Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrała 6:0 ze Świtem!
  • 90+2'
    Gol dla Legii. Z kornera dośrodkowywał Brzyski, a z główki uderzył Piech i pokonał golkipera gospodarzy
  • 90+1'
    Bereszyński wywalczył rzut rożny
  • 88'
    Akcja Świtu została zatrzymana przez Lewczuka i Malarza
  • 87'
    Kopczyński zdecydował się na kolejne uderzenia, ale futbolówka minęła słupek bramki po nie właściwej stronie
  • 86'
    Piech podał do Saganowskiego, który momentalnie odegrał futbolówke do Bartczaka. Skrzydłowy Legii wbiegł w pole karne, uderzył, ale piłkę z linii bramkowej obrońca Świtu
  • 84'
    Piech biegł lewym skrzydłem, ale został zatrzymany przez obrońcę
  • 84'
    Trojak zastępuje Szabata
  • 82'
    Patryk Turko wchodzi za Marcina Kozłowskiego
  • 80'
    Bartczak podał do Piecha, ale napastnik Legii strzelił bardzo nieprecyzyjnie
  • 78'
    Cichocki zmienił Broniszewskiego
  • 75'
    Bartczak zszedł do środka i uderzył z prawej nogi. Piłka wylądowała w rękawicach golkipera gospodarzy
  • 73'
    Następna roszada. Posiadlik wchodzi za Stecia
  • 71'
  • 71'
    Mażysz zmienia Basiuka
  • 68'
    Kolejne zmiany. Mateusz Bramowicz zmienia Patryka Koziarę, Piech zmienia Guilherme i Bartczak Kucharczyka
  • 65'
    Jeden z zawodników próbował wymusić rzut karny dla gospodarzy. Furman odebrał czysto futbolówkę i rozpoczął kontrę Legii, w której Marek Saganowski zdobył swoją drugą bramkę
  • 64'
    Bereszyński w porę przerwał atak Świtu
  • 61'
    Pachelski zastępuje Radionova
  • 60'
    Tempo gry spadło w porównaniu do pierwszej połowy
  • 58'
    Malarz broni strzał Koziary
  • 57'
    Libera wchodzi za Kędrę i Cuch za Kowalczyka
  • 54'
    W przerwie Galić wszedł za Brozia, Saganowski za Prijovicia, Malarz za Kuciaka i Maciejewski za Kominiaka
  • 51'
    Mecz przerwany. Kibice znów odpalili środki pirotechniczne
  • 49'
    Rzut wolny pod bramką Świtu. Ze stałego fragmentu gry uderzał Furman, ale piłka poleciała nad poprzeczką
  • 47'
    Marek Saganowski strzela gola dla Legii!
  • 45+16'
  • 45+14'
    Zawodnicy Świtu zameldowali się już na murawie
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 3:0. Gole strzelali: Kucharczyk, Prijović i Bereszyński
  • 45'
    Marcin Kozłowski był bliski pokonania Dusana Kuciaka. Pomocnik uderzył jednak za mocno i piłka wyleciała poza boisko
  • 42'
    Prjović wyłuskał piłkę w polu karnym, podał do Bereszyńskiego, który umieścił futbolówkę w bramce
  • 41'
    Bramka dla Legii!
  • 40'
    Radionov uderzał zza pola karnego, ale piłka wylądowała w rękawicach Kuciaka
  • 38'
    Kucharczyk świetnie uruchomił Brzyskiego na lewym skrzydle, ale centra obrońcy gości została zablokowana
  • 37'
    Banasiuk przedarł się prawą flanką w pole karne, ale piłkę przechwycił Kuciak
  • 36'
    Od paru minut żadna z drużyn nie stworzyła sobie żadnej okazji do strzelenia gole
  • 33'
    Kontra Świtu została zatrzymana, ponieważ Bereszyński ubiegł Patryka Koziarę
  • 30'
    Kuciak interweniował poza polem karnym, ale napastnik Świtu był na spalonym
  • 30'
    Lekarze opatrują Łukasza Brozia
  • 27'
    Zamieszanie pod bramką Kuciaka próbował wykorzystać Patryk Koziaka, ale były legionista uderzył nieprecyzyjnie
  • 25'
    Brzyski dośrodkował do Prijovicia, a napastnik Legii strzelił drugiego gola dla gości
  • 24'
    Sfaulowany Guilherme. Dośrodkowywać ze stałego fragmentu gry będzie Brzyski
  • 23'
    Furman wybił futbolówkę dośrodkowaną przez Broniszewskiego
  • 22'
    Rzut wolny dla Świtu. Centra ze stałego fragmentu gry wylądowała pod nogami Rzeźniczaka, któy wybił piłkę na rzut rożny
  • 21'
    Rzeźniczak przeciął dośrodkowanie Kowalczyka
  • 20'
    Guilherme podał do Prijovicia, ale napastnik był na pozycji spalonej
  • 18'
    Michał Steć oddał bardzo niecelny strzał i Kuciak wznowi z piątego metra
  • 18'
    Gol dla Legii! Bereszyński podał po ziemi do Kucharczyka, a ten bez problemów wpakował piłkę do siatki
  • 16'
    Guilherme zagrał po ziemi do Prijovicia, ten od razu uderzył, ale był na pozycji spalonej
  • 15'
    Szabat przerwał atak Kucharczyka na skrzydle
  • 12'
    Kucharczyk strzelał z narożnika pola karnego, ale piłka minęła minimalnie bramkę
  • 12'
    Broniszewski chciał zaskoczyć Kuciaka z dalszej odległości, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 11'
    To powinien być gol dla Legii. Prijović podał do Brzyskiego, który oddał piłkę Guilherme. Brazylijczyk próbował podawać do Bereszyńskiego, lecz ten został uprzedzony. Uderzać próbował jeszcze Kopczyński, ale obrońcy zablokowali strzał
  • 8'
    Rzeźniczak wyprzedził Radionova i wybił futbolówkę na aut
  • 6'
    Bereszyński dośrodkował z prawej strony, głową uderzał Kucharczyk, ale prosto w nogi bramkarza
  • 6'
    Strzał Guilherme w polu karnym został zablokowany i mamy korner
  • 4'
    Kopczyński uderzał zza pola karnego, ale piłka minęła słupek
  • 4'
    Obrońcy Świtu przerwali akcję Prijovicia
  • 3'
    Gramy
  • 2'
    Centra z rożnego, piłkę zgrywał Lewczuk do Guilherme, a ten strzelił wysoko ponad poprzeczką
  • 2'
    Mecz przerwany, ponieważ kibice gospodarze odpalili środki pirotechniczne
  • 1'
    Z rzutu wolnego strzelał Domiik Furman, ale Dawid Kędra przeniósł piłkę nad poprzeczką