Mecz skończył się wynikiem 2:1 dla Legii.
  • 73'
    Spotkanie nie zostanie dzisiaj dokończone.
  • 70'
    Nadal czekamy na decyzję. Wszystko jednak wskazuje na to, iż mecz nie zostanie dzisiaj dokończony.
  • 69'
    Czekamy na decyzje
  • 61'
    Gospodarze również opuścili murawę. nie ma jeszcze decyzji.
  • 60'
    Reszta legionistów zeszła do szatni.
  • 57'
    Mecz wciąż nie został wznowiony.
  • 55'
    Wciąż trwa przerwa. Arbiter rozmawia z delegatem i kapitanami obydwu drużyny.
  • 55'
    Duda został obandażowany, zmienił koszulkę i chcę wrócić na murawę. Pytanie czy jest w stanie?
  • 53'
    Sędzia rozmawia z delegatem UEFA. Nie wiadomo, czy Dudy nie zabierze za chwilę karetka.
  • 52'
    Duda dostał kamieniem w głowę. Lekarze go opatrują.
  • 51'
    Jakub Rzeźniczak strzela gola!
  • 51'
    Wrzutka z rożnego Brzyskiego. Piłka długo nie mogła znaleźć adresata, aż w końcu do futbolówki dopadł kapitan, który uderzył na bramkę gospodarzy. Ta odbiła się od słupka i zatrzepotała w siatce.
  • 49'
    Mici dośrodkowywał z rzutu rożnego. Kuciak razem ze swoją defensywą nie zdecydowali się na żaden ruch i Moreira zdobywa bramkę.
  • 48'
    Jefferson mocno uderzył, ale świetnie został zablokowany przez legionistów.
  • 48'
    Gol dla gospodarzy.
  • 46'
    Zamieszanie w szeregach gospodarzy. "Gui" podał do Dudy, Słowak jednak stracił futbolówkę.
  • 45+22'
    Rozpoczęli legioniści.
  • 45+21'
    Drużyny wyszły już na murawę.
  • 45+5'
    Jodłowiec doznał urazu mięśniowego.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi 1:0!
  • 45+1'
    Guilherme zacentrował z rzutu wolnego. Bramkarz piąstkował i piłka wyleciała na aut.
  • 45+1'
    Trzy minuty doliczone.
  • 45'
    "Gui" dośrodkował w pole karne z wolnego. Bramkarz wypiąstkował na aut.
  • 44'
    Carioca faulował Brzyskiego. Rzut wolny niedaleko bramki gospodarzy.
  • 40'
    Stajila broni uderzenie Nikolicia.
  • 40'
    Masłowski zmienia Jodłowca.
  • 39'
    Stajila wyłapał dośrodkowanie. Bliski przecięcia był Kucharczyk, lecz nie sięgnął futbolówki.
  • 36'
    Legioniści uspokoili trochę grę. Starają się mądrze rozgrywać.
  • 36'
    Centra Hallaciego w pole karne. Jeden z piłkarzy gospodarzy uderzył z główki, ale piłka pofrunęła nad poprzeczką.
  • 34'
    Nikolić uciszał kibiców, a ci z wściekłości obrzucili go różnymi przedmiotami.
  • 34'
    Felipe Moreira otrzymał żółtą kartkę.
  • 33'
    Po zdobytej bramce cieszył się, biegnąc wzdłuż trybuny gospodarzy. "Niko" uciszał fanów Kukesi, a ci obrzucili go różnymi przedmiotami.
  • 32'
    Nikolić wykorzystał sytuację sam na sam.
  • 28'
    Gol dla Legii!
  • 27'
    Jefferson otrzymał kartkę za faul w środku pola.
  • 26'
    Hallaci przejął bezpańską piłkę przed polem karnym, huknął, ale strzał na szczęście był mocno niecelny.
  • 23'
    Brakuje porozumienia między piłkarzami Legii. Akcje są nie składne. Warszawiacy narażają się na kontry.
  • 22'
    Kartkę otrzymał również Ondrej Duda.
  • 21'
    Sędzia upomniał Floresa za faul.
  • 16'
    Kucharczyk jest najbardziej aktywny w ofensywie, ale gra bardzo chaotycznie. Nie opanował teraz podania od Pazdana i znów piłka dla gospodarzy.
  • 15'
    Jean Carioca zdecydował się na indywidualną akcję. Żaden z legionistów nie atakował piłkarza gospodarzy. Ten uderzył i piłka minimalnie przeleciała nad bramką.
  • 14'
    Duda przejął futbolówkę w środku pola. Słowak zauważył wybiegającego Kucharczyka, starał się do niego podać, lecz Polak stracił piłkę.
  • 12'
    Aktywny Kucharczyk tym razem pobiegł drugą flanką. Obrońcy gospodarzy wyłuskali mu jednak futbolówkę.
  • 10'
    Szarża Kucharczyka prawą flanką. "Kuchy" zakręcił obrońcą, zacentrował, ale piłka została wybita przez defensorów.
  • 8'
    Legia stara się uspokoić trochę grę. "Wojskowi" długim rozgrywaniem piłki starają się znaleźć słaby punkt przeciwnika.
  • 5'
    Gospodarze nie odpuszczają legionistów ani na metr. Grają agresywnie w obronie i spokojnie w ofensywie.
  • 4'
    Nikolić znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale napastnik był na ofsajdzie.
  • 3'
    Nieskładna akcja legionistów. Ondrej Duda wyczekiwał podania od kolegów w polu karnym, lecz takowego nie otrzymał.
  • 2'
    Gospodarze zaatakowali jako pierwsi. Jeden z zawodników albańskiej drużyny strzelił nad bramką Dusana Kuciaka.
  • 0
    Rozpoczął się mecz.
  • 0
    Obydwie drużyny wyszły już na boisko.
  • 0
    Ciepło w Tiranie. Termometry pokazują 32 stopnie!
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić.