83'
  • 90+4'
    Bramki strzelali Marek Saganowski i Aleksandar Prijović. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Legia zwycięża w Łęcznej z Górnikiem 2:0 i w następnej rundzie Pucharu Polski zmierzy się z Lechią Gdańsk!
  • 90+1'
    Jedna z ostatnich szans dla Legii na podwyższenie rezultatu. Korner dla gości
  • 90+1'
    Duda z Guilherme wyraźnie pogrywają na czas w rogu boiska. Ten drugi wywalczył faul i sytuacja się ponawia, znów mamy krótkie rozegranie akcji
  • 90'
    Nieudana konta w wykonaniu Legii, niedokładne podanie Dudy zakończyło nadzieję na pomyślne zakończenie tej akcji
  • 87'
    Pruchnik ucierpiał w starciu z Dudą, chwila przerwy w meczu
  • 86'
    Prijović wystawia piłkę Dudzie, ten strzela, ale rykoszet po nogach jednego z obrońców Łęcznej i futbolówka wychodzi poza boisko
  • 83'
    Prostopadła piłka od Guilherme, Prijović zabrał się z futbolówką i podciął ją nad interweniującym Rodiciem. 2:0 dla Legii!
  • 82'
    Prijović! 2:0!
  • 81'
    Aktywnie Guilherme, wraz z Dudą zwiększają ilość pomysłów na grę w ofensywie Legii
  • 78'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Pruchnika kompletnie nieudany
  • 75'
    Strzał prosto w mur i piłka wyszła poza boisko
  • 74'
    Piesio faulowany przez Guilherme i gospodarzy czeka świetna okazja na wyrównanie
  • 73'
    Sasin zastępuje Leandro
  • 72'
    Strzelali Bereszyński i Guilherme, ale oba uderzenia zablokowane
  • 72'
    Goooooooool! Marek Saganowski! 1:0 dla Legii!
  • 72'
    Dośrodkowanie w pole karne autorstwa Bereszyńskiego, świetnie wybija się w powietrze Saganowski i precyzyjnie uderza piłkę, która po drodze do bramki rywala odbija się jeszcze od słupka
  • 71'
    Pruchnik niedokładnie Poźniaka i bezpańska futbolówka dociera do Kuciaka
  • 70'
    Duda niedokładnie do Bereszyńskiego i legioniści tracą piłkę
  • 66'
    Kalinowski w miejsce Cernycha
  • 65'
    Bereszyński ogląda żółtą kartkę za faul na Leandro
  • 63'
    Szybka kontra i strzał z dystansu w wykonaniu Cernycha. Zawodnik gospodarzy pomylił się nieznacznie i piłka minęła bramkę Kuciaka
  • 62'
    Zmiana też w szeregach gości. Ondrej Duda w miejsce Michała Kopczyńskiego
  • 60'
    Guilhemre! Mocno, ale minimalnie nad poprzeczką bramki Rodicia
  • 60'
    Zmiana w szeregach gospodarzy. Bonin ustępuje miejsca Grzegorzowi Piesio
  • 58'
    Bereszyński wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny. Będzie świetna okazja dla legionistów na bezpośrednie uderzenie. Żółta kartka dla Bielaka za to przewinienie
  • 56'
    Rzeźniczak dochodzi do piłki po dośrodkowaniu z rogu boiska, ale jego strzał okazuje się być bardzo niecelny
  • 55'
    Zaskakujący strzał Bartczaka! Rodić wybija piłkę na rzut rożny
  • 51'
    Zaskakujący strzał z dystansu w wykonaniu Bonina, ale prosto w ręce bramkarza Legii
  • 50'
    Zagrożenie oddalone, prawdopodobnie Prijović wybijał futbolówkę głową
  • 50'
    Na pozycji spalonej Nikolić
  • 49'
    Groźnie ofensywa Górnika, Świerczok poradził sobie z Rzeźniczakiem, ale jego strzał odbił Kuciak
  • 49'
    Korner dla gospodarzy
  • 48'
    Od początku dobrze pokazują się zmiennicy. Nikolić dogrywał piłkę w pole karne rywala, jednak obrońcy gospodarzy wybijają futbolówkę
  • 46'
    Od początku drugiej części spotkania dwóch nowych zawodników Legii na boisku. W miejsce Ryczkowskiego i Dyego pojawiają się Nikolić i Guilherme
  • 45+17'
    Rozpoczęli drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Póki co mamy w Łęcznej bezbramkowy remis
  • 44'
    Kolejna akcja gospodarzy, którzy coraz bardziej się rozkręcają. Strzał Tymińskiego po ziemi, zbyt lekki, by zaskoczyć Kuciaka
  • 42'
    Ryczkowski faulowany przez rywala, w posiadaniu piłki Legia
  • 41'
    Przewinienie Saganowskiego na Tymińskim
  • 40'
    Składna, szybka akcja Górnika, strzał Cernycha jednak niecelny
  • 39'
    Legioniści od dłuższej chwili przy piłce, brakuje pomysłu na przedostanie się pod pole karne rywala
  • 35'
    Znów zagrożenie pod bramką Kuciaka. W świetnej sytuacji znalazł się Świerczok, znów niepewnie interweniował Kuciak, raz rękoma, raz nogami, ale Makowski ostatecznie dalekim wybiciem wyjaśnił sytuację
  • 32'
    Dyego fauluje Bonina na połowie rywala
  • 31'
    Groźny kontratak Górnika, gospodarze wychodzili 2 na 1, ale świetnie ich akcję zatrzymał wślizgiem Bereszyński
  • 30'
    Ryczkowski nabija Leandro i legioniści mają rzut rożny
  • 29'
    Mała poprawka - W poprzedniej sytuacji zgrywał piłkę Ryczkowski, a nie Prijović
  • 28'
    Prijović świetnie zgrał piłkę do Dyego, Brazylijczyk znalazł się w świetnej sytuacji, ale jego strzał obronił Rodić, gdyż piłka leciała prosto w niego
  • 25'
    Świetny odbiór Kopczyńskiego, chwile później Mierzejewski zagrywa piłkę ręką. Futbolówka dla Legii
  • 25'
    Było groźnie pod bramką Kuciaka, ale Świerczok wciąż ma nienastawiony celownik, jego uderzenie z dystansu zaliczamy do tych z kategorii niecelnych
  • 22'
    Niedokładne długie zagranie Lewczuka w kierunku Prijovicia
  • 18'
    Faul Rzeźniczaka, stoper i kapitan Legii ogląda za to przewinienie żółtą kartkę
  • 17'
    Groźnie z 17. metrów uderzał Świerczok, ale praktycznie w sam środek bramki Kuciaka. Mimo tego Słowak interweniował "na raty"
  • 15'
    Ładnie układała się akcja ofensywna Legii, ale dośrodkowanie Saganowskiego na głowę Prijovicia było niedokładne, zbyt mocne
  • 11'
    Bonin ogrywa Dyego, ale jego dośrodkowanie ląduje głęboko w trybunach za bramką golkipera Legii
  • 9'
    Słaby w sile strzał Tymińskiego, bez trudności radzi sobie z nim Kuciak
  • 7'
    Dobre dośrodkowanie Kopczyńskiego, uderzał z woleja Rzeźniczak, ale jeden z obrońców zdołał wybić piłkę i oddalić zagrożenie
  • 6'
    Z dośrodkowania nic groźnego nie wynikło, musnął piłkę głową Saganowski, ale futbolówka wyszła na aut
  • 6'
    Bielak fauluje Saganowskiego, okazja na kolejne dośrodkowanie w pole karne Górnika
  • 4'
    Bereszyński dynamicznie wpadł z piłką w pole karne rywala i wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny
  • 3'
    Dyego wrzuca, strzela Saganowski, ale trafia on prosto w bramkarza
  • 1'
    Strata Makowskiego, ale młody pomocnik szybko naprawia swój błąd i odzyskuje piłkę
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Zawodnicy i sędziowie wychodzą na boisko, lada moment zaczynamy!
  • 0
    Obie drużyny są w trakcie rozgrzewki.
  • 0
    W rezerwie pozostają: Malarz, Broź, Kucharczyk, Guilherme, Duda, Furman i Nikolić.
  • 0
    Legia rozpocznie ten mecz w eksperymentalnym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Bartczak - Dyego, Makowski, Kopczyński, Ryczkowski - Saganowski, Prijović.
  • 0
    Witamy! Przygodę z rozgrywkami Pucharu Polski czas zacząć! Już dziś pierwsza przeszkoda - spotkanie w ramach 1/16 finału przeciwko Górnikowi Łęczna.