Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+5'
    Legia ma jeszcze matematyczne szanse na awans, lecz warszawiacy są w bardzo złym położeniu
  • 90+4'
    Duda oddał strzał zza pola karnego, ale trafił w Stojana Vranjesa. Koniec meczu. Club Brugge wygrało 1:0
  • 90+3'
    Kucharczyk podał z prawej strony boiska. Prijović minął się z piłką, Trickovski uderzył, lecz futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką
  • 90'
    Vanaken wbiega na murawę za Vazqueza
  • 90'
    Cztery minuty zostały doliczone do tego spotkania
  • 88'
    Guilherme zdecydował się na indywidualną akcję. Brazylijczyk wbiegł między obrońców, ale stracił piłkę
  • 87'
    Lewczuk dośrodkował do Prijovicia, piłka trafiła w głowę napastnika Legii, lecz futbolówka wypadała poza linię boczną boiska
  • 85'
    Vranjes uderzał zza pola karnego, ale strzelił bardzo nieprecyzyjnie
  • 81'
    Bolingoli zastępuje Diaby'ego
  • 79'
    Vazquez próbował zaskoczył niesygnalizowanym strzałem Kuciaka, ale zawodnik gospodarzy nieznacznie się pomylił
  • 77'
    Sędzia podyktował faul dla Club Brugge, chociaż Pazdan nie miał kontaktu z Vossenem
  • 77'
    Centra z rzutu wolnego. Vossen uderzył głową, ale świetnie interweniował Kuciak
  • 75'
    Sebastian Bruzzese na raty broni strzał Trickovskiego
  • 74'
    Vossen zmienia Pereirę
  • 73'
    Szybko wznowiona gra. Guilherme podał do Kucharczyka. Zagranie "Kuchego" zostało zablokowane, ale futbolówka trafiła pod nogi Trickovskiego. Macedończyk uderzył, ale jeden z obrońców gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej
  • 72'
    Guilherme posłał prostopadłe podanie do Lewczuka, który został przesunięty na prawą obronę, ten dośrodkował, ale Kucharczyk nie doszedł do futbolówki
  • 72'
    De Bock wyciął Guilherme i otrzymał żółtą kartkę
  • 71'
    Rzeźniczak przerwał akcję Diaby'ego
  • 69'
    Legia przeszła na ustawienie z dwoma napastnikami. Duet snajperów tworzą Prijović z Kucharczykiem
  • 67'
    Kucharczyk wbiega na boisko w miejsce Bereszyńskiego
  • 66'
    Następna akcja gości. Guilherme przyjął piłkę i od razu posłał prostopadłe podanie do Prijovicia. Napastnik Legii uderzył, ale jego strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza
  • 65'
    Kolejne świetne podanie do Bereszyńskiego. Boczny obrońca Legii próbował obiegiem minąć rywala, ale bramkarz wychwycił futbolówkę
  • 64'
    Lewczuk włączył się do akcji ofensywnej. Obrońca podał do Guilherme, który momentalnie odegrał do Dudy. Słowak próbował jeszcze wystawić piłkę Bereszyńskiemu, ale ten nie zrozumiał jego intencji
  • 63'
    Meunier dośrodkował w pole karne, ale piłka wylądowała w rękawicach Kuciaka
  • 62'
    Guilherme zastępuje na boisku Jodłowca
  • 61'
    Duda podał do Bereszyńskiego, ale obrońca Legii wyszedł z futbolówką poza plac gry
  • 58'
    Aleksandar Prijović zmienia Marka Saganowskiego
  • 57'
    Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do piłki wyskoczył Stojan Vranjes, ale przeleciała ona nad jego głową
  • 55'
    Legia miała szansę na kontratak, ale Trickovski został zepchnięty do linii bocznej boiska i akcja została przerwana
  • 52'
    Centra z rzutu rożnego. Stefano Denswil główkował, ale trafił w słupek i wciąż tablica świetlna pokazuje wynik 1:0 dla gospodarzy
  • 51'
    Kuciak zostaje na boisku. Korner dla gospodarzy
  • 50'
    Lewczuk za słabo podał piłkę do Kuciaka. Do futbolówki doskoczył piłkarz gospodarzy i próbował pokonać Kuciaka. Golkiper Legii wybronił strzał, ale bardzo przy tym ucierpiał i bardzo możliwe, iż zostanie zmieniony
  • 48'
    Brzyski dośrodkował z rzutu rożnego, ale akcja została przerwana, ponieważ Jodłowiec w walce o piłkę faulował przeciwnika
  • 45+17'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Club Brugge prowadzi z Legią 1:0 po golu Meuniera
  • 45'
    Duda posłał prostopadłe podanie do Bereszyńskiego, który próbował płasko zagrać w "szesnastkę" rywali. Piłka nie doleciała jednak do Saganowskiego, ponieważ została przechwycona przez defensorów
  • 43'
    Belgowie założyli wysoki pressing na gościach. Obrońcy Legii mieli przez pewien czas ogromny problem z wyjściem z własnej połowy. Piłkarze gospodarzy nie potrafili jednak tego wykorzystać i futbolówka po jednym przechwycie wyleciała poza boisko
  • 38'
    1:0 dla gospodarzy. Meunier włączył się do akcji, minął zawodników Legii i technicznym strzałem pokonał Kuciaka
  • 34'
    Brzyski podał do Trickovskiego,który został przewrócony w polu karnym, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną Macedończyka
  • 33'
    Brzyski podał do Saganowskiego,napastnik gości próbował zagrać do Trickovskiego, ale zrobił to za słabo
  • 31'
    Kontra Legii. Tomasz Brzyski dośrodkował z lewej strony i jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny
  • 30'
    Ładna kombinacyjna akcja Club Brugge. Gospodarze zaatakowali prawą stroną boiska. Finalnie strzał oddał Gedoz, ale piłka powędrowała obok bramki
  • 27'
    Legia od paru chwil gości w polu karnym przeciwników, lecz obrońcy Club Brugge dobrze się bronią
  • 27'
    Żółta kartka dla Marka Saganowskiego za faul na rywalu
  • 23'
    Vranjes zatrzymał pędzącego na bramkę Kuciaka Gedoza
  • 21'
    Victor Vazquez przyjął piłkę pod polem karnym legionistów. Zawodnik gospodarzy oddał strzał, ale futbolówka poleciała daleko od bramki
  • 17'
    Trickovski przerzucił futbolówkę do Bereszyńskiego. Legionista wywalczył jednak tylko rzut rożny
  • 14'
    Claudemir podał do Pereiry. Napastnik przejął futbolówkę, ale obrońcy Legii w porę zareagowali
  • 12'
    Brzyski zacentrował na głowę Jodłowca, ale legionista oddał za słaby strzał. Piłka w rękawicach golkipera
  • 11'
    Simons zablokował dośrodkowanie Trickovksiego i Legia wywalczyła rzut rożny
  • 10'
    Diaby oddał strzał, ale piłka minęła słupek Kuciaka
  • 8'
    Centra w pole karne Legii. Leandro Pereira doszedł do podania, ale na szczęście dla gości przestrzelił
  • 6'
    Duda sfaulował przeciwnika walcząc o górną piłkę w polu karnym gospodarzy
  • 4'
    Diaby podał do Meuniera. Obrońca Club Brugge uderzał, ale Pazdan zablokował jego strzał
  • 3'
    Ondrej Duda podał do Marka Saganowskiego, ale napastnik nie opanował futbolówki i bramkarz rywali rozpocznie grę od bramki
  • 2'
    Goście szanują piłkę i szukają sposobu, aby przebić się przez defensywę belgijskiej drużyny
  • 0
    Rozpoczęli legioniści
  • 0
  • 0
    Poza kadrą meczową jest dzisiaj Nemanja Nikolić, który nie poradził sobie z infekcją wirusową
  • 0
    W rezerwach pozostają: Malarz, Guilherme, Kopczyński, Kucharczyk, Broź, Furman, Prijović
  • 0
  • 0
    Legia Warszawa zagra dzisiaj w składzie: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Vranjes, Pazdan, Jodłowiec - Duda, Saganowski, Trickovski
  • 0
    Witamy z Brugii! Przed nami spotkanie 4. kolejki Ligi Europy pomiędzy miejscowym Club Brugge a Legią Warszawa