87'
  • 90+5'
    Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrała 1:0 z FC Midtjylland. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Aleksandar Prijović
  • 90+3'
    Saganowski wyłożył piłkę Kucharczykowi. Skrzydłowy uderzył z lewej nogi, ale bramkarz obronił jego strzał
  • 90+1'
    Z boiska schodzi Nikolić. W jego miejsce wbiega Saganowski
  • 90'
    Bereszyński wywalczył piłkę na skrzydle. Obrońca zagrał płasko w pole karne, a w "szesnastce" Nikolić próbował uderzyć piętką. Reprezentant Węgier lekko skubnął futbolówkę, ale nie wpadła ona do siatki
  • 90'
    Teraz Nikolić podawał z prawej strony, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 87'
    Żyro wyskoczył do główki, ale staranował przeciwnika przy pojedynku o piłkę. Sędzia pokazał legioniście żółtą kartkę
  • 86'
    Kucharczyk na raty zagrywał do "Beresia". Obrońca starał się podać do kolegów, ale wywalczył tylko korner
  • 85'
    Nikolić uciekł obrońcom, lecz arbiter pokazał, iż napastnik był na pozycji spalonej
  • 84'
    Żółta kartka dla Poulsena za faul taktyczny
  • 83'
    Onuachu znalazł się w doskonałej sytuacji. Napastnik gości przejął piłkę pod polem karnym, ale zanim zdążył pomyśleć co dalej zrobić z futbolówką, w porę wyszedł Malarz i zażegnał akcję duńskiej drużyny
  • 81'
    Trickovski pokazywał trenerowi, ze jest potrzebna mu zmiana. W jego miejsce wchodzi Michał Żyro
  • 78'
    Bereszyński przejął piłkę, podał do Nikolicia, a ten wywalczył jedynie aut
  • 76'
    Legioniści przeprowadzili kontrę, ale w końcowej fazie akcji Trickovski nie zdołał podać do nadbiegającego Dudy
  • 75'
    Kucharczyk zagrał prostopadłą piłkę do Bereszyńskiego. "Bereś" został zablokowany przez rywala i futbolówka wyszła poza plac gry
  • 73'
    Legioniści założyli wysoki pressing na rywalach i goście mają problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy
  • 72'
    Vranjes przejął piłkę na połowie przeciwnika. Bośniak rozpoczął atak legionistów, ale żaden z zawodników wicemistrzów Polski nie oddał strzału i finalnie stracili futbolówkę
  • 72'
    Trickovski zbiegł do środka, uderzył, ale nie trafił w bramkę
  • 69'
    Pusić zmienia Olssona
  • 68'
    Lewczuk włączył się do akcji ofensywnej Legii. Kapitana gospodarzy długo nikt nie atakował, więc oddał strzał. Piłka wylądowała w rękawicach Andersena
  • 64'
    Guiherme zmienia Prijovicia
  • 63'
    Dośrodkowanie z prawej flanki. Mabil złożył się do strzału, ale spudłował
  • 62'
    Mabil dogrywał piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamykał akcji po drugiej stronie
  • 61'
    Bereszyński świetnie na skrzydle powstrzymał szarżującego Mabila
  • 57'
    Vranjes oddał strzał z rzutu wolnego, lecz futbolówka minęła słupek bramki Andersena
  • 57'
    Mabil oddał strzał, lecz piłka po jego uderzeniu bliżej miała do narożnika boiska niż do bramki Malarza
  • 55'
    Broź został sfaulowany pod "szesnastką" rywala
  • 54'
    Pierwszy celny strzał FC Midtjylland. Royer zszedł do środka i huknął na bramkę Malarza. Golkiper obronił to uderzenie na raty
  • 53'
    Onuachu próbował przyjąć piłkę pod polem karnym legionistów, ale świetnie zaatakowali go stoperzy Legii
  • 51'
    Teraz Malarz wyłapał dośrodkowanie Mabila z lewej strony boiska
  • 50'
    Piłka po centrze Poulsena z rzutu wolnego ląduje w rękawicach Malarza
  • 48'
    Bereszyński odebrał piłkę Mabilowi, ale zdaniem sędziego "Bereś" faulował rywala
  • 46'
    Na drugą połowę nie wyszedł Sisto. W jego miejsce wbiega Mabil
  • 46'
    Duda otrzymał żółta kartkę
  • 45+20'
    Rozpoczynamy drugą połowę
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Prijovicia
  • 45+4'
    Akcja gości. Jeden z piłkarzy podał z prawej strony do Poulsena, ten zdecydował się na strzał, ale nie trafił w bramkę
  • 45+1'
    Przed tą akcją Tim Sparv zobaczył żółty kartonik
  • 45'
    Kolejne dośrodkowanie Brozia zostało wybite przez defensorów gości
  • 45'
    Prijović na leżąco wywalczył piłkę, zdołał podać jeszcze do Nikolicia, który uderzył prosto w obrońcę
  • 44'
    Novak zacentrował w pole karne z rzutu wolnego. Do piłki wybiegło dwóch zawodników duńskiej drużyny, jeden z nich oddał strzał, lecz futbolówka przeleciała nad poprzeczką
  • 42'
    Legioniści długo rozgrywali akcję po prawej stronie boiska. W końcu poszło dośrodkowanie w pole karne, a piłka wylądowała w rękawicach Andersena
  • 39'
    Romer otrzymał żółtą kartkę od sędziego
  • 37'
    Onuachu zmienia Rasmussena
  • 36'
    Igor Lewczuk podszedł pod pole karne, dośrodkował piłkę, a głową uderzał Prijović. Futbolówka wpadła do siatki po uderzeniu napastnika
  • 32'
    Goście nie śpieszą się z rozegraniem akcji. Spokojnie wymieniają podania na własnej połowie, a potem próbują zaskoczyć legionistów długim zagraniem
  • 31'
    Trickovski podał do Prijovicia. Napastnik Legii ze stoickim spokojem opanował futbolówkę i podał ją do "Niko". Nikolić oddał strzał, lecz zrobił to za słabo i bramkarz nie miał problemów z interwencją
  • 27'
    Vranjes wypatrzył wbiegającego w pole karne Nikolicia. Bośniak próbował zagrać długą piłkę do napastnika, ale "Niko" został wyprzedzony przez Romera
  • 23'
    Sisto zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Piłka po jego uderzeniu nieznacznie minęła słupek
  • 21'
    Prijović świetnie uruchomił na skrzydle Nikolicia. Najlepszy snajper Legii nawinął jednego rywala i podał piłkę do Brozia. Obrońca starał się dośrodkował futbolówkę w pole karne, ale obrońca FC Midtjylland wybił futbolówkę
  • 19'
    Duże zamieszanie pod bramką Malarza wywołał rzut autu Hansena. Sviatchenko oddał strzał, lecz był na pozycji spalonej
  • 17'
    Legioniści początkowo dominowali w tym spotkaniu. Od paru minut FC Midtjylland dochodzi jednak do głosu
  • 15'
    Broź źle zagrał głową do Malarza i goście będą mieli rzut rożny
  • 15'
    Poulsen dośrodkował z kornera i niecelnie głową uderzył Sviatchenko
  • 13'
    Vranjes przejął piłkę w środku pola, jednak za mocno podał do Nikolicia i futbolówkę przejęli goście
  • 11'
    Lekarze opatrują Bereszyńskiego
  • 10'
    Niecelny strzał oddali goście. Jeden z Duńczyków wrzucił piłkę z autu, a następny uderzył głową. Malarz wznowi grę od bramki
  • 9'
    Prijović przejął piłkę na prawej flance, zszedł do środka i posłał prostopadłe podanie do Nikolicia. Reprezentant Węgier umieścił futbolówkę w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 6'
    Ondrej Duda dośrodkowywał z rzutu wolnego, futbolówkę zgrał głową Prijović, ale podał wprost pod nogi obrońcy
  • 5'
    Łukasz Broź wyłuskał piłkę na połowie Duńczyków. Obrońca podał do Prijovicia, ale ten został zatrzymany przez obrońców
  • 4'
    Kucharczyk i Trickovski wymienili parę podań na lewym skrzydle. W końcu Macedończyk zagrał do Nikolicia, który starał się dośrodkować futbolówkę w pole karne. Po jego centrze piłka wylądowała w rękach bramkarza
  • 3'
    Piłka spadła pod nogi Trickovskiego. Macedończyk zdecydował się na strzał, lecz piłka została wybita przez gości
  • 2'
    Legioniści przeprowadzili akcję prawą stroną boiska, ale wywalczyli jedynie rzut rożny