkarz bez większych kłopotów złapał piłkę
  • 14'
    Faulowany Bartczak, rzut wolny dla Legii
  • 13'
    Majecki świetnie łapie piłkę dośrodkowana przez Despodowa
  • 12'
    Bułgarzy nie forsują za wszelką siłę swoich ofensywnych akcji. Jeśli widzą, że nie przejdą środkiem, starają się wycofać piłkę i solidniej zbudować atak pozycyjny
  • 12'
    Skowron dobrze przecina piłkę na prawej flance
  • 10'
    Ryczkowski uderza z ostrego kąta, ale dobrze piłkę odbił Awramow
  • 9'
    Piłka szybko wybita. Z kontra ruszył Despodow, ale czuwał Leleno, który wybił piłkę
  • 8'
    Bartczak nieźle ruszył lewą stroną, po chwili wycofał piłkę do Urbańskiego, ten uderzył i.. mamy róg. Piłka odbiła się od Mitsakowa
  • 6'
    Rywale wycofują piłkę do własnego bramkarza. Na razie Liteks bez pomysłu na ofensywę, a legioniści czekają na kontry
  • 4'
    Rywale próbują teraz skonstruować akcję, ale dobrze legioniści blokują łoweczan w środku pola
  • 4'
    Szczepański blokuje piłkę przeponą i potrzebna chwila przerwy. Mocno trafiony piłką legionista
  • 3'
    Despodow dynamicznie ruszył lewą flanką, kroku dotrzymał mu jednak Najemski, który wykopał piłkę na róg
  • 2'
    Urbanski agresywnie w odbiorze i dobrze dwukrotnie przechwycił piłkę pomocnik Legii
  • 2'
    Piłka szybuje w pole karne Legii, ale pewnie łapie ją Majecki
  • 1'
    Kolejna strata legionistów w środku pola
  • 0
    Gramy! Legioniści rozpoczęli spotkanie
  • 0
    Skowron z autu w kierunku Ryczkowskiego, ale rywale przejmują piłkę
  • 0
    Za nami powitanie zespołów oraz wspólne zdjęcie. Ostatnia mobilizacja na boisku i lada moment zaczynamy!
  • 0
    Kapitanem warszawiaków jest w tym meczu Arkadiusz Najemski
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko w Nowym Dworze Mazowieckim
  • 0
    Legia zagra w składzie: Majecki - Skowron, Makowski, Najemski, Hołownia - Bartłomiej Urbański - Leleno, Karbowy, Szczepański, Bartczak - Ryczkowski
  • 0
    Witamy. Zapraszamy na relację meczową ze spotkania UEFA Youth League
  • 0
    Legia wygrała pierwsze spotkanie z Liteksem w Bułgarii 2:1 po golach Adama Ryczkowskiego i Filipa Karbowego
Legia WarszawaLiteks Łowecz

45' Filip Karbowy

45'

45' Stoiczo Atanasow

50'

50' Emil Petrow

54' Arkadiusz Najemski

54'
63'

63' Kiril Despodow

76'

76' Czawdar Iwajłow

78'

78' Kiril Despodow

88'

88' Walerij Christow